7 FAMILIEBERICHTEN 1 3 MAAG EN DARMI| VANSTREEK? I1 Verboden voor gehandicapten U kunt er meer aan doen dan u denkt DINSDAG 21 AUGUSTUS 1979 TROUW/KWARTET P 12 - kunnen van maandag lot en met vnjdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Met grote blijdschap en dank aan God. geven wij kennis van de geboorte van onze dochter Dominique Eliy van Wijngaarden- Krüse Kees van Wijngaarden Tijdelijk adres: Centraal Ziekenhuis Afd. E3. Kamer 314 Alkmaar 1851 ER Heiloo. 18 augustus 1979 Groote Olven 3 Dankbaar en blij dat God hen zo lang voor ons en voor elkaar heeft gespaard, hopen wij D.V. woens dag 29 aug. te gedenken dat onze ouders en grootou ders Arie Hendrik v.d. Kooi Anna Talma 50 jaar getrouwd zijn. Een ieder die hen wil feliciteren is hartelijk welkom van 8-half 10 's avonds in „De Fokkema's Plaats" te Westergeest. Kinderen en kleinkinderen. Kollum, Van Scheltingalaan 21. „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt mijn" Jesaja 43 1 Voor ons onverwacht nam God tot Zich. mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, dochter, schoondochter, zuster, schoonzuster, tante en nicht, Catharina Cornelia de Jong de Vries, op de leeftijd van 39 jaar. Tj. de Jong Berthold Taco en verdere familie Leidschendam, 17 augustus 1979 Kwikstaartlaan 14 Tineke is overgebracht naar de Rouwkamer van het ziekenuis „St. Antoniushove", Burg. Banninglaan 1. Leidschendam. bezoek 's mid dags van 4-6 uur. Di- afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 22 augustus te 12.30 uur in de Kruis- heuvelkerk. Kennedyplein te Leidschendam, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voor burg. Aankomst aldaar te 2 uur. In zijn 90e levensjaar nam God tot Zich onze lieve vader, groot- en overgrootvader Hendrik Goorhuis weduwnaar van H. J. Elbert Drager van dc eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. G. W. Cusveller-Goorhuis J. J. Cusveller J. G. Goorhuis N. Goorhuis-Tijhuis Klein- en achterkleinkinderen. Hengelo (O), 18 augustus 1979 „Dr P. C. Borsthuis" Corr. adres. J. G. Goorhuis, Hengelo (O). Bankastraat 78. De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 22 augustus om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Oldenzaalsestraat te Hengelo (O), waarna de teraardebestelling zal plaatshebben Aan hen, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, wordt verzocht om 13.50 uur in bovengenoemde aula aanwezig te zijn. De overledene is opgebaard in de aula. Delde- nerstraat 157 te Hengelo (O). Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag avond van 7.00-7.30 uur. Geen bloemen. Rust mijn ziel. uw God is Koning, heel de wereld Zijn gebied, alles wisselt op Zijn wenken, maar Hijzelf verandert niet. God nam voor ons geheel onverwacht tot Zich, onze zorgzame vader, schoonvader en grootva der, broer, zwager en oom Dirk van der Sar op de leeftijd van 66 jaar Maassluis: C. J. van der Sar S. J. van der Sar-Teppema Anja en Dirkjan Zetten: T. van der Sar C. van der Sar-Verboom Harnëtte. Dick en Adnënne Abcoude: J. van Dién-van der Sar J. van Dien Gerda Hoek van Holland: G. van der Sar E. B. E. van der Sar-Greidanus Wagen ingen: A. van der Sar J. van der Sar-van der Hoeven Iris. en Amber 's-Gravenzande: D. M. van der Sar J. A van der Sar-van der Kmjff en verdere familie Maassluis, 19 augustus 1979 Maasdijk 12. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond a s. van 7 tot 9 uur in het woonhuis Maasdijk 11 te Maassluis en na afloop van de begrafenis in de zaal ..Het Trefpunt" te Maasland. De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 23 augustus a s. om 11.00 uur v.m. in de zaal ..Het Trefpunt", Kerkplein te Maasland waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Maasland om 11.30 uur v.m. Heden is na een kortstondige ziekte van ons weggenomen onze lieve moeder en oma Alida Petronella Grob weduwe van Klaas Rehorst op de leeftijd van 73 jaar. Wenen: G. G. Kalmijn-Rehorst J. W. Kalmijn Londen M. J. Alford-Rehorst J. L. C. Alford Dokkum: G. Th. Blom-Rehorst J. J. Blom Amersfoort: J. D. W. Rehorst N. Rehorst-Monster Halsteren: K. A. Rehorst M. Rehorst-Branger Leusden-C.: Th. J. Rehorst A. A. M. Rehorst-Maassen en kleinkinderen Amersfoort, 15 augustus 1979 Correspondentie-adres: Jozef Israëlsstraat 10. 