FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 24 AUGUSTUS 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Dankbaar en blij dal de Heere hen voor elkaar en voor ons heeft gespaard, berichten wij u dat onze ouders en grootouders G. Den Hertog en J. Den Hertog-Fraanje D V woensdag 5 sept a s. 40 jaar getrouwd zijn. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Wilt u onze ouders persoonlijk komen feliciteren, dan bent u van harte welkom op de receptie welke D.V. 5 sept. a s. gehouden zal worden van 4.30 u. tot 6 u. in Gebouw Irene Kerkstraat te Mijdrecht. Mijdrecht. Hoofdweg 2 Postcode 3641 PS). 23 augus tus 1979. Zoals ten einde toe de mensen twee aan twee hun lange wegen gaan en God gaat met hen mee, zo zal Hij met u zijn in leven en in dood, Hij wordt uw brood en wijn en dit geheim is groot. Huub Oosterhuis Op zaterdag 25 augustus 1979 hopen onze ouders, de Heer en Mevrouw Cuperus-van der Ploeg hun 45-jarig huwelijk te herdenken. Zij willen dit in de familiekring vieren. Apeldoorn: Betty en Anne van der Veen-Cuperus, Swaniek, Egbert-Jan Eindhoven: Greet je en Hans van der Beek-Cuperus Annelies, Martin, David Harden berg: Wietske en Evert Nawijn-Cuperus, Esther, Anne, Frank Apeldoorn: Rick en Ellen Cuperus-Vogel, Joost, Lisette Gramsbergen: Tjeerd en Gerda Cuperus-Hey. Jan-Gerard, Henrike, Anneke, Wietske Putten: Anneke en Cees van Zelderen-Cuperus, Liesbeth. Wouter. Janneke Na een arbeidzaam leven is heden door de Here tot Zich geroepen onze beste en zorgzame broer, zwager en oom Mr. Hendrik Karei Jan Beernink weduwnaar van Bep Peeze op de leeftijd van 69 jaar. Zijn heengaan is vrede. Sparks (U.S.A.): C. P. Beernink Dordrecht: W. Beernink L. M. M. Beernink-Karthaus Rijswijk: C. J. W. Raterink-Beernink H. J. Raterink Arnhem: W. Peeze B. H. Peeze-Klunder Neven en nichten Rijswijk, 22 augustus 1979 Thomas Jeffersonlaan 611 Correspondentieadres: Cederlaan 37 2282 KC Rijswijk. Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum ..Honor Postremus" Emmastraat 11 te Rijswijk Bezoek dagelijks van 16.30-17.30 uur. De rouwdienst, waarin ds. K. A. Abelsma zal voorgaan, zal worden gehouden op maandag 27 augustus om 13.00 uur in de Hervormde Kerk. Herenstraat te Rijswijk. Na de rouwdienst is er gelegenheid tot condo leren in de Kerk De begrafenis zal daarna in beperkte kring plaatsvinden. Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan heeft, geeft het bestuur van de Christelijke Historische Unie kennis dat God tot Zich riep Mr H. K. J. Beernink ere-lid van de CHU Gedurende een lange reeks van jaren heeft de heer Beernink zich op voorbeeldige wijze inge zet voor de zaak van de CHU en het CDA. Zijn overlijden is een groot verlies voor onze Unie. 's Gravenhage. 22 augustus 1979 Namens het Uniebestuur: Dr L M van Leeuwen, voorzitter Drs M. Smits, secretaris. Met droefheid geeft het bestuur van de C.H.U.- kiesvereniging Rijswijk (Z.H.) kennis van het plotseling overlijden van zijn oud-voorzitter Mr. H. K. J. Beernink op de leeftijd van 69 jaar. Dankbaar gedenken wij zijn voortreffelijke leiding en inzet gedurende vele jaren. Zijn principiële opstelling en helder oordeel zullen wij heel erg missen. Ing. P. Westra, voorzitter T. Oosterom. secretaris. Met verslagenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van het lid van de raad van commissarissen van onze vereniging, de heer Mr. H. K. J. Beernink Wij gedenken dankbaar zijn persoonlijke inzet en het vele werk dat hij een groot aantal jaren voor onze woningbouwvereniging heeft ver richt. Rijsw. Chr. Woningbouwvereni ging namens het bestuur. Raad van commissarissen en me dewerkers. F. de Jong. voorzitter J. J. van Boven secretaris Rijswijk. 