Ch groepsleid(st)er groepsmedewerk($t)er BEVOEGD LEIDER >t BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL unit-hoofd m/v praktijkbegeleider m/v ia imw hoofdleid(st)er (fulltime) DISTRICTSPREDIKANT a. teamleider/dlrekteur m/v b. klnder/jongerenwerker m/v DGRECTR3CE o, DIRECTEUR een groepsleidster INTERNAATSLEIDER een directeur (vr./mnl.) provinciaal jeugdwerkadviseur vrouw/man redactioneel medewerker 't Bouwhuis in Enschede is een project van de protestants christelijke oudervereniging Philadelphia en vormt een leefgemeenschap voor diep, ernstig en matig geestelijk ge handicapten. Kinderen zowel als mannen en vrouwen kun nen hierin worden opgenomen. Wij hebben ruim 300 bewoners. Zij wonen in telkens 7 leef groepen met 6/8/10/12 bewoners in 5 paviljoens. In één van de paviljoens zal binnenkort een vacature ont staan voor een (vac. 105) Een unit-hoofd begeleidt 3 ol 4 leefgroepen met ruim twin tig groepsleiders, van wie 40% gediplomeerde Z-verpleeg- kundigen zijn. De overigen leerling-verpleegkundigen. Daarnaast vervangt een van beide unit-hoofden het pavil- joenshoofd bij diens afwezigheid. De functie vereist minimaal een voltooide Z-opleiding en enige jaren ervaring. Ten behoeve van de leerlingen is een erkende Z-opleiding aan 't Bouwhuis verbonden. De nieuwe "Z-beschikking" geeft de mogelijkheid om voor elke 30 studerenden een (vac. 97) aan te stelten. Naast de begeleiding van de individuele leerling dient ook enkele uren per week met lesgroepen te worden gewerkt aan de integratie van opleiding en praktijk. Daarbij zal nauw worden samengewerkt met de opleidingsstaf, de be geleidingsteams en de paviljoensleiding. In deze functie zien wij graag gediplomeerde Z-verpleeg- kundigen met ruime ervaring en een vervolgopleiding op het gebied van onderwijskundige begeleiding of leiding geven. A- en B-verpleegkundigen met een vergelijkbare opleiding en de nodige ervaring kunnen ook solliciteren. Een positief-christelijke levensbeschouwing is in beide functies gewenst. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectiepro cedures. Bent u geïnteresseerd in deze functies, dan zenden wij u graag nadere informatie, vergezeld van een sollicitatiefor mulier. Deze kunt u onder vermelding van het vacature nummer schriftelijk aanvragen bij de Stichting Philadelpia Overijssel, 't Bouwhuis, Postbus 2112, 7500 CC Enschede. LANDELIJKE PROT.-CHR. STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN TENUNSPEET Voor ons gezinsvervangend tehuis „de Grift- hoek" te Heerde, waar 25 dames en heren wonen die overdag werkzaam zijn op een sociale werkplaats of een D.V.O. bezoeken, zouden wij graag in kontakt komen met een Wij verwachten dat hij of zij bereid is in teamverband te werken aan een goed woon- en leefklimaat, met respekt voor eikaars funktioneren. Tevens dat er blijk wordt gegeven van verantwoordelijkheidsgevoel, initiatief, souplesse en aanpassingsvermogen. VEREIST WORDEN O.P.M.. Z, M.B.O.-I.W en eventueel V.S.I.D.-diploma, een protestants-christelijke levensovertuiging, gezien het levensbeschou welijke karakter van de stichting en de milieuachtergronden van onze bewoners Salaris volgens de C A O Dagverblijven en Tehuizen voor gehandicapten. Pensioenregeling P G.G M Sollicitaties te richten aan me/. A. M. Landeweerd. hoofd van ..de Grifthoek". Kanaalstraat 37, 8181 HV Heerde. waar tevens telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen onder no. (05782) 1791 [T STICHTING GEZINSVERVANGEND TEHUIS A.G.S.V. vraagt voor rijn tehuis aan de Den Haagweg te Arnhem een Sollicitanten moeten voldoen aan de volgende voorwaarden protestants-chnsteli|ke levensovertuiging. minimum leeftijd 19 jaar opleiding O P M en V S l O /G V T M B O -I W of Z-diploma. goede kontaktuele eigenschappen De salariëring zal zijn volgens de CAO voor dagverblijven en gezins- vervtf/gende tehuizen Schrifteh/ke sollicitaties graag binnen 10 dagen te nchten aan het hoofd van het G.V.T., p/a mevrouw A. C. Di/kman- Oosting, Roghorst 152, 6708 US Wageningen De Stichting Noord-Oost Overijssel, De afdeling