kantine beheerder amro bank vrije universiteit Medewerker (m/v) voor de afdeling Huisvesting huishoudster/gastvrouw concierge/ onderhoud/maïs: SECRETARESSE Cmnl.ofvrl.) Prin/*/ fïtargriet/chool Rotterdam Hoofd Personeelsdienst midden holland .en directie-secretaresse ADMINISTRATEUR (m/v) administratieve kracht conciërge ADMINISTRATIEF BEAMBTE 1e KLAS f&Sl Prln/ez l^j fllorgriet/du», UJULEj Rotterdam to medewerk(st)er personeelsbeheer en -wertr CA0 ZATERDAG 18 AUGUSTUS 1979 TROUW/KWARTET Iter St.-lgnatiuscollege Amsterdam Anthonie van Dijckstraat 1 telefoon 763868 Gevraagd voor zo spoedig mogelijk; Oe werkzaamheden, die een vrij grote zelfstandigheid vereisen, bestaan uit administratieve assistentie van de schoolleiding. Sollicitatiebrieven, met opgave van re ferenties vóór 1 september sturen aan de rector van de school. De PRINSES MARGRIETSCHOOL christelijke school tot opleidingen in de gezondheidszorg - is momenteel gevestigd in een pand in het Verzamelgebouw, Strevels- weg 700/510 te Rotterdam. In november a.s. gaan wij verhuizen naar de 's-Gravendijkwal, waar ons een pand van 6 verdiepingen ter beschikking staat. Er is daar ook een kantine. Wij roepen thans gegadigden op voor de funktie van Indiensttreding per 1 november 1979. Het betreft een full time baan, waarvan de begin- en eindtijden in overleg kunnen worden vastgesteld. Naast het verzorgen van koffie, thee en lunches, omvat de taak ook de verkoop van versnaperingen, het beheer van de voorraden en het onderhoud van kantine, serviesgoed, enz. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met mevrouw W.E. van Dongen, telefoon (010) 81.26.33. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de adjunkt-direkteur van de school, de heer B H. de Rave, Strevelsweg 700/510, 3083 AS Rotterdam. Verpleeghuis &Reaktiveringscenfrum Voor ons verpleeghuis, waar 270 mensen werken, vragen wij een Deze funktionaris krijgt tot taak, In nauwe samenwerking met de direkteur en hoofden van dienst, vorm te geven aan een eigentijds personeelsbeleid op het gebied van; personele organisatie en werving; selektie en aanstelling; introduktie en verdere begeleiding; personeelsbeleid. Gedacht wordt aan iemand met: een gerichte opleiding op H.B.O.-niveau of studerend hiervoor; ervaring in het personeelswerk; een christelijke levensopvatting. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Arbeidsvoorwaarden konform de C.A.O. ziekenhuiswezen. Bij de selektie zal een selektiekommissie worden betrokken, waarvan o.a. staf èn ondernemingsraadsleden deel zullen uitmaken. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties met vermelding van opleiding, ervaring en verlangd salaris, te richten aan de direkteur van de Stichting de heer H. Kuiphof. Hugo de Grootkade 20 1052 LS Amsterdam Telefoon 020-826305 crabefhstraaf 38. 2801 AN Gouda. 01820-24122. riJUSifCGK amsterdam De Centrale Huishoudelijke dienst van de faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen zoekt een inspecteur van de schoonmaakdienst van het faculteitsgebouw. (vacaturenummer 303-2419) Taak: - controle op de schoonmaak in het gehele gebouw (ca. 84 000 m2) -overleg met de opzichter van het schoonmaakbedrijf mede bepalen en aanpassen van het werkschema - bijhouden administratie en inventarisatie. Functie-eisen: -ervaring op schoonmaakgebied (o.a. werkmethoden) - enige administratieve ervaring. Nadere.informatie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van de Centrale Huishoudelijke dienst, de heer J. V d. Brink. tel. 020-548 41 64. De vakgroep Algemene Sociale Geografie en His torische Geografie van de subfaculteit Sociale Geografie en Planologie zoekt zo spoedig mogelijk een wetenschappelijk medewerker (m/v) (in tijdelijke dienst: max. 4 jaren) (vacaturenummer 711 -2289) Taak: participeren in de onderwijs- en de onderzoek taken waarmee de vakgroep belast is met betrekking tot de encyclopedie en theorie van de sociale geogra fie. De voorkeur gaat uit naar een afgestudeerde in de sociale geografie met gebleken belangstelling voor de wijsgerige en theoretische aspecten van de sociale geografie. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dr. A.O. Kouwenhoven, tel. 020-548 36 10. De Centrale Bibliotheek zoekt een sec retari s/secreta resse (voor 0,5 deel van de werktijd) (vacaturenummer 070-2349) Taak: het maken van notulen en het verzorgen van het secretariaat voor de bibliothecaris. Functie-eisen: typevaardigheid. goede kennis van de Engelse taal. algemene ontwikkeling, kunnen for muleren van notulen en zorgvuldigheid in de admini stratie. Oudere leeftijd is geen bezwaar Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer dr. J Stellingwerfl, tel. 020-548 26 12. De afdeling Centraal Gamma Bureau van de Cen trale Bibliotheek zoekt een bibliotheek-assistent (m/v) (voor 0,2 deel van de werktijd) (vacaturenummer 070-2399) Taak: - het catalogiseren van boeken en tijdschriften in een geautomatiseerd bestand - het controleren van door anderen gemaakte titel beschrijvingen. Functie-eisen: - BDA of GO-A3. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door me vrouw M. Dijcker, tel. 020-54830 47 of 020-548 46 70. De afdeling Centraal Gamma Bureau van de Cen trale Bibliotheek zoekt een administratief medewerker (m/v) (voor 0,5 deel van de werktijd) (vacaturenummer 070-2409) Taak: - het verrichten van typewerk en overige administra tieve werkzaamheden. Functie-eisen: - MAVO Of HAVO - goede typevaardigheid. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door me vrouw M. Dijcker. tel. 020-548 30 47 of 020-548 46 70. De vakgroep Plantensystematiek en Oecologie van lagere Planten van de subfaculteit Biologie zoekt een botanisch analist (m/v) (vacaturenummer 340-2369) Taak: de te benoemen persoon zal worden ingescha keld bij het, voornamelijk agologisch gerichte, onder zoek van de vakgroep. Functie-eisen: diploma botanisch analist. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt doordr. M. Vroman. tel. 020-548 35 34 of door drs. H. Stegenga. tel 020-548 35 49. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan dexlienst Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. m Het bestuur zoekt op korte termijn een: Taken: - het verrichten van secretariaatswerkzaamheden voor bestuur en directeur; - het verzorgen en behandelen van de in- en uitgaande post; - het organiseren van het typewerk voor 3 administratieve medewerksters; - het verzorgen van typewerk voor bestuur en directeur; - het notuleren van bestuursvergaderingen. De voorkeur gaat uit naar een ervaren, representatieve medewerkster, die zelfstandig en accuraat kan werken. Een diploma H.A.V.O. of M.A.V.O. of een daarmee gelijk te stellen opleiding is noodzakelijk evenals een diploma steno en typen. Zij die een secretaresse-opleiding hebben, genieten de voorkeur. Salaris: - afhankelijk van-leeftijd, oplejding en ervaring, tot max. f 2750,- per maand. De Algemene burgerlijke pensioenwet en l.Z.A. zijn van toepassing, terwijl de rechtspositie-regelingen van de gemeente Gouda zoveel mogelijk worden toegepast. Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan het Dagelijks Bestuur t.a.v. de directeur, de heer W. van Dongen, die ook bereid is nadere inlichtingen te verstrekken. 5031.79.008 HERHAALDE OPROEP CHRISTELIJKE AKADEMIE VOOR EXPRESSIE DOOR WOORD EN GEBAAR Koornmarkt 1 - Kampen - tel. 05202-17811 Het bestuur van de Akademie roept met spoed kandidaten op voor de funktie van Voor deze funktie is bezit van een M.B.A.-diploma vereist. Tot de taak van de administrateur behoren onder andere: - mondelinge en schriftelijke contacten met het Ministerie; - salarisregeling personeel; - leiding geven aan de administratie in opbouw. Salaris voor deze funktie, afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens schaal 57 BBRA (max. f.2756,— p.m.) of schaal 71 BBRA (max. f. 3039,- p.m.). Het rechtspositiebesluit voor ambtenaren is van toepassing. Telefonische informatie omtrent deze funktie bij de heer A.L. Vreeken, direkteur van de Akademie. Tel. 05202-17811 Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan het bestuur van de Akademie. De Amro Bank zoekt voor de afdeling Huisvesting; gevestigd aan de Herengracht in Amsterdam, een medewerker. Tot zijn taak gaat o.a. behoren: - het onderhouden van contacten met chefs en vertegenwoordigers van afdelingen over huisves tingsproblematiek van afdelingen - het toezicht houden op een juiste uitvoering van verhuizingen. Om voor deze functie in aanmerking te komen moet de kandidaat beschikken over: - een middelbare opleiding - goede contactuele eigenschap pen - representatieve kwaliteiten - enig technisch inzicht. Leeftijd 25 tot 35 jaar. Naast salaris en vakantietoeslag bieden wij een zgn. 13e maand, een winstdeling,een premievrij pensioen en 23 dagen vakantie. Voor meer informatie kunt u de heer S. Sipkema bellen, telefoon 020 - 283208. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar de Amro Bank, afdeling Personeelvoorziening, Herengracht 586, 1017 CJ Amsterdam. In de pastorie van de Gerardus Majella-parochie in Amsterdam-Oost bestaat sinds zes jaar een leefgroep van pastores (priesters) en theologie studenten. De leefgroep (en daarin vooral de pastores) werkt ten dienste van de parochie, die gelegen is in een sanerings-buurt. De pastorie heeft in dit verband meer het karakter gekregen van een open-huis en parochie centrum. In het komende najaar gaat de huidige huishoudster met pensioen. Daarom zoekt de leefgroep een voor een volledige weektaak. Haar werkzaamheden zullen bestaan uit: ontvangen van bezoekers beantwoorden van de telefoon scheppen van een gastvrije sfeer verzorgen van de maaltijden verzorgen van de bewassing. Voor het schoonhouden van de pastorie zal iemand worden aangesteld met een gedeeltelijke weektaak. De leefgroep stelt inwoning door de huishoudster en deelname aan het groepsleven bijzonder op prijs. Het salaris wordt geregeld overeenkomstig de normen van het bisdom. Voor nadere inlichtingen of voor schriftelijke sollicitaties kunt u zich richten tot A. Voorbij (pastor) of J. van der Meij (student), Ambonplein 13, 1094 PW Amsterdam, telefoon 020-650070. Het bestuur van de Stichting Christelijk Ondery vraagt voor de Comeniusschool voor leao perjj sept. een dagelijks van 8-12 uur typevaardigheid vereist Sollicitaties aan de directrice van de school: mevr. C. Berghout, Lobelialaan 44. 2555 PJ 's Gravenhi Tel. inl. 070 - 602046 CHRISTELIJKE MIDDELBARE TECHNISCHE SCHOOL „SCUTOS" UTRECHT Met ingang van 1 oktober a.s. ontst. aan onze school een vacature v< >on aki Geboden wordt: een afwisselende werkkring mke een verantwoordelijkheid voor o.a boekhouding, personeels- en salt risadministratie, inventarisatieai ministratie etc. een aanstelling, afhankelijk vajfzei leeftijd, ervaring en diplomabez^j. in één der schalen, voorkomen^ in de RO 210. Vereisten: diploma MAVO, Praktijkdiplom ^dLi Boekhouden (Ned. Ass.) en I €ls' voorkeur studerend voor diplon der M.B.A. (Ned. Ass.). Sollicitanten met prot. chr. levensovertuigin kunnen hun brieven richten aan het b'estuur v£nvj de school, p.a. Columbuslaan 540, UtrecP01' Nadere inlichtingen bij de directeur, de heer le 1 Luijendijk, tel. 030-883925. öfof De PRINSES MARGRIETSCHOOL is christelijke school tot opleidingen in dé gezondheidszorg, momenteel gevestigd ir\ e ej.a( pand in het Verzamelgebouw. In novemher 0 a.s. gaan wij verhuizen naar de 's-Gravendijl j", wal, waar ons een pand van 6 verdiepingen ter beschikking staat. Wij zoeken een i voor het verzorgen van talrijke werkzaam- ïpli heden, waaronder het halen-en brengen va de post, het aanvullen van voorraden, het verrichten van reparaties, het verzorgen va| tuin en plantenbakken. Enerzijds gaat het dus om conciergewerk- zaamheden, anderzijds om werkzaamhedeii van eenvoudige technische aard aan installaties en onderwijsapparatuur. Het betreft een full-time baan, waarvan de begin- en eindtijden in overleg kunnen worden vastgesteld. Indiensttreding per 1 november 1979. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw W.E. van Dongen, telefoon (010) 81.26.33. Schriftelijke sollicitaties, me ma vermelding van leeftijd, opleiding en m; ervaringen, te richten aan de adjunkt-direkt 'Bk van de school, de heer B.H. de Rave, Strevelsweg 700/510, 3083 AS Roiterdan jjj- etr 'iel „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATjurf Nederljntis Hi-rVormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Binnen de afdeling personeelszaken is wegens breiding de funktie vakant van tge op jnd 'tri IV.'< ine op MBO-niveau. Taken: Uitvoeren van een aantal wervings- en sel&e procedures. Geven van informatie aan personeel omtrer Administratieve werkzaamheden op het van personeelsbeheer, waar onder een ged ug van de mutatieverwerking. Postafhandeling. Verzamelen van gegevens t.b.v. het sociaal verslag. Vereisten: In het bezit van een MBO-diploma, richting neelswerk of aanverwant. Zij, die door hun kervaring een gelijkwaardig niveau hebbi reikt, kunnen ook in aanmerking komen. Zij die ervaring hebben opgedaan in de gezr" heidszorg in een soortgelijke funktie, geniete Mi voorkeur. Redaktionele vaardigheid. Goede kontaktuele eigenschappen- Leeftijd tot 35 jaar. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij de chriiF^ ke signatuur van het Centrum aksepteren en res teren. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een s worden geboden van minimaal f 2038 tot maxi 'n 2708 bruto per maand. De CAO-ziekenhuiswez "oi van toepassing. Pensioenregeling: P.G.G.M Inlichtingen: Deze kunnen worden gegeven door het hoofd vl 0n afdeling Personeelszaken, de hr A Zevenberg» n 05920-21777, toestel 2214. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na vl nen in dit blad te richten aan hoofd personeelszihii Dennenweg 9 te Assen, onder vermelding van va^jcr renummer T 79.55. let na: 1st ijl

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 22