administrateur(m/v) ervaren voorlichter (m/v) leidster Opleiding tot telexiste/telefoniste i Emancipatiewerker (m/v) COÖRDINATRICE/ COÖRDINATOR HET FONDS VOOR EPILEPSIEBESTRIJDING "DE MACHT VAN HET KLEINE" )S) gemeente Zaanstad muziektherapeut{e) LUKASSTICHTING groepsleider De kursisten „De Wijnrank" zoeken enige vormingsleiders m/v Herhaalde oproep zoek, PART-TIME JEUGDVORMINGSLEIDER/ST E SAXENHEEM groepsleid(st)e 'lOORSPRONG ZATERDAG 25 AUGUSTUS 1979 TROUW/KWARTET Wij vragen op korte termijn een die belast zal worden met de verwerking en verantwoording van de financiële administratie; het zelfstandig opstellen van de begroting en financiële jaarstukken het bewaken van de begroting; de organisatorische taken binnen deze funktie. Er wordt in klein teamverband gewerkt. "De Macht van het Kleine" is gehuisvest op het terrein "Meer en Bosch", Achterweg 5 te Heemstede. Onze gedachten gaan uit naar iemand van circa 30 jaar die in het bezit is van het diploma M.B.A.. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer Drs. J.N. Loeber, tel. (023) 33 90 60, toestel 2031. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 43/L/TR is een zelfstandige stichting, met in geheel Nederland ca. 280.000 contribuanten, die echter nauw verbonden is met het Instituut voor Epilepsiebestrijding "Meer en Bosch" "De Crüquiushoeve". Het kantoor is gevestigd op "Meer en Bosch in Heemstede. Op de afdeling Voorlichting in Zaanstad is een vakature voor een Met bij voorkeur enige jaren ervaring op het terrein van gemeentelijke voor lichting. Wij denken aan iemand die in samenwerking met zes kollega's, wil werken aan de voorlichting in Zaanstad, en die beschikt over een goede redaktionele vaardigheid. De werkzaamheden zullen vooral betrekking hebben op het verklaren van en informeren over het gemeentelijk beleid, met uitzondering van de dienst Gemeentewerken, waarvoor een aparte voorlichter in dienst is. Hij/zij moet dit werk met grote zelfstandigheid kunnen verrichten, waarbij initiatieven verwacht worden over wenselijke voorlichtingprogramma's bij de gemeentelijke diensten. Vanzelfsprekend wordt hij/zij betrokken bij de uitvoering ervan. Te denken valt hierbij aan het maken van brochures, folders, huis-aan- huisbrieven, het schrijven van persberichten en het organiseren van perskonferenties. Funktie-vereisten Een voltooide vakopleiding is geen vereiste, maar strekt wel tot aanbeveling. Aanstelling Het salaris dat wij bieden is afhankelijk van de ervaring, die de kandidaat of kandidate meebrengt. Het minimum salaris is f2653,- bruto en het maximum salaris voor de funktie is f3935,- bruto per maand. Belangstellenden wordt verzocht binnen 14 dagen een sollicitatiebrief te zenden aan burgemeester en wethouders van Zaanstad, Postbus 1400,1500 AK Zaanstad. De aktlviteitentherapie is een belang rijk onderdeel van ons ziekenhuis. Zij is verdeeld in diverse afdelingen, waaronder de muziektherapie. Voor deze afdeling hebben wij een vakature voor een Zij die part-time willen werken kunnen ook solliciteren. Wij denken aan iemand die vanuit opleiding of ervaring in staat is het medium muziek gericht therapeutisch te hanteren zowel individueel als in groepsverband. Het salaris zal -afhankelijk van opleiding en ervaring- variëren van 1.839," tot 2.980,-- bruto per maand, op basis van full-time dienst verband. Voorts is de CAO-Zieken- huiswezen van toepassing. Een positieve Instelling t.a.v. een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Verdere inlichtingen betreffende deze funktie kunt u verkrijgen bij de heer W. Koopmans, hoofd therapie tst. 469, bij de heer A. Wellink, muziek- therapeut tst. 498, of bij de afdeling personeelszaken, tst. 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", Wolfheze 2, 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 1121. 'I..