Gezinsverzorging/Bejaardenhulp telt 28 leid(st)ers, verdeeld over 4 regionale teams. Door vertrek (promotie) van de huidige funktionaris ontstaat ten behoeve van de twee teams voor de gemeenten Avereest, Gramsber- gen, Hardenberg en Nieuwleusen de vakature van De hoofdleid(st)er maakt deel uit van de af delingsstaf en dient via beide teams gestalte te geven aan het hulpverleningsbeleid van de instelling. Gezien de samenstelling van de staf gaat onze voorkeur uit naar een man, die minstens dertig jaar is, in het bezit is van een diploma Sociale Academie, aangevuld met V.O., ervaring heeft opgedaan in een leidingge vende funktie. Rechtspositie, salariëring en autokostenver goeding volgens C.A.O. Pensioenfonds P.G.G.M. Belangstellenden worden - geheel vrijblijvend - uitgenodigd voor een informatief gesprek. Reiskosten worden vergoed op basis van openbaar vervoer. Voor afspraak en/of nadere informatie kan kontakt worden opgenomen via (05232-2510) met de personeelsfunktionaris H.J. Bisschops, ('s avonds 05230-2764) of het hoofd van de afdeling mevrouw A.M. van Ojen ('s avonds 05232-1075). Sollicitaties te richten aan het bestuur. Lage Doelen 7, Postbus 60, 7770 AB Hardenberg. Districtspredikant voor Ghana De Presbyteriaanse Kerk van Ghana vraagt een voor het gebied rond LANGBINSI in Noord Ghana. Zijn taak zal onder meer zijn: mee te werken aan de opbouw en vorming van de jonge christelijke gemeenten in dit gebied (ongeveer zo groot als Gelderland met plm. 80.000 inwoners); vorming en begeleiding van evangelisten, kerkeraadsleden en andere helpers; werken in teamverband aan een aanpak van opbouw, gericht op de mens in zijn totaliteit (landbouw, medische zorg, geestelijke vor ming). Kortom, een veelomvattende en bijzonder boei ende taak! Beheersing van de Engelse taal en het leren van de streektaal zijn essentieel voor het vervullen van deze functie. Predikanten, die op deze oproep uit Ghana willen reageren worden uitgenodigd contact op te nemen met drs. H. Bootsma, als. secretaris van de Raad voor de Zending van de Ned. Herv. Kerk of met ds. H. J. Visch, secr. recruterings- commissie, Zendingsbureau, Postbus 12, 2340 AA Oegstgeest, telefoon 071-152940. Stichting Gereformeerd Jeugdverband Scheveningen In „Kommunika", centrum voor jeugd- en jonge ren- en ontmoetlngswerk, gelegen nabij de oude dorpskern van Scheveningen is m.i.v. oktober a.s. plaats voor: (funktiekode L I); max. schaal 33, opleiding: H.B.O.-K.W. of gelijkwaardig. (funktiekode F IIA): max. schaal 23, opleiding: M.B.O.-K W, of geli|kwaardig. Aanstelling in de funktie genoemd onder B voor 3 maanden i.v.m zwangerschapsverlof, moge lijk gevolgd door een vaste aanstelling. Wij verwachten van hem/haar: christelijke levensovertuiging; demokratische werkwijze; bereidheid tot avondwerk; bereid om in Den Haag te (komen) wonen. Geboden wordt: salariëring en rechtspositie volgens C.A.O.-wel- zijnsw.erk. Het centrum „Kommunika'' werkt met groepen varië rend van 2 iaar tot 65 Het karakter van de aktivitei- ten is uiteenlopend Gemeenschappelijk is echter dat bezoekers en vrijwilligers zoveel mogelijk vorm geven aan de aktiviteiten. De beroepskrachten zijn hierbij ondersteunend bezig met het doel de bezoekers een aantal sociale vaardigheden te laten opdoen, van belang voor eigen identiteit en situatie De staf bestaat uit: teamleider. 4 sociaal-kultureelwerkers. beheerder, administrateur alsmede 3 huishoudelijke medewerk sters Voorts zt|n aan het centrum verbonden een aantal vakkrachten, peuterspeelzaalleidsters en vri|- w gers Sollicitaties: b.nnen 14 dagen aan het dagelijks bestuur van de Stichting Gereformeerd Jeugdverband Scheveningen, p a. Kommunika. Jurnaan kokstraat 177. 