Amsterdam vraagt Uitgeverij Callenbach/intro een administratief/ organisatorisch medewerker administratief medewerker(ster) bouwkundig adjunct-directeur VAN OVERVELD B.V "DeStichtseHof" hoofd huishouding BOEK Nijkerk KOPIJBEWERKER/CORRECTOR Verpleegkundige Akademie Vronestein bibliothecaris/esse salaris administrateur (m/v) ODRinGPRK adjunct-directeur vacnr. 7413 avondhoofd (Ie verpleegkundige A) hoofdverpleegkundige vac.nr. 7703 chef onderafdeling vacnr. 5013 Nederlands Instituut van Registeraccountants CONCIËRGE Op het reklamekantoor van Vroom Dreesmann heeft de 'ZATERDAG 1 SEPTEMBER 1979 TROUW/KWARTET Op het klefne, maar volop in toeristische ontwikkeling zijnde eiland ARUBA, is Bouwmaatschappij Aruba N V. reeds meer dan dertig jaar een bloeiend bouwbedrijf. Een bedrijf, dat de import en handel in bouwmaterialen succesvol combineert met de uitvoering van nieuwbouw, verbouwingen, onderhoud en schilderwerk. Met zusterbedrijven, die zowel op Aruba als op andere eilanden van de Nederlandse Antillen soortgelijke of aanverwante activiteiten ontplooien, wordt in holdingverband samengewerkt. Het personeelsbestand van Bouwmaatschappij Aruba N.V. ligt tussen 150 en 200 man. Voor de staf ziet de directie thans uit naar een Voor deze functie is gedegen vakkennis en ervaring in schilders die over het eiland verspreid op nieuwbouw en de leiding van een schildersbedrijf vereist. De sollicitant onderhoudswerk van allerlei soort en omvang worden moet in staat zijn leiding te geven aan circa 25 tot 30 ingezet. Ter versterking van de directie wordt uitgezien naar een Deze bouwkundige moet beschikken over een goede praktijkervaring In de bouwsector, bij voorkeur als algemene ontwikkeling, een gedegen technische bedrijfsleider, opleiding (minimaal HTS-bouwkunde) en een ruime Voor beide functies maken een gunstige verlofregeling en de mogelijkheid van opname in een pensioenregeling deel uit van de secundaire arbeidsvoorwaarden. Brieven in handschrift (op brief en envelop aangeven ARUBA) met bijvoeging van recente foto. worden graag snel tegemoet gezien en omgaand beantwoord door het PERSONEELSKEUZEBUREAU POSTBUS 40 - 5600 AA EINDHOVEN te Ure huizen de Stiel onder Uren (N-H) is een van de 4 psychogeriatrische verpleeg- izen voor hulpbehoevende bejaarden, die ressorteren Stichting Verpleeghuizen Nederland. In dit verpleeghui», dat een capaciteit heeft van 232 bedden, komt binnenkort de funktie vakant van Tot de taken die aan deze funktionaris worden toevertrouwd behoren ondermeer het leiding geven aan het personeel van de huishouding; het instrueren en controleren t.a.v. de uitvoering van de achoon- maakwerkzaamheden in de verpleegafdelingen, het internaat en in de centrale kantoorrruimten; de zorg voor het personeelsrestaurant. Voor deze funktie zoeken wij iemand: met organisatorisch inzicht; moet goede contactuele eigenschappen; die in staat is leiding te geven aan 12 personeelsleden; met kennis, vaardigheid en inzicht in moderne werkmethoden; die in het bezit is van het diploma M.B.O.-C.D. of Huishoudkundige voor Inrichtingen; in de leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Kandidaten met ervaring in een soortgelijke funktie genieter>4o voorkeur. Het salaris en de sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CA. O. voor het Ziekenhuiswezen. Nadere informatie omtrent de funktie wordt gaarne verstrekt door het hoofd civiele dienst, de heer W. F. C. Scheps, tel. (02153) 87744. Uw schriftelijke sollicitatie met recente pasfoto en uitvoerige inlich tingen kunt u richten aan de Heer H. Bos, verpleegkundig direkteur, Naarderstraat 81, Laren (N.H.) stichting verpleeghuizen nederfand rtand Ife Voor hot Intro-fonds, waarin opgenomen de rubrieken: peda gogiek. gehandicaptenzorg, psycho-sociale hulpverlening en gezondheidszorg, vragen wij een Na een Inwerkperiode zal hij verantwoordelijk zijn voor het persklaar maken van nieuwe uitgaven. Daarnaast bestaat de mogelijkheid ingeschakeld te worden bij de ontwikkeling van nieuwe projecten en bij de publiciteit. Deze functie biedt goede toekomstmogelijkheden voor iemand van 25-35 jaar. die beschikt over: een voltooide middelbare schoolopleiding: uitstekende kennis van het Nederlands, alsmede goede belangstelling op het gebied van de sociale weten- goede contactuele en organisatorische eigenschappen. Daarbij gaat de voorkeur uit naar een kandidaat met redactio nele ervaring. SchrilteH/ka sollicitafies te richten aan de directie van Uitgeverij Callenbach bv, Postbus 86. 