dordrecht hiraa Brni i jaar J\IW Amsterdam vraag in «Ie <jex»iidlici<lsz»r<| verpleegkundig praktijkdocentTe) laborante waarnemend hoofd v.d. verzorging/verpleging gediplomeerd zieken- en bejaarden-verzorgenden wnd.hoofd afdeling bezigheidstherapie (m./v.) bezigheidstherapeut (m./v.) vacatures HOOFD VERPLEGING (V/M) a. ziekenverzorgenden b. verpleegkundige of ziekenverzorgende c. huishoudelijke hulpen gemeenteziekenhuis I Heb je belangstelling vooreen sociaal beroep? begeleid(st)er geestelijk gehandicapten NIEUW WOELWIJCK HET UITERJOON gediplomeerde ziekenverzorgenden verpleegkundigen met A-diploma 3 ZATERDAG 18 AUGUSTUS 1979 TROUW/KWARTET. BI De Bieslandhof, een verpleeghuis waar 180 somati sche en 140 psycho geriatrische bewoners verpleegd worden, voert een beleid waarin het therapeutisch mi lieu voor bewoners en medewerkers centraal staat. Aan dit verpleeghuis is een opleiding voor ziekenver zorgenden verbonden. Totaal nemen jaarlijks 120 leer lingen deel aan deze opleiding. Voor het onderhouden van contacten met de verple gingsdienst en ter begeleiding van de ziekenverzor genden/praktijkbegeleidsters, zoeken wij voor spoe dige indiensttreding een Haar/zijn taken zullen bestaan uit: begeleiden van de ziekenverzorgendenpraktijkbe- geleidsters(11); - bijdragen aan de integratie van theorie en praktijk; - het geven van praktijklessen verpleegkunde aan alle leerlingen. Daarnaast zal hij/zij klassedocent zijn van één leerlin- gengroep (25). De praktijkdocentle) maakt deel uit van het team op leiding. In samenwerking met het huidige team zal hij/zij zijn/ haar bijdrage leveren aan het totale opleidingsgebeu- ren. Verlangd wordt: - het diploma verpleegkundige A en/of B; - bij voorkeur een voltooide docentenopleiding of stu derend hiervoor; - goede contactuele eigenschappen. De honorering en arbeidsvoorwaarden geschieden volgens de C.A.O.-ziekenhuiswezen. Bij eventuele huisvestingsproblemen zal de Biesland hof bemiddelend optreden. Wilt u vooraf inlichtingen, dan kunt u zich in verbin ding stellen met zuster A.H. Haverkamp, hoofd oplei ding. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de af deling personeelszaken, ter attentie van de heer A.C. Kuijten. Stichting Verpleeghuis Delft Beukenlaan 2 2612VC Delft Tel. 015-14 49 48 BEJAARDENCENTRUM SAENDEN „SAENDEN" is e«n R.K. Verzorgingshuis met 170 bewoners. In verband met het vertrek van de huidige functionaris naar het buitenland zoeken wij op korte termijn contact met belangstellenden voor de functie van Tot haar/zijn verantwoordelijkheden behoren de ziekenafdeling met 17 bedden de polikliniek het begeleiden van de artsen tijdens hun spreekuren in huis het medicijnbeheer het begeleiden van leerlingen en stageaires Van de candidaten verwachten wij. minimaal een opleiding verpleegkundige A, liefst met een voortgezette opleiding en ruime praktijkervaring een moderne wijze van leidinggeven aan een team van 8 medewerkenden als staflid een duidelijke bijdrage in de beleidsvorming affiniteit met de geloofsovertuiging van onze bewoners Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. Bejaardentehuizen. Tot de sollicitatieprocedure behoort een gesprek met verte genwoordigers van Staf, Verpleegkundig team en Bewoners. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne verwacht t a v. De Directie. Be/aar- dencentrum „SAENDEN". Behoudenhaven 1. 