2586 5H- Den Haag Sollicitaties worden behandeld door de sollicitatie-kommissie, samengesteld uit bestuur, staf en bezoekers Informaties kunnen worden ingewonnen bij de huidige teamleider de hr. A. Bal of diens plaatsvervanger, tel. 070-548589 Stichting Kinderdagverblijven Amstelveen Het bestuur van de Stichting Kinderdagverblijven Amstelveen zoekt op korte termijn een De Stichting beheert in Amstelveen twee kinderdag verblijven voor het gezonde kind, met in totaal 95 kinderen in de leeftijd van 0 tot 4 jaar en 16 perso neelsleden. Waar een nieuwe struktuur van de Stich ting in voorbereiding is, wordt veel waarde gehecht aan overleg tussen bestuur, leidsters en ouderkom missies. Van de toekomstige funktionaris wordt verwacht, dat zij of hij in dit overleg en bij de uitvoering van besluiten een stimulerende rol zal spelen. Geschikte kandidaten: zullen ca. 30-40 jaar zijn zijn in het bezit van een diploma K en O en N 20, Sociale Academie of een vergelijkbare opleiding dienen ervaring te hebben in een soortgelijke funktie op dit terrein en beschikken over organisa torische kwaliteiten. Ten aanzien van de aanstelling en de arbeidsvoor waarden zijn de rijksbijdrageregeling Kinderdagver blijven 1977 en het rechtspositiereglement voor kin dercentra van toepassing. Sollicitaties kunt u, vergezeld van referenties, tot 29 augustus zenden aan: de soilicitatiekommissie, p/a Stichting Kinderdagverblijven Amstelveen, van Heuven Goedhartlaan 24, 1181 LE Amstel veen, t.a.v. mevrouw M. Housego. Voor ons gezinsvervangend tehuis "Jeanne Godfriedhuis" te Groningen vragen wij in ver band met uitbreiding van het personeelsbestand een In het huis wordt aan 26 geestelijk gehandicapte vrouwen een gezinsvervangend milieu aange boden. Overdag bezoeken ze een dagverblijf of de sociale werkplaats. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar kandidaten, die in het bezit zijn van één van de volgende diploma's: - Zwakzinnigenzorg: - OPM; - MBO/IW. - VSID/GVT Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met een Z-opleiding. De salarisgrenzen zijn van 1.617,21 - 3.072,70 (met VSID/GVT) bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring, excl. toeslag onregel matige diensten. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen rich ten aan het hoofd van de afdeling personeels zaken van de Stichting, Zaagmuldersweg 530, 9713 LZ Groningen. In de linkerhoek van de brief GVT-32 vermelden Q NOORDELIJKE STICHTING VOORZIENINGEN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Het Prins Hendrik Internaat Prot. Chr. Internaat voor schlppersjeugd te Vreeswijk (Nieuwegein-Zuid), vraagt voor de afdeling waarin de oudste jeugd (15-17 jaar) is gehuis vest, per 1 november a.s.: In deze afdeling verblijven 24 jonge ren, in twee groepen, waaraan 5 me dewerkers zijn verbonden. Leeftijd tenminste 23 jaar, ervaring in het werken met jongeren, in het bezit van MBO-iw diploma of studerend hiervoor, positief Prot. Chr. levens overtuiging. Bij de sollicitatieprocedure zijn direc tie, hoofdleiding en groepsleiding be trokken. Goede salarisregeling, gunstige socia le voorzieningen. Lange vakanties. Sollicitaties en inlichtingen: Directeur Prins Hendrik Internaat, Prins Hendriklaan 9 te Nieu wegein-Zuid, 3433 EG INTERNATIONALE SCHOOL BEVERWEERD Kasteel Beverweerd, Werkhoven school met internaat voor plm. 140 leerlingen van 12-18 jaar vraagt per 1 oktober a.s. voor één van de jongens huizen: Voor deze aantrekkelijke werkkring te midden van een internationale staf zijn vereist: minimum leeftijd 25 jaar bij voorkeur ongehuwd goede algemene ontwikkeling in staat behulpzaam te zijn bij de studiebegeleiding idealistische instelling zo mogelijk ervaring in soortgelijk werk geboden: interessante, afwisselende baan interne huisvesting goede salariëring 5-daagse werkweek vakant'es voortgezet onderwijs Informatie bij de adjunkt-directeur, Kasteel Be- verweerd te Werkhoven (Gem. Bunnik), tel. 03437-597 Al 'U HET ORTHOPEDAGOGISCH CENTRUM „OTTHO GERHARD HELDRING", onderdeel van de Prot. Chr. Vereniging DE HELDRINGSTICHTINGEN TE ZETTEN, behandelt meisjes van 11 t.m. 19 jaar die zic£<* een problematische opvoedingssituatie bevinden. Het centrum is door het Ministerie van Justib 01 aangewezen als instituut voor Zeer Intensiev1 o: Behandeling (Z.I.B.). Capaciteit 70 meisjes^- verdeeld over 7 groepen. Dit instituut heeft een vacature voor: Verantwoordelijk voor het behandelingsbele Zij/hij