i 2 B irr lp& In Meppei staat een huis... MAATSCraOTJLEER IN DE KRANT STAAT INFORMATIE. vorminssleid(st)er Mfb agogisch medewerker/ster BEROEPSKEUZE - ADVISEUR 1eleid(st)er/ waarnemend hoofd echtpaar HOOFDLEID(ST)ER Stichting Vormingscentrum Barchem COÖRDINATOR (a) GROEPSLEIDSTER/LEIDER (b) GROEPSLEIDSTERS/LEIDERS (C) LOGOPEDIST(E) jeugdwerkadviseur(seuse) Overijsselse chr. stichting voor school- en beroepskeuze ZATERDAG 1 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET 2< De Protestants Christelijke "Dokter Willem de Jongstichting" beheert een wijftal gezins vervangende tehuizen voor de huisvesting, verzorging en begeleiding van zwakzinnigen, die overdag een sociale werkplaats, school, dagverblijf of vrij bedrijf bezoeken. Voor het in januari 1980 in Maarssenbroek te openen zesde tehuis van de Stichting zoekt het bestuur een Voor deze funktie is in elk geval vereist: voltooide of gelijkwaardige opleiding, ruime ervaring (minimaal 3 jaar) in de begeleiding van geestelijk gehandicapten. bereidheid tot samenwerking in team verband met de overige medewerkenden protestants-christelijke levensovertuiging. Salariëring en arbeidsvoorwaarden: conform de "Regeling Arbeidsvoorwaarden dagverblijven en gezinsvervangende tehuizen voor gehandicapten". Schriftelijke sollicitaties: aan het bestuur van de "Dokter Willem de Jong Stichting", van Hogendorpstraat 2,3581 KD Utrecht. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot de heer J.N. Hagg, direkteur van de Stichting: telefoon (030) 51 42 64 of 51 41 41 (kantoor) en (02155) 1 86 53 (privé). DOKTER WILLEM DE JONGSTICHTING DE "STICHTING GEZINSHUIZEN ORANJEHOF te Huizen wil komen tot de oprichting van een gezins huis Hiervoor zoeken wij een Dit echtpaar zal 4 jongeren in de leeftijd van 8 tot 17 jaar in hun gezin opnemen, die om uiteenlopende redenen niet thuis kunnen wonen, en voor wie opvoeding in een tehuis niet langer gewenst is. Er is een nauwe relatie met het Protestants Kinderhuis "De Oranjehof" te Huizen. Van het echtpaar wordt verwacht: dat ze ervaring hebben in het omgaan met jongeren. ouder zijn dan 25 jaar en een eigen gezinsinkomen hebben. Het gezin werkt onder verantwoordelijkheid van bovengenoemde stichting van waaruit tevens de begeleiding wordt gegeven. Er wordt een ruime woning in Bussum ter beschikking gesteld. Voorts wordt met de gezinshuisouders een goede financiële rege ling getroffen. Informatie kunt u inwinnen op maandag ochtend 3 september en op de woensdag middagen bij de maatschappelijk werkster, Mevr. Anneke Strijland, tel. 023-310664. Na ontvangst van uw sollicitatie wordt u uitgenodigd voor een informatieve bijeen komst. Sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 96.1270 AB HUIZEN. STICHTING KINDERZORG DRENTHE Wvrkhorst 21 te Meppol, tol. 05220-51223 vraagt voor haar kleine kinderhuis (20 kinderen) een DIREKTEUR/DIREKTRICE Het tehuis staat thans voor een ingrijpende renovatie Binnen de personeelsformatie is ruimte voor het aanstellen van een halt-time adjunkt. Funktie eisen: warme belangstelling voor problematiek rond hulpverlening aan jongeren leiding gevende kapaciteiten goede kontaktuele eigenschappen in staat zijn om met het bestuur een modem beleid verder uit te bouwen een bij de funktie passende opleiding en ervaring zijn voor deze aantrekkelijke maar wel zware funktie vereist Telefonische inlichtingen zijn te verkrijgen bij de direktnce 05220-51223. privé 05220- 56617 Sollicitatiebrieven richten aan het sekretariaat van de Stichting, postbus 28 7940 AA Meppei Chr. Stichting Vorming Werkende Jeugd Hoogeveen e.o., Stuifrandseweg 40, tel. (05280) 6 35 01 Hoogeveen. Vormingscentrum Het Venster Wij zoeken voor zo spoedig mogelijk een (part time=20 uur per week) (voorlopig in tijdelijk dienstverband) Er bestaat de mogelijkheid dat deze part-time baan in de loop van dit kursusjaar omgezet kan worden in een full-time betrekking. Sollicitanten dienen daarmee rekening te houden. Wij zoeken iemand die: zo mogelijkheid ervaring heeft binnen het vormingswerk met werkende jongeren (partieel leerplichtigen en vrijwillige deelnemers), bevoegd is voor dit werk (sociale- of pedagogische akademie, mikojel, verschillende N-aktes e.d. opleidingen), bereid en in staat is op basis van onze uitgangspunten en ons jaarplan te