leu de glmd ff ■Rh) STAFLID leid(st)er gezinsverzorging GROEPSLEIDSTER GEESTELIJK VERZORG(ST)ER 'Jeugdwerk Open Deur' sociaal kultureel werker aktiviteitenleider „DE STERRESCHANS" ervaren groepsleid(st)er groepsmedewerk(st)er Schreuder MYOSOTIS TWEEDE LEIDER maatschappetllk werker (full-time) DE STICHTING PROTESTANTS CHRISTELIJK CENTRUM VOOR MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING NOORDWEST VELUWE 1. staffunctionaris maatschappelijk werk 2. maatschappelijk werk(st)er TROUW/KWARTET De Stichting Geestelijke Verzorging in de Verpleeg- en Verzorgingstehuizen In de regio Amsterdam zoekt een lulltime of parttime van protestants-christelijke signatuur die m drie bif de Stich ting aangesloten huizen werkzaam zal zijn. Onze gedachten gaan uit naar een medewerk(st)er die: 1. de ver etste opleiding bezit. 2. zo mogeii|k ervaring heeft m het werken m een intramura le instelling van gezondheidszorg. 3. bereid is tot samenwerking met de twee collega's van resp. R.K. en Humanistische signatuur. 4 beretd is emge tijd te besteden aan verschiMende aktivitei- len in het huis t.b.v. de bewoners. 0e salariëring is overeenkomstig de nchthfoen van de NZR Sollicitaties (met curriculum vitae) schnfteliik te richten aan het bestuur van de Stichting t.a.v. de secretaresse M. Krijn-Bui/ten. Valeriusplein 42. Amsterdam. HERHAALDE OPROEP Stichting Scheepswerk 7e, 6713 BA Ede Bestuur en staf vragen met ingang van 1 augustus 1979 in verband met het vertrek van een van de beroepskrachten een Onze voorkeur gaat uit naar een mannelijke kracht, met ervaring en een afgeronde H.B O.-opieiding Taken zullen voornamelijk in het jeugd- en jonge renwerk liggen, de exacte taakomschrijving wordt in nader overleg bepaald Rechtspositie L.O.A.C., bij vereiste opleiding F II B. Bestuur en staf verwachten van de sollicitant een positief christelijke levensovertuiging Sollicitaties richten aan: De secretaris van de Stichting Jeugdwerk Open Deur. Postbus 8024. 6710 AA Ede Informaties kunnen worden ingewonnen bij F Bokhorst, stafkracht, tel 08380-15249 A. J. Huurman, bestuurslid, tel. 08380-10143 uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" De Glind. Barneveld. Met ingang van 1 november 1979 zoeken wij een ervaren Zijn taak zal zijn het stimuleren, organiseren en uitvoeren van de aktiviteiten in de vrije tijdsbesteding. die gericht zijn op een zo gunstig mogelijke ontwikkeling van het kind. Van de sollicitant verwachten wij. dat hij een opleiding gericht op bovengenoemde taak omschrijving {Mikojel of H.B.O.-KW etc.) heeft gevolgd. Salariëring geschiedt volgens de normen van het Ministerie van Justitie. Woonruimte is aanwezig. Wij werken vanuit een christelijke levens overtuiging. Voor nadere informatie en sollicitatie kunt u zich wenden tot Drs. C. Goede Dzn., direkteur van het Jeugddorp "De Glind" uitgaande van de vereniging "De Rudophstichting", Postbus 130, Barneveld, tel. (03425) 14 41. stichting westelijke gazcndheldsagg maastricht en cmgsving ia een instituut voor geestelijke gezondheidszorg, dat ambulant en semimoraal werkt in de regio zuidelijk Zuid-Limburg en dat bestaat uit - 4 rayonteams - een afdeling psychotherapie - een team voor structurerende begeleiding - een team voor kinder- en jeugdzorg - een team sociale geriatrie - een afdeling preventie - een jongeren advies centrum - twee pensiontehuizen. Verder participeert de stichting aan het onderwijs voor 6e jaars studenten van de Medische Faculteit Maastricht. In verband met deze laatste taakuitbreiding is er een aantal vacatures binnen drie rayonteams. De rayonteams zijn multidisciplinaire teams, die tot taak hebben: - het doen van intakes - crisisinterventie - kortdurende behandeling op basis van de specifieke opleiding en deskundigheid van de medewerker - consultatie aan de Ie en 3e lijn - samenwerken met collega's binnen en buiten de stichting - participatie aan onderwijs van studenten der Rijks universiteit Limburg. De stichting roept sollicitanten op voor de volgende functies: - voor rayonteam Gulpen vacature 110 een MAATSCHAPPELIJK WERKER voor 40 uur per week vacature 111 een S.P.V.of M.W.voor 16 uur per week - voor ray on team Centrum Maastricht vacature 112 een S.P.V.of M.W.voor 32 uur per week - voor rayonteam West Maastricht vacature 113 een S.P.V.of M.W. voor 20 uur per week vacature 114 een S.P.V. voor 40 uur per week (per 1 februari 1980). Gezien de