22 augustus 1979. Met grote droefenis namen wij kennis van het overlijden van onze voorzitter Mr. H. K. J. Beernink Wij verliezen in hem een zeer prettige collega, wiens leiding en inzet wij node zullen missen Raad van Commissarissen Ekro B.V. K. van Diepeningen Prof dr. A Kraat A. de Kroes Apeldoorn, 22 augustus 1979. Met grote droefenis namen wij kennis van het overlijden van onze President-Commissaris en Voorzitter van ons Stichtingsbestuur Mr. H. K. J. Beernink Zijn stuwende kracht met brede kennis van zaken heeft in belangrijke mate bijgedragen aan de ontwikkeling en groei van onze onder neming. De rust waarmee hij ons leiding gaf zullen we missen. Dire k tie en medewerkers Ekro B.V. Apeldoorn, 22 augustus 1979. Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van onze voorzitter en mede-bestuurder Mr H. K. J. Beernink Zijn kennis van zaken en vooruitziende blik zullen wij ons in dankbaarheid blijven herin neren. Stichtingsbestuur Ekro B.V. Apeldoorn, 22 augustus 1979. Raad van commissarissen, directie en personeel VAN CIBA-GEIGY B.V. te Arnhem geven met leedwezen kennis van het overlijden van de heer mr. H. K. J. Beernink in leven commissaris van onze vennootschap. Wij zullen zijn warme belangstelling voor onze onderneming en deskundige adviezen in dank bare herinnering houden. Heden nam God tot Zich, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en grootvader Johannes Gerardus Koekoek op de leeftijd van 77 jaar. Rhenen: J. Koekoek-Brouwer Laren (NH): J. M. van Westreenen-Koekoek C. J. P. van Westreenen Benalmadena (Spanje): A. J. Koekoek Barneveld: A. M.. M. Haanschoten-Koekoek J. Haanschoten Job, Olaf en Christiaan Leersum: J. J. Truin-Koekoek J. H. Truin Ronald Bleiswijk: H. G. Dijk-Koekoek R. W. Dijk Geraldine Rhenen: J. G. Koekoek K. H. Koekoek-Sloggatt Nanna en Arjen Rhenen: I. J. Habernickel Richard en Franka Rhenen, 22 augustus 1979. Willem van Nasstraat 5. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het mortuarium bij het wijkcentrum „Rhenen-Hoog", ingang Valleiweg te Rhenen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar vrijdag 24 augustus van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 25 augustus om 11.00 uur in het wijkcentrum „Rhenen-Hoog", Anjerlaan 1 te Rhenen. Hierna zal omstreeks 11.45 uur de begrafenis plaatsvinden op Algemene Begraafplaats te Rhenen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in bovengenoemd wijkcentrum. als het volmaakte komt, zal het onvolkomene afgedaan hebben. 1 Corinthiërs 13 10 Haar Heer en Vader heeft tot Zich geroepen onze lieve vrouw, moeder en grootmoeder Hanna Runhaar-van der Kamp geboren 7 december 1912 Zwolle: G. Runhaar Krimpen a/d IJssel: Bert en Truus Meilink-Runhaar Govert, Sebastian Dieren: Jaap en Tineke Wijker-Runhaar Jeroen. Mattijs Amsterdam: Hans Runhaar Amsterdam: Hans en Thea Keuning-Runhaar 23 augustus 1979 Ravelstraat 38, 8031 DD Zwolle. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers Nieuwe Markt 16. Een dienst van woord en gebed zal D.V. wor den gehouden maandag 27 augustus a s. om 13.00 uur in de Oosterkerk, Bagijnesingel, voorafgaande aan deze dienst is er gelegenheid voor condoleantie van 12.30-13.00 uur in „*t Trefpunt" Koewegje (naast de Oosterkerk). De teraardebestelling zal om plm. 14 00 uur op de begraafplaats „Kranenburg" plaatshebben. Het bestuur van de Stichting voor Christelijk V.W.O./A.V.O. voor Amersfoort en omgeving en de schoolgemeenschap van het Corderius College hebben met leedwezen kennis geno men van het overlijden van Ds. A. O. Zijlstra Gedurende ruim 10 jaar heeft hij als curator/ bestuurslid het christelijk voortgezet onder wijs aan onze school uit overtuiging en met toewijding gediend. Zijn persoon en werk zullen in dankbare herin nering blijven. Wij wensen zijn vrouw en kinderen Gods na bijheid toe. Amersfoort, 22 augustus 1979. B. J. Wiegeraad, voorzitter Jac. Hagg, rector. Op 22 augustus is zeer tot ons leedwezen van ons heengegaan onze geliefde en gewaardeer de pastor ds A. O.Zijlstra Zijn inzet en zijn inspirerend voorbeeld blijven wij in dankbaarheid gedenken. Patiënten, medewerkers, directie, geestelijke verzorgers en bestuur van het Psychiatrisch Centrum „Zon en Schild" te Amersfoort. Uit naam van allen van de Vereniging Johan- nes-Stichting, die hebben mogen delen in zijn wijsheid en warmte geven wij kennis van het heengaan van onze voorzitter van de bestuurs commissie „Sterrenberg" Ds. A. O. Zijlstra te Amersfoort op 22 augustus 1979. Wij zijn erg dankbaar voor wat hij gaf. Zijn manier om rekenschap te geven van de hoop die in hem was, trof ons en hielp ons. Ons innig meeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Voor het bestuur, Woerden: Ir. W. F. Schut, voorzitter Voor „Sterrenberg", Huis ter Heide: Drs. N. W. J. Speelman, directeur De kerkeraadscommissie van de Hervormde Gemeente „Zon en Schild" ontving het droeve bericht van het overlijden van zijn pastor Ds A. O. Zijlstra Wij verliezen in hem een vriend en enthousiast medewerker in een gemeenschap, waarin hij met vreugde en volledige inzet gedurende bij na 127: jaar heeft mogen arbeiden in de dienst aan zijn Heer en daarmee tot bemoediging en steun aan velen. De Heer zij zijn vrouw en kinderen tot sterkte. Amersfoort, 22 augustus 1979 R. Houtsma, praeses H. Wiertz, scriba „Jezus uw verzoenend sterven was het rustpunt van mijn hart." Na een geduldig gedragen lijden ging van ons heen onze lieve moeder en grootmoeder, mevrouw Janka Henderika Doorenbos-Rollema in de ouderdom van 84 jaar sedert 29 juni 1957 weduwe van Willem Doo- renbos. IJsselmuiden: H. D. Doorenbos S. Doorenbos-Schrijver Velzen-N.: G. R. Doorenbos M. Doorenbos-Woort Beverwijk: A. de Haan-Doorenbos J. K. de Haan D. Neut-Doorenbos Enkhuizen: D. F. Doorenbos M. J. P. Doorenbos-Bokma Eerbeek: F. W. Doorenbos E. Doorenbos-van Raamsdonk en kleinkinderen Assen. 22 augustus 1979 De Slingeborgh Correspondentieadres: Berkelaan 34, Enk huizen. Een dienst van woord en gebed zal gehouden worden op maandag 27 augustus a.s. 's mid dags 1.30 uur in de Tabernakelkerk, Waal straat 2 te Apeldoorn, aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats „Heidehof" te Apeldoorn. Na de begrafenis is er in de aula van de Monuta Stichting, Derk Kamphuisweg 6 te Apeldoorn gelegenheid de familie te condo- lereN. Want het zichtbare is tijdelijk, maar het onzichtbare is eeuwig. 