3 YAMAHA ADVERTENTIES de waalpaal bv. 020 - 93 68 68 ADVIESHUIS Kinderen zijn kinderen. V^arschuwen is niet genoeg. Hou ze in de gaten! Schindler Liften B.V. telefoniste/ typiste ervaren bureaumedewerk(st)er de waal funderingstechnieken loon- en salaris administrateur Vekemans Berk Accountants jonge mensen assistent accountant Systemen Keesing B.V. a) ervaren typiste b) secretaresse telefoniste/typiste administratief medewerker/ster bibliotheek-assistent 2 vertegenwoordigers gerout. typiste toneelgroep assistente(e) afdeling publiciteit Philips-Duphar B.V. algemeen assistente Facturiste, part-time administrateur (m/v) secretaresse l jonge typiste Groepsleidster Secretariaat Onroerend Goed amro bank Hema BV. Administratief medewerker/ster reclamebureau boekhoudkundige kracht Metselaar Modes ZATERDAG 1 SEPTEMBER 1979 bereiken ca. 1,2 miljoen mensen In Nederland, onder wie bijna de helft van olie mensen in Amsterdam Plat: gezel over 1 kolom uit een 6 punts letter, met een enkel woord in hooldtetters 6.27 per regel Regel: gezet over 1 of 2 kolom breedte, met keuze uit de volgende lenerkorpsen 8 punts kapitaal en onderkast. 12 punts onderkast. 16 punts onderkast. 24 punts onderkast 3.62 per mm-hoogte per kolom vignet: gezet over 1 of 2 kolom breedte, met keuze mi dezelfde lenerkorpsen als t» regel-mmi-advertenties en gebruik van eigen (firma) naarmognet 3.98 per mm- Een bewijsnummer voor de mini-advertenties wordt uit sluitend op verzoek en A 1.- inclusief porti- en admini- onder briefnummer wordt 3,- administratiekosten in rekening gebracht. Alle prijzen zijn exclusief 4% B T W OPGEVEN VAN MINI-ADVERTENTIES Platte-Mmi. Regel-Mim en Vignet-Mini-advertenties kun nen van maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 21 30 uur worden opgegeven Teksten die voor 15 45 uur (vrijdag 13.45 uur) m ons bezit zijn kunnen de daarop Opdrachten kunnen telefonisch worden opgegeven onder telefoonnummer Mlni-Advertentleafdellng Wibautstraat 131 1091 GL Amsterdam Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor sche de van welke aard ook. ontstaan door het niet. niet tijdig ol onjuist plaatsen van advertenties. Klachten over de uit voering van telefonisch opgegeven advertentieopdrach- ten ol over fouten ontstaan door onduidelijk handschrift van de opdrachtgevers, kunnen door ons niet worden Oproepen, verloren voorwerpen enz. Concours voor amateur-pianisten In de provtnde Utrecht en de Betuwe op zaterdag 17 no vember 1979 In het Muziek centrum, Vredenburg te Utrecht. AUOITIES op woens dag 10 en 17 oktober te 19 30 uur in de Muziekschool. Lan ge Nieuwstraat 2 te Utrecht. >inr Johan Patist (voorz George van Renesse. Ton Hartsuiker. Fanèa Chapko. Jan Wijn or 11 sept, bij hel Secretariaat Stadion laan S3. Utrecht. Tel. 030- 818184. W4 diegenen in die GEBELD heeft voor de eengezinswoning in Paters- wolde nogmaals 05907-1590 ol 3262. COMPRESSOR 0 atnv. met Red. ventiel, autom. afslag, op wielen. 690. Lastralo. 125 Amp1 195. Ex BTW. franco remb. „Fivelhom, Ten Boer. 5902/2155. ZEEMAN! Je gedicht ligt klaar. S.v.p. adres. Reces. Have no great expectations. DAG Marlies. Het was ontzet tend leuk. Heel Veel Uefs. ARNOLD Liefste RAINER. ik houd van jou. OP DIT MOMENT ZUN MISSCHIEN WEL EEN MILJOEN MENSEN DEZE PAGINA AAN HET LEZEN NET ALS U Graag wiUen wij In contact komen met mensen (bewoners. medewerkers, directie- oI bestuursleden) In de bejaardenzorg tfle mee willen werken aan ons onderzoek. Wij zijn bezig met het maken van een beschrijving van de manler(en) waarop bewoners en medewerkers betrokken (kunnen) zijn