3710 PW Amersfoort De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad Vertrouwend op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve moeder en groot moeder Antoinette Jeanne Philippine Krop (Sinds 26 november 1967 weduwe van Johan Mensink) Op de gezegende leeftijd van ruim 81 jaar. C. C. Mensink P. A. Mensink R. G. E. Mensink A. E. Mensink-Kamphuis A. H. Ph. Mensink Annette, Joke, Matthijs 17 augustus 1979 Corr.adres: Johan Jongkindstraat 177, 1062 CZ Amsterdam Gelegenheid tot condoleren dinsdag 21 augus tus van 19.00-20.00 uur in gebouw van de P.C.B., P C. Hooftstraat 183. Op woensdag 22 augustus zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden van 13.15 uur in de Emmakerk. Middenweg hoek Hugo de Vrieslaan waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats. „De Heer is mijn Herder." Psalm 23:1 Met droefheid in ons hart geven wij u kennis van het volkomen onverwachte overlijden van mijn beminde vrouw, onze lieve moeder, oma en zuster Regina Verhoef-Blok op de leeftijd van 70 jaar. N. Verhoef Nico en Jenny Verhoef Ewoud, Marianne en Roland Hans en Dolly Verhoef Edwin Jan en Paula Verhoef Maarten G. Blok Amsterdam. 19 augustus 1979 Bilderdijkstraat 29' Thuis geen bezoek Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woens dagavond van 7-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 23 augustus om 13 uur op de begraafplaats Zorg- vlied aan de Amsteldijk. Bestuurscommissie, directie en medewerkers van de christelijke leefgemeenschap voor gees teszwakken „Het Westerhonk" te Monster, ge ven met droefheid kennis van het overlijden van Jacoba Jordaans op de leeftijd van 59 jaar. Sinds 1970 was mejuffrouw Jordaans als hoofd van het zwembad verbonden aan ons instituut. In die tijd hebben wij haar leren kennen als een trouw medewerkster en fijne collega. Zo zal zij ook in onze herinnering blijven voortleven. Monster. 17 augustus 1979 Madeweg 52. De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 21 augustus 1979 te 10.30 uur in het crematorium „Ockenburgh" te Loosduinen. Lied 440 vers 1 en 4 Vertrouwend op God's beloften is heden inge slapen mijn geliefde man. onze zorgzame va der en grootvader Justus Willem Schotman in de ouderdom van 77. jaar Dordrecht: L. Schotman-Schenk Den Helder: M. A. van Bennekom-Schotman A. J. van Bennekom Saskia, Sander Dordrecht: P. J. Schotman P. G. Schotman-de Bruijn Petra, Ronald, Christine Borne: J. W. Schotman Dordrecht: A. J. Schotman Dordrecht, 19 augustus 1979 Reeweg Oost 232 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden op don derdag 23 augustus om 13.00 uur vanuit de aula op de Algemene Begraafplaats aan de Nassauweg te Dordrecht. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren. Met grote droefheid geven wij kennis dat he den na een langdurig doch moedig gedragen lijden voorzien van het H. Sacrament der zie ken van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma j MariA Alberta Kramer op de leeftijd 56 jaar. Oude Niedorp: Bob en Irene Dam Jeroen Monnickendam: Berthy Vellema-Dam Hoite Amsterdam: Arend-Jan en Eva Dam Monnickendam, 20 augustus 1979 Kerkstraat 14 De Eucharistieviering zal plaatsvinden woens dag Ë2 augustus 's morgens om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Nicolaas en Antoni- us. Noordeinde, Monhlckëndam; waarna be grafenis op de Algemene Begraafplaats naast de Grote Kerk aldaar om ±11.