2 Cor. 4:18* Zo zal God zijn alles in allen 1 Cor. 15:28 De Here nam plotseling tot Zich op de leeftijd van 75 jaar onze lieve zuster en schoonzuster Akke Strikwerda-Feenstra geliefde echtgenoot van Tjeerd Strikwerda Bouwmanville Ont. Canada Aug. 79 12 Horsey St. Lie. 1x7 Groningen: T. Feenstra-Smallenbroek Ermelo: J. R. Rekker-Feenstra L. Rekker Meppel: E. Ruiter-Feenstra Ermelo: S. Feenstra Ermelo: I. v. Beek Feenstra A. v. Beek Met grote verslagenheid hebben wij kennis moeten nemen van het overlijden van ons jeugdlid Martinus Borst op de jonge leeftijd van 18 jaar. Een goede en sportieve vriend is ons ontvallen. Moge zijn familie en verloofde de kracht vin den om dit grote verlies te dragen. Sportvereniging S.M.S. Nieuw-Vennep, 21 augustus 1979. Opgenomen in Heerlijkheid onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Bertha Aleida Geurink-Lammers sinds 12 dec. 1968 wed. van J. W. Geurink. Moeder mocht 90 jaar worden. „Die in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven". Joh 5 11 Lunteren: Derk en Johanna Sinderen: Dina en Henk Sinderen: Herman en Dina klein- en achterkleinkinderen Sinderen 21 aug. 1979. Sinderenseweg 74, 7065 BM. Dienst van Woord en gebed zal gehouden wor den zaterdag 25 aug. om 11 uur, in de Advent kerk te Varsseveld, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling. Zouden wij het goede van de Here ontvangen en het kwade niet? Ik weet mijn Verlosser leeft." Heden is van ons heengegaan mijn lieve man en onze zorgzame vader, grootvader, over grootvader, broer en zwager Simon Dirk van Hemsbergen in de leeftijd van ruim 83 jaar. Alphen a/d Rijn: K. M. van Hemsbergen-de Jong Bussum: Annie en Arie Voorburg: Wim en Catrien Alphen a/d Rijn: Zeeg en Barry klein en achterkleinkinderen Rotterdam: W. van Oort-van Hemsbergen Den Haag: N. van den Dop-de Jong Leiden: H. de Jong-Taffijn Alphen a/d Rijn, 22 augustus 1979 Jongkindkoningstraat 80. De dienst van woord en gebed zal worden gehouden in de Maranathakerk, ingang Jon- kindkoningstraat te Alphen a/d Rijn op maan dag 27 augustus 1979 om 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 11.30 uur op de Oosterbegraafplaats te Alphen a/d Rijn. Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 25 augustus van 19.00-20.00 uur in de Maranatha kerk en na de teraardebestelling in de aula van de begraafplaats. Namens het College van Bestuur der Vrije Universiteit geven wij met droefheid kennis van het overlijden van de heer S. Waterham op de leeftijd van 70 jaar. Van 1963-1975 was hij werkzaam bij de Biblio theek. In dankbare herinnering blijft wat God ons in hem heeft geschonken. Amsterdam, 23 augustus 1979 De Boelelaan 1105 K. van Nes, voorzitter H. Hoogenkamp, secretaris. Tot ons leedwezen ontvingen wij het bericht dat na een langdurige ziekte op 58-jarige leef tijd is overleden Franciscus Treur De overledene was sedert 16 juli 1973 aan ons ziekenhuis verbonden als eerste assistent post kamer. Onze deelneming gaat uit naar zijn naaste familie, die wij Gods troost en nabijheid toe- bidden. Directie en medewerkers van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit Enige, algemene kennisgeving. Op de vroege morgen van 20 augustus jl. is in alle stilte van ons heengegaan Janna Adriana Vink echtgenote van W. van Splunter Zij is 71 jaar geworden. Ons verdriet is groot, hoewel wij beseffen dat zij verlost is van een klaarblijkelijk ondraag lijk, psychisch lijden. Haar liefde, toewijding en zorg laat zij als een kostbare herinnering in ons allen achter. Wij hebben haar vandaag begraven. Maassluis: W. van Splunter Vlaardingen: M. J. van Splunter A. E. van