Veenman vraagt^ jonge vrouwen voorde verkoop van kopieerapparatuur. Denker's over. enige H.E.A.O. 'ers patrimoniums administrateur Ministerie van Defensie hoofd interne controle administratief medewerkster/ secretaresse office manager novotel alpha amsterdam Burgeraekenhuis Amsterdam Fmancieel-administralieve specialisten die carrière willen maken. elektriciteitsbedrijf voor groningen en drenthe administratief medewerker op hbo-niveau ^egd, maatschappelijke dienstverlening ijssel-vechtdelta ZATERDAG 18 AUGUSTUS 1979 TROUW/KWARTET Patrimoniums Woningstichting te Rotterdam beheert ca. 10.000 woningen in de Rotterdamse agglomeratie en is tevens actief op het gebied van nieuwbouw en renovatie. Op de FinancieelEconomische Afdeling is in verband met uitbreiding van de activiteiten plaats voor die na een interne opleiding werkzaam zullen zijn in projectteams voor het ontwikkelen, beheren en onder houd van woningen. De taak van de financieel-econcmische medewerk (st)er zal in het projectteam bestaan uit o.a. het opstellen van begrotingen, het berekenen van huren en andere ver goedingen, alsmede het aantrekken van financiële middelen. Ook zij die een vergelijkbare opleiding praktijkervaring hebben kunnen solliciteren. Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met de Heer W.J.M. Scheffers. Hoofd Financieel Economische Afdeling, tel.010-21 60 22. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties kunt u richten aan: Patrimoniums Woningstichting, Koningslaan 119,3067 TG Rotterdam-Alexanderpolder met vermelding van de letters F.E.A. op de enveloppe. I woningstichting te delfshaven Bij de Directie Economisch Beheer van de Koninklijke Luchtmacht vaceert t.b.v. haar automatiseringsorganisa tie in 's-Gravenhage de funktie van (mnl./vrl.) Het Hoofd Interne Controle zal worden belast met het tot stand brengen van een sluitend stelsel van controle- en beveiligingsmaatregelen t.b.v te ontwikkelen geïntegreerde informatiesystemen. Deze systemen zullen o.m. gebruik gaan maken van: geavanceerde real-time/on line technieken (computernetwerken en data communicatie): een universeel data base management systeem. Een opleiding op HEAO/SPD niveau en/of AMBI is vereist. Zij die over praktijkervaring in een soortgelijke functie beschikken genieten de voorkeur. Afhankelijk van ervaring bedraagt het salaris maximaal f 4441,- bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn niet uitgesloten. Minimaal 21 vakantiedagen per jaar en 8% vakantie uitkering. Eventuele tegemoetkoming in reis-, pension en verhuiskosten volgens terzake geldende bepalingen. Nadere informatie betreffende deze functie kan telefonisch worden ingewonnen onder nummer 070 - 814321, toestel 3345 en omtrent de selectie bij de heer R.J. Tissen, 070 - 7210.13 te 's-Gravenhage. Sollicitaties worden met belangstelling tegemoet gezien door het Hoofd van het Bureau Personeelsvoorziening Burgerpersoneel, Postbus 20701, 2500 ES 's-Gravenhage. Hel Burgerziekenhuis is een algemeen ziekenhuis en telt onge veer 500 personeelsleden. Voor de PERSONEELSDIENST wordt gevraagd een Tol haar taken behoren o.m. administratieve verwerking van gegevens betreffende nieuwe en vertrokken personeelsleden bijhouden personeelsarchief regeling personeelskeuringen bijhouden agenda het voeren van correspondentie het verslaan van vergaderingen. Wij denken aan een jonge vrouw van ongeveer 25 jaar, met een middelbare schoolopleiding, die goed kan typen, stenograferen en die beschikt over ruime administratieve ervaring, bij voorkeur in een vergelijkbare functie. Inlichtingen bij de heer F. Meln, hoofd Personeelsdienst, tele foon 020- 926969 (toestel 115). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels dienst van het Burgerziekenhuis, Linnaeusstraat 69, 1093 EK AMSTERDAM 78-18 Kom eens praten met IBM als u verder kijkt en wilt, dan wat u nu doet. Als u weet dat u meer kunt en de opleiding hebt die u in feite tot een financieel- administratief specialist maakt, biedt IBM u die mogelijkheden op de afdeling Finance. Daar krijgt u een grote mate van zelfstandigheid en de springplank om vooruit te komen. Om eigen initiatieven te ontwikkelen, om beslissingen te nemen en uw talenten verder te ontplooien. Om u enig idee te geven van het werkterrein, een paar markante punten: financiële analyse, onderzoeken op administratief organisatorisch gebied en management- rapportering. Het een en ander betekent dat u bij IBM kansen vindt om u verder te specialiseren en te ontwikkelen. IBM biedt u uiteraard goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij gaan er vanuit dat u in het bezit bent van een voltooide HEAO-BE opleiding of een volledige SPD- opleiding (of daar niet ver meer van af) of een gelijk waardige opleiding. Verder is een goede kennis van het Engels nood zakelijk. Voor het aanvragen van een sollicitatie-formulier kunt u bellen: 020-5134107. Schrijven kan natuurlijk ook en wel aan: IBM Nederland N.V., ta.v. Hoofd Afdeling Personeelszaken, Postbus 9999,1006 CE Amsterdam. Wilt u op de enveloppe vermelden: FIN-006? IBM nodigt zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten uit naar deze functie te solliciteren. Ons beleid is voortdurend gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. De verkoop van kopieermachines per traditie mannenwerk? Maar waarom eigenlijk? Beschikken vrouwen over minder overtuigings kracht? Minder doorzettings vermogen? Zijn ze niet opgewassen tegen de zelfstandigheid en het initiatief dat inherent is aan dit werk? Nonsens. Het tegendeel is eerder waar. Eén van onze beste verkopers was een vrouw. Was. Omdat ze inmiddels is opgeklommen naar een andere positie binnen de Veenman organisatie. Zelf zegt zij er dit van: „'t Is een zeer afwisselende job. Je ontmoet steeds andere mensen. Dus elk verkoopverhaal is anders. Maar wel goed. Wantje verkoopt een goed produkt. 't Is keer op keer een uitdaging. Constant nieuwe verkoopmogelijkheden. Succes heb je zelf in de hand. Je moet het allemaal zelf doen. Zonder bedillerigheid van bovenaf. En dat werkt inspirerend en relaxed"! Veenman. Misschien iets voor jou. Wil je je werkterrein verleggen? Binnen ruilen voor buiten? Misschien heb je net teveel spirit voor een secretaressebaan. Als dat zo is, dan ben je in aanleg geknipt voor een eerste gesprek. Vanzelfsprekend is leef tijd ondergeschikt aan ambitie en een goede ondergrond, maar je moet toch zeker ouder dan 25 zijn. Vrouwen? Veenman ziet ze maar wat graag komen. Neem voor een oriënterend gesprek contact op met de heer P. Polling, hoofd personeelszaken van Veenman kantoormachines bv Goudsesingel 108, Rotterdam (010) 13 49 80. f Veenman Het Elektriciteitsbedrijf voor Groningen en Drenthe verzorgt de produktie en distributie van elektriciteit im provincies Groningen en Drenthe (gedeeltelijk). Het hoofdkantoor is gevestigd te Groningen. Op de afdeling Begroting en Rapportering is op korte termijn plaats voor een De afdeling Begroting en Rapportering is een onderdt van de hoofd-afdeling Admninstratieve zaken. In deze sector, met in totaal ca. 220 medewerkers, is de geautomatiseerde administratie ondergebracht en vin de fakturering plaats van het stroomverbruik van de ±240.000 kleinverbruikers en ca. 1600 grootverbruik* De afdeling Begroting en Rapportering is belast met h samenstellen van de jaarbegroting en de begrotingswijzigingen en verzorgt een groot deel