G80 [5§Pvd/ psychiatrisch centrum verpleegkundige B een leidster/leider I'O HET WESTERHONK paviljoenshoofd EEN MEDEWERKER HET M5TERHONK servicemonteur A m de rijksoverheid vraagt Docenten QD0 Het Centrum Maatschappelijke Dienstverlening medewerker bureau veiligheid wegen algemeen (mnl./vrl.) het Academisch Ziekenhuis Utrecht vraagt ervaren organisatieadviseurs mnl/vr Academisch Ziekenhuis Utrecht WIE HELPT? GEZINSVERZORGSTER 0 HELPSTER MEDEWERKER koördinator (m/v) ZATERDAG 25 AUGUSTUS 1979 TROUW/KWARTET Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035. 2680 BA Monster. Telefoon (01749) 45738* Voor het dubbel paviljoen Duinfazant- Duinhagedis, waar samen 44 gedragsgestoorde pupillen zijn gehuisvest, zoeken wij op korte termijn contact met gegadigden voor de functievan Van de kandida(a)t(e) wordt verwacht, dat hij/zij: samen met pedagogen en groepsleiding gedragsprogramma's kan opstellen en toeziet op de uitvoering hiervan samenwerking tussen pedagogen en groepsleiding kan bevorderen een christelijke levensovertuiging heeft in het bezit is van het diploma B en/of Z en ruime ervaring heeft (kaderopleiding strekt tot aanbeveling). Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer A.J. Gelderblom (regiohoofd). Sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. Voor onze afdeling interne controle vragen wij (m. of vr.) die bereid is om in een klein teamverband medewerking te verlenen aan het doorlichten van administratieve systemen Wij vragen: een algemene ontwikkeling op MAVO/MEAO/HAVO- mveau het bezit van praktijkdiploma boekhouden of vergevorder de studie daarvoor goede contactuele eigenschappen Wij bieden: een prettige werkkring in een modern kantoor goede arbeidsvoorwaarden w.o. glijdende werktijden een gunstige salarisregeling met recht op 8% vakantieuit kering en 6% kerstgratificatie Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd Personeelszaken, postbus 60702, 2506 LS 's-Gravenhage ''asmanstraat 188b te 's-Gravenhage eel uitmakend van de -Gravenhaagse Vereniging Dr. Schroeder van der Kolk i Ten behoeve van ons CRISIS INTERVENTIE- CENTRUM zoeken wij een Het Crisis-Interventiecentrum biedt 24-uurs op vang en begeleiding op medisch en maatschap pelijk terrein aan diegenen die in een crisissitu atie gekomen zijn. Het behandelingsteam is samengesteld uit me dewerkers met verschillende opleiding en erva ring waardoor de crisissituatie uit geheel ver schillende invalshoeken bezien kan worden. Wij zoeken een enthousiaste ervaren B-verpleeg kundige die een eigen bijdrage kan geven aan het teamwerk. In verband met de huidige sa menstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke collega. Salaris: volgens richtlijnen van de NZR. Omtrent de inhoud van de functie worden in lichtingen gegeven door het hoofd van de afde ling mevrouw W. Oost, verpleegkundige, tel.: 070-469752. Sollicitaties gelieve u uitsluitend schriftelijk - uiterlijk 14 dagen na het verschenen van dit blad - te richten aan de Algemeen Direc teur van da 's-Gravenhaagse Veraniging Or. Schroeder van der Kolk. Fostbus 47930, 2504 CE 's-Gravenhage. Boekhandel J. de Slegte Is een gerenommeerde boekhandel In sterk In prijs verlaagde en gebruikte boeken. Met 12 vestigingen, waarvan 2 in België. Op haar hoofdvestiging in Amsterdam is plaats voor een financieel administratief medewerker (m/v) Leeftijd 30 jaar Opleiding op MBA-niveau Ervaring met moderne kantoorapparatuur is noodzakelijk Uitsluitend eigenhandig geschreven sollicitaties kunnen worden gericht aan Boekhandel J de Slegte BV. Kalverstraat 48-52. 1012 PE Amsterdam, t.a.v. de heer A. J. van der Zon. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52, Postbus 1035, 2680 BA Monster. Telefoon (01749) 45738* Wij vragen per 1 september 1979, in verband met het vertrek van de huidige functionaris, een centrale verwarming De werkzaamheden omvatten o.m.: onderhoud van de lagedruk stóominstallatie en centrale verwarmingsinstallaties in de diverse gebouwen - regelmatig beproeven van het noodstroom- aggregaat - het mede helpen uitvoeren van onderhouds werkzaamheden aan andere werktuigbouw kundige installaties en apparatuur. Betrokkene dient bereid te zijn periodiek storings dienst te verrichten. Voor het vervullen van deze functie is veréist: opleiding L.T.S./A.C.I. (C.V.-monteur) - Bemetel (metaalbewerking) strekt tot aanbeveling - kennis van meet- en regeltechniek - leeftijd omstreeks 30 jaar. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de chef technische dienst, de heer v.d. Wilk, toestel 119. Sollicitatie uitsluitend schriftelijk te richten aan de geneesheer-directeur. «5* Z.O. Utrecht Zandstraat 59 Veenendaal vraagt voor de langdurige hulpverlening aan bejaarden en chronisch zieken Deze funktionaris krijgt de specifieke opdracht de cliënten, die particulieren huishoudelijke hulp via de G.S.D. ontvangen, over te brengen binnen de hulpverlening van de instelling. De taak omvat: het behandelen van de hulpvragen; het onderhouden van de kontakten met de cliënten; het begeleiden van de gezinshelpsters, zowel individueel als in groepsverband; het verzorgen van de bij de funktie behorende administratieve werkzaamheden; het samenwerken in teamverband Funktie-eiserv Sociale Akademie. H.B.O. of M.B.O.-S.D.; ervaring in de maatschappelijke dienstverlening Rechtspositie volgens de C A O.-Welzijnswerk -h a Inlichtingen bi| de hoofdleiding, tel. 08385-19054 Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan mevr. V. Hey-Haye, secr. van het bestuui. Dissel 28 te Veenendaal. X voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Hoofddirectie van de Waterstaat. Hoofdafdeling Landwegen en Oeververbindingen Taak: aan de hand van aanwijzingen concipiëren van brieven en nota's; maken van besprekings verslagen; verzorgen van de administratieve begeleiding voor het uitwerken en invoeren van maatregelen op het gebied van de verkeers veiligheid. Vereist; diploma HAVO; redactionele ervaring en b.v.k. enig technisch inzicht. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris; afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3039,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 15 september 1979. Bovengenoemd salaris Is exclusief 8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-1466/0159 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 ËA 's-Gravenhage. Zoekt u mogelijkheden om een veelzijdige praktijk-ervaring op te doen? Wij zoeken op korte termijn A. MEDEWERKER OP M.E.A.O.-NIVEAU Deze zal belast zijn met administratieve werkzaamheden, het samenstellen van jaarrekeningen en contrólewerkzaamheden. Salarisindicatie: max. 2.500,— B. MEDEWERKER OP H.E.A.O.-NIVEAU Deze zal belast zijn met contrólewerkzaamheden en het samenstellen van jaarrekeningen. Salarisindicatie: max. 3.000,— C. ASSISTENT VOOR DE BELASTINGAFDELING Deze zal belast zijn met de voorbereiding en afwerking van aangiften inkomstenbelasting en Vennootschapsbelasting. Salarisindicatie: max. f 3.000.— Voor al deze funkties zoeken wij enthousiaste medewerkers, die zelfstandig willen werken en die bereid zijn om verder te studeren. Degenen die voorkeur geven aan het werken in kleiner verband, worden verzocht zich telefonisch, dan wel schriftelijk met ons in verbinding te stellen. J. W. HOOGEVEEN Registeraccountants J. CH. AUFENACKER Federatieconsulent Meander 983, Amstelveen. Tel. 020-419186 of 450204. vacaturenummer 1500/265 ten behoeve van de Organisatie Afdeling. Afdelingsinformatie: De organisatie-afdeling bestaat uit een hoofd, 8 medewerkers en een afdelingssecretaresse en is rechtstreeks onder de directie geplaatst. Door promotie zijn twee vakatures ontstaan. Gelet op de doelstelling van de afdeling wordt gestreefd naar een evenwichtige opbouw van organisatorische-, bedrijfskundige- en ge dragswetenschappelijke kennis en ervaring van de medewerkers. De belangrijkste taken van de organisatie-afdeling bestaan uit onder steuning van de 4-hoofdige directie en de daaronder ressorterende sector- en dienst hoofden inzake vraagstukken van: de organisatie en communicatiestructuren; de informatieverschaffing voor een belang rijk deel op het voorterrein van geavanceer de automatiseringsprocessen; kwantificerings- en doelmatigheidsvraag stukken; het begeleiden van organisatie ver- anderings-processen, o.m. werkoverleg, communicatie- en samenwerkings problemen; nieuwbouw en verbouw. Werkzaamheden: de medewerkers van de afdeling hebben voor een deel een adviserende taak bij de oplossing van voorkomende organisatie problemen, voor een ander deel wordt een inhoudelijke inbreng verwacht. Voorts wordt leiding gegeven of medewerking verleend aan tal van projecten, waarvan sommige zeer complex zijn. Onze verlangens: Onze voorkeur gaat uit naar een organisatie advlseuc.van ongeveer 35 jaar, met een ruime ervanhg. rtiiHlrtiaat'5 jaar, en,een bedrijfskundige- of gedragswetenschappe lijke opleiding op academisch- of H.B.O.