-*, In ons tehuis voor moeilijk lerende kinderen "De Reeve" te Kampen is, wegens uitbrei ding van 4 naar 5 leidinggevenden per team, plaats voor een voor een gemengde groep (8-15 jaar). Vereisten: leeftijd minimaal 23 jaar, voltooide opleiding H.B.O. of M.B.O.-i.w, ervaring in soortgelijk werk, positief christelijke levensovertuiging. Voor telefonische informatie (05202) 1 25 88. Sollicitaties te richten aan de direkteur van het tehuis, Cellebroedersweg 14, 8261 GW Kampen. van P.C. Vormingscentrum (full-time en parttime) Van hen wordt verwacht: opleiding op SA, PA of gelijkwaardige opleiding positief Christelijke overtuiging goed kunnende werken in teamverband ervaring strekt tot aanbeveling Een psychologische test maakt deel uit van de sollici tatieprocedure. Sollicitaties binnen 10 dagen richten aan het bestuur van de Stichting Protestants Christelijk Vormingscen tra Den Haag e.o., Laakkade 402, Den Haag. Inlichtingen worden verstrekt door de directeur de heer J. J de Graaf. Tel. (070) 909724 (centrum) of (010) 712537 (privé). Stichting voor Maatschappelijk en Sociaal Werk in de Gemeente Goedereede (interkerkelijk en in samenwerking met de gemeente) vraagt voor haar afdeling gezinsverzorging een De gemeente Goedereede heeft een goede verbinding met Rotterdam en Middelburg en ligt in een prachtig natuurgebied te midden van duinen en strand. Tot de taken behoren o.a. intake werkzaamheden. onderhouden van kontakten met gezinnen en bejaarden. begeleiden van de uitvoerende krachten. deelneming aan werkoverleg met de aan wezige leidster en het onderhouden van kontakten met de overige leidsters van de stichtingen op Goeree-Overflakkee. Voor deze funktie wordt een min. leeftijd gevraagd van 23 jaar. Opleiding M.B.O.-S.D., Sociale Academie of H.S.A. studierichting M.W. of 3of 4jaar Sociale Akademie. Een protestants christelijke levensovertuiging is gewenst. De C.A.O.M-rechtspositie-regeling is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Bestuur v.d. Stichting voor Maatschappelijk en Sociaal Werk in de gemeente Goedereede, Hoge Pad 2, 3253 BJ Ouddorp Z.H In september begint op ons Centraal Kantoor voor meisjes met een HAVO- of MEAO-diploma een opleiding tot telexiste/telefoniste. Zij krijgen op de modern geoutilleerde telecommunicatie-afdeling een aantal maanden een volledige theoretische en praktische opleiding. Daarna worden ze ingeschakeld bij de verzending van telexberichten naar bestemmingen over de hele wereld en bij de behan deling van nationale en internationale telefoongesprekken. Wij vragen: - HAVO- of MEAO-opteiding; - 8% vakantietoeslag; - een tegemoetkoming in de kosten woning-werkverkeer en in eventuele studiekosten; een premiespaarregeling. Wie meer wil weten, kan Loes Biegel bellen, 070-773500. Ze zal een afspraak maken of een sollicitatie formulier sturen. Schriftelijk solliciteren kan natuurlijk ook, onder nr. 236/00400aan Shell Internationale Petroleum Maatschappij B.V.. afdeling PNMH/52, Postbus 162, 2501 AN Den Haag. SHELL INTERNATIONALE PETROLEUM MAATSCHAPPIJ B.V. C-t^el van Bylandtlaan 3D. Den Haag. - typediploma of type-ervaring; - goede kennis van de moderne talen. Wij bieden: - een goed salaris; - een 13e maand salaris; :s:.ïi DE HERVORMDE JEUGDRAA HENGELO O. v s: du Het gaat hier om een halve baan, indienst{n ding zo spoedig mogelijk. Van deze functionaris wordt verwacht dat hij 1beleidsvoorbereidend werk richt, 2. uitvoerend bezig is binnen jeugdraadaktiviteiten, 3. service verleent aan jeugd- en j^ gerengroepen in de wijk v. meenten. Vereisten: Belijdend en meelevend lid zijn van Nederlands Hervormde Kerk, een i leiding hebben genoten, die hem/h in staat stelt vruchtbaar te kuni werken met jongerengroepen en het terrein van de geestelijke vormir We denken aan tenminste Soc. Ac Ped. Ac. Theologische kennis op het nivi Onderbouw Cathechese of aantell0 ning Godsdienst-onderwijs is nood ak kelijk. Geïnteresseerden kunnen een functie-omscf ve ving aanvragen bij de Herv. Jeugdraad. Schf1^ telijke sollicitaties voor 15 september aan secretaris van de Hervormde