Wanneerf drink je teve, 030-3313! MTS'er T.V. FAMILIEBERICHTEN J Straat: J Postcode:. SIRE Kinderen zijn kinde Waarschuwen is niet Houzeindegatf SIRE WAT GA JE DOEN Inleiding tot de Besturingstechn VJ weet wel let! WOENSDAG 22 AUGUSTUS 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Geboren op 20 augustus 1979: Annemarlies zusje van blije Jeannetje en Gertjan, dochtertje van dankbare Gert en Paula Mulder-van der Velde Zonneweg 10, Alphen aan den Rijn. Met dank aan God en gro te blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter Johanna Maria Cornelia Wij noemen haar Anne- marie Janny van Mossel- Berends Jan van Mossel 8162 XL Epe. 19 augustus 1979 Gildeland 16 U was er gisteren, Heer, U bent er nü, én morgen, en elk moment legt U op ons Uw Hand; Wij weten, dankbaar, ons bij U van dag tot dag geborgen Op vrijdag 31 augustus a.s. is het 25 jaar geleden dat wij Jaap Kottier Marietje Kottier-Crull zijn getrouwd. Noorderweg 1, 7681 CB Vroomshoop. Wij geven vrienden en kennissen graag gelegenheid ons te feliciteren op zaterdag 1 september. 1979, 's middags van 17.00-19.00 uur, in het Geref. Jeugd centrum „Irene", Julianastraat 18 te Vroomshoop. Dankbetuiging Voor de vele felicitaties die wij ter gelegenheid van ons Gouden Huwelijksjubileum ontvingen willen wij d.m.v. deze advertentie hartelijk dankzeggen. Ook allen die hebben meegewerkt aan het welslagen van de receptie onze hartelijke dank. Het heeft een onvergetelijke indruk op ons gemaakt. E. van Vessem E. van Vessem-van Oudheusden en kinderen. Rotterdam, 21 augustus 1979 Dadeltuin 324 Gij hebt, o Heer', in 't doodlijkst tijds gewricht mijn ziel gered, mijn tranen willen drogen, mijn voet geschraagd; dies zal ik voor Gods ogen, steeds wandelen in 't vrolijk levens licht. Ps. 116:5 Heden nam God tot Zich mijn innig geliefde dappere man, en onze lieve fijne vader Franciscus Treur op de leeftijd van 58 jaar. N. Treur-Verstoep Henja René 1055 RZ Amsterdam, 20 augustus A.D. 1979 Nieuwpoortstraat 113 Gelegenheid tot condoleancebezoek, donder dagavond 23 augustus van 7-8 uur in het ge bouw van de Protestantse Coöperatieve Be grafenisvereniging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101 Amsterdam. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 24 augustus om 12.45 uur in de Nederlandse Her vormde Jeruzalemkerk, Jan Mayenstraat, Am sterdam-West. waarna de begrafenis om 14 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats Sloter- dijk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verenigingsgebouw achter de Petrus- kerk. Thuis geen bezoek - Geen bloemen „Hij is verlost, God heeft hem welge daan" Ps. 116 4 Na een langdurig, geduldig gedragen lijden is van ons heengegaan en opgenomen in Heer lijkheid onze geliefde broeder, zwager en oom Franciscus Treur Rzn. echtgenoot van Nel Verstoep op de leeftijd van 58 jaar. Mijdrecht: A. V. Treur M. Treur-Los Noorden: "N. J. Blok-Treur C. Blok Mijdrecht: E. Treur C. M. Treur-Turkenburg De Kwakel: C. M. Groenveld-Treur A. Groenveld Woubrugge: R. Treur A. Treur-Kool en kinderen. Amsterdam, 20 augustus AD 1979. „De Heere is het deel mijner erve." Ps. 16:5 De kerkeraad van de Herv. Jeruzalemkerkge- meente, Amsterdam-W. geeft met ontroering kennis van het heengaan van zijn ambts broeder F. Treur De begrafenis zal d.v. plaatshebben vrijdag 25 augustus 1979 tegen 14.00 uur op de Herv. Begraafplaats Sloterdijk, Spaarndammerdijk (A'dam-W). Daaraan voorafgaande vindt om 12.45 uur een dienst plaats in de Jeruzalemkerk, Jan Maijen- straat. Amsterdam-West. Namens de kerkeraad: Ds. W. G. J. van der Sluys praeses E. J. Moonen, scriba Amsterdam. 