Splunter-van der Meij Annemane Heieen Maassluis: H. A. van Splunter C. W. Bonefaas Maassluis, 23 augustus 1979 Correspondentie-adres: Merellaan 349 3145 EM Maassluis Welzalig hij, die al zijn kracht En hulp alleen van U verwacht. Die kiest de welgebaande wegen Steekt hen de heete middagzon, In 't maerbeidal. Gij zijt hun bron, En stort op hen een milden regen. Een regen, die hen overdekt. Verkwikt, en hun tot zegen strekt. Psalm 84 Heden overleed in volle zekerheid des geloq na een moedig en stil gedragen lijden, mi zeer geliefde dochter en onze geliefde zustj schoonzuster en tante Petronella Catharina Boot op de leeftijd van 32 jaar. A. Boot-Slabbekoorn Soest: C. H. Boot W. Boot-Westeneng Robert en Annelies Eindhoven: M. M. A. van den Broek-Boot J. C. van den Broek Lodewijk en Marnix Lisse, 22 augustus 1979 Oranjelaan 93 De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden zaterdag 25 augustus a.s. des nam. 2.30 uur c de prot. begraafplaats „Duinhof' te Liss voorafgegaan door een rouwdienst in het V< enigingsgebouw van de Geref. Gemeente Cr cussenstraat 2, Lisse, aanvang 1.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van i teraardebestelling in bovengenoemd gebouv Geen bezoek Geen bloemen. Namens de Interkerkelijke Commissie voor geestelijke verzorging van doven in de prov cie Utrecht geven wij met droefheid kem van het onverwacht overlijden van ons mei lid, de heer C. A. Bloemkolk te Bunnik Zijn activiteit en inbreng werden door o hoog gewaardeerd. Geve de Here zijn vroi en kinderen de kracht dit zware verlies dragen. Utrecht, 21 augustus 1979 Namens de Commissie: Ds. F. A. L. Franken, voorz. J. van der Vegt, secr. Enige kennisgeving Op 22 augustus is in haar Heer en Heila ontslapen, onze lieve zorgzame moed schoonmoeder, groot-, overgrootmoed schoonzuster en tante Louisa Catharina Breebaart-van den Bergh in de gezegende leeftijd van 96 jaar. Uit aller naam: A. B. Breebaart Voorburg, 24 augustus 1979 Chr. Rusthuis Nieuw Heeswijk Corr. adres: Oranjelaan 90 2281 GG Rijswi De bijzetting in het familiegraf heeft in fa lieknng plaatsgevonden. Het behaagde de Here uit onze familiekring t Zich te nemen onze geliefde zwager en oon Geert Martens op de leeftijd van 61 jaar. Nieuw Weerdinge: M. Sanders-Timmer Aalden: K. Sanders-Euving Meppel: F. Sanders G. Sanders-Zoer Numansdorp: F. Sanders M. M. Sanders-Oosthoek en kinderen. Den Helder, 18 augustus 1979. „Indien wij dan met Christus storven zijn, geloven wij, dat u ook met Hem zullen leven." Rom. 6:8 Voor ons onverwacht maar op Zijn tijd, God tot Zich mijn geliefde man, onze lie vader en opa Hartog de Bruin, op de leeftijd van 74 jaar, na een zeer gelukkig huwelijk van 46 jaar. Sneek, 22 augustus 1979 Partuurstraat 62 J. de Bruin-van der Feen IJlst: H. J. de Bruin W. de Bruin-Sijtsma Leeuwarden: A. de Bruin G. M. A. de Bruin-de Goede Amstelveen: B. A. de Vries-de Bruin H, C. de Vries Zwartsluis: A. H. Strikwerda-de Bruin S. O. A. Strikwerda Sneek: J. J. de Bruin F. T. de Bruin-Tabak Kollum: H. de Bruin H. P. de Bruin-Nauta Arnhem: P. de Bruin en kleinkinderen De dienst van woord en gebed zal wordi ,u gehouden op maandag 27 augustus a.s. o w 14.00 uur in de Zuiderkerk. Rienck Boeken» kade 6 te Sneek. Een half uur vóór de aanvang van de dienst s" er in voornoemde kerk gelegenheid de tamil te condoleren. MEER Familieberichten OP PAGINA d Dl

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8