samenstelling van de teams gaat de voorkeur voor de teams Gulpen en Centrum uit naar mannelijke kandidaten. Vereisten - M.W.'s dienen in het bezit te zijn van de V.O. - S.P.V.'s dienen de B-nazorg dan wel de sociaal psychiatrische opleiding te hebben afgerond en over ruime ervaring te beschikken. Kandidaten, die ook in het bezit zijrt van het A-diploma, genieten sterk de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden - salaris volgens rijksregeling - opname in P.G.G.M. (welvaartsvast eindkïonpensioen) - verplaatsingskostenbesluit is van toepassing Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij Drs. M. Kerssemakers. tel. 043 - 32964. Sollicitatiebrieven onder vermelding van vacaturenummer te richten aan de heer A.G.W. Hilbermk. algemeen directeur Stichting G.G.Z. Maastricht, Postbus 4001, Maastricht. Prot. Chr. Internaat voor schipperskinderen te NIJMEGEN. Onze groepen „De Rakkertjes" en „De Boefjes" jongens en meisjes van 8-10 en 10-12 jaar vragen een leuke Niet beneden 21 jaar, met prot. chr. levensovertuiging. Beroeps gerichte opleiding en er varing strekken tot aanbeveling. Geboden wordt een leuke werk kring. goede salaris regeling (Min. van Onderwijs) en lange vakan ties. Sollicitaties en inlichtingen: Directeur Inter naat „De Slerreschans Ubbergseveld- weg 119-123, 6522 HG Nijmegen. Tel. 080-2292 70. In h«t medisch kinderhui, Bethanië te Zeist kan binnenkort geplaatst worden een Vereist is: - ervaring in het werken met kinderen in een residentiële setting - een minimum leeftijd van 20 jaar - het kunnen werken in een team - een prot. chr. levensovertuiging - een opleiding op minimaal MBO-iw niveau In Bethanië worden op indicatie van personen en instanties u'rt de gezondheidszorg, kinderen opge nomen met somatische, psycho somatische en psycho-sociale problemen. Het betreft kinderen die binnen het gezin en/of de school zijn vastgelopen wegens de strukturen van het gezin of door de aard van de problemen bij het kind zelf. Sollicitaties kunt u richten aan de directrice. Mw. J. Scheurwater, Verlengde Slotlaan 109. Voor onze afdeling aan de Kemperbergerweg vragen wij een (leeftijd 23 jaar). Hij of zij zal in teamverband mede verant woording dragen voor de begeleiding en verzorging van 7 meisjes in de leeftijd van 11 tot 21 jaar. Voor dit werk vragen wij iemand die bereid en in staat is om met de volle inzet van zijn of haar persoonlijkheid in teamverband deze groep cerebraal gehandicapte meis jes te begeleiden. Ervaring met geestelijk gehandicapte mensen strekt tot aanbeve ling. Gezien de samenstelling van het team en de groep genieten mannelijk* sollicitanten de voorkeur. INSTITUUT SCHREUDER is een christelij ke instelling en sollicitanten dienen zich in deze sfeer thuis te voelen. Gedacht wordt aan iemand die kort gele den een cursus MBO-IW of een daaraan gelijk te stellen opleiding is gaan volgen of van plan is te gaan volgen. De CAO- Ziekenhuiswezen is bij ons van toepassing. Schriftelijke sollicitaties graag binnen een week te richten aan de directie van het orthopaedagogisch behande- llngslnstlluut Bakenbergseweg 258-260 te Arnhem, onder no. 010979. Prot. Chr. stichting Krimpen a/d Ussel In ons dagverblijf voor oudere geestelijk gehandicapten (D.V.O.) ..Coloriet" in Capelle a/d Ussel komt de funktie van vakant. Opleiding: minimaal 4 jaar voortge zet onderwijs. Werktijden van maandag t/m vrij dag uitsluitend overdag. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de stichting Zwaluwhof 2. 2922 GT Krimpen a/d Ussel. Desgewenst kunnen bij de hoofdleidster Mw. Gladpootjes telefonisch informaties over de funktie worden ingewonnen. Tel. 010 - 506572 STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJK WERK VOORNE-PUTTEN-ROZEN- BURG roept sollicitanten op voor de functie van met als werkgebied de Gemeente Rozenburg. Wij vragen: diploma H.B.O.-m.w. bereidheid in Rozenburg te wonen ervaring in een vergelijkbare functie bereidheid in teamverband te werken. In verband met het karakter van het werk gebied is een confessionele gebondenheid gewenst. De Instelling verricht Algemeen Maat schappelijk Werk in de Regio Voorne-Put- ten-Rozenburg. De Instelling beschikt over een team van 9 werkers en een leidinggevend functionaris. Er zijn mogelijkheden voor supervisie en intervisie. Rechtspositie en salaris volgens C.A.O. voor de Welzijnssektor. Informatie kan worden ingewonnen bij het Centraal Buro van de Stichting. Tel.: 01883-2498 Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het Bestuur van de Stichting, p/a Glacisweg 3. 