20 augustus a.d. 1979. Heden nam God tot Zich, na een geduldig gedragen lijden, in de volle zekerheid des ge- loofs, onze lieve zoon, broer en verloofde Martinus Borst op de leeftijd van 18 jaar. „Ik ben heel erg blij dat ik God ken, dat is een voorrecht. Hoe kan je nu bang zijn, als je in Gods handen bent." Nieuw-Vennep: C. J. C. Borst-van Wageningen Henk Marieke Rijnsburg: Ellen (verloofde) Nieuw-Vennep, 21 augustus 1979 Bosstraat 74 Martien is opgebaard in de aula van huize „Westerkim", Zaaiersstraat 1, Nieuw-Vennep. Gelegenheid tot condoleren in de grote zaal van de „Westerkim" (zij-ingang) op donderdag 23 augustus van 19.00-20.00 uur en na de ter aardebestelling in „De Rank", Eug. de Prévi- naireweg 12. De rouwdienst zal gehouden wor den op vrijdag 24 augustus om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk, waarna de teraardebe stelling op de algemene begraafplaats te Nieuw-Vennep zal plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. „Heer waar dan heen? Tot U alleen." Heden nam God tot zich na een moedig en stil gedragen lijden de verloofde van onze dochter Ellen, onze lieve aanstaande schoonzoon en zwager Martin Borst op de leeftijd van 18 jaar. Trooste de Here de achterblijvenden. Rijnsburg, 21 augustus 1979. S. Kralt Chr. Kralt-Rijsdam Leny en Teun Nelleke en Willem Piet Wijnand Want ik ben er zeker van, dat het lijden van de tegenwoor dige tijd niet opweegt tegen de heerlijk heid, die over ons geopenbaard zal worden. Rom. 8 18 Uit onze vriendenkring heeft God, na een moe dig gedragen lijden, tot Zich genomen onze vriend Martien Borst op de leeftijd van 18 jaar. Wij bidden zijn familie en verloofde God's nabijheid toe. Je vrienden en vriendinnen. Nieuw-Vennep, 21 augustus 1979. Van ons is heengegaan Martien Borst leerling van klas 6 VWO In droefheid en dankbaarheid gedenken wij, hoe hij als vriend en als leerling in ons midden was. Leiden 21 augustus 1979 Chr. Lyceum Dr. W. A. Visser 't Hooft Het hart des mensen overdenkt zijn weg, maar de Here bestiert zijn gang. Spreuken 16 9 In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid is zeer plotseling van ons weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Sietze Waterham op de leeftijd van 70 jaar. Uit aller naam: R. Waterham-van der Veen 21 augustus 1979 Karei Klinkerbergstraat 2811 1061 AN Amsterdam. Gelegenheid tot condoleantiebezoek donder dagavond van 8.30-9.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisver eniging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101. De rouw dienst zal worden gehouden vrijdag 24 augus tus om 11.30 uu in de Bethelkerk, Vasco da Gamastraat, waarna om 13.00 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Voor ons allen zeer onverwacht heeft God tot zich genomen onze lieve broer, zwager en oom Sietze Waterham op de leeftijd van 70 jaar. Psalm 73:10 (Berijmd) Driebergen: M. Goedhart-Waterham Oosterend (Texel): B. Daalder-Waterham J. Daalder Neven en nichten Lied 277 vers 4. Heden nam God tot Zich op Zijn tijd onze vriend Justus Willem Schotman Zijn vriendschap en de rust die van hem uit ging zal ons nog lang bij blijven. Rijsoord: Fam. P. Bezemer Zwijndrecht: Fam. P. van Noort Fam. N. Kraayenveld Fam. J. Vrijland- Zwijndrecht, augustus 1979. Na een moeilijke lijdensweg is in vrede heen gegaan onze geliefde broer, zwager en oom Jan Beukema echtgenoot van T. Houtsma op de leeftijd van 65 jaar. „Er blijft dus een sabbathsrust voor het volk van God." Hebreeën 4 9 21 augustus 1979 Beetsterzwaag: A. Postma-Beukema Siddeburen: A. Bosman-Beukema H. Beukema