bij beslis singen in hun organisatie. De gegevens hiervoor willen wij verzamelen middels persoon lijke gesprekken met direct betrokkenen. Het is de bedoeling naast een beschrijving van de afzonderlij ke situatie» een algemeen beeld te geven van de stand van zaken rond medezeggenschap, de daarbij optredende kern problemen en hun oorzaken. i zijn geen kosten san het onderzoek of het rapport verbonden; wij vragen slechts tijd vrij te maken voor enkele gesprekken; zo mogeink willen wij mei mensen uit meerdere plaatsen en niveaus in de organisatie praten; anonimiteit van individuele gegevens is gewaarborgd. Wilt u meer weten ol wilt u meewerken, neemt u dan contact op met Herwy Lamme of Hans Poolman. HtiehtinK viK»r mensen In orgnnltMHlet) Rietgors 60 3755 GE Eemnes Tel 02153-10625 JONGEMAN 22 jr diploma Havo. talenpakket, met prakti sche ervaring in de moderne talen, biedt zich aan voor cor- riaatswerkzaamheden. 072-610206. Tal. B.z.a. BABYOPPAS en/of huish. hulp. Avondur. tel. na 18 00 u 020-164931 Kleine crèche heeft m.i.v. schooljaar nog plaats. A dam- Z. Tel. 423339 Handets- en kantoorpers. gevraagd Op ons verkoopkantoor in Amsterdam zoeken wij een (eventueel part-time) voor het bedienen van de te lefoon, enig typewerk en ad ministratie. Wij denken aan een medewerkster van 10-20 jaar met MAVO-opleiding en enige kantoorervaring. Deze vacature kan ook ver vuld worden door twee da mes. <fie ieder 4 uur per dag willen werken, n.l. van 08.30- 12.30 uur ol van 13.00-17.00 uur. Belt u voor sollicitatie en in lichtingen de heer Smaling van ons verkoopkantoor in Amsterdam. telefoon 020-8317.65. Postadres: Baarsjesweg 310. 1058 AH Amsterdam. Hervormde Stichting Jeugd- en Jongerenwerk te Amsterdam zoek! De Stichting houdt zich bezig met het informeren, begeleiden •n stimuleren van groepen jongeren en jong volwassenen die aktief zijn op het terrein van o.a. derde wereld en oorlog en secretariaatswerk (typen, stenötlen. notuleren e.d.) Vereisten: goede typevaardigheid, beheersing Nederlandse taal. zeltst. kunnen werken. Salaris volgens LOAJ. afh. van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan H.S.J.J.W., l.a.v. de hr. J. v. Kampen, Prins Hendriklaan 21. 1075 AZ Amsterdam. Voor Inf. bel 736869. De waal funderingstechnieken is een internationaal georiën teerd bedrijf op het gebied van funderingen. Wij zoeken een Een grote mate van zelfstandigheid, ervaring in loonadmi nistratie en ervaring met ol belangstelling voor geautomati seerde verwerking van de gegevens zijn hiervoor een ver eiste. Voor deze functie geldt een aantrekkelijke salarisregeling. Ons bedrijf kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor Inlichtingen of een afspraak kunt u contact opnemen met de heer J. Nieuwhoft. controller van ons bedrijf (telefoon 020- 17 46 44). Een schriftelijke sollicitatie met volledige gegevens wordt zeer op prip gnuu. Gen. Vetterstraat 77. 1059 BT Amsterdam. G. G. Boumanhuis, Jan Luykenstraat 68- 70. Amsterdam-Zuid. tel 795142. Ver pleeg- en verzorgingstehuis voor bejaar den. vraagt een ADMINISTRATIEF MEDE WERKSTER van 9.00 tot 15.00 uur. Vereist Ie een diploma boekhouding, typevaardig- held. accuraat en zelfstandig kunnen wer ken. Ruime Inwerkperiode. Leeftijd bij voor keur tof 30 jaar. Salaris en arbeidsvoor waarden volgens CAO bejaardentehuizen. Sollicitaties schriftelijk aan de directeur. vraagt met M. B. A. en/ol S. P. D. I diploma die onder deskundige Wij Meden een gunstig pekkel arbeidsvoorwaarden waaron- Belangstelling? Schrijf dan naar Vekemans Berk Accountants Paufcn Potterstraat 18 1071 OA AMSTERDAM, ol maak telefonisch een afspraak met de heer L Hovius (020) 738752. SIRE FVibboee aargeboden door dl blad m sa de Sochnng ideeie Redame Pertoneel biedt zich aan Leraar wis- en natuurk.. 