Functioneel en veelzijdig ""^wr Audi rekent definitief af met al le hardnekkige labeltjes Ze zeggen dat alle Engelsen een bolhoed dragen. Ook wordt er verteld dat als je schrikt je haren Men zegt dat mensen die fokken hoorntjes krijgen. Ze zeggen wel eens dat alle professoren verstr je hoeft niet eens in Engeland geweest te zijn om te overeind gaan staan. Hoe vaak is 't u overkomen? Bent u, behalve op 't carnaval, ooit iemand tegen zijn. Natuurlijk bent u oud en wijs genoeg om I weten dat 't maar een bakerpraatje is. Nooit natuurlijk. gekomen met twee hoorntjes op z'n hoofd? te weten. Ook over Audi worden dergelijke verhaaltjes verteld. Zo zou Audi weinig dealers hebben. Klinklare onzin natuurlijk. Met 302 dealers heeft Audi 't op één na grootste dealemet van Nederland. Nog zo'n sterk verhaal: een Audi is duur. Ongetwijfeld een verhaal van mensen die de feiten niet kennen. U koopt een Audi voor nog geen twintig mille. En dat is welbeschouwd niet veel voor een klassewagen als de Audi is. Dat Audi weinig keus zou bieden, is ook een sprookje dat gauw de wereld uit geholpen moet worden. Audi heeft 3 mo dellen in diverse uitvoeringen en met maar liefst 12 motorversies. Tenslotte beweren sommige mensen dat een Audi geen sportieve auto is. Over smaak valt natuurlijk te twisten maar de fraaie aërodynamische lijn geeft de Audi allure die zonder meer zeer sportief te noemen is. Rest ons u nog te vertellen dat de Audi 80 GLE accele reert van 0-100 km in exact 10,2 seconden Wel, dit zijn de keiharde feiten. Daar kan niemand omheen. Om de Audi op z'n juiste waarde te schatten zou u een proefrit moeten maken. Dan ontdekt u nóg tal van aangename zaken. Zoals de vorstelijke wegligging, de comfortabele, anatomisch gevormde stoelen, het overzichtelijke dashboard, de zelfcorrigerende stuurinrichting, het altijd aangename klimaat, de degelijke constructie, het zuinige brandstofverbruik, kortom de Audi in al z'n facetten. Er is al een Audi 80, v.a. fl. 19.458,- incl. B.T.W. vrijblijvend af Leusden. Vaste afleveringskosten 11. 2* Audi geeft een unieke garantie van 6 jaar op de carrosserie!

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 44