E een H00FDLEID(ST)ER ijai -ziudJa afdelingshoofd verpleegkundig hoofd (mnlJvrl.) KOÖRDINATOR C Een kleine o.k. bezetting kan allee goed funktioneren als ieder teaml een grondige algemene kennis va het gehele vakgebied bezit. 2e leidinggevende verpleegkundige cvk tjdMif Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve rifa VERPLEEGKUNDIGE OPLEIDING A EN B OF B LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM 111 n algemeen-klinisch of klinisch- chemisch analist(e) S). RÖPCKE-ZWEERS ZIEKENHUIS HARDENBERG NACHTHOOFD verpleegkundig adjunkt-direkteur (mnl.of vrl.) HUISHOUPKU) LEVENDIl MET ft KRANT El gediplomeerd operatie-assistenft(e) Het bestuur van de Stichting Dagverblijven voor gehandicapten Zuid-Oost Utrecht te Veenendaal vraagt zo spoedig mogelijk voor een nieuw te starten tijdelijk Dagverblijf voor Ouderen met een kapaciteit van 16 pupillen Te zijner tijd zal een dagverblijf voor Ouderen worden opgezet voor de regio Amersfoort, Zeist. Veenendaal. Hij/zij moet bereid zijn de leiding van deze nieuwe voorzie ning op zich te nemen. Naast het hebben van ervaring in de zwakzinnigenzorg dient betrokkene bereid te zijn in samenwerking met groepsleiding, deskundigenteam. ouders en bestuur van de stichting nader vorm te geven aan de ontwikkeling en uitbouw van dit dagverblijf Betrokkene dient minimaal 25 jaar te zijn, zich thuis te kunnen voelen in een christelijke sfeer en te beschikken over één van de volgende diploma's of akten: diploma Buitengewoon onderwijs (specialisatie zwakzin nigenzorg) diploma Zwakzinnigenzorg getuigschrift/diploma Kin derbescherming A en B c.q. diploma M.B.O.-inrichtings- werk 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg diploma Verdere Scholing in Dienstverband Dagverblij ven voor Ouderen (VSID-DVO) diploma Kaderkursus Dagverblijven 3 jaar ervaring als groepsleid(st)er in een dagverblijf voor ouderen na het behalen van het diploma VSID diploma H.B.O.-inrichtingswerk 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg diploma Zwakzinnigenzorg stafopleiding Z. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden konform C.A.O. voor dagverblijven en gezinsvervangende tehuizen voor gehandicapten. Inlichtingen omtrent de funklie zijn te verkrijgen bij de heer A. Steenbergen, tel. 08385-10642 Schriftelijke sollicitaties met opgave van opleiding en ervaring richten aan het bestuur van genoemde stichting, Orion 4, 3902 SB Veenendaal. met 170 plaatsen, waarvan 90 voor somatisch zieken en 80 voor geestelijk gestoorde bejaarden, vraagt een voor verpleegafdelingen (somatisch zieken en geestelijk gestoorde bejaarden van ca 22/30 patiënten). Hij/zij zal worden belast met de organisatie van deze afdelingen het deelnemen aan en toezien op het verplegen en begeleiden van de bewoners het leiding geven aan ziekenverzorgenden en leerlingen. Opleiding: A en B of A-diploma. Gezien de signatuur van ons huis is het wenselijk dat u een protestants-christelijke levensovertuiging hebt. Telefonische inlichtingen worden gegeven door de verpleeg kundig direktrice, mevr. J. v.d. Belt. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de direktie van Zwartewaterallee 20 8031 DX ZWOLLE Tel. 05200 - 40333 Uitgaande van de Christelijke VerenigingHet Zonnehuis met verpleeghuizen te Amstelveen, Beekbergen, Doorn, Vlaardingen, Zuidhorn en Zwolle. Voor ons kinderpaviljoen "Primula" op ons terrein "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen. In "Primula" worden kinderen met ernstige vormen van epilepsie in de leeftijd van 1 t/m 12 jaar ter observa tie genomen. Tijdens deze observatie wordt naast de medische en psycho logische diagnostiek aandacht geschonken aan de pedagogische en didaktische begeleiding van de kinderen en ouders. Er zijn 27 medewerkers en er wordt gewerkt in multi-disciplinair team verband. Wij vragen van hem/haar een leeftijd van ca. 30 jaar, verpleegkundige A en/of B, kaderopleiding en/of H.B.O.. Ervaring in een leidinggevende funktie en het werken met groepen kinderen is gewenst. Taken: het organiseren en leiden van het kinderpaviljoen, het realiseren van een optimale zorg voor de voor observatie opge nomen kinderen in samenwerking met verschillende disciplines, het begeleiden van de groepsleiding. Er zal bemiddeling worden verleend bij het vinden van huisvesting. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer A. Verberne, adjunkt-direkteur Verpleging, tel. (023) 33 90 60, toestel 2144. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 38/NL/TR. Vi/ n/n een landeh/ke instelling voor hulpverlening een mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, meer ook de woonschool- en werksituatie wordt betrokken Opnemen vmden pleats m once centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vi/fhui/en Igemeente HaarlemmermeerI. In laatstgenoemd centrum is een aparte aldelmg fde Zevensprong"! voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappeh/ke dienstverlening zijn gevestigd m Amsterdam. Apeldoorn. Arnhem. Den Haag. Heemstede. Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht „NIEUW HOOG-HULLEN" Stichting voor opvang, behandeling en resocialisatie van mensen met alkohot- en drugsproblemen Oosterbroek 5. EELDE (Dr.) Telefoon 05907-1412. De BEUKEMA KLINIEK in GRONINGEN, een krisiscentrum voor mensen met alkohol- en drugsproblemen en tevens introduktie centrum voor twee therapeutische ge meenschappen. te weten Hoog Hullen en Breegweestee te Eelde vraagt een: die. in wisselende diensten, leiding wil geven aan groepsaktiviteiten in het programma Dit pro gramma loopt van 8 00 - 23 00 uur. Hierin zijn verschillende groepsaktiviteiten opgenomen, waarmee wordt beoogd de bewoners bij hun eigenlijke problemen te bepalen en samen met hen oplossingen te zoeken De staf van de Beukema kliniek werkt als een hecht team. waarin de koördinatoren tot taak heb ben leiding te geven aan de verschillende groepsaktiviteiten De koördinatoren hebben onder ling verschillende taken, die elke 14 dagen wisselen Voor deze funktie zoeken wij een enthousiaste man. in de leeftijd van 27 tot 35 iaar. die enige jaren ervaring heeft in het werken met groepen en in - zo mogelijk - verschillende vormen van groepsbehandeling, met een Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot de heer A. Adams, tel. 050-131548. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de direktie van de Stichting Nieuw Hoog Hullen. Oosterbroek 5 Eelde LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM Wegens vertrek is een vacature op ons laboratorium ontstaan. Wij zoeken voor ver vulling hiervan een algemeen-klinisch of klinisch-chemisch analist(e). Salaris volgens de algemene regeling voor particuliere ziekeninrichtingen. Intern wonen is mogelijk, terwijl medewer king wordt verleend bij het verkrijgen van zelfstandige huisvesting. Belangstellenden worden uitgenodigd tot een gesprek met de directrice, bereikbaar: telefonisch onder nummer (03451) 35 46, schriftelijk en mondeling: Kon. Emmalaan 82, Leerdam. it.' i Het Röpcke-Zweers Ziekenhuis te Hardenberg is erin geslaagd deze kennis te bundelen in hetlr O.K.-team. In verband met het vertrek van één van onze teamleden zoeken we voor onze operatie-afde ling een bekwame die qua kennis, ervaring en instelling past in dit hechte team. Er is een goede verstandhouding tussen de diverse disciplines, ongeacht funktie of niveau. Er is overigens een nauwe samenwerking met de overige ziekenhuizen in de omgeving. Het Röpcke-Zweers Ziekenhuis fungeert als streekziekenhuis. Hardenberg is een centrumgemeente met goede onderwijsvoorzieningen en aantrekkelijke sport- en recreatiemogelijkheden. Op het gebied van woonruimte zijn er goede mogelijkheden. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer W. Dijkstra, tel. (05232) 28 22, toestel 120. Sollicitaties te richten aan de direktie van het ziekenhuis, Jan Weitkamplaan 4a te Hardenbe Ziekenhuis Eudokia is een prot. christelijk ziekenhuis met 365 bedden, dichtbij het centrum van Rotterdam. Voor de afdeling Kraam/Gynaecologie vragen wij een (7 nachten per maand) De diensten zullen in gezamenlijk overleg met twee andere nachthoofden vastgesteld worden. Vereisten voor deze functie zijn het diploma Verpleeg kundige A en kraamspecialisatie. Telefonische inlichtingen worden graag verstrekt door Zr. H. Rijks, coördinerend hoofdverpleegkundige. Uw sollicitatie kunt u richten aan Mevr. L. de Vrijer van de afdeling Personeelszaken, onder vermelding van het vacaturenummer 7913. Ziekenhuis Eudokia. Bergdngd 215.3057 GG Rotterdam. Td. (010)658222. Het bestuur van het "C.V.H.", (verpleeg huis voor somatisch zieken met 140 bed den, verdeeld over 4 afdelingen; dagbe handeling in voorbereiding) zoekt kon- takt met gegadigden voor de funktie van Oe leiding van het verpleeghuis is in handen van een driehoofdige direktie, waarvan de verpleegkundig adjunkt-direkteur deel uitmaakt. Laatstgenoemde funktionaris zal worden belast met de leiding van de verplegingsdienst, de opleiding van ziekenverzorgenden en het beheer van de personeelsflat. U wordt verzocht uw sollicitatie, tezamen met het curriculum vitae richten aan de sekretaris van het bestuur, drs. R.L. Hoornstra, p.a. Paulus van Lootaan 21, 1217 SH Hilversum. te Voor een goede vervulling van deze funktie worden van belang geacht: bezit van diploma Ziekenverpleging A, aangevuld met tenminste staf opleiding of een daaraan gelijk waardige opleiding, ruime ervaring, o.m. in leiding gevende funkties in de gezond heidszorg, bij voorkeur in een verpleeghuis, organisatorische kwaliteiten en het vermogen in teamverband samen te werken. Een psychologisch/grafologisch onderzoek kan tot de selektie- procedure behoren. De geneesheer-direkteur is bereid alle gewenste informaties te verstrekken (telefoon 035-1.06.32). CHRISTELIJK VERPLEEGTEHUIS HILVERSUM (rJcen prot.) INSTITUUT VOOR VERPLEGING EN REAKTIVERING .b der Stichting Streekziekenhu Noord-Oost Twente voortzetting van de Vereniging Heil der Kranken Prins Bernhardstraat 17 7570 GA Oldenzaal Postbus 5005 Op de operatiekamer ontstaat op termijn een vakature voor een Rechtspositieregeling volgens de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. inlichtingen kunnen worden iipgew bij het hoofd van de O.K. (tel. I 12441). Schriftelijke sollicitaties te richtenJ direktie. r i 8 9i ea k;

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28