- niveau. Wij verwachten van deze organisatie adviseur dat hij zich coöperatief opstelt en beschikt over het vermogen om met mensen van uiteenlopend niveau samen te werken, zich in woord en geschrift duidelijk en consequent uit kan drukken en constructief kan denken met een behoorlijke mate van inventiviteit. Na een ruime inwerkperiode wordt geacht dat met een grote mate van zelfstandigheid gewerkt kan worden. Inlichtingen: telefonische informatie over de functie kunt U verkrijgen bij het hoofd van de Organisatie Af deling, de heer J. Slinger, telefoon 030- 373304. Salaris: volgens Rijksregeling tot maximaal f 5.155,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Wij bieden: op het ziekenhuispersoneel zijn de be palingen van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet van toepassing; vakantie-uitkering 8%. Zo solliciteert u: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht. Postbus 16250. 3500 CG Utrecht Er zijn nog vele gezim die verzorging nodig h ben. Ben jij soms de die daar iets voor voelt? Ben je 18 jaar (of ouder) en Protestants Chri: lijk? Wil je 40 uur of minder (minimaal 20 per week werken? Ook gespecialiseerde gezinsverzorgsters welkom. Heb je interesse, bel dan even 070-614 (tussen 8.30-9.30 uur) en vraag naar Zwennes of Ria Kwakkel. Of schrijf naar Gereformeerde Stichting voor Ge zins ver, ging, Laan van Meerdervoort 436, 2563 Den Haag. N.V. TUINBOUWVERZEKERINGSBANX Javastraat 80, Postbus 80509, 2508 GM 's-Gravenhage De bank verzorgt de schadeverzekeringen voornamelijk tuinbouwveilingen in Nederl door öf zelf als verzekeraar op te treder bemiddeling te verlenen bij het tot stand kor van verzekeringsovereenkomsten. Wij vragen een De gedachten gaan uit naar een jongeman j circa 20 tot 25 jaar met goede contactü eigenschappen, die na een periode van op ding en inwerking in staat moet zijn gefj zelfstandig de schadeverzekeringen voor deel van de cliënten te verzorgen. Voor deze functie met gevarieerd en aantrek lijk werk is een middelbare schoolopleiding •i eist; het bezit van een H.E.A.O.-diploma stj tot aanbeveling; enige praktische ervaring in verzekeringsbedrijf is gewenst doch niet verö kandidaat moet genegen zijn een opleiding volgen voor het assurantie A-diploma De honorering is in overeenstemming met belang van de funktie. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de rektie. De scholengemeenschap Het 2e vrijzinnig Christelijk Lyceum Goudsbloemlaan 131, Den Haag vraagt direct: Wiskunde4 uur 1 e grj Economie I2 uur 1e gra- Handelskennis2 uur 3e gra Engels3 uur 3e gra Geschiedenis2 uur 3e gra Aardrijkskunde2 uur 3e gra Natuurkunde2 uur 3e gra Biologie2 uur 3e gra Scheikunde2uur3egrg Schriftelijke sollicitaties te richten tot de rei F. B. Adam. De Tweede Kamerfraktie van de Partij van de Ai roept sollicitanten op voor de funktie van: Deze nieuw aan te stellen funktionaris krijgt ondi politieke verantwoordelijkheid van het lid vai fraktie, dat belast is met de beleidskoördinatie. o meer tot taak. het in nauw overleg met de 15 beleidsmedE kers en beleidsmedewerksters opstellen en b ken van en rapporteren over de werkplanninc fraktie en fraktiestaf; het zorgdragen voor een goede funktionerinc de wetenschappelijke stat van de fraktie: het (doen) verzorgen van de voorbereiding nazorg van de koördinatievergaderingen van de uitvoering van de fraktiewerkzaamheden trokken geledingen. Wij vragen iemand die bereid is tot het werken in een team, besta uit 31 medewerkers, dat voor een deel op van zelfbestuur funktioneert. die lid is van de Partij van de Arbeid. die ervaring met politieke besluitvormingsprt sen in of buiten beroepsverband heeft opgec met een academische of daarmee vergelijl opleiding en/of ervaring; die (bij voorkeur) ervaring heeft met het gevel leiding aan een team beleidsmedewerkers. Het beginsalaris ligt tussen 60.000 en 70.000 gi per jaar, afhankelijk van ervaring en leeftijd. De sekundaire voorzieningen bestaan o.m opname in een pensioenfonds, een goede ziekt tenverzekering, 25 dagen vakantie per jaar, vakantietoeslag. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden wonnen bij de sekretaris van de Tweede Kamerf van de Partij van de Arbeid. J. A. van Keme Telefoon 070-614911 Vragen naar de ambtelij kretaris, Henk Bakker (oproepnummer 3096) Daarnaast bestaat de mogelijkheid om een infom pakket aan te vragen Sollicitaties moeten binnen veertien dagen na verschi|nen van deze krant worden gericht aar Tweede Kamerfraktie van de P.v.d.A., Postbus 20 2500 EA Den Haag, onder vermelding op de envi pe van Soll.Ko. Deze worden beoordeeld door een sollicitatie* missie, bestaande uit fraktie- en personeelsla!

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 24