moet zijn afgestudeerd in één van de sociale wetenschappen met een voorkeur vj de afstudeerrichting Orthopedagogiek of ee^JPJ vergelijkbare M.O.B. studie (Ortho)pedagog hebben voltooid. Gedacht wordt aan iemand: met ervaring binnen de Jeugdwelzi en met name de residentiële hulpverh die zich dient te kunnen vinden in bestaande behandelingsstruktuur uitgaat van sociale leertheorieën die de Christelijke identiteit van de Heldringstichtingen kan onderschrijven die een leeftijd heeft vanaf 35 jaar. De funktie omvat o.a.: Het ontwikkelen en bewaken van behandelingsmanagement, interne overlegstrukturen en het daarbij behorende f 1 personeelsbeleid in samenwerking met het-i !j! Jeugdpsychiatrisch Centrum en de Z.M.O.K.-school welke zich op hetzelfde terj bevinden en onder hetzelfde bestuur ressorteren. De honorering zal plaatsvinden in overleg het Ministerie van Justitie. Opname in het PGGM Pensioenfonds. De plaats van vestiging zal Zetten of direkte omgeving dienen te zijn (directiewoning is beschikbaar). Voor inlichtingen kunt u zich richten tot twee| leden van de sollicitatiecommissie, m.n. drs. Haasnoot, orthopedagoog (tel. overdag: 08880-3838 of 's avonds 08880-1318) 01 heer R. van Vlijmen, groepsleider (tel. 08880-3838). Sollicitatiebrieven richten aan de voorzitter van de sollicitatiekommissie p.a. Vereniging De Heldringstichtingen, Postbus 16670 AA ZETTEN. De Provinciale Hervormde Jeugdraad Utrecht roept sollicitarf op voor de vakature van Taken onder meer: - advisering en begeleiding van plaatselijk vrijwillig kader, - vorming en training van kader, voornamelijk regionaal en provincia] - meedenken over en werken aan jeugdwelzijn in brede zin. Er wordt gedacht aan iemand die: - meelevend lidmaat is van één der protestantse kerken, - ervaring heeft op het gebied van jeugd- en jongerenwerk, met nan het agogisch handelen, - ervaring heeft met kerkelijk jeugdvormingswerk, - niet ouder is dan 40 jaar. Opleidingseisen: een voltooide beroepsopleiding sociale akademie of vergelijkt! opleiding. De CAO voor het welzijnswerk is van toepassing. Salaris volgens LOAJ. Nadere informatie is op aanvraag beschikbaar. V< inlichtingen kan men zich wenden tot het bure telefoon 030-510345. Sollicitaties binnen 14 dagen aan de Provinci Hervormde Jeugdraad, Prins Hendriklaan 97, 3583 UTRECHT. Koningin Wilhelminalaan 17, Ani Postbus 400, 3800 AK Ani Telefoon 033-1153 IOEHORSTINKI Centrum voor documentatie en informatie over kent enj samenleving, uitgever van de periodieken Archief van dtf Kerken. Concilium, Ecclesia en van boeken en brochure^ o.a. DICmappen, zoekt voor het voeren van de redactie van enkele periodieken voor gespreksgroepen een (m/v - halftime) Deze functie houdt in: het verzorgen van de eindredactie van drie, regelmatig verschijnende periodieken, te weten Ecclesia, Suggestai Jongerengespreksstoffen; het verzorgen van contacten met auteurs, instanties ent organisaties in kerk en maatschappij die met levens- I»1 beschouwelijke vragen bezig zijn. Genoemde periodieken richten zich zowel tot personen c^. groepen binnen de rooms-katholieke gemeenschap, alsooU tot de bredere gemeenschap van kerken. Van hem/haar wordt verwacht: ruime belangstelling voor ontwikkelingen in kerk en 1 wereld f het vermogen om deze ontwikkelingen in een evangelisch en gelovig perspectief te plaatsen initiatief tot het aanknopen van contacten met groepen en groeperingen in kerk en samenleving een oecumenische gezindheid Vereisten: een theologische opleiding, waarbij ervaring/bekendhef met agogische werkvormen van belang is redactionele vaardigheid m bekendheid met kerkelijke organisaties in Nederland 1 strekt tot aanbeveling Honorering geschiedt conform de regeling voor de redactionele medewerkers/medewerksters van De Horstinli Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen hii dfyt directeur van De Horstink, H. J. van Santvoort, tel. 033-17958. jlr Sollicitaties vóór I september te richten aan het bestuur van De Horstink, Postbus 400, 3800 AK Amersfoort.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16