K. Beukema-Schuur R. Rook J. Rook-Beukema Groningen: S. Beukema-de Vries Nieuw Roden: A. Smith-Beukema F. Smith Amstelveen: R. J. Beukema P. G. Beukema-Klijnsma Auckland: (N.Z.) T. Gjaltema-Beukema J. P. Gjaltema Heden overleed in de volle zekerheid van het Geloof onze lieve moeder en grootmoeder Johanna van Schaik-Borsboom op de leeftijd van 85 jaar. G. van Schaik I. A. van :Schaik-Smit A. L. Hindriks-van Schaik J. Hindriks Peter en Karin Jan en Suzan J. C. van Schaik 3011 SL Rotterdam, 20 augustus 1979 Groenendaal 31 F Gelegenheid tot bezoek donderdag van 20.30 tot 21.00 uur in de rouwkamer „Silentium" Mathenesserlaan 486. Op vrijdag 24 augustus zal om 14.00 uur de rouwdienst worden gehou den in de kapel van de begraafplaats „Hof wijk" Delftweg 230 waarin zal voorgaan Dr. G. W. Reitsma, waarna de bijzetting in het fami liegraf zal plaatshebben. Vredig en rustig is heden van ons heengegaan Adrianus Jacobus Groen op de leeftijd van 62 jaar. Puttershoek: C. Groen-Mourits Hilversum: Koos Groen Cisca Dresselhuys Puttershoek: Wim Groen Puttershoek: Gerdien Groen Ingrid, Erwin Heusden: J. M. L. C. Groen-Robbersen Heusden: L. J. Groen D. Groen-Heijstek Puttershoek, 20 augustus 1979. Rembrandtstraat 2. Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Ikazia ziekenhuis, Montessoriweg 1 te Rotterdam. Gelegenheid tot rouwbezoek don derdagavond van 7.45 tot 8.15 uur. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 24 au gustus a.s. om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Puttershoek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Puttershoek om pl.m. 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Gereformeerd Verenigings gebouw, Rembrandtstraat 1 te Puttershoek. Tot onze ontsteltenis moeten wij kennis geven van het onverwacht overlijden van De heer P. M. Rats Huismeester „Torenwijck" Wij verliezen in hem een oprechte vriend en een gewaardeerd medewerker. Exploitatie Maatschappij „Te Pas" BV Beltstraat 90 7512 AA Enschede De overledene is overgebracht naar het Uit vaartcentrum „ZUID", Fred. Roeskestraat 91 (voorheen Prinses Irenestraat), Amsterdam. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag avond van 7-8 uur. De gezongen H. Mis van Requiem zal worden opgedragen vrijdag 24 augustus 1979 te 10.30 uur in de Parochiekerk van St. Lucas, Osdor- perban 132, te Amsterdam. Waarna de teraardebestelling zal plaatsheb ben tegen 12 uur op het R.K. Kerkhof „St. Barbara", Spaarndammerdijk 312, te Am sterdam. Met diepe droefheid deel ik u mee dat op 16 augustus, op de leeftijd van 69 jaar, het aardse leven van mijn lieve man Sierk Riemens emeritus predikant werd beëindigd. In Uw hoede zijn wij wel geborgen. Welk een dag der ruste zal dat wezen Als we onsterflijk uit de dood verrezen knielen voor Uw dankaltaar, Amen Jezus, maak het waar. M. Riemens-Brouwer Kollum, 1979 Gerrit Bleekerstraat 28 De teraardebestelling heeft op dinsdag 21 au gustus op de algemene begraafplaats plaats gehad. Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen onze lieve broer, zwager, oom en huisgenoot Lambertus Wiertsema op de leeftijd van 51 jaar. Bedum, 20 augustus 1979 Ter Laan 21 „Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Uithuizen: S. Berghuis-Wiertsema G. H. Berghuis Ineke Kor Wilma Ellerhuizen: G. Antuma-Wiertsema Kees Ineke en Sjoerd Corry Bedum: W. Themmen De rouwdienst zal d.v. worden gehouden op vrijdag 24 augustus om 13.30 uur in de Mara- nathakerk, Grotestraat te Bedum, waarna om streeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Bedum. Na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in