van interne en externe verslaggeving over het financiële gebeuren. Een goede uitoefening van de functie verei een uitgebreide kennis van het bedrijfsgebeuren en o dit te verkrijgen zal naast ervaring op de eigen afdelir binnen de sector gelegenheid worden gegeven om de bedrijfskennis aan te vullen. De medewerker die wordt gezocht kan, bij gebleken geschiktheid, op wat langere termijn in aanmerking komen voor een leidinggevende funktie en hij dient daarom te beschikken over inventiviteit, goede koritaktuele eigenschappen en een goede mondeling schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Gelet op de inhoud van de funktie worden sollicitante" gezocht die in het bezit zijn van het diploma HEAO-BE J, het diploma'SPD deel I en studerend voor deel II. Het salaris bij aanstelling kan, afhankelijk van leeftijd opleiding en ervaring maximaal f 3464,- bruto per ma bedragen. Funktieperspektief is aanwezig. De bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden van toepassing. Een psychologisch onderzoek en eerlal medische keuring maken deel uit van de selektie- procedure. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleidin leeftijd en ervaring kunt u richten aan: afdeling personeelszaken postbus 45 - telefoon 050-138633 9700 AA groningen Novotel is een jonge, expansieve Franse hotelorganisatie met 180 vestigingen verspreid over de gehele wereld. Novotel Alpha Amsterdam is een hotel met 600 gasten kamers en diverse restaurants, bar en vergader-/conferentie- ruimtes. De Financial Manager zoekt i.v.m. promotie elders van de huidige functionaris een Ter vervulling van deze vakature denken wij aan een H.E.A.O.-er of S.P.D.-er, dan wel een kandidaat met een daaraan gelijkgestelde opleiding. Zijn taak zal o.a. bestaan uit: - leiding geven aan het administratieve personeel - verwerking van binnenkomende en uitgaande administra tieve informatie - meewerken aan de oplossing van automatiseringsvraag stukken Leeftijd tot 40 jaar. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicita ties, vergezeld van curriculum vitae, voor 24 augustus a.s. te zenden aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van onderstaand adres. Europaboulevard 10, 1083 AD Amsterdam. Desgewenst kunt u telefonisch voorlopige informatie vragen 020-44285J, tst. 124. ij: lij interlevensbeschouwelijke stichting werkzaam op het gebied van gezinsverzorging, bejaardenhulp en maatschappelijk werk Onze stichting heeft 725 personeelsleden. Het werkgebied van de stichting omvat de gemeenten Zwolle, Kampen, Zwartsluis en IJsselmuiden, totaal 120.000 inwoners. Wegens het vertrek van de huidige functionaris vragen wij een als hoofd van da afdeling administratie in ons centraal kantoor te Zwolle. Wij verwachten van kandidaten dat zij: een administratieve opleiding hebben gevolgd op het niveau van SPD-2; een ruime ervaring hebben op administratief gebied; in staat zijn om zeffstandig de financiële rapportage te verzorgen ten t van bestuur en subsidiënten; ervaring hebben met automatisering (service-verwerking); in staat zijn op plezierige wijze leiding te geven aan acht medewerk(st)ei in het directie-team en andere overlegkaders een eigen inbreng kunnen If Aan de geschikte man of vrouw bieden wij: een salaris tot f. 46.000,- opname in pensioenfonds PGGM; toepassing van de CAO-Welzijnswerk Inlichtingen'over deze functie worden verstrekt door de heer J.J.T. NedeSy| directeur, of door de huidige administrateur, de heer W. Kampman .(te 05200 31240). Brieven met uitvoerige inlichtingen over opleiding en ervaring binnen 14 df richten aan de directeur, p/a Rhijnvis Feithlaan 96 te Zwolle.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 24