administratief medewerk(st)er organisatiekundige jeugdwerkleid(st)er een HOOFD Ministerie van Defensie staffunctionaris automatisering Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen. adjunct-directeur op landelijk niveau Directeur(m/v) van het Prins Bernhard Fonds (PBF) Werk bij een krant met to docent(e) voor: 4 lessen godsdienst een docent frans voor 24 en docent dults»^ ROTTERDAM EEN LERAAR EEN LERAAR BOUWTECH NIEK ZATERDAG 18 AUGUSTUS 1979 TROUW/KWAR S uitvoeringsorgaan sociale verzekering Utrechtse-weg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AAW/ WA O, WW en Z W. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1250 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. In verband met uitbreiding zijn op de afdeling Interne Organisatie drie vakatures voor de funktie van De organisatiekundige wordt belast met het zelfstandig verrichten van orga nisatie-onderzoeken en geeft in projekten leiding aan circa 2 organisatiekundig medewerkers/assistenten. Hij/zij ressorteert rechtstreeks onder de chef Interne Organisatie. De mogelijkheid is aanwezig dat één van de organisatiekundigen, bij gebleken geschiktheid, doorstroomt naar de funktie van adjunkt-chef van de afdeling Interne Organisatie. Ter uitvoering van bovengenoemde taak verricht de organisatiekundige de volgende werkzaamheden: het leiden van projektteams en het bewaken van de voortgang van een projekt; het, na oriëntatie en overleg, formuleren van probleemstellingen; het verzamelen van onderzoekgegevens en het analyseren hiervan; het formuleren van alternatieven teneinde bestaande problemen op te lossen; het signaleren van en rekening houden met de konsekwenties van de betref fende reorganisaties; het, indien noodzakelijk, begeleiden van de invoering van organisatiewijzi gingen; het zowel intern als extern onderhouden van kontakten. Funk tie-eisen: H.B.O. of Akademisch niveau; ruime ervaring in het organisatie- werk; bekendheid met administratieve organisaties; zo mogelijk enige ervaring in het leidinggeven; analytisch vermogen; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden: voor de funktie van organisatiekun dige een maximumsalaris van f 57.870,- en voor de funktie van adjunkt-chef een maximumsalaris van f 62.506,- bruto per jaar; 8% vakantietoeslag en 6% einde jaarsuitkering; een pensioenregeling bij het P.G.G.M. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Inlichtingen: Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij dhr. J. H. van Urk, afdelingschef Interne Organisatie, on der nummer 03404-42362 I privé 030-783924). Sollicitaties: Belangstellenden kunnen hun schrif telijke sollicitaties richten aan het Hoofd Personeelsdienst, drs. L. Schut, postbus 276, 3700 EA Zeist. Bij de Landmachtstaf te 's-Gravenhage kan worden geplaatst een (mnl./vrl.) Taak: geeft leiding aan het bureau informatie-voorziening t.b.v. de bestuurlijke informatie-voorziening voor het operationele functiegebied van de Koninklijke Landmacht; onderzoekt informatiebehoefte en -processen bij de Landmachtstaf (LAS), ontwerpt zonodig en begeleidt de invoering van nieuwe procedu res en werkmethoden en adviseert omtrent nodige aanpassingen van de organisatie van de LAS; draagt zorg voor het opstellen van informatie- en automatiseringsplannen van de LAS; neemt deel aan de ontwikkeling van geautomatiseerde systemen van de LAS en voert het beheer over ingevoerde geautomatiseerde systemen. Vereist: academische opleiding (bijv. economie, accountant, bedrijfskunde) met adequate kennis van informatica en veranderingsprocessen; bij uitzon dering kan een hogere beroepsopleiding aanvaardbaar worden geacht, mits gepaard gaande met ruime ervaring op het werkterrein; leiding kunnen geven; zelfstandig maar ook in teamverband kunnen werken goede contactuele eigenschappen en rapporteringsvaardigheid. Salaris: voorshands maximaal f 5211,-- bruto per maand. Definitieve rang niveau wordt t.z.t. vastgesteld. