leidster groepsleid(st)er paviljoenshoofd ae viersprong "DE EDERHORST" 'L half-time maatschappelijk werker (m/v) Dr. J. H. Pameijer Stichting te Rotterdam ontwikkelingspsycholo(o)g(e) sociotherapeutisch medewerk(st)er een leidster EMANCIPATIEWERKER (vrl.) L DEHARTENBERG-EDE adviseur open bejaardenwerk Dr. J. H. PAMEIJER STICHTING te Rotterdam OBSERVATIEKLINIEK 4 dagen per week) orthopedagoog/ behandelingscoördinator psychotherapeutisch centrum DIREKTEUR - STAFMEDEWERKER TROUW/KWARTET 21 LANDELIJKE PFtOT.-CHR. STICHTING. PHILADELPHIA TEHUIZEN TENUNSPEET In ons gezinsvervangend tehuis NIEUWE SPADE te Nunspeet is wegens uitbreiding van het huidige personeelsbestand plaats voor een GEVRAAGD WORDT: een positieve werkinstelling, t bereidheid om in teamverband te werken, diploma O.P.M., V.S.I.D., Z of M.B.O.-I.W., of de bereidheid één van deze opleidingen te gaan volgen, minimum leeftijd 21 jaar. GEBODEN WORDT: e salaris en overige arbeidsvoorwaarden konform CAO Dagverblijven en Tehuizen voor gehandicapten, P.G.G.M.-pensioenregeling van toepassing. Een positief protestants-christelijke levensovertuiging is noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van het gezinsvervangend tehuis NIEUWE SPADE, de heerG. Achterberg, Piersonstraat 44, 8072 XC Nun speet, telefoon (03412) 1594. Het CDA-VROUWENBERAAD vraagt een volledige funktie (eventueel duobaan) die een stimulerende en ondersteunende funktie zal vervullen ten behoeve van de interne en externe emancipatiewerkzaamheden op plaatselijk en landelijk niveau, welke de deelname van CDA-Vrouwen aan politieke maatschappelijke aktiviteiten beogen te bevorderen. Een uit het CDA-Vrouwenberaad samen te stellen commissie begeleidt deze werkzaamheden. Taak: op gang brengen en begeleiden van projecten waardoor het bewustwor- dingsproces bij vrouwen wordt gestimuleerd en de participatie aan het politieke leven wordt bevorderd; zorg dragen voor ontwikkeling en versterking van organisatorische vaardigheden zodat door de afdelingen nieuwe plaatselijke aktiviteiten op gang kunnen worden gebracht; meehelpen formuleren en samenstellen van commentaren op het beleid van overheden, waarop het plaatselijke, provinciale en landelijke Vrou- wenberaad wil reageren; kanaliseren van informatiestromen van basis naar beleid en omgekeerd; verrichten van uit het bovenstaande voortvloeiende administratief/organi satorische werkzaamheden. 'ereist: Werk en denk-niveau dat overeenkomt met minimaal H.B.O. tenminste diploma H.B.O.) Bij voorkeur ervaring met het funktioneren van rouwenorganisaties en enige ervaring met emancipatiewerk. C.D.A. lid. •tandplaats: Den Haag. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring, max. 4502,per maand ((rijksregeling, schaal 114), exclusief vakantie-uitkering. Sollicitaties binnen 14 dagen zenden aan: Sekretariaat CDA-Vrouwenbe- faad, Berkenbosch Blokstraat 7, 2586 HD Den Haag. CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60, Ede, Telefoon (08382) 441 "De Hartenberg" is een christelijke woon- en werkgemeenschap waar 380 geestelijk gehandicapten worden verzorgd en begeleid. In een van onze paviljoenen vragen wij een In dit paviljoen wonen 24 semi- ambulante pupillen, verdeeld over 2 leefgroepen. Zij hebben de leeftijd van 13 tot 34 jaar. Naast een gerichte pedagogische benadering hebben zij ook een intensieve lichamelijke verzorging nodig. Opleidingsniveau: diploma Z; daarnaast vragen wij enige ervaring op verpleegkundig gebied. (De stafopleiding strekt tot aanbeveling). Leeftijd bij voorkeurs 25 jaar. Taken o.m.: - samen met het subhoofd begeleiden van 16 medewerkenden - mede opstellen van behandelingsplan - onderhouden van oudercontacten - onderhouden van relaties met andere paviljoenen en diensten. Gezien het protestants-christelijke karakter van onze vereniging is een christelijke levensovertuiging vereist. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de c.a.o voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de verpleeg- dienst, de heer W.D. Hakkenberg, toestel 119. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen-directeur. Postbus 75. 