fooo- 'N LEVEN HEB JE ZO GERED hoogleraar in de vrije grafische kunst Ib administrateur m/v jHN A. [Diakonessenhuisl Hilversum koördinator (m/v) schakenbosch ZUIVERINGSSCHAP HOLLANDSE EILANDEN EN WAARDEN 1.0. secretaris ZUIVERINGSSCHAP HOLLANDSE EILANDEN EN WAARDEN 1.0. voorzitter -Oi 54 A? groepswerker NA VIJFTIG JAAR HEEFT M'N TROUWE SPIJKER M0RGEL. MAAR 'NS IN DEKRANT KIJKEN. verpleegkundigen kunnen bij Schakenbosch kiezen uit verschillende psychiatrische werkgebieden. B- verpleegkundigen ELKE SECONDE TELT. ZATERDAG 1 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET Het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk vraagt t.b.v. de Rijksakademle van Beeldende Kunsten te Amsterdam een (mntVvrl.) tevens hoofd van de Faculteit Grafiek De benoeming heeft een tijdelijk karakter en geldt voor één studiejaar. Hlema zal de benoeming opnieuw worden bezien. Gevraagd wo.den kunstenaars die geïnteresseerd zijn In de vorming en Individuele begeleiding van jonge vakgenoten. Suggesties betreffende personen die men geschikt acht voor het vervullen van dit ambt, kunnen via de Rijks Psychologische Dienst onder de aandacht worden gebracht van de minister en de Rijksakademie. Salaris: max. f7196,- per maand. Tel. Inlichtingen worden verstrekt door de Hoogleraar-Directeur van de Rijksakademie, onder nr. (020) - 79 7811. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland roepen sollicitanten op voor de functie van van het zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden l.o. Het zuiveringsschap omvat globaal de volgende gebieden: de Krimpenerwaard, IJsselmonde, de Hoeksche Waard, het Eiland van Dordrecht, Voorne en Putten, Goeree-Overflakkee, de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden. De zetel van het zuiveringsschap zal worden gevestigd te Dordrecht. Functie-informatie: De functionaris zal worden belast met: - de leiding van het administratieve apparaat; - de verantwoordelijkheid voor de financiële administratie. Daarnaast is hij de eerste adviseur van het bestuur m.b.t. juridische/administratieve en financiële vraagstukken. Het zuiveringsschap is belast met de uitvoering van de Wet verontreiniging opper vlaktewateren zoals nader geregeld in de Verordening Waterkwaliteitsbeheer Zuid- Holland. Vereisten: - doctoraal examen Nederlands recht, bij voorkeur publiekrechtelijke of bestuurs wetenschappelijke studierichting, of een daarmee gelijk te stellen diploma of oplei ding; - organisatorische en leidinggevende capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring in een soortgelijke of beleidsvoorbereidende functie bij de overheid. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Aanstelling: - Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt Inschaling plaats in schaal 153 BBBRA- salarisnorm per 1 mei 1979 van (min) ƒ6.915,- tot (max) 8.510, - per maand. - de aanstelling geschiedt door Gedeputeerde Staten, de voorzitters van de binnen het zuiveringsschap gelegen waterschappen, die met het waterkwantiteitsbeheer zijn belast, gehoord. - de bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties: Eigenhandig geschreven sollicitaties worden ingewacht binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad. Zij dienen te worden gericht aan: Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Provincie huis. Koningskade 1 te 's-Gravenhage. onder vermelding van vakaturenummer SZ71 /a (in linkerbovenhoek van enveloppe en sollicitatiebrief). Inlichtingen omtrent de functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van het bu reau waterhuishouding en waterschappen ter provinciale griffie van Zuid-Holland, de heer C. N. Spierings, (tel. 070-264111 Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland roepen sollicitanten op voor de functie van De voorkeur gaat uit naar kandidaten met bestuurlijke ervaring en kwaliteiten, be langstelling voor het waterbeheer, die in staat moeten worden geacht het zuiverings schap op onderscheidene bestuursniveau s te kunnen vertegenwoordigen. Het zui veringsschap omvat globaal de volgende gebieden: de Krimpenerwaard. IJsselmonde, de Hoeksche Waard, het Eiland van Dordrecht, Voorne en Putten. Goeree-OverfJakkee. de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden. De zetel van het zuiveringsschap zal worden gevestigd te Dordrecht Het zuiveringsschap is belast met de uitvoering van de Wet verontreiniging opper vlaktewateren zoals nader geregeld in de Verordening Waterkwaliteitsbeheer Zuid- Holland. Het voorzitterschap is een volledige dagtaak. Gedeputeerde Staten benoemen de voorzitter telkens voor zes jaren. Voor de eerste benoeming worden de voorzitters van de binnen het zuiveringsschap gelegen waterschappen, die met het kwantiteitsbeheer zijn belast, gehoord. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Aan de functie is een bezoldiging verbonden van maximaal 8.510,- per maand ex clusief 8% vakantietoelage, terwijl de bij de overheid gebruikelijke secundaire ar beidsvoorwaardenregelingen mede van toepassing kunnen worden verklaard. Naast de pensioenregeling is er een uitkeringsregeling. Belangstellenden, die in aanmerking wensen te komen voor deze functie, dienen zich binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad schriftelijk te richten tot Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland, Provinciehuis. Koningskade 1 te 's-Gravenhage. In de linkerbovenhoek van brief en enveloppe dient de aanduiding VZ71/b te worden vermeld. Het hoofd van het bureau waterhuishouding en waterschappen ter provinciale griffie van Zuid-Holland, de heer C. N. Spierings (tel. 070-264111) is graag bereid aan be langstellenden nadere inlichtingen te verstrekken. Bovengenoemd salaris Is exclusief 8'/» vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-2776/0156 (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw hulsadres met postcode. Inzenden vóór 29 september 1979 aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. - onderwijsadviescentrum noord-twente Het bestuur van het Onderwijsadviescentrum Noord-Twente vraagt zowel voor de afdeling systeembegeleiding als de afdeling individuele begeleiding een Beide funktionarissen nemen deel in de leiding van de dienst. Eén van hen wordt benoemd to adjunkt-direkteur en zal voorlopig als wnd.- direkteur funktioneren. Funktie en taken van de beide koördinatoren: bepaling van aanzien en richting der systeembegeleiding/individuele begeleiding, zowel inhoudelijk als organisatorisch, bepaling van begeleidingstaken voor de systeembegeleiding/individuele begeleiding en in verband hiermede de professionalisering, O bepaling van het beleid van de dienst in samenwerking met de direk- teur en de andere koördinator, een beperkte schoolbegeleidingstaak voor een nader vast te stellen specialisme ten dienste van de gehele systeembegeleiding/individuele begeleiding. Niveau. Voor de uitoefening van deze funktie is een eerste graadsbevoegdheid vereist (Akademisch of M.O.-B). Algemene informatie: Van de kandidaten voor elk van de funkties wordt vereist, dat zij goede kontaktuele eigenschappen hebben. Zij beschikken over een rijbewijs B-E. De salariëring naar funktie is vólgens rijksregeling. De rechtspositieregeling van de gemeente Almelo is van toepassing. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur van het Onderwijsadviescentrum Noord-Twente, Wierdensestraat 32, 7607 GJ Almelo. Telefoon (05490) 2 00 55. Geïnteresseerden kunnen een sollicitatieformulier en informatiemateriaal aanvragen. Voor de systeembegeleiding resp. individuele begeleiding kunt u inlich tingen inwinnen bij resp. J. Kaaks, koördinator S.B., Drs. C. v.d. Berg, orthopedagoog I.B. Het bestuur van de Prot. Chr. Stichting voor Bejaardenzorg 'OE SCHUTSE' te Rotterdam-Ommoord, zoekt contact met gegadigden voor de funktie van 'De Schutse' is een verzorgingstehuis met 228 bewoners en ca. 90 personeelsleden. Voor deze funktie worden de volgende eisen gesteld: in het bezit van tenminste M.B.A.-diploma; minimum leeftijd 25 jaar; begrip voor de ouder wordende mens; goede contactuele eigenschappen; een positief christelijke levensovertuiging. Tot zijn/haar taak zal o.m. behoren: het verzorgen van de administratie en boek houding (incl. de computer-loonadministrxtie) het opmaken van begrotingen, resultaten- overzichten en jaarrekening. Geboden wordt: salariëring en arbeidsvoorwaarden overeen komstig de C.A.O. voor bejaardentehuizen (L.S.B.); opname in het pensioenfonds van de P.G.G.M. medewerking voor huisvesting; prettige werkkring op een klein kantoor. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van 'De Schutse', Cordell Hullplaats22, 3068 VH Rotterdam. In ons paviljoen "De Bosrand" verblijven ca. 30 langdurig zieke patiënten. Sommige van hen worden behandeld door specialisten van het Dlakonessenhuls en sommige door de longarts, die verbonden is aan het Astmacentrum Heide- heuvel. "De Bosrand" Is een speciale ziekenafdeling, waar naast medische behandeling, psycho-sociale begeleiding en een reaktiverend programma worden geboden. Voor dit paviljoen wordt de vakature geopend van (full-time) Gezien de samenstelling van het behandelteam wordt aan een manlijke kandidaat de voorkeur gegeven. De (unktle: Van de groepswerker wordt verwacht, dat hij: de patiënten helpt zich In hel pavll|oen en in het akti- verend programma zo konstruktief mogelijk In te zetten voor de behandeling, de revalidatie en het plannen maken voor de toekomst een belangrijk aandeel zal hebben In de groepsgesprek ken en het bevorderen van optimale zelfzorg nauw samenwerkt met de verpleegkundigen en inten sief betrokken wordt in het overleg met het medisch/ psycho-sociaal behandelteam. Vereist Is: een afgeronde opleiding op H.B.O. niveau (bijv. Inrichtingswerk) en enige jaren ervaring in het werken met groepen volwassenen. Inlichtingen: worden u gaarne verstrekt door Mevr. A.M. van der Meer, htd. verpl. dienst Dlakonessenhuls, tel. 035-854151 en de heer J. van Zijverden, agoog-koördinator Heideheuvel, tel. 035-853251,tussen 12.30-13.30 uur (behalve donderdags). Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van hel Diakonessen huis. Van Riebeeckweg 212,1213 XZ Hilversum. psychiatrisch centrum leidschendam Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstver lening geestelijke gezondheidszorg. Schakenbosch, psychiatrisch centrum te Leidschendam, wil z'n verpleegkundige teams versterken met: Verpleegkundigen in het bezit van diploma A/B - B of MB0-V vdlor paviljoen Weidezicht InWeidezicht verblijven overwegend langdu rig verpleegde vrouwelijke patiënten. In sa menwerking met de psychiater en de verpleeg kundige staf, wordt Uw inbreng verwacht bij het verder gestalte geven aan de vorming van een resocialisatiegröep. Waarnemend hoofdverpleegkundige voor paviljoen Wilgenhof Wilgenhof is een paviljoen voor psycho geriatrische patiënten, verdeeld in 5 groepen van 15 (dames en heren). De revalidatie neemt hier een centrale plaats in. Voor deze funktie is een A- en B-diploma vereist. Verpleegkundigen in het bezit van diploma A/B - B of MB0-V voor paviljoen Lindenhof Lindenhof is een nieuw paviljoen voor over wegend langdurig verpleegde, meest manne lijke, patiënten, verdeeld in groepen van 12. Van belangstellenden voor deze funktie wordt verwacht dat zij willen meewerken aan het op timaliseren van het woon- en leefklimaat. Verpleegkundigen in het bezit van diploma A/B - B of MB0-V voor paviljoen Olmhoeve Olmhoeve is een nieuw paviljoen voor opname en resocialisatie, waar 72 patiënten worden verpleegd, verdeeld in groepen van 12. Als verpleegkundige wordt U betrokken bij een resocialisatiegröep, bestaande uit 12 dames en heren. Verpleegkundigen in het bezit van diploma A/B - B of MB0-V voor paviljoen Larikshof Ls^rikshof is eveneens een nieuw paviljoen, waar gewerkt wordt in 6 units van 12 patiën ten. Op één van deze units kunt U meewerken aan opname of resocialisatie. 1e verpleegkundige, verpleegkundigen in het bezit van diploma A/B B of MB0-V voor paviljoen Vlietzicht VJietzicht is een paviljoen voor- 100 vrouwe lijke patiënten. Als eerste verpleegkundige bent U in het bijzonder verantwoordelijk voor de resocialisatie-afdelingen. U werkt samen met de beide psychiaters, psychologe en de verpleegkundige staf. Als U belangstelling heeft voor één van deze funkties, bent U welkom voor een kennisma king met ons centrum. U kunt hiervoor kon- takt opnemen met de heer H.A.P. Borsje, tel.(070) 20 92 52, toestel 131. Uw schriftelijke sollicitatie wordt tegemoet gezien door het hoofd Personeelszaken, Veurse Straatweg 185, 2264 EG Leidschendam. j De Socio Therapeutische afdelingen bestaan uit een aantal woningen, waarin langdurig verpleegde patiënten In groepen van 6 verbllj- Voor deze afdelingen vragen wij op korte termijn De verpleegkundigen begeleiden de patiënten In woon- en vrljetljds- sltuatté, in samenwerking met de groepsverpleégkundlgen De afdelingen worden geleld door multidisciplinaire teams, bestaande uit een psychiater, een psycholoog, een verpleegkundig hoofd en een maatschappelijk werkende. Het salaris varieert -afhankelijk van ervaring- van 2.017,23 tot 2.659,06 bruto per maand op het niveau van 1 Januari 1979. Voorts Is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Ook kandidaten die In het bezit zijn van een MBO/HBO-V diploma kun nen solliciteren. Verdere inlichtingen kunt u verkrijg en bij de dames D. Mulder, toestel 256, en R.G. de Vries, toestel 361, of bi) de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kode- nummer richten aan de direktie, t a v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", Wolfheze 2. 6874 BE Wolfheze (bi) Arnhem). Tel. 08308 - 1121. Als je bij een ongeluk onmiddellijl. weet watje moet doen. kan dat het verschil betekenen tussen leven en dood. De dingen die je weten moet zijn met een heel klein beeQe aandacht ontzettend simpel te onthouden. We hebben ze voor u in een klein boekje overzichtelijk bij elkaar gezet Dat boekje krijgt u door even een kaartje te sturen aan „Het Oranje Kruis", Statenlaan 81,2582 GE DenHaag.^6^ •n.Tiu«T*vi9 mn de Strhhnq lOeHr Htrkime g|fl£

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30