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw Samuel, Kerkstraat 34 Thuis geen bezoek Voorbereid maar toch onverwacht is overle den onze liefhebbende vader en opa, Cornells Bastiaan Los geb. op 15 februari 1903 te Giessendam weduwnaar van Anna Lamberta Maria Pinke Laren (NH): Pieter en Carla Los-Vlasman Natasha, Pieter Paul, Bastiaan Green-Acre (Australië): Con en Pam Los-Williams Canfield (Ontario) Canada: Thea en Wim Hanrat-Los Thijs, Kees, Joep, Louise, Willem, Kitty, Tom Amsterdam: Tessa Los Anneleen van Dullemen Den Haag: Anna Los Leo Sleeuwaegen Olivier van Mierlo Helmond: Leo en Grietjen Los-van Spaen donk Leontien, Cornelis Wassenaar: Joseph en Anne-Mieke Los-Eisen- berger Dennis, Eric Amstelveen: Nia Los Nilou en Keesje Veling Capelle a/d IJssel: Jan en Ingrid Los-Eisenberger Maaike, Annetje. Leiden, 20 augustus 1979 Corr. adres: Anna Los Resedastraat 32 2565 DC Den Haag De Uitvaart zal plaatsvinden op vrijdag 24 augustus 1979 om 10.30 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Presentatie te Aalst (N.Br.) Voor de uitvaart is er in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen van 9.30 tot 10.00 uur. Na de plechtigheid wordt de overledene bijgezet in het familiegraf op R.K. begraafplaats te Aalst Heden overleed in vol vertrouwen op Zijn Heer en Heiland onze lieve en meelevende broer Ir. Cornelis Bastiaan Los weduwnaar van A. L. M. Pinke op de leeftijd van 76 jaar. Middelburg: B. C. Los J. M. J. Los-Timmermans Zeist: W. M. Haverkamp-Los A. P. Vonk-Los. Brielle: C. Middelhoek-Los M. L. Middelhoek Arnhem: B. E. Caspers-Los J. M. Caspers. Wassenaar: W. P. Los-Luiks Ermelo: A. A. Los A. Los-Van Noort Putten (Gld.): A. R. Los A. M. Los-Korteweg Rotterdam: P. J. Los G. W. J. Verlinde De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 24 augustus a.s. om half 11 in de Kerk O.L. Vrouw Presentatie te Aalst (N.-Br.). Vóór deze dienst is er van half 10 tot 10 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na d? kèrkdleflSl vindt de teraardebestelling plaats op de R.-K. begraafplaats te Aalst. 20 augustus 1979. Psalm 116 Heden nam de Here, voor ons onverwacht uit ons midden weg mijn lieve man, onze zorgza me vader en opa Jacobus Ouwehand op de leeftijd.van 65 jaar. E_'M. Ouwehand-Kool Han-Margeet, Marike Kees-Berry, Ellen en Sonja 1422 HH Uithoorn, 18 augustus 1979 Const. Huygenslaan 46 De rouwdienst zal gehouden worden in de Geref. Kerk ..De Schutse", De Merodelaan 1 te Uithoorn, woensdag 22 augustus a.s. om 10.30 uur waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de nieuwe algemene begraafplaats aan de Noorddammerweg te Uithoorn om 11.30 uur Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. De Heere heeft tot Zich geroepen, in de leeftijd van bijna 86 jaar, onze lieve moeder en groot moeder Berendina Leene in ds B. Hennephof Namens kipderen en kleinkinderen C. Hennephof Woerden, 20 augustus 1979 Corr. adres: Beethovenlaan 20, 2421 TX Nieuwkoop De rouwdienst, voorafgaand aan de begrafe nis, vindt plaats op donderdag 23 augustus a.s. om 10.30 uur in gebouw „De Rank", Reght- huysplein 17 te Nieuwkoop. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Geen bloemen, geen bezoek, geen toespraken. Heden overleed onverwacht in de Hope des Eeuwigen Levens, onze lieve broer, zwager oom en huisgenoot Jan Pieter Vogel op de leeftijd van 72 jaar. Namens de familie W. C. Slijper-Vogel W. Zegelaar-Baas Zwijndrecht 19 augustus 1979 Rotterdamseweg 88. fBÊBB Geen bezoek aan huis - Geen toespraken Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 23 augustus a.s. om 15.00 uur vanuit de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de aula. Nog geheel onverwacht bereikte ons het be richt van het overlijden van onze opzichter de heer C. van Marion Met zijn rustige persoonlijkheid en geduld, heeft hij ruim 21 jaar voor onze vennootschap in de wijk Pendrecht de belangen van de bewoners met nauwgezetheid gediend. Het zal voor ons en voor onze bewoners vreemd zijn, de naam van onze opzichter niet meer te horen. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, de kinderen en naaste familieleden. Rotterdam, 20 augustus 1979 Commissarissen, Directie en Personeel Maatschappij voor Volkswoningen N.V. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Beilen deelt met droefheid mee het sterven van mevrouw H. Brunsting-Kuizenga op de leeftijd van 56 jaar. Dankbaar gedenken wij dat zij ruim dertig jaar onze gemeente heeft mogen dienen door als organiste op een blijmoedige manier de gemeentezang te begeleiden, tot lof van God. Geve de Here troost en kracht aan haar man en kinderen. Voor de kerkeraad, A. Hekman, praeses H. J. Bontsema, scriba Beilen, 17 augustus 1979. Zoals de hemelen hoger zijn dan de aarde, zo zijn Mijn wegen hoger dan uw wegen en Mijn gedachten dan uw ge dachten. Jes. 55 9 Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij U kennis, dat God voor ons nog onverwacht tot Zich geroe pen heeft, mijn lieve man, onze zorgzame va der, groot- en overgrootvader, zwager en oom Leendert Cornelis de Rijke in de ouderdom van 82 jaar. A. de Rijke-van Reeuwijk C. de Rijke V. A. de Rijke-wan Duyn kleinkinderen en achterkleinkind 3068 EC Rotterdam 20 augustus 1979 Sinclair Lewisplaats 22, flat 56 Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van het Bejaardencentrum Laurens", Sinclair Lewisplaats 20. Gelegenheid tot be zoek aldaar: woensdagavond van 8-8.30 uur. De rouwdienst, geleid door de Weleerw. Heer Ds. W. H. van Kooten, zal gehouden worden donderdag 23 augustus om 2 uur in de aula van het bejaardencentrum „Laurens", waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden om 3 uur op de begrafenisplaats „Oud-Kralin gen", Kralingseweg 334. Enige algemene kennisgeving De Heer riep tot Zich onze tante Jantje Wieringa op de leeftijd van 81 jaar. Psalm 16 vers 2 Ik heb lot de Here gezegd; Gij zijt mijn Here, ik heb geen goed buiten U. 20 augustus 1979 lam. Wieringa fam. Bijsterveld De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 24 augustus a.s. om 13.30 uur in Ubbegaheem, Burchtweg 6 te Sauwerd, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Corr.adres: Th. P. Faber, Karspelweg 4, Wetsingen. Erg bedroefd, maar Gode dankbaar dat h op zo hoge leeftijd met ons mee mocht geven wij kennis van het overlijden van 2 lieve man, vader, grootvader en overgjL vader Petrus Borgman Hij werd geboren op 11 juli 1885 en overleed op 18 augustus 1979. Amsterdam. C. A. Borgman-Nieuwenhu; Ulestraten, L. C. Temme-Borgman Rotterdam, A. H. Borgman N. Borgman-Hoogland Amsterdam, C. van Hulst-Borgman Amsterdam, P. Borgman D. Borgman-de Graaf kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam, 18 'augustus 1979 Pieter van der Doesstraat 80' Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag augustus om 11.30 uur op de begraafpW,. Haarlemmerweg^ Veh vanuit het P.C.B.-gebp^w, Vw^lsfggat Na de begrafenis gelegenheid tot condolere de ontvangkamer vëh'öë begrëafplöyts.'V ifnornA Ji ie „Hij is verlost God heeft hem gedaan" Door God thuis gehaald; mijn,lieve man, zorgzame vader eniop#iB biew oJub abwti b 'rJ Abbs 9bn9qolli a Jannes Truin 9)o-ra skk «orm2 Jiism i echtgenoot van Hendrikje Zomer. Op de1 tijd van 60 jaar. Psalm 68 :10 (o.b.) was zijn lievelingslied. 1 wij hopen hieruit de kracht te mogen ont\jk< gen die we nodig hebben. 7863 PD Gees, 19 augustus 1979 Dorpsstraat 52 H. Truin-Zomer Albert 'tl Arma en Trienus Carla en Mark Janny W! 1 De overledene is opgebaard in de aula opj begraafplaats te Sleen. Gelegenheid tot corti leren op woensdagavond 22 augustus a.s. 19.00-20.00 uur en tevens na de begrafenis 11 Pluspunt" te Gees. De dienst van Woord en Gebed zal wod gehouden op donderdag 23 augustus a.s. 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Dos straat te Gees. Zij, die de laatste eer wif bewijzen worden vanaf 10.00 uur in de 1 verwacht. Geen bloemen. Thuis geen bezoek. Met grote verslagen heid namen wij ken nis van het plotselin ge overlijden van onze werkgever Jans Truin op de leeftijd van 60 jaar. Zweeloo: Fam. G. Bults Hoogeveen: Fam. G. Neutel int 1 j Entosorbine stopt diarree, 1 zuivert de ingewandenen brengt de maag totL Smaakt aangenaam.Helpt snel. i9i9Sï-.a ~m Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voor komen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of horen. Laat uw invloed gel den in uw vereniging, op de school van uw kinderen, in uw werkkring, overal waar de bewegingsvrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. Wat kunt doen5 En hoe? Voor meer informatie ,A.V.O Nederland -Vereniging van arbeids en welzijnszorg voor mindervaliden, Bos en Lommerplantsoen, OTDC Amsterdam, OllUa tel. 020-872401V..TZ ■ÏZXZ SIËI04 50133 >oe .1 2 ind cas 3 6 in »or< ssii 1. r, 5 1 20 sn, 1. 1. e en, gel

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14