6710 BB EDE (Gld.). Oe Hervormde Stichting voor Maatschappelijke Toerusting te 's-GRAVENHAGE. zoekt een; SS Gezocht wordt naar een vrouw/man die het bejaardenwerk vanuit de Hervormde Kerk, in zijn velerlei uitingsvormen, kan stimuleren en ondersteunen. Vaardigheden op het gebied van het organiseren van bejaar denwerk zijn daarbij van veel belang. Van de bejaardenwerk- adviseur wordt verwacht dat zij/hij redelijk inzicht heeft in de ontwikkelingen in het denken over ouder worden en bejaard zijn. Gedacht wordt aan iemand die kerkelijk meelevend is en wil meedenken over de bijdrage van de kerk aan de samenle ving. Wij zoeken iemand met een akademische opleiding dan wel een daaraan gelijk te stellen opleiding, sociale akademie zo mogelijk met v.o. Belangstellenden voor genoemde funktie kunnen hun sollicitaties richten aan: het Bestuur van de Hervormde Stichting voor Maatschappelijke Toerusting, Conradkade 53, 1517 BR 's-Gravenhage. Inlichtingen bij mw. A. Steglich-Lentz, consulente maatsch. toerusting. Tel. 070-614351. De afdeling Reclassering van het Leger des Heils zoekt op korte termijn een voor haar bureau EINDHOVEN Vereiste opleiding: diploma Sociale Academie, richting m.w. of H.B.O.-m.w. Arbeidsvoorwaarden: salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. De afdeling Reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkers. De verschillende afdelings teams zijn gesitueerd in 19 arrondissementen in Nederland en tellen maxi maal 13 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van reclasseringsinstellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafrechtssysteem in aanraking komt, of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werken aan maatschappelijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen bij de heer L Oost, tel. 040-433704. Sollicitaties te richten aan de directeur, Centraal Bureau Reclassering Leger des Heils, Damstraat 15, 1012 JL Amsterdam, tel. 020-241703. vraagt voor haar gezinsvervangend tehuis „SPOORZICHT" een leeftijd 24-35 jaar Opleiding: O.P.M.-diploma V.S.I.D.-G.V.T. diploma Kleuterleidster akte N XX en diploma K. en O. H.B.O./M.B.O. i.w. H.B.O./M.B.O.-v. M.B.O.-Arbeidstherapie Z-diploma Onderwijsakte —Kinderbescherming A B Bijzonderheden: Onregelmatige arbeidstijden Huize „SPOORZICHT" is een gezinsvervangend tehuis dat huis vesting biedt aan 12 vrouwen van 20-40 jaar, die het Buitengewoon Onderwijs hebben gevolgd en werkzaam zijn op de Gem. Soc. Werkplaats. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van het tehuis mej. M. H. Schuiten, tel. 010-773880. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afd. perso neelszaken van de Dr. J. H. Pameijer Stichting. Postbus 21004, 3001 AA Rotterdam. Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaan 5- Postbus 68 6710 BB Ede Tel. (06380) 33355* In verband met het starten van een afdeling voor dagobservatie op 1 januari 1980 zoeken wij op korte termen een (academisch gevormde) De werkzaamheden bestaan uit. - psychologische diagnostiek bij jonge ontwikkelingsgestoorde kinderen - actieve inbreng als lid van het multidisciplinaire poliklinische team. Een belangrijke neventaak bestaat uit het verrichten van toegepast wetenschappelijk onderzoek Vereist: ervaring bij jonge kinderen N.I.R -lidmaatschap De kliniek heeft een protestants christelijke signatuur. Inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij de heer P L. Goderis, adjunct- directeur/psycholoog Sollicitatie schriftelijk te richten aan de geneesheer-directeur met vermelding van levensloop In de "Eefdese tehuizen" verblijven 126 ver standelijk gehandicapte mensen die aan de zorg van 60 medewerkers zijn toevertrouwd. De volledige renovatie van de tehuizen is bij na voltooid. Daarmee ontstaan mogelijkhe den tot verdere doorvoering van kleinscha ligheid en bestaat de behoefte aan een De behandelingscoördinator: draagt zorg voor de behandeling in het algemeen binnen de Eefdese tehuizen en vertaalt het behandelingsbeleid in concreet behandelingsgedrag in de respec tievelijke teams stimuleert en coördineert m.b.t. de be handelingsaspecten alle bij de behan deling betrokken medewerkers levert een belangrijke bijdrage aan de beleidsvoorbereiding, de beleidsvoering en de continuering van het beleid inzake behandeling draagt in overleg met de psycholoog en psychiater zorg voor het opstellen, realiseren en evalueren van de individuele behandelingsplannen Wij vragen: een medewerker die - kan bogen op ervaring in de zwakzin nigenzorg of vergelijkbare instelling ervaring heeft in een