'Vandaag neemt vader z'n laatste snipperdag op, gaan we met alle kinderen uit de buurt tikkertje spelen in het zwembad, eten tussen de middag crackers met tomaat en geven tenslotte thuis ijskoud 'n rondje Mini's uit de koelkast Mini's uit de koelkast, 's zomers lekkerder. Nog vier maanden en we leven in de jaren tachtig. Een nieuwe tijd met nieuwe uitdagingen. Een daarvan is het vinden van manieren om met zo min mogelijk energie tegen zo laag mogelijke kosten te rijden zonder conces sies aan ons comfort. Een vraag van de toekomst waarop Citroën nu al een pasklaar antwoord heeft. De Citroën Visa. Een wagen waarbij comfort werd ver taald in de meest veelzijdige betekenis van het woord. In ruimte, goede zit, sterk weggedrag, makkelijke bediening en een onbelemmerd zicht op de weg. Speciale aandacht verdienen z'n ruimte, het is een vijfdeurs met wegklapbare achterbank, en z'n weggedrag, waarover de lovende woorden van de autovakpers boekdelen spreken. Geen concessies aan het comfort dus, integendeel, toch is de Visa een wagen die economisch gezien scherp is afgestemd op de eisen van de toekomst. Zo verbmikt de Visa Spécial slechts 1 op 17,5 bij 90 km/h constant, hetgeen u heel wat kilometers extra reiscomfort per liter oplevert. Tweede facet van de economie van een wagen is z'n onderhoud. Ook daar zijn bij de Visa de kosten sterk teruggedrongen door toe passing van de nieuwste technieken. Waardoor er bijvoorbeeld geen doorsmeer- beurten meer nodig zijn. Laatste, doch zeker niet de onbelangrijk ste, factor is de prijs van de Visa. U heeft hem al voor f 12.675,-. Rijklaar, dus inclusief f 545,- afleveringskosten, tectyl- behandeling en volle tank. Kosten die er bij andere merken bijna altijd bijkomen. (Zodat u bij prijsverge- - lijkingen eigenlijk moet rekenen met f Conclusie: veel comfort, laag verbru weinig onderhoud, scherpe prijs. Het beste bewijs dat de Visa een do treffend antwoord geeft op de uitdaging v de toekomst. Iets wat ook u zult beamen als u geb maakt van ons aanbod: 24 uur gratis proef rijden. U bent welko bij alle 180 Citroën agenten in Nederlar De Citroën Vis Comfortabel zu De Citroën Visa. comfokiabelkijden ook zuinig

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 24