Met Doehetzelf ben je bezig. Doehetzelf. Doe het nu! 1D'. PERSCOMBINATIE N.Y chef huisvesting Kliedertafel FAMILIEBERICHTEN Bel voor een mini-advertentie 020-936868 op werkdagen van 8.30 tot 21.30 uur. Doehetzelf is vernieuwd. Nog meer doe-ideeën. Nieuwe rubrieken over wonen, tuin en hobbies. En het fijne van Doehetzelf is, dat je niet met mooie ideeën het bos wordt ingestuurd. Het staat immers boordevol met goede raad en beschrijvingen over hoé alles makkelijk te maken is. In het septembernummer o.a.: Daglicht op zolder. Anders slapen. Sieraden maken. Fineren als een vakman. Antiek modern kombineren voor kinderen Praktische garderobe Kinderen zijn kinderen. Vfoarschuwenisniet genoeg. Hou ze in de gaten! c VRIJDAG 31 AUGUSTUS 1979 TROUW/KWARTET Ikunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Lieve Oma Kramer hartelijk gefeliciteerd met uw 88ste verjaardag. Dochter Janny met kinderen en kleinkinderen 1929 10 september 1979 Dankbaar en blij, dat God hen zo lang voor elkaar en voor ons heeft gespaard, hopen wij D.V. maandag 10 september a.s. de dag te vieren, dat onze ouders en grootouders Klaas Pasterkamp en Maartje Pasterkamp-Slot 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Ieder die hen wil feliciteren is ha.-telijic welkom op die dag van 17.00 tot 18.30 uur in gebo iw „Het Trefpunt", Dorpsstraat 41, Broek op Langedijk. Krommenie:Ma en Keimpe Jansen-Pasterkamp Heiloo: Leusden: Nijmegen: Santpoort: Almere: Nel en Bines Bakker-Pasterkamp Eef en Jan Docter-Pasterkamp Margreet en Adrie Vis-Paster^amp Aafje en Albert Haasnoot-Paste.'ka.np Henk en Jeanet Pasterkamp-Boerkoel Hilda en Rob Dijs-Pasterkamp en kleinkinderen 1721 BN Broek op Langedijk Dorpsstraat 124 Na een ernstige ziekte is in vrede ontslapen mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en grootmoeder Sebina Baas <>p de leeftijd van 65 jaar „Zij heeft de goede strijd gestreden en het geloof behouden. 29 augustus 1J79 Burg. Legroweg 16 3*55 AE Paterswolde J. Kevelam Appingedam: H. J. Kevelam M. Kevelam-Hoe cstra Jan en Jouke Paterswolde: A. Kevelam A. A. G. Kevelam-Noorman Geen bloemen - Geen toespraken Bezoek in het Uitvaartcentrum „Algemeen Be lang". Esdoornlaan 187 te Groningen op vrij dag 31 augustus 1979 van 19.00-20.00 uur. óelegenheid tot condoleren op maandag 3 sep tember van 11.00-11.45 uur in het Loughoes, Kosterijweg 2 te Eelde. De rouwdienst zal worden gehouden in de Gereformeerde Kerk, Hoofdweg (hoek Raad huislaan) te Paterswolde op maandag 3 sep tember om 12.00 uur. De teraardebestelling zal te Paterswolde in familiekring plaats vinden. Plotseling is. in God geborgen, heengegaan onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante, Maria Prins op de leeftijd van 71 jaar. 's-Gravenhage: E. Prins-van de Berg Schiedam-Kethel: S. M. Brand-Prins Zoetermeer: C. Prins Socst-Zuid: P. F. Prins G. M. Prins-Verploegh 's-Gravenhage, 29 augustus 1979. Correspondentie-adres: Hargplein 92, Schiedam-Kethel. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage, zaterdag 1 september om 11 our. Vertrek van de rouwkamer. Fred. Hendrik laan 7. aldaar, om 10.45 uur. Bezoek rouwka mer vrijdag van 4-5 uur. Geen bloemen. Na een rijk leven is op de leeftijd van 72 jaar in Jezus ontslapen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Lulof van Aalderen Amersfoort: A. van Aalderen-Brandsma Harderwijk: H C. Sanders-van Aalderen W. Sanders Dick, Boeta en Peter Nunspeet: G van Aalderen I M. van Aalderen-Bakker Monique en Maarten 30 augustus 1979 Burg. de Widtstraat 5-B56 3811 LW Amersfoort Vader is opgebaard in het Algemeen Uitvaart centrum, Westerstraat 92 te Amersfoort Gele genheid tot bezoek en condoleantie aldaar, zaterdagavond van 19.00 tot 19.30 uur. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 3 september op de begraafplaats "Rusthof" te Amersfoort De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de aula om 11.30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Na afloop daarvan gelegenheid om de familie te condo leren. Psalm 103 15 en 16 (onberijmd) Heden nam de Heere tot Zich. voor ons nog onverwacht, mijn geliefde dochter, onze lieve schoonzuster en tante, Margaretha Catherina Petri-Dijkstra weduwe van Johannes Marinus Petri op de leeftijd van 74 jaar. Moerkapelle: G. Dijkstra-Rison Zaltbommel: T. J. Dijkstra A. Dijkstra-Raven en verdere familie 's-Gravenhage, 29 augustus 1979, Lisztstraat 338. Correspondentie-adres: Stationsweg 104, Zalt bommel. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. Bezoek zaterdagmiddag van 3-4 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 3 september om 2.30 uur op de Algemene Begraafplaats „Westduin". Ockenburghstraat, Loosduinen. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" om 2 uur. Met verdriet ontvingen wij het bericht dat na een bewonderenswaardig gedragen ziekte op 40-jarige leeftijd is overleden onze mede werker Coen Barnhoorn De heer Barnhoorn trad op 1 oktober 1966 bij ons in dienst en was werkzaam in onze afde ling Verkoop. De heer Barnhoorn heeft met zijn bijzondere capaciteiten een grote bijdrage geleverd bij het tot standkomen van belangrijke ontwikkelin gen in de wegverkeersector. Wij hebben hem gekend als een sympathiek collega, die met zijn rustige optreden allerwege respect genoot. Hij zal in ons team een gevoelig lege plaats achterlaten. Wij hopen voor zijn gezin dat ons medeleven kan helpen dit zware verlies te dragen. Esso Nederland B.V. Heden heeft de Heer tot zich genomen onze lieve moeder en grootmoeder Jacoba van de Ree weduwe van Willem Johannes Hoogerwerf in de leeftijd van 77 jaar. Eindhoven: J. M. Hoekstra-Hoogerwerf A. Hoekstra Koosje Maarten Esther Joost Ventura (Californië): J. Hoogerwerf C. L. M. Hoogerwerf-de Jong Uden: F. C. de Jongh-Hoogerwerf P. J. de Jong Hans Frederick Jan Willem Rotterdam-Hillegersberg, 29 augustus 1979 Streksingel 249 Correspondentieadres: Ministerlaan 68, Eindhoven. Liever geen bezoék. De begrafenis zal geschieden maandag 3 sep tember op de algemene begraafplaats „Croos- wijk", na aankomst in de kapel om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in de kapel na afloop van de begrafenis. Bedroefd geven "wij kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Jacoba van de Ree sinds 1972 weduwe van Willem Johannes Hoogerwerf. familie van de Ree familie Hoogerwerf Rotterdam, 29 augustus 1979.. Alle medeleven, warmte en hartelijkheid die we van alle kanten voelden na het overlijden van onze man en vader Willem A. Bareman heeft ons goed gedaan. Het bleek onmogelijk iedereen persoonlijk te bedan ken, daarom doen wij het op deze manier. J. Bareman-Noorman Peter, Ernst en Ina H. I. Ambacht, 31 augustus 1979 Voor uw blijk van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lieve zuster en tante Jannigje Markusse betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam W. Markusse Dordrecht, augustus 1979. Nu te koop. De nieuwe Doehetzelf Zolders kunnen ideaal gebruikt worden als speel-, werk-, en woonruimte. Doehetzelf laat dat duidelijk zien. Maar niet zonder te vertellen welke typen ramen er te koop zijn en hoe u ze aanbrengt. Naast tips en ideeën vindt u iedere maand komplete werkbeschrijvingen. Doehetzelf geeft informatie die altijd van pas komt. Doehetzelf staat stil bij uw slaapkamer. Ideeën voor slapen in een hoek, nis of op een verhoging. Niet direkt aan goud of zilver denken, maar aan plexiglas. Lees en zie in Doehetzelf hoe unieke sieraden gemaakt kunnen worden. Niet te onderscheiden van meubelmakerswerk. Met de fineerwetenswaardlgheden van Doehetzelf bij de hand, wordt dat boekenkastje eindelijk toch nog mooi. l< Tl Ik heb 'n krant in mijn hand! SIRE f\iblicaneaangebodendoofdii blad in samenwerking mei de Siichnng ldeeie Reclame is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen, met name in de regio N.Holland. De afdeling Inkoop, Civiele Zaken, Hulsvesting en de Postafdeling vormen de sector Algemene Zaken. Deze sector is belast met werkzaamheden op ondernemingsniveau. Wij zoeken ten behoeve van deze sector een Deze functionaris zal worden belast met het verder ontwikkelen en het uitvoeren van het huisvestingsbeleid binnen Perscombinatie N.V. Hoofdtaken: het plannen van de kwalitatieve en kwantitatieve behoefte aan het opstellen van begrotingen voor de afdeling huisvesting, coördineren van de uitvoering van bouwkundige werkzaamheden, het opstellen van bouwkundige bestekken, het leiding geven aan de medewerkers van de afdeling Huisvesting Plaats in de organisatie: de chef Huisvesting rapporteert direct aan het hoofd Algemene Zaken. De functionaris onderhoudt zowel interne als externe contacten met betrekking tot huisvestingszaken. Tevens zal hij deel uit gaan maken van verschillende projectgroepen. Kandidaten voor deze functie dienen te beschikken over: eön opleiding op minimaal HTS-niveau, een ruime ervaring in het bedrijfsleven, goede communicatieve vaardigheden, zowel schriftelijk als mondeling, goede leidinggevende capaciteiten. Voor verdere informatie omtrent deze functie kunt u zich wenden tot de heer H. Wallagh, Hoofd Algemene Zaken, telefoon (020) 92.68.70, toestel 378. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer N. Burgers, personeelafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/60.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14