55 jr.. diploma's typen, steno «e. Ned en Eng Handets- den Br o. nr. 2-13876 bur. vrouw, op dit moment In hel (deuteron- At baan per 1-1- In ZWITSERLAND, m Ik spreek Frans. En- Geen a nr. 2-13856 bv. v.d. Mad. Jonge man 26 jr.. Ned. net. zou graag in Frankrijk werken, üefst voor tnt. firma, vloeiend Engels/Duits, reizen geen bezw.. dir. beschtkb. Br. o.n. 2-13932. bur v.d. Mad. Vrouw Medi zich aan voor oppas kinderen voor mid dags en/ol 's avonds in A dam of omgeving. Br. o. nr. 2-13972 bur. v.d Mad Vr. verptVstud zoek! werk in med. edm. sekt or of opps kinderen, pr.time. Boeven o. nr. 2-13919 buro Mad. vraagt voor spoedige indiensttreding edm. medewerk(st)er voor de abonnementenadministratie. Werktijden 6 30 uur-17.00 uur. Betonmg volgens de CAO Tijdschrifturtgeverijbedrijl. Inlichtingen: Systemen Keesing B.V. Ruysdaeistraat 71Amsterdam lel. 020-719444. 1st. 24 Voor de Notaris-afdeling van Stibbe, Blaisse en de Jong RoUi 92-96 - 1Ö12 KZ Amsurdam Opieidtog voor functie b MAVO/HAVO e soNcrtatiet voor beide functies te nchten aan bovenstaand adres, t a.v. de heer W. J. van Beek. tel. 020- 214321- TROUW/KWARTET Ons bedrijt levert allerlei materialen die nodig zijn om huizen te bouwen èn Iri te richten, zowel aan de vakman als partikulier. Wij zoeken een: Je bent tussen de 18 en 30 jaar. in het bezit van een mavo diploma en je kunt vlot met de typemachine overweg. Wij vinden het belangrijk dat je je zowel schriftelijk als mondeling redelijk kunt uitdrukken in Engels en Duits. Wat je bij ons vindt is een afwisselende job met een zelfstandig karakter en een prettige werksfeer, waarin je je snel thuis zult voelen. Wij hebben haast, dus hoe eerder hoe liever een telefoontje aan de heer Visser of de heer Tonglet (020-925252). Een afspraak is snel gemaakt. Jung bouwen en wonen b.v. H. J E Wenckebachweg 83. 1096 AL AMSTERDAM. Lease Plan Nederland NV Dochtermaatschappijen in België. Duitsland, Frankrijk en Engeland Houdt zich bezig met verhuur en leasing van bedrijfsmiddelen. Door onze groei is er ruimte ontstaan voor een in het bezit van het MAVO diploma, Voor de verzorging van de gegevens voor de invoer in de computer en de controle daarop. Wij zoeken een energieke jonge man of vrouw met teamgeest en enthousiasme. Naast een prima salaris kent Lease Plan uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden, zoals een premievrij pensioen. Wij zullen gaarne uw sollicitatie ontvangen, gericht aan Lease Plan Nederland NV. W.lhelminaplantsoen 122-124,1110 BA. Diemen. t.a.v. de Hr F. Windt. Indien u liever mondeling een afspraak maakt, dan kunt u bellen onder telefoonnummer 020-996996, tst. 146. LEASEPLAN STICHTING OPENBARE BIBLIOTHEKEN AMSTERDAM vraag zo spoedig mogelijk een (m/v) voor de wisselafdeling voor 21 uur per week Deze afdeling verzorgt het bibliotheekwerk voor bejaarden, zieken en gehandicapten en verricht tevens de dienstverle ning aan uitleenposten en volksbibliotheken. De gevraagde medewerker/ster zal belast worden met: Het begeleiden van de bibliotheekvoorzieningen in een be jaardentehuis, buurthuisuitleenpost en kinderziekenhuis. Het boeken klaarmaken voor zelfstandig wonende bejaarden en/ of invaliden. Het begeleiden van vrijwilligers die de boeken rondbrengen. Voor deze functie zoeken wij iemand die beschikt over: het diploma Assistent Bibliothecaris (A.B.), G.O. of vergelijk bare ervaring. Goede kontaktuele en organisatorische eigen schappen. Het rijbewijs B/E is verplicht. Salariëring geschiedt volgens de C.A.O. regeling voor Open bare Bibliotheken. Inlichtingen omtrent de functie kunnen ingewonnen worden bij Mw C. Brands, adjunct-hoofd van de Amsterdamse Biblio theek Centrale, tel. 020-265065 toestel 113. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Personeeldienst. Prinsengracht 587, 1016 HT Amsterdam Yamaha Motor N.V. is een dynamische en nog steeds groeiende dochteronderneming van Yamaha Motor Co. Ltd. Japan, fabrikanten van o.a. motorrijwielen, buitenboordmo- toeren en snowmobiles. Het te Amstelveen gevestigde Euro pese hoofdkantoor fungeert op commercieel, technisch en financieel gebied als schakel tussen het Japanse produktiebe- drfjf en de Europese importeurs en dealers. Het personeels bestand bedraagt ca. 75 man en is samengesteld uit 8 verschillende nationaliteiten. De gemiddelde leeftijd ligt rond de 30 jaar; er heerst een informele en collegiale werksfeer. Voor Nederland en West-Duitsland treedt Yamaha Motor N.V. voor wat betreft de buitenboordmotoren zelf op als Importeur. Ter versterking van deze verkoopgroep zoeken wij In opdracht van bovenvermelde relatie Voor het onderhouden van kontakten met de gehele Neder landse dealer-organisatie wordt gezocht naar een jongeman van 20-25 jaar met een opleiding op MAVO/MTS-niveau. die bij voorkeur zeil een watersporter is en zowel over technische als commerciële leeling beschikt. Verkoopervaring is niet noodzakelijk. Het bezit van een eigen personenauto is ge wenst. Een redelijke spreekvaardigheid in het Engels wordt beslist verlangd. Woonplaats: zo mogelijk centraal in Neder land. Ref. 79.40. Voor West-Duitsland zoeken wij Iemand die het zuidelijke deel van de Bondsrepubliek gaat bewerken. Dit betekent dat hij de kontakten met de bestaande dealers gaat onderhouden en de dealerorganisatie in dit gebied verder zal dienen uit te breiden. Leeftijd: 25-30 jaar. Voor deze |ob is commerciële buitendienstervaring noodzakelijk, evenals een perfecte ken nis van de Duitse taal en een goede kennis van het Engels. Ook hier gaat de voorkeur uit naar candidaten, die beschikken over eigen vervoer. Woonplaats: Amsterdam of omgeving. Rel. 79.41. Voor diegenen, die prijs stellen op een boelende, zelfstandige en afwisselende werkkring bij een internationaal bedrijf, bie den bovenvermelde funkties ruimschoots mogelijkheden voor zelfontplooiing. De salariëring en overige emolumenten zijn zonder meer goed te noemen. Voor nadere Informatie en/of het aanvragen van een sollicita tieformulier is een telefoontje voldoende. Buiten de kantooru ren kunt u hetzij een boodschap inspreken op onze teletoon- beantwoorder hetzij bellen met H. W. Frying (020-453890) of Sarina ter Veer (020-170977). Vanzelfsprekend garanderen wij u uiterste diskretie en een vlotte behandeling van uw sollicitatie. PERSONEELSKEUZEBUREAU H. W. FRIJLING Koningslaan 16. 1075 AC Amsterdam Telefoon: 020-763598 Unimix Procestechniek bv heeft plaats voor een met ruime kantoorervaring voor onze kleine afdeling verkooo. Sollicitat.es schnftei.