3221 XA Hellevoetsluis. "NIEUW HOOG-HULLEN" Stichting voor opvang, behandeling en resocialisatie van mensen met alkohol- en drugproblemen. OOSTERBROEK 5. EELDE (Dr.) - TELEFOON 05907-1412. De BREEGWEESTEE is een drugvrije therapeutische gemeenschap van |ongens en meisjes met drugproblemen. Binnen een hiërarchische struktuur werken stafleden en bewoners intensief en direkt samen. Wij beogen hiermee zoveel mogelijk de groei van de persoonlijkheid op gang te brengen middels o.a. encountergroepen en het werken in projekten, en door elkaar te helpen primaire relaties zo bevre digend mogelijk te laten worden. Wij zoeken een enthousiast en energiek, mannelijk of vrouwelijk dat bereid is een vrij intensief opleidingsprogramma binnenshuis te vofgen. gericht op het speci fieke werk in een drugvrije therapeutische gemeenschap Onze gedachten gaan uit naar iemand met een voltooide opleiding en liefst enige ervaring in de hulpverlening. Daarbij denken wij aan een opleiding in de VERPLEEGKUNDIGE SEKTOR. MAATSCHAPPELIJK WERK, ETC. Hat I, in dft work van groot belang dat eventuele gegadigden zich bevredigend stabiel voelen in de relaties buiten hun werk Schriftelijke soflicitaties kunt u richten aan de direktie van de Stichting Nieuw Hoog-Hullen. Ooster broek 5 te Eelde (werkzaam in de plaatsen Harderwijk, Ermelo, Putten en Nijkerk) vraagt ter vervulling van vacatures een Vereiste opleiding: Diploma Sociale Academie M.W. V.O. Van haar/hem wordt verwacht, dat zij/hij: ervaring heeft met uitvoerende werkzaamheden; werkbegeleiding kan geven zowel individueel als in teamverband; kan bijdragen aan de besluitvorming van het A.M.W. binnen onze in stelling; leidinggevende capaciteiten, gevoel voor organisatie en humor heeft; kan luisteren en beslissingen nemen binnen het kader van een gedelegeerde bevoegdheid; in teamverband met collega's en directie kan samenwerken. Standplaats: Ermelo Vereiste opleiding: Diploma Sociale Academie dan wel diploma HBO-mw. Van haar/hem wordt verwacht, dat zij/hij; zowel in teamverband als zelfstandig kan werken en eigen initiatieven kan ontplooien; kritisch wil meedenken in de ontwikkelingen van het maatschappe lijk werk; flexibel is in de omgang en over goede contactuele vaardigheden be schikt; er rekening mee houdt, dat men regionaal inzetbaar is. Candidaten dienen van harte te staan achter de grondslag van onze instelling en dienovereenkomstig werkzaam te zijn. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor de Welzijnssector. U kunt Uw sollicitatie -gaarne binnen 14 dagen- richten aan de directeur van het P.C.C.M.D. Noordwest Veluwe, Stationsstraat 14, 3881 AD Putten, telefoon 03418-3444, welke tevens bereid is nadere informatie te verstrekken. maatschappelijke dienstverlening ijssel-vechtdelta interlevensbeschouwelijke stichting werkzaam op het gebied van gezinsverzorging, bejaardenhulp en maatschappelijk werk Het werkgebied van de stichting omvat de gemeenten Zwofle, Kampen, I Jssel- muiden, Hasselt en Zwartsluis; totaal ca. 120.000 inwoners. In de gezins- en bejaardenverzorging zijn 680 gezinshelpsters en -verzorgsters werkzaam. Zij worden begeleid door 29 leid(st)ers. een teamleider/koördina- tor, een staffunktionaris werkbegeleiding en een staffunktionaris personeels zaken/opleidingen. Voor het gebied Kampen vragen wij op korte termijn een (langdurige hulpverlening) Tot haar/zijn taak zal behoren: het begeieiden van gezinshelpsters bij bejaarden en chronisch zieken het eventueel opzetten en uitvoeren van Alpha-hulp het onderhouden van kontakten met de gezinnen het in teamverband meedenken over ontwikkelingen binnen het werkveld van de gezins- en bejaardenverzorging binnen de regio Wij vragen: organisatorische en administratieve kapaciteiten goede kontaktuele eigenschappen voltooide opleiding M.B.O.-S.D., N12, N19, N20 liefst ervaring in gezins- of bejaardenverzorging Wij bieden: salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het Welzijnswerk ondersteuning door staffunktionarissen Telefonische informatie in te winnen bij en/of sollicitaties te richten aan de heer H. te Pas, staffunktionaris personeelszaken/opleidingen, Rheinvis Feith- laan 96, Zwolle. Telefoon 05200-31240.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 22