gebouw „Concordia", Prof. Me- kelstraat 1. In plaats van kaarten Na het overlijden van onze lieve, en zorgzame man, vader, groot- en overgrootvader Everbard van Aken mochten wij op velerlei wijzen uw medeleven ervaren. Uw woorden van deelneming, ontvangen, en in de vele brieven, zijn en blijven voor ons van grote waarde en troost, hartelijk dank daarvoor, ook namens kinderen en kleinkinderen. P. van Aken-Datema 6881 GA, Veld (Gld.), augustus 1979, Evertsenlaan 5A Als u een te koop hebt KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht brengen bij deze ter algemene kennis, dat de door hen opgemaakte en aan pro vinciale staten toegezonden ontwerp-provinciale begro ting van uitgaven en inkom sten voor het dienstjaar 1980, incl. bijvoegsels, alge meen verkrijgbaar wordt ge steld tegen de prijs van f 21,75 per exemplaar, exclu sief kosten van verzending. ZONNEGLOREN Christelijke vereniging tot stichting en beheer van zie- keninrlchtingen, gevestigd te Utrecht. Algemene ledenvergadering d.d. 5 september 1979 te 20.00 uur in het ziekenhuis Zonnegloren, Soest. Agenda: 1. Opening 2. Dispensatie van artikel 11 en 12 der statuten 3. Notulen van de Algeme ne Ledenvergadering d.d. 8 augustus 1978 4. Ingekomen en uitgegane stukken 5. Verkiezing bestuursleden 6. Jaarverslag 1978 7. Financiëleverantwoor ding 1978 8. Voortgang fusie 9. Propaganda aktiviteiten 10. Wat verder ter tafel komt 11. Rondvraag 12. Sluiting Het College van Kerk voogden van de Her vormde Gemeente Kra- llngen brengt ter ken nis dat op de Begraaf plaats „Oud Kralingen" na 1 december 1979 de vakken G, O en C In de 3e klasse en een ge deelte van de vakken E en A In de 2e klasse zullen worden geruimd. Nadere Inlichtingen kunnen desgewenst worden verkregen op het kerkelijk bureau, Oudedljk 2, Rotterdam. Tel. 010-122646. urn s rail f ftei I" 't Is een vraag die veel mensen bezig Want het feit is dat steeds meer mannen envrouwen in Nederland steeds meer drii En eigenlijk van zichzelf vinden dat ze wei wat teveel drinken. Met alcohol is het makkelijk teveel maar moeilijk Als u een houvast wilt: voor de gemiddeld zijn 4 glazen drank per dag het maximui onder normale omstandigheden. Dus zekt e medicijngebruik, autorijden of binnen een ri tijd. Zelfs een glas sherry of pils (10 gram alcohol) heeft ongeveer l'/iuur nodig om lichaam weggewerkt te worden! Aarzel niet om bij alcoholproblemen e uw huisarts te praten. Of vraag door midd sl coupon de brochure "Drank. Makkelijk tefiz Moeilijk terug. "aan. Vindt u dat u meteen kunt gebruiken, bel dan met de Stichting 1 Naam: I Plaats: I Invullen, uitknippen en in een gesloten envelop l>mnb I met f0,80 postzegel - opsturen naar Stichting Korrelatie, Maliebaan 113. 3581CJ Utrecht I De brochure wordt u I in een blanco wikkel toegestuurd. Riblicalie aangebeden door dil blad in samenwerking melde Snchiing Ideele W ftiblicalie aangeboden door dil blad in samen weiki e de Snchiing Ideele Reclame Lees ik hier dat 'n Rus zijn koningin kwijt is. Hoe kan dat nou? als je geslaagd bent voor E, W of alleen theoretisch of met praktijkjaag en je gaat niet naar een HTS o.i.d. Informeer dan eens naar onze éénjarige vervolgcursus waarin onder meer: SCHAKELTECHNIEK (algemeen en toegepa PNEUMATIEK (met prakticum) HYDRAULIEK HOGERE WISKUNDE (nodig voor verdere s IRAAK NIET ACHTEROP I BEL (071) 152900 MTS van het Kon. Gen. MSG-Leiden, Dieperpoe toch'nsdoen... De BeoPost ontwikkelenvelop ligt GRATIS voor u klaar in alle winkels met de BeoPoster! En in 1356 postkantoren! nerfeWe Vieu(erf°ws

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8