3860 AB Nijkerk. Verpleegkundige Akademie Vronestein (Hogere Beroepsopleiding Verpleegkundigen; Voortgezet te Opleidingen), zoekt op korte termijn een De bibliothecaris zal in overleg met betrokkenen (docenten en studenten) gestalte moeten geven aan de "spreiding van informatie". Deze funktie houdt onder andere in; verwerven van literatuur - up to date houden van het catalogusapparaat •documentatie -verstrekken van inlichtingen aan gebruikers •assisteren bij literatuuronderzoek (zonodig zelfstandig verrichten) •publiceren van aanwinstenlijsten - ontsluiten van audio-vnueel materiaal - opstellen van een begroting - participeren in overlegorganen Eisen: voltooide bibliotheekopleiding (bij voorkeur BOA 2e fase) •belangstelling voor (thematisch) onderwijs -brede interessesfeer •zelfstandig kunnen werken Salaris volgens rijksregeling. Telefonische inlichtingen te verkrijgen onder nummer 070-694081 Sollicitaties binnen 14 dagen, onder vermelding van "vakature bibliotheek", aan dhr. A.J. Ouwer- kerk. direkteur van de Verpleegkundige Akade mie Vronestein, OostemdB 14, 2271 EH -Voor burg. Stichting de Opbouw, Burgemeester Reigerstraat 86 te Utrecht. instelling op het gebied van de jeugdbescherming, zwakzinnigen zorg en verpleging van langdurig zieken omvat een 20-tal tehuizen met ruim 700 personeelsleden. Voor de afdeling personeelszaken vragen wij een die in samenwerking met een collega o.m. de volgende taken Coördineert en/of uitvoert: geautomatiseerde salarisadmini stratie (Gemal programma CEA); ziekmeldingen, controle op zieken gelden van de bedrijfsvereniging; ziektekostenverzekering; werkzaamheden m.b.t. het pen sioenfonds (PGGM). Funktie eisen: middelbare opleiding; kennis van de sociale en belasting wetgeving; ervaring met geautomatiseerde salarisadministratie; goede collegiale eigenschappen om in teamverband te kunnen werken. Zij, die de eerste drie funktie eisen niet allemaal bezitten, doch in staat zijn zich in korte tijd de funktie eigen te maken, verzoeken wij eveneens te solliciteren. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig CAO welzijnswerk. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van Stichting de Opbouw, postbus 14070 te Utrecht. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de heer A. van Bochove tel. 030-512231. Combinatie van groothandeleren In verpakkings materialen vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding administrateur voor onze boekhouding, die per computer wordt verwerkt. Min. opleiding M.8.A. Wi| werken met een klein team enthousiaste mede- werkers/sters en wtj verzoeken u bij voorkeur schrif telijk te solliciteren met vermelding van opleiding, ervaring e d aan ons adres- Postbus 293. (industrie weg 26), 3840 AG Harderwijk. Voor evt. telefonische informatie kunt u bellen met onze heer Pestma tussen 9 en 5 uur 03410-13360. voor het GEMEENTEVERVOERBEDRIJF bij de afdeling Organisatie-ontwikkeling en Personeelsaangelegenheden in verband met pensionering van de huidige functio naris een Het Gemeentevervoerbedrijf is belast met de verzorgihg van het openbare personenvervoer per tram, metro, bus en veren binnen de gemeente Amsterdam, het bedrijf telt momenteel 4000 personeelsleden. TAAK als lid van het directieteam m het bijzonder de verantwoordelijkheid dragen voor de organisatieontwikke ling en de personele aspecten. VEREISTEN universitaire opleiding of daarmede gelijk te stellen niveau (in het bijzonder op het terrein van de ont wikkeling van organisaties); ruime managementservaring op het gebied van personeels- en organisatiebeleid; beschikken over commuriicatieve vaardigheden, leidinggevende capaci teiten; gevoel voor humor en een ver mogen tot relativeren; een loyale hou ding ten aanzien van binnen het bedrijf aanvaarde systeem van democratische besluitvorming; leeftijd bij voorkeur circa 40 jaar, woonachtig te zijn in Am sterdam of een der randgemeenten of bereid te zijn zich aldaar te vestigen SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 8603 - bruto per maand INLICHTINGEN ir. J. M Ossewaar- de. telefoon (020) 160128. voor de DIENST VOOR BEJAARDENVERZORGING bij het Verpleeghuis 'Dr. Sarphatihuis', Roetersstraat een Het Dr Sarphatihuis biedt plaats aan 312 patiënten verdeeld over 6 afdelingen voor psychogeriatrische patiënten t 5 afdelingen voor somatische zieken. vacnr. 