werken (wordt op aanvraag toegestuurd), bereid is mee te denken in en te werken aan de verdere ontwikkeling van ons werk. naast bovenstaande algemene deskundigheid zo mogelijk deskundig is op het terrein van textiele werkvormen, kinderverzorging en op voeding en dansen. Het vormingscentrum werkt samen met de andere Drentse vormings instituten, de Streekschool en de Stichting Vakonderwijs Drenthe mee aan het Experiment Participatie Onderwijs in Emmen. in het kader hiervan wordt op ons instituut ook de primaire opleiding detailhandel gegeven en hebben we een projekt oriënterende stages. Ook werken we samen met een huishoudschool in Emmen in de pri maire opleiding dameskappen. Nadere informatie kan gevraagd worden op bovenstaand adres (vragen naar Frits Mundt). Sollicitaties, met vermelding van persoonlijke gegevens en waarin ook zo duidelijk mogelijk wordt ingegaan op bovenstaande punten, voor 18 september a.s. te zenden aan de sollicitatiekommissie op boven staand adres. Iff) centrum voor gezinsverzorging en maatschappelijk werk rijswijk en voorburg vraagt voor de afdeling gezins- en bejaardenverzorging Voorburg een die hoofdzakelijk belast zal worden met: de zorg voor de kwaliteit van het werk; de zorg voor een evenwichtige personeelsopbouw van uitvoerende krachten; de bevordering van de kommunikatie en koördinatie tussen de team leden en teams onderling; de vertegenwoordiging van de afdeling in overlegvormen, zowel intern als extern; de werkbegeleiding van de leidsters, individueel en in groepsverband; de beleidsvoorbereiding. Wij denken aan een funktionaris met een diploma sociale academie, ervaring in de maatschappelijke dienstverlening, leidinggevende kapaci- teiten en gevoel voor organisatie. Een Voortgezette Opleiding of kursus leidinggeven en ervaring in een leidinggevende funktie binnen de gezinsverzorging is gewenst. Voorts wordt van de kandidaat een positieve bijdrage in de beleidsont wikkeling verwacht. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel zijn van de sollicitatiepro cedure. De C. A.O. Welzijnswerk is van toepassing. Nadere informatie kan worden verstrekt door mevrouw W.J. Tielemans, hoofdleidster; telefoon 070-90 68 60. Schriftelijke sollicitaties richten aan de direkteur van het Centrum, Geestbrugkade 35, 2281 CX Rijswijk. vraagt wegens een ontstane vacature zo spoedig mogelijk een Wij richten ons in ons ondersteunings- en begeleidingswerk hoofdza kelijk op het bedrijfsleven, de gezondheids- en welzijnszorg. Wij werken in de geest van het Woodbrookerswerk in Nederland en vragen van de nieuwe kollega openheid voor levensbeschouwelijke en maatschappelijk/politieke vraagstukken. Taak: van de nieuwe medewerker/ster verwachten wij dat hij/zij in staat is tot zelfstandig ontwerpen en begeleiden van kursussen en trainingen in internaatsverband voor o.a.: ondernemingsraden; funktionele teams (schooltea/ns, directieteams); leidinggevenden. Gevraagd: ervaring in het werken met groepen; opleiding op universitair of gelijkwaardig niveau, bij voorbeeld arbeidssociologie, psychologie van arbeid en organisatie of orga- msatie-agogiek; eventueel Sociale Akademie plus Voortgezette Opleiding; ervaring in het bedrijfsleven, vakbeweging, gezondheids- of welzijnszorg strekt tot aanbeveling; niet jonger dan ongeveer 30 jaar. Geboden: afwisselend werk in een team van 6 personen in een aantrekkelij ke omgeving; salaris afhankelijk van opleiding en ervaring (C R M-schaal 1/1/79: minimum 3.149.81 tot maximum 4.778,04 per maand); voorts is de CAO-Wetzijnswerk van toepassing. Inlichtingen: direkteur Woodbrookershuis. dhr. E. H. S. Verheijden. of een van de stafleden, telefoon 05734-443. Sollicitaties: binnen drie weken na verschijnen van dit blad aan bestuur en staf Stichting Vormingscentrum Barchem. Woodbrookersweg 1, 7244 RB Barchem. STICHTING MAATSCHAPPELIJK EN CULTUREEL WERK "HET OUDE NOORDEN" TE ROTTERDAM De Stichting, werkzaam in een stadsvernieuwingswijk waar veel buiten landers wonen, zoekt op korte termijn een Taak: - algehele leiding c.q. bedrijfsvoering van de twee huizen van de Stichting. - het coördineren van de werkzaamheden van een team, bestaande uit een maatschappelijk werkster, een cultureel werker, een jeugdleid ster, twee peuterleidsters en een beheerder. Tevens nemen stagiaires