1506 VA ZAANDAM Tel. 075-160357 voor longfunktie-onderzoek Werkzaamheden Betrokkene wordt geacht alle voorkomende werkzaamheden in een zeer modern geoutilleerd longfunktielaboratonum te willen verrichten Funktievereisten: -opleiding minimaal op HAVO-niveau. met de exacte vakken; -leeftijd vanat 19 jaar; -ervaring met de werkzaamheden op een afdeling Longfunktie-onderzoek. alsmede een diploma doktersassistente strekken tot aanbeveling; -akkurate instelling. Geboden wordt: -een salaris tot maximaal f 1.921.- bruto per maand, afhankelijk van leetii|d. opleiding en ervanng; -toepassing van de rechtspositieregelingen van de gemeente Dordrecht Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelsbeheer en -Organisatie van het Gemeenteziekenhuis Postbus 306 3300 AH Dordrecht. De Stichting voor Bejaardenzorg „LANDSCHEIDING" (geref.-chr.geref.) Isabellaland 1700 's-Gravenhage vraagt voor haar verzorgingshuis 130 bewoners) in full time dienstverband, intern mogelijk. voor de nachtdienst (22.30-7.30 uur) 7 nachten dienst, 7 nachten vrij. voor de afdelingen van 9.00-13.00 uur Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor bejaardentehuizen. Sollicitaties aan de directeur op bovenstaand adres. bankastraat 57 Het Gemeenteziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 574 bedden en een opleiding in de specialismen Interne Geneeskunde en Algemene Chirurgie. In de medische staf van het ziekenhuis zijn vrijwel alle disciplines vertegenwoordigd. Op de Longfunktie-afdeling is plaats voor een En een MAVO/HAVO-opleiding, Atheneum, een middelbare of een hogere beroepsopleiding? Dan wijzen wij je op de mogelijkheid te kiezen voor het beroep van Wat je gaat doen. Nieuw Woelwijck aan de rand van Sappemeer, is een dorpsgemeenschap van geestelijk gehandicapten. Zij wonen in groepen van 8 tot 12 en worden begeleid door een team van groepsleid(st)ers. Als lid van dit team wordt het je taak deze mensen vanuit een persoonlijke betrokkenheid te begeleiden en hun ontplooiing te bevorderen. Daarvoor heb je naast de kennis die je in de praktijk opdoet, een gedegen opleiding nodig, die gericht is op verdieping van inzicht in je werksituatie. Deze drie-jarige Z-opleiding zul je om de ca 5 weken gedurende een week gaan volgen. Na drie jaar kun je het wettelijk erkende Z-diploma behalen. Wil je graag meer informatie? Schrijf of bel dan even de heer J. Ruiter of de heer J. Schreurs. Nieuw Woelwijck, de Vosholen 10, 9611 KR Sappemeer. Telefoon (05980) 9 98 99. dorpsgemeenschap van geestelijk gehandicapten Vissershavenstraat 277 2583 DG Scheveningen Het Uiterjoon is een Prot. Chr. Bejaardencentrum dat 190 verzorgingsplaatsen en 37 zelfstandige flatwoningen bevat. Het complex ligt aan de Boulevard van Scheveningen en is begin '79 in gebruik genomen. in de rang van verpleegkundige A. De taak omvat o.m. vervangen van het hoofd verzorging/verpleging meedenken in de opzet van de organisatie begeleiden van ca. 30 medewerkers vereisten: diploma verpleegkundige A en/of B belangstelling voor de leef- en denkwijze van de bewoners i.v.m. de signatuur van het huis goede kontaktuele, organisatorische en leiding gevende eigenschappen. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn beschreven in de C.A.O. bejaardentehuizen. Promotiekansen zijn aanwezig. De verzorging en eventuele verpleging van de bewoners in het huis en de ziekenboeg behoren tot hun taak. Wisselende diensten (dag, avond en nacht), weekenddienst om het weekend. Salaris max. 2292,- p/m excl. onregelmatigheids toeslag, volgens de C.A.O. bejaardentehuizen. Interne huisvesting is eventueel mogelijk. Voor nadere informatie kunt U telefonisch kontakt opnemen met de verpleegkundig adjunct directeur, dhr. R. J. de Bruin, tel. 070-572151. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne zo spoedig mogelijk tegemoet gezien door de directrice. voor de DIENST VOOR BEJAARDENVERZORGIf Het bejaardenoord Flevohuis heeft naast het verzorgingshuis v« 480 bewoners een verpleeghuis van 130 bedden. Deze 130 bedden zijn verdeeld over 5 afdelingen waar bejaard* worden verpleegd. die bereid zijn alle diensten te doen. Wij hechten daarbij veel waarde aan samenwerki/ng in teamve band. Salariëring en toeslagen volgens de salarisregeling van de g meente Amsterdam. Tijdelijke huisvesting, intern, is mogelijk. Het Flev*ohuis, geleg* aan de Kramatweg 20Ate Amsterdam, is gemakkelijk te bereik* ns met bus 22,36,38 en tramlijn 10. Als het werk en de omgeving uw belangstelling hebben zien v graag uw sollicitatie tegemoet. Voor nadere informatie kunt u terecht bij de afdeling Personeelszaken van de Dienst voo» Bejaardenv* [er zorging, telefoon (020) 934964, toestel 117. t Schriftelijke sollicitaties dienen te worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Bureau Persje neelsvoorziening 'Pietershal', Oudezijds Voorburgwal 274,1012 GL Amsterdam, onder vermelding v^r t vacaturenummer 5873 Op maandag, 3 september 1979, organiseren wij, verpleegkundigen van de afdeling hart- chirurgie van het Wilhelmina Gasthuis, Eerste Helmersstraat 104, van 10.00 tot 16.00 uur een open dag. Daarbij willen wij belangstellende verpleeg kundigen graag in de gelegenheid stellen kennis te maken met onze afdeling. Onze afdeling bestaat uit een verpleeg- afdeling, een intensive-care en twee operatie kamers. Jaarlijks worden ruim 400 open hart-operaties verricht. Na de operatie verblijft de patiënt ca. 24 uur op de intensive-care en wordt daarna overgeplaatst naar de verpleegafdeling. Over onze manier van werken willen wij u graag zelf informeren tijdens deze open dag. Het programma voor deze dag is: ontvangst met koffie, inleiding om 11.00 uur en 14.00 uur, vervolgens mogelijkheid tot het bekijken van een dia-serie, bezoek aan informatie stands en deelname aan een rondleiding. Er zijn op onze afdeling plaatsingsmogelijk heden voor: eventueel met: aantekening kinderverpleging intensive-care opleiding coronary-care opleiding O.K. - specialisatie of ruime ervaring in een van genoemde specialisaties De afdeling bevindt zich in de chirurgische kliniek (3e etage). Het Wilhelmina Gasthuis is te bereiken vanaf het Centraal Station met tramlijn 1. Telefonische inlichtingen: (020) 5 78 28 91. lai >rti to ACADEMISCH ZIEKENHUIS BIJ DE UNIVERSITEIT VAN AMSTERDAM WILHELMINA GASTHUIS EN BINNENGASTHUIS "Nieuw-Vrijthof", protestants-christelijk verpleeghu en reaktivieringscentrum, biedt plaats aan 120 soma I tische en 120 geestelijk gestoorde bejaarden. In ons verpleeghuis zijn vakatures vooi Hij/zij tnoet leiding kunnen geven, voldoende kennis hebben van aktiviteiten voor zowel g.g.b. en somatisch zieken, enkele jaren ervaring hebben. De werkzaamheden moeten verricht worden op alle afdelingen, samen met de overige kollega's 8eide funktionarissen worden ingeschakeld bij het begeleiden van stagiaires. Het verpleeghuis is in 1975 in gebruik genomen en schenkt veel aandacht aan het leefmilii waaraan ook de afdeling bezigheidstherapie/aktiviteitenbegeleiding dient mee te werken. Inlichtingen omtrent de funkties kunnen verstrekt worden door het hoofd bezigheidstherapie, mevrouw M. Boogaarts, telefoon (03440) 1 67 41. toestel 625 Sollicitaties kunnen gericht worden aan de direktie van het verpleeghuis "Nieuw-Vrijthof", postbus 94, 4000 AB Tiel.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30