7693 en een TAAK VAC NR. 7693 als avond hoofd verantwoordelijk zijn voor de verpleging en verzorging van patiënten (een week werken en een week vrij, werktijd 14 30-23.00 uur); VAC NR. 7703 verantwoordetijk zijn als hoofd van de afdeling Psycho- geriatrie (172 bedden met 6 afdelingen) voor het goed functioneren van de af deling; m voorkomende gevallen waarnemen voor het avond- en néchthoofd of verrichten van een week end dienst. Voor beide functies geldt: begeleiden van leerling-ziekenverzorgenden. O VEREISTEN VAC.NR 7693 di ploma ziekenverpleging A en/of 8, VACNR 7703 diploma ziekenverple ging A en B met stafopletding. Voor beide functies ervaring en lei dinggevende capaciteiten; leeftijd van 25 tot 45 jaar SALARIS voor vacnr 7693 af hankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2756,- bruto per maand (bij volle werkti|d). voor vacnr. 7703 maximaal 3323,- bruto per maand, exdusief toeslagen. voor het GEMEENTE-ENERGIEBEDRIJF bij de afdeling Gae- en Stroomberekenmg een De afdeling is verantwoordelijk voor de maandelijkse notaproduktie en het beheer van het verbruikersbestand. De produktie wordt door een computercentrum verzorgd en voor de inlichtingenfunctie beschikt de afdeling over een informatiesysteem met beeldbuizen en printers, TAAK leiding geven; een inbreng belangstelling voor automatisering maand is te zijner tijd mogelijk, hebben m de ontwikkeling en uitbouw SALARIS afhankelijk van leeftijd en INLICHTINGEN de heer J. Konink, van het verbruikersinformatiesysteem. ervaring, maximaal 3963- bruto per telefoon (020) 597.2921. VEREISTEN opleiding SPD-mveau; maand, uitloop naar 4446.- bruto per Zowel manneh/ke a's vrouwelijke kandidaten kunnen neer deze functies sollicite ren. Het gemeenteh/k beleid is gencht op gehate kansen voor vrouwen en mennen. Vekantieuitkenng 8 procent de rechtspositieregeling ven de gemeente Amster dam is van toepessmg. Een psychologisch onderzoek kan deel uitbreken van de selectieprocedure Schriftelijke sollicitaties binnen 34 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken. Oudezijds Voorburgwal 274. 1012 GL Amsterdam, on- If 11 gemeente der vermelding van het genoemde vacaturenummer. 'I L'M amsterdam Het Onderwijs- en Examenbureau van het Nederlands Instituut van Registeraccountants is een onderwijsinstelling die de buiten-universitaire accountantsopleiding regelt in 10 plaatsen in Nederland voor ruim 5000 studenten. Jaarlijks worden circa 10.000 examens afgenomen. De administratie is gedeeltelijk geautomatiseerd. Een nieuw informatiesys teem is in voorbereiding. Op korte termijn wordt voor de afdeling onderwijsadministra tie gevraagd: die rechtstreek* onder de directeur zal worden belast met: het leiding geven aan een aantal taken van de afdeling Onderwijsadministratie het mede-ontwikkelen van administratief/organisatori sche procedures en het toezicht op de uitvoering daarvan het verrichten van taken op het gebied van begroting, budgetbewaking en verslaggeving. De functie draagt vooralsnog een tijdelijk karakter. De honorering en overige arbeidsvoorwaarden zullen in onder ling overleg worden vastgesteld. Van kandidaten wordt verwacht dat zij: een gedegen administratieve opleiding hebben gevolgd en een goed inzicht hebben in administratief/organisato rische procedures een redelijke kennis bezitten van administratieve auto matisering op zodanige wijze kunnen leidinggeven dat de medewer kers zich voldoende kunnen ontplooien vaardig zijn in samenwerking met afdelingshoofden. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur, drs. G. H. Karreman, tel. 020-440222 (of 's avonds: 023-280063). Schriftelijks sollicitaties te richten aan de directie van het bureau van het NIVRA, Postbus 7984, 1008 AD Amsterdam. L. v.d. Zweepschool voor Prot. Chr. Mavo Herman Poortstraat 17, 1064 BR AMSTERDAM zoekt per 1 december a s. een Vereisten: leeftijd tot ca. 40 jaar bij voorkeur technische opleiding op l.t.s.-niveau gevoel voor druktechnieken op prettige wijze met jeugd kunnen omgaan zelfstandig kunnen werken met eigen initiatief positief christelijke levensbeschouwing. Geboden wordt; aantrekkelijke, zelfstandige werkkring salaris afhankelijk van ervaring premie AOW/AWW voor rekening werkgever goede vakantieregeling directe opname in het Alg. Burgerlijk Pensioen fonds. Uitgebreide schriftelijke sollicitaties met opgave van referentie-adres sen binnen 14 dagen, aan de directeur van de school, J. B. D. van der Meer. Rozenobel 20, 3641 NK Mijdrecht. een zelfstandige, interessante funktie Wie graag als eenling de zorg heeft voor een goedlopende order administratie. Wie niet bang is voor veel cijfers en boekingen. Wie snel en alert kan denken en methodisch werken, die vindt hier een boeiende baan in de levendige sfeer van de reklame-afdeling van een groot warenhuisbednjf. Administratieve scholing en ervaring is natuurlijk gewenst. Bel de heer J Snijders (020-5952331) of schrijf naar personeelszaken Vroom Dreesmann Nederland. Spaklerweg 52 Amsterdam. VROOMS DREESMANN

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10