staffunctie een academische of vergelijkbare op leiding heeft genoten als orthopedagoog over ambitie en incasseringsvermogen beschikt de intentie heeft om met anderen samen te werken. Wij bieden: een nieuwe functie die nog niet is inge kleurd een salaris, afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring tot maximaal 6156,02 bruto per maand (max. rijksschaal 148 incl. comp. AOW). Gezien het karakter van de Stichting Eefdese tehuizen, onderdeel van de Vereniging Rek- kense Inrichtingen, verwachten wij dat de kandidaten zich positief opstellen tegenover de algemeen christelijke grondslag der Ver eniging. Informatie over deze functie kunt u verkrij gen bij de psycholoog van de Eefdese tehui zen, de heer H.Wessels, telefoon 05750-12823. Sollicitaties kunt u voor 15 september richten aan de afdeling personeelszaken der Vereni ging Rekkense Inrichtingen, Dr. W. Slotlaan 12, Postbus 7, 7150 AA Eibergen onder ver melding van het vacaturenummer P3125. Op het Psychotherapeutisch Centrum "De Viersprong" bestaat een vakature voor een Deze vakature is ontstaan omdat er, naast de twee bestaande therapeutische gemeenschappen, thans een derde afdeling in opbouw Is. Het behandeldoel is te omschrijven als: kortdurende, intensieve psychotherapie in groepen. Aan deze funktie zijn wel onregelmatige diensten verbonden, maar zelden nachtdiensten Wij vragen iemand die: bereid is tot werk in een klein team; wil helpen bij de opbouw van onze behandelwijze; beschikt over wat levenservaring en sociale vaardigheden; bij voorkeur beschikt over een diploma verpleegkundige. Aanstelling op basis arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Ziekenhuiswezen. Salarisgrenzen: f 2.437,52 f 3.259,62 bruto per maand Inlichtingen bij M.P. Bolten, chef de clinique. Sollicitaties aan de Geneesheer-Direkteur. Dr. P.J. Jongerius. Gasthuisstraat 6. Halsteren (N BrTelefoon 01641-2256 De Regionale Stichting tot exploitatie van gezinsvervangende tehuizen Philadelphia" afd. Amersfoort e.o. vraagt voor haar tehuis ,,'t Hoge Huis" Valkse- weg 12 te Lunteren Vereisten: positief christelijke levensovertuiging diploma O.P.M. diploma V.S.I.D. of daarvoor stude rend of M.B.O. of een gelijkwaardige opleiding In het tehuis verblijven momenteel 15 geestelijk gehandicapten van 18-45 jaar, die overdag buitenshuis werken Nieuwbouw waarschijnlijk gerealiseerd eind 198C Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het hoofd: mevr. C. de Haan van der Ven. Valkse weg 12, 6741 ZL Lunteren. Voo> event nadere, ipformaties tel 08388-2593 DE HERVORMDE STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJK WELZIJN IN DE PROVINCIE ZUID-HOLLAND vraagt een De Stichting stelt zich ten doel het bevorderen van een aktieve deelname door Hervormde groepen en personen aan de welzijnsbehartiging en de samenlevingsopbouw in Zuid-Holland. Werksituatie het werk geschiedt in het verband van het Provinciaal Bureau van de Nederlandse Hervormde Kerk in Zuid-Holland, met een regionale werkverdeling. Taken van de funktionaris daarbij het toerusten en begeleiden van diakenen en andere kerkelijke groepen/personen in hun funktioneren t.a.v maatschappelijke vraagstukken; het zorgdragen voor kadertraining en toerusting van bestuurders en vrijwilligers die betrokken zijn bij instellin gen voor maatschappelijke dienstverlening en sociaal- kultureel werk; het leiding gpven aan en koördinere^ van de werkzaam- heden van dtt atafleden; errci-e-oro het bijstaan vanTret bestuur 111 7IJII funktfoheren Inlichtingen MSÖfllffflÏÏ" zijnde verkrijgen Dij de huidige direkteur Qrs J. psycQo(|chnisch onderzoek behoort tot de sollicitatie-procedure met opgave van refereahes Mh '-nohten binnen 14 dagen na verschijning van dit blad aan het bestuur van bovengenbêfndè Stichting. Tuinlaan 18. 3111 AT Schiedam, tel 010 - 264500 Voor de vervulling van de funktie is nodig akademische opleiding in mens- of gedragswetenschap pen of overeenkomstige opleiding, goede kontaktuele en organisatorische eigenschappen en bereidheid en vermogen om in teamverband te werken; enige ervaring in soortgelijke werkzaamheden. bij voorkeur bekend met de organisatie der Nederlandse Hervormde Kerk. TOlariérihg is afhankelijk van opleiding en leeftijd en ge schiedt volgens landelijke richtlijnen

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 21