|k o» telefonisch 020-231461. Nwe Prin sengracht 33-35. Amsterdam. Toneelgroep Sater, Coöperatieve Vereniging u.a. vraagt uiter lijk per 1 oktober een administratieve medewerkster/ker als assistent(e) van de zakelijke leiding voor 60-80» van de werktijd. De werkzaamheden zullen o.m. omvatten het zelf standig verrichten van financieel-administratieve werkzaam heden; verzorgen van de algemene korrespondentie; afhan delen van overige sekretariaatswerkzaamheden Gevraagd wordt om: akkuraat en geconcentreerd te kunnen werken; globale betrokkenheid bij doelstellingen en werk van Sater; belangstelling om in een gedemokratiseerd kollektief te werken. Gedacht wordt aan iemand van mavo-nivo met in elk geval enkele jaren administratieve ervaring, in bezit van type diploma; boekhoudkundige ervaring kan tot aanbeveling strekken. Schriftelijke sollicitaties tot uiterlijk 10 september aan: TONEELGROEP SATER COOP. VER. U.A. BLANKENSTRAAT 78 1018 SK AMSTERDAM B.V. Amsterdamse Maatschappij tot beheer van onroerende goederen. Oranje Nassaulaan 24, Amsterdam Zuid. Tel. 020- 760444 vraagt voor spoedige indiensttreding een administratief medewerkster(ker) Voor een goede uitvoering van de funktie is een Mavo diploma, goede kennis van boekhouder en type-vaardigheid een minimale vereiste. Goede contactuele eigenschappen, zowel mondeling als schriftelijk zijn belangrijk. Leeftijd ca. 19-23 jaar. Wij bieden een aantrekkelijke en gevarieerde werkkring met een goed salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor het maken van een afspraak, voor een oriënterend gesprek kunt u ons bellen en vragen naar de heer Schole. Stork-Werkspoor Diesel B.V. producenten van dieselmotoren voor scheeps- en landinstal- laties voor de internationale markt zoekt op korte termijn een voor het verzorgen van de correspondentie en het bijhouden van het archief, maar vooral ook meedenken en meewerken aan de organisatie van uiteenlopende acitviteiten. Een enthousiasteling krijgt volop de gelegenheid ervaring in het publiciteitsvak op te doen. Als start wordt MAVO- en typediploma voldoende gevonden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: STORK-WERKSPOOR OIESEL B.V., afdeling Personeelzaken t.a.v. de heer C. A. Dupius, Oostenburger middenstraat 62. 1018 MS Amsterdam, telefoon (020) 5203 470. is een internationale onderneming, die onder meer genees middelen en gewasbeschermingsmiddelen ontwikkelt, ver vaardigt en verkoopt. De verkoop in Nederland vindt plaats vanuit onze vestiging in Amsterdam-Buitenveldert, Drente straat 11. Op de afdeling konsumenten artikelen zoeken wij een die commercieel/administratief werk kan verrichten. Tevens moet zij kunnen typen en het archief bijhouden. Na een inwerkperiode behandelt zij zelf de telefoontjes, geeft informa tie en handelt de orders at. Wij denken aan iemand die MAVO heeft gedaan, kan typen, zelfstandig kan werken en niet ouder is dan 25 jaar. Belangstelling? Bel 020-731226 en vraag nadere inlichtingen of een sollicitatieformulier. PHILIPS-DUPHAR B.V.. Afdeling Personeelszaken. Apoüo- laan 151. 1077 AR AMSTERDAM. Instituut voor Lerarenopleiding Vrije Leergangen Vrije Universiteit Het instituut V.L-V.U. stelt zich ten doel experimentele opleidingen te verzorgen voor akten van bekwaamheid Lb.v. het tweede- en derdegraads lesgebied. zoekt zo spoedig mogelijk een secretaresse voor de studentendecaan (half-time) Zij krijgt tot taak: het maken van afspraken met studenten en het bijhouden van de agenda het verzorgen van correspondentie en het bijbehorende archief. Voor deze functie denken wj aan iemand, die een voortgezette schoolopleiding heeft, in het bezit is van een typediploma en zelfstandig kan werken. Salaris: volgens rijksregeling, afhankelijk van leeftijd en erva ring. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij Leny van Goor, tel. 020-934921 Schritetijke sollicitaties te richten aan het secretariaat Algeme ne Zaken van de Stichting ..De Vrije Leergangen", Postbus 90048, 1006 BA Amsterdam. Stichting Academie voor Paramedische Beroepen Leffelaar, Opleiding Fysiotherapie Amsterdam, de Lairessestraat 160. Tel. 020-793682. Op de schooladministratie van de opleiding fysiotherapie zijn vakatures ontstaan voor de funkties van: a) Administratief medewerkster (lull time) b) Administratief medewerkster 25 uur per week) De opleiding fysiotherapie behoort tot de sector gezondheids zorg-opleidingen in het Hoger Beroeps Onderwijs. De werkzaamheden op de schooladministratie bestaan o.m. uit: het verzorgen van de studentenadministratie het verwerken van roosterwijzigingen en mededelingen aan de studenten het Uittypen, vermenigvuldigen en distribueren van externe en interne correspondentie, notulen van vergaderingen, ver slagen. tentamenopgaven etc. het aannemen en zo mogelijk afhandelen van telefoonge sprekken het kontakt onderhouden met studenten en docenten Beide funkties vereisen zelfstandigheid. Initiatief en een grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel. Voor beide funkties gaan onze gedachten uit naar een jonge vrouw (min. leeftijd 22 jaar) met een 4- of 5-jarige middelbare schoolopleiding, die over een goede typevaardigheid en een gedegen kennis van de Nederlandse taal beschikt. Het bezit van het praktijkdiploma boekhouden en ervaring in het notuleren strekken tot aanbeveling. Wij bieden een afwisselende funktie op een levendig kantoor. De hoogte van het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Deelne ming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, premie A.O.W. komt voor rekening van de werkgever. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten directeur de heer P. Kroonenburg. U kunt ook telefonisch een afspraak maken. aan de waam. Wij zoeken een medewerkster van ca. 30-40 jr.. die ons 4 ochtenden per week helpt met factureren en enkele anc lichte adm. werkzaamheden. Mavo-niveau is gewenst. ETALAGECENTRUM FRANS BEEKWILDER BV. Prins Hendrikkade 19. t.o. CS. Amsterdam. Tel. 24 92 mevr. J. Simmers v. 9.00-13.00 uur THEATERBUREAU te A'dam vraagt Middelb. Schoolopl.. typen, boekhouden, talenkennis, go omgangsvormen, rijbewijs. Niet jonger dan 30 j. Br. m. leve en verl. salaris onder nr. 5-13967 bur. v.d. blad. Robertshaw Europa b.v. Louis Chrispijnstraat 12 1065 HH Amsterdam Tel. 020-159818. Dochteronderneming van Robershaw Controls Com| U.S.A., verkoopkantoor van regelapparatuur, zoekt spoedige indiensttreding voor de technisch/commerciële correspondentie in het gels. Nederlands en Frans. Goede kennis van het Duits gewenst. G Voorkeur wordt gegeven aan een Schroevers opleiding. De functie vraagt om een grote mate van zelfstandigheid omvat het uitwerken van correspondentie in de mode talen, algemene administratie, beantwoorden van telefo bedienen van telex etc. Voor de correspondentie van de orderafdeling in het Ned lands en Engels, telex- en telefoonbehandeling. Voor deze functies bieden wij een goed salaris en aarrtrekl lijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie gaarne schriftelijk of telefonisch. Het directoraat Onroerend Goed in Amsterdam heeft tot tl te voorzien in de huisvestingsbhoeften van de Amro Bank het beheer ervan. Het directoraat beschikt over een centraal secretariaat c met circa zeven medewerksters, zorgdraagt voor o.m. correspondentie. Voor deze afdeling zoeken wij op korte termijn een groepsle ster. Haar taak zal naast het zelf verrichten van algemene secre riaatswerkzaamheden bestaan uit het ondersteunen van medewerksters en het toezien op hun werkzaamheden. Voor deze functie denken wij aan een jonge vrouw met HA\ en een secretaresse opleiding, die ervaring heeft in begeleiden van jongere collega's. Naast een goed salaris en 8% vakantietoeslag, biedt de An Bank een 13e maand een winstdeling en 23 vakantiedag! Voor meer informatie kunt u bellen met het Hoofd Secretari Onroerend Goed. Mevrouw M. T. Vervoort, telefoon Ol i 283135. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar de An i Bank, afdeling Personeelvoorziening, Herengracht 586, 1Q j CJ Amsterdam. Voor de boekhoudkundige afdeling op ons hoofdkanti zoeken wij een boekhoudkundig medewerk(st)er Tot zijn/haar taken zullen onder meer behoren: het beoordelen van uitgaande betalingen met de contri op de afwikkeling daarvan. het bijhouden van de hierop betrekking hebbende si administratie. de hieruit volgende contracten onderhouden met leven ciers, agenten en banken in binnen- en buitenland, zot mondeling als schriftelijk. Voor deze functie denken wij aan iemand op MULO/MA\ niveau, met kennis van boekhouden en van de vreemde tale Leeftijd vanaf 18 jaar. Voor nadere informatie kunt u schriftelijk of telefonisch conti opnemen met de afdeling Personeelzaken, mevrouw v Rossum, Frankemaheerd 2. Amsterdam Bijlmermeer, tel toon 020-964800 toestel 438. Reclamebureau GO zoekt een medewerker/ster voor eenvt1 dige boekhoudkundige werkzaamheden. Wij denken i iemand van zon jaar of 18 en enige ervaring strekt aanbeveling. Wat de werkomgeving betreft: onze kle boekhoud-afdelirtg ligt aan de Keizersgracht 332. Bel 02 246381 en vraag naar Loes Plekker. Groothandel in Bouwbeslag en Gereedschappen vraagt v< spoedige indiensttreding een Hij zal na zijn inwerkperiode worden belast met het verwerk van alle gegevens welke betrekking hebben op de boekhi ding. Voor de juiste man dus een funktie met goede toekomstp spectieven. De bereikbaarheid van ons bedrijf is goed daar het is gelet tegenover het metrostation te Duivendrecht. Vereist Havo-opleiding, typediploma; het diploma PD strekt tot beveling. Ook schoolverlaters kunnen in aanmerking komi Wil je meer weten over deze interessante en afwisseier funktie. bel dan 020-944888 N. Jacobs' Ijzerhandel B.V. Ellermanstraat 30, 1099 BZ Amsterdam. Winkelpersoneel gevraagd Boekhandel Bruna v. Woustr. 90. hoek Ceintuurbaan 191 in A dam, vraagt een medewerker v a. 21 jr. Inl.: 020-726331. Boekhandel Bruna. v. Woustr. 90. hoek Ceintuurbaan 191. Adam. vraagt: een MEDE WERKER v a. 18 jr. Inl. 020- 726331. Gevraagd met spoed een CHEF-SLAGER. Geboden wordt een prettige werksfeer en een uitstekend salaris. Voor inl. en afspraken kunt u zich wenden tot dhr. J. Kemp, Slotermeerlaan 67, Amsterdam. Tel. 020-133100. Gevraagd ervaren verkoop ster in brood en banketbakke rij P. van Soest. Hendrik Ja- cobszstraat 13 A'dam-z. Tel. 791081 Of 075-161232 Albert Heijn, Overtoom 4! A'dam heeft plaats voor E VERKOPER/GROENTE VERKOPER va. 16 ja Eventueel partieel leerplk tig. Inl. bij de bedrijtslek dhr. P. Kieft. Tel. 020-18306 Stichting „de Nieuwe Lelie zoekt per 1/10 een MEO WERK(ST)ER Gevraagd wordt ervaring biologische winkel met o ook groentes. De organise van de Ver. ink. boekh. ad en inlo. wordt als team ge geld. Vanuit de huidige tea samenstelling gaat o voorkeur uit naar iemand i boekh. ervaring, min. 1 Soil, brieven graag voor sept. aan St. Nwe Lelie. Nil we Leliestr. 170 A'dam-J< daan. Damesconfectiezaak in overdekt winkelcentrum „Groenh in Amstelveen vraagt part-time verkoopster voor halve dagen van 9 tot 13.00 uur en zaterdags om de dagen. Soli, teief. 020-457477 MEER MINI-ADVERTENTIES OP PAGINA 3

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 34