Jeugdraad, ritj vrouw J. E. G. Jonker-Plomp, Rechterenstr 12, 7556 MK Hengelo. EEREN -OO TE ALMELO Voor ons tehuis met twee groepen werkende jongens zoeken wij een Wij verlangen: minimum opleiding Mavo of daarmedi gelijk te stellen opleiding minimum leeftijd 23 jaar een positief christelijke levensovertui' Een psychologisch onderzoek behoort t| de selectieprocedure. Brieven met volledige inlichtingen zo spo, mogelijk aan het hoofd van het tehuis, dhr. J. Gringhuis, Bornsestraat 92, 7607 KT Almelo, telefoon (05490) 1 70 31 Ter versterking van het Vrouwensecretariaat roept het Christelijk Nationaal Vakverbond in Nederland sollicitanten op voor de funktie van: De funktie valt uiteen in twee onderdelen met, onder meer, de volgende aktiviteiten: 1) Ten behoeve van Nederlandse vrouwen a) Het inventariseren van en het stimuleren tot deelname aan aktiviteiten van heti CNV en de aangesloten organisaties. b) Het mee helpen opzetten en organisatorisch begeleiden van nieuwe.aktiviteiten,!0 welke vallen binnen het begrip emancipatiewerk. [c c) Het geven van voorlichting. d) Het leveren van commentaren op het regeringsbeleid t.a.v. emancipatie. ep. 2) Ten behoeve van buitenlandse vrouwen. a) Het onderzoeken van de positie van de buitenlandse vrouwen, die al dan niet aangesloten zijn bij het CNV. b) Het geven van voorlichting aan buitenlandse vrouwen en hen aktiveren totf» deelname aan emancipatiebevorderende aktiviteiten. c) Het verstrekken van informatie over de buitenlandse vrouwen aan het CNV en de aangesloten organisaties. Vereisten:— opleiding op HBO-niveau; ervaring in het werken met groepen; aktief en geïnteresseerd zijn in het emancipatiewerk; instemming met de uitgangspunten en doelstellingen van het CNV; voor het 2e onderdeel van de funktie bij voorkeur kennis van de arabische taal. goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Deze funktie kan in principe uiteenvallen in twee deeltijdfunkties. Het betreft hier een dienstverband voor maximaal 3 jaar. Een psychologisch onderzoek zal onderdeel uitmaken van de selectieproce dure. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep richten aan de Algemeen Secretaris van het CNV, postbus 2475, 3500 GL Utrecht. #^Oi VORMINGSCENTRUM ST NtCOLAASGA HUISTERHEIDE 7 TELEFOON 05134-1743 Postcodenummer 8521 NC De Oorsprong is een vor mingscentrum in internaats- verband, vanwege de Ned. Herv. Kerk in Friesland. Op „de Oorsprong" wordt onder meer gewerkt met leerling-verpleegkundigen, welzijnswerkers, bejaarden, vrouwengroepen, zowel tra ditioneel als op tem.-soc. ba sis, ondernemingsraden, ge handicapten en kerkelijke groeperingen. In verband met een interne reorganisatie zoeken wij op korte termijn een Naast de algehele leiding van het centrum zal deze vrouw of man met name moeten werken aan: de opzet en de instandhouding van een goede en zo horizontaal mogelijke organisatie met speciale aan dacht voor de onderlinge verhoudingen en duidelijk heid van funkties. het verder uitbouwen van een beleidslijn vanuit de verschillende werkgebieden. de uitvoering van kursuswerk, met name voor B-ver- pleegkundigen. Voor deze funktie zoeken wij iemand met: organisatorische vaardigheden inzicht in vormingswerk in internaatsverband ervaring in gedragstraining inzicht op onderdrukkingsmechanismen tussen mensen een duidelijke visie op evangelie en maatschappij in relatie tot vormingswerk. Wij denken voor deze funktie aan iemand met sociale academie KW VO of een afgestudeerde gedragsweten schapper en achten daarnaast kundigheid en ervaring in bovengenoemde aspekten essentieel. Voor inlichtingen kun je kontakt opnemen met Janny Ennes, tel. 05134-1743 of dhr. K. de Groot (voorz.), tel. 05140-2605 of 2244. Sollicitaties kunnen vóór 11 september 1979 worden gericht aan de sollicitatiekommissie, p/a Vormingscen trum „de Oorsprong", Huisterheide 7, 8521 NC Sint Nicolaasga, Friesland.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16