Giroblauw, meer heb je niet nodig. postgiro en V rijkspostspaarbank GIROBLAUW MAKKELIJK BETALEN. GIROBLAUW MAKKEÜJKSPAREN. GIROBLAUW 00KV00R STRAKS. GIROBLAUWNEEMJENU 30-DV BIJ 250.CO t tïooéo t I. M - I - 250,00 0,00 22-08-1979 92345t>7 250.DO 30-08-1070 j C0R3-C OTORTING Yvnr.st Lutosstf) 518120H5S1RA87 00 8010 88 C -«Jt/Jfc Je krijgt nu eigenlijk pas goed met geld te maken. Je begint bij je eerste baas, zit misschien op kamers of krijgt de beschikking over een eigen maand geld om je studie te betalen. Hoe ontvang je dat geld? Hoe betaal je ermee? De postrekening ken je. Giroblauw vind je een prima kleur, die ook nog eens bij je past Zo is 't toch? Maar is het een oplossing voor je geld zaken? Zeker weL Sterker, zo'n postrekening is eigenlijk het enige dat je nodig hebt Het is de meest eenvoudige manier om al je geldzaken te regelen. Daarom is-ie geknipt voor jou. Van alles krijg je afrekeningen. En 't enige wat je in feite hoeft te doen, is al die afrekeningen bewaren in je eigen giroopbergmap. 't Kost je allemaal geen cent Neem je kamerhuur of de contributie van je sportclub of je abonnementen. Kaartje uitschrijven, in de gratis envelop, in de brievenbus en klaar ben je. Het geld voor een postzegel hou je ook nog in je zak Want alles is gratis. Zo betaal je. Zonder moeilijke en hoog dravende toestanden. Laat je het geld automatisch afschrijven, dan heb je nergens omkijken naar. Levert dat vragen op, dan is één telefoontje voldoende Wat zit er nog meer aan Giroblauw vast? Kascheques bijvoorbeeld, om op het postkantoor contant geld op te nemen. Als je voldoende inkomen hebt, kun je girobetaalkaarten aanvragen. Ze kosten niets. Ze zijn veiliger dan contant geld. Je kunt er in Nederland overal mee terecht. En in het buitenland bij bijna alle postkantoren. Wist je eigenlijk dat je met 'n postrekening kunt sparen? Je kunt zelfs kiezen uit 'n groot aantal mogelijkheden. Neem de Rente-, Plus- of Sterrekening. Je spaart met de gewone girokaart Het opnemen gaat op dezelfde manier. Want je postrekeningnummer is je spaarrekeningnummer. Handig. En rentepercentages tot 7^%. Dat tikt aan als je voor iets groots wilt sparen, zoals een racefiets of een geluidsinstallatie. Moeilijk? Bang dat het er af en toe bij inschiet' Dan ga je over op automatisch sparen. Jij pakt een bioscoopje of duikt in je boeken en er wordt voor je gespaard. Makkelijker kan het bijna niet 't Fijne van 'n postrekening is dat je er echt alles mee kunt doen. Ook straks. Stel dat je geld nodig hebt voor 'n eigen huis. Of voor andere zaken. Je belt maar! Immers de postgiro en rijkspostspaarbank is 'n instelling van ons allemaal en dus ook vóór ons allemaal. Zonder financiële hocus-pocus. Kortom: alle reden voor jou om een postrekening te nemen. Bel voor een openingsformulier 0017 (gratis) of ga even langs het postkantoor. Identiteitsbewijs meenemen. Alles is dan zó geregeld. Doen! Want je weet 't: Giroblauw past bij jou.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14