en vrijwilligers deel aan het werk. - indien nodig het vervangen van andere teamleden. - deelnemen aan het uitvoerende werk en contact met buurtbewoners. - mede-onderhouden van externe contacten c.q. samenwerken met andere organisaties en de overheid. - bewaking van de financien. - met het bestuur en de andere medewerkers meedenken en meewerken aan het beleid. Vereist: - ervaring in dit soort werk; - sociale academie en V.O., of vergelijkbare opleiding. - inzicht in financiële en administratieve zaken. - twee tot drie avonden in de week beschikbaar zijn, behoudens in de zomerperiode. Salariëring en rechtspositie voor deze functie conform de welzijns- c.a.o., functiecode L III B. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur van de Stichting, 1e Pijnackerstraat 102-106,3035 GV Rotterdam. De Prot. Chr. Stichting Welzijnszorg voor Geestelijk Gehandicapten, gevestigd te Harderwijk. exploiteert een vijftal dagverbli/ven en gezinsvervangende tehuizen op de Noord West Veluwe Door personeelsuitbreiding vragen wij Vereisten: kinderbescherming A+B met Z-diploma of andere gelijkwaardige opleiding minimum leeftijd 19 jaar Vereisten: diploma OPM VSID-DVO of andere gelijkwaardige opleiding minimum leeftijd 20 jaar i- VSID-GVT Vereisten: naast het in bezit hebben van het diploma voor de geeigende opleiding enige ervaring in een soortgelijke? funktie. Indiensttreding: in overleg. Salaris: salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaarden (o.a PGGM-pensioenregeling) volgens FIAD-regeling. Algemene vereisten: Meelevend lid van één der Prot kerken Sollicitanten moeten bereid zijn hun sollicitatie mondeling te komen toelichten bij het bestuur en het aan verblijf of tehuis; verbonden deskundigenteam. Sollicitaties met volledige gegevens, referenties e.d. te richten aan Hoofd van hef gezinsvervangend tehuis ..'t Schild" te Harderwijk, Mej. A. van de Weele, van Maerlantlaan 44. 3842 JD Harderwijk tel. 03410-13661. (b) Hoofd van het dagverblijf voor ouderen „Shaloom" te 't Harde. Dhr. J. Hoekstra, Mergelstraat 10. 8084 CV 't Harde tel. 05255-2996. (c) Voorzitter van het bestuur Dhr. B. Crum, Dennenlaan 27. 3843 BV Harderwijk, telj 03410-14438 Vereniging Middelburgse Christelijke Jeugdorganen Is een samenwerkingsorgaan van de plaatselijke Herv. Jeugd raad, het Geref. Jeugdverband, de Katholieke Jeugdcommissie en het Interkerkelijke Jeugdwerk te St. Laurens. Dit samenwerkingsorgaan begint zijn werkzaamheden en zoekt zo mogelijk per 1 november a.s. een Functieomschrijving (o.m.) vorming, training en toerusting van vrijwillige medewerkenden van de lidorganen begeleiding van het jeugd- en jongerenwerk o.a. ontwikkelen van methodieken initiëren en stimuleren van aktiviteiten begeleiden van en kontakten onderhouden met lidorganen WIJ verwachten iemand die wil en kan werken met vrijwilliqers die een duidelijke binding heeft met een kerkgenootschap die oecumenisch denkt en een invoelend vermogen bezit t.o.v verschillende kerkelijke denkwijzen die beschikt over organisatorische vaardigheden en enige ervaring heeft. Salariëring volgens CA.O. Welzijnswerk. Inlichtingen te verkrijgen over de functie bij: F. C. M. Roodenburg, Arnelaan 32a, Middelburg. Tel. 01180-13265. Sollicitaties, voor 15 sept. a.s. te richten aan seer. M.C.J.O.: S. Vuijk Kruitmolenlaan 65, 4337 KP Middelburg. \p Per 1 januari 1980 hebben wij een vakature voor een: in volledig dienstverband Vereisten: voltooide opleiding souplesse en gevoel voor teamgeest Taak: individuele studie- en beroepskeuzeonderzoeken van jeugdigen en volwassenen (type l/ll) afronding en rapportage van onderzoeken van zesde-klasseleerlingen basisscholen (type 1MB) afronding en rapportage van pakketkeuze-onderzoeken (type IIIA) werken met groepen Geboden wordt: een prettige werksfeer honorering op basis van de rijksregeling Het werk vindt thans voornamelijk op christelijke scholen plaats. Wij gaan er van uit dat u de doelstelling van onze Stichting onderschrijft. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting, Wierdensestraat 32. Postbus 496. 7600 AL ALMELO Eventuele inlichtingen vooraf zijn telefonisch in te winnen bij de direkteur. Drs. F. A. M. Winter - tel. 05490 -14462 (bureau) en 05490 - 63497 (privé)

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 24