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Sollicitaties worden met belangstelling tegemoet gezien door het Hoofd van de Afdeling Burgerpersoneelszaken Koninklijke Landmacht, Postbus 20701, 2500 ES 's-Gravenhage. Koningin Wilhelmmalaan 17, Amersfoort Postbus 400, 3800 AK Amersfoort Telefoon 033-11523/17958 DE HOPSTINKI Centrum voor documentatie en informatie over kerk en samenleving. Uitgever van de periodieken Archief van de Kerken, Concilium, Ecclesia en van boeken en brochures, o.a. DICmappen. De organisatie van de Stichting De Horstink omvat: twee redactionele afdelingen: Kerk en Samenleving en Mens en Maatschappij; enkele bedrijfsmatige afdelingen: Productie (o.a. lay-out, zetterij, drukkerij), expeditie en administratie. De Horstink heeft 20 vaste medewerkers in dienst. Het Bestuur wenst op korte termijn over te gaan tot aanstelling van een die onder leiding van de directeur in het bijzonder zal worden belast met het economisch beheer en de coördinatie van de bedrijfsmatige afdelingen. Voor deze functie gelden de volgende eisen: leidinggevende kwaliteiten en organisatievermogen; economische scholing/opleiding en bedrijfservaring; kunnen werken in teamverband; vaardigheid in het leggen van contacten in verband met bedrijfssamenwerking met gelijkgezinde organisaties; leeftijd circa 40 jaar. Honorering geschiedt conform de belangrijkheid van de functie. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectie procedure behoren. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen hij de directeur, H. J. van Santvoort, tel. 033-17958. Sollicitaties vóór l september te richten aan het bestuur van De Horstink, Postbus 400, 3800 AK Amersfoort. Werkende Jeugd-C.N.V. is de jongerenorganisatie van het C.N.V., met zo'n 35.000 leden. Wij zijn op zoek naar een: die zal worden belast met het projekt ontwikkelingssamenwerkin) onze organisatie. Dit projekt is gericht op bewustwording en mentaliteitsveranderij werkende jongeren ten aanzien van de ontwikkelingsproblematiek. De taak van deze jeugdwerkleid(st)er zal bestaan uit: het geven van voorlichting het samenstellen van informatiemateriaal het vertegenwoordigen van Werkende Jeugd-CNV bij ter zake doJ instanties het organiseren van vormings- en scholingsaktiviteiten de begeleiding van de landelijke werkgroep ontwikkelingssamenwa het verrichten van beleidsvoorbereidende werkzaamheden het integreren van het werkterrein ontwikkelingssamenwerking ii andere werkterreinen van onze organisatie. Standplaats: Utrecht. Geschiktheid voor bovengenoemde funktie staat bij ons voorop, wordt ook gekeken naar opleiding (b.v. hoger beroepsopleiding), ervarin leeftijd (20-30 jaar). Inventiviteit alsmede redaktionele en organisatorische vaardigheid gewenst. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding, ervarin godsdienst graag binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten het sekretariaat van Werkende Jeugd-C.N.V. (met vermelding van solli tie), Postbus 2475, 3500 GL Utrecht. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocei Desgewenst kunnen de resultaten daarvan worden besproken met onderzoekbureau. Nadere informatie kan u telefonisch worden verstrekt door Arie meijer, (030-941041, toestel 211). Met ingang van 1 januari 1980 komt de functie vacant van Het PBF heeft tot doel steun te verlenen aan projecten op het gebied van kunst, wetenschappen, volksontwikkeling, monumentenzorg en natuurbehoud. Het doet dit voor landelijke projecten rechtstreeks, voor initiatieven van regionale strekking via een van de veertien anjerfondsen. In 1978 werd aldus in totaal f 15.000.000,- toegekend. Het bestuur van het fonds wordt bijgestaan door een bureau. De directeur heeft de algemene leiding van het bureau en regelt de werkzaamheden van de medewerkers. Hij is belast met de behartiging van de personeelsaangelegenheden, draagt zorg voor de voor bereiding der vergaderingen en de uitvoering der besluiten, onderhoudt contacten met verwante organisaties, bereidt de anjeracties voor en vertegenwoordigt het fonds mede in verschillende stichtingen, o.m. op het terrein van de fondsenwerving. In nauw overleg met de penningmeester voert de directeur het beheer over de geldmiddelen en wikkelt de toegezegde subsidies af. Bij het beoordelen van de sollicitaties zal in het bijzonder gelet worden op brede culturele belangstelling, goede contacten binnen het werkterrein van het fonds, financieel en administratief inzicht, leidinggevende en representatieve kwaliteiten, goede contactuele eigenschappen, beheersing van het nederlands en de moderne talen. Leeftijd tenminste 35 jaar. Aanvangsalaris tussen f 5.000,- en f 6.000,- per maand. De gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties voor 1 september a.s. te richten tot de voorzitter van het PBF, Leidsegracht 3 te Amsterdam, vergezeld van een goed gelijkende foto en een levensbeschrijving. De sektor „advertentie exploitatie" van Trouw houdt zich bezig met de verkoop van advertentieruimte en de verwerking van orders voor plaatsing. De advertentie orderafdeling is verantwoordelijk voor de administratieve verwerking van de advertentie orders en de lay-out van de advertentiepagina's. Op zeer korte termijn zoeken wij voor deze afdeling een (part-time) leeftijd 23 jaar FUNKTIE-INFORMATIE: administratieve verwerking van advertentie orders het onderhouden van contacten hierover met afdelingen van Trouw en adverteerders het begeleiden van de opmaak het telefonisch opnemen van familieberichten. De werktijden zijn op maandag, dinsdag en donderdag van 8.30 tot 17.00 uur en op vrijdag van 13.00 tot 21.00 uur. Van deze nieuwe medewerk(st)er verwachten wij: een opleiding op Mavo niveau accuratesse OYCftUlQlllQ. Meer informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer J. S. v. Dijk mam Tel. 020-913456 toestel 748. Iw Schriftelijke sollicitaties kunt u richten V aan: Mevrouw L. Witmer, perso-'J i neelafdeling Postbus 2104, 1000 CC Amsterdam onder vermelding van LW/049. Steenderen (Achterhoek) Het bestuur van de Ver. voor Prot. Chr. Kleuter- en Basisonderwijs te Steenderen vraagt z.s.m. voor haar 3-klassige school die het Chr. onderwijs uit overtuiging die nen wil. Inl. en soil, voor 25 aug. bij G. Bendijk, h.d.s., Azaleastr. 7, 7221 AZ Steenderen, tel. 05755-1855 (school), 1209 (huis). Andreasschoo! voor Chr. Mavo, uitgaande van de Ver. voor P.C.O. Ringweg-Koppel 7, Amersfoort Tel. 033-20103 Het bestuur van bovengenoemde vraagt een op de woensdagmorgen in 4 t klassen. Brieven z.s.m. aan de direkteur v school. COLLEGE BLAUCAPEL UTRECHT CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP voor GYMNASIUM ATHENEUM en HAVO. Wlnklerlaan 373, 3571 KG Utrecht tel. 030-712214 Aan onze school kan direct worden: (verv. w. ziekte). Ook naar een deel van dit aantal uren kan geso* I teerd worden Sollicitaties z.s.m. met opgave van bevot ervaring, godsdienst en referenties te richten rector drs. H. J. Groenhuijzen, die ook inlicl verschaft over deze vacature. Christelijke Technische School „DE VAAK Montessoriweg 20 3083 AN Rotterdam Gevraagd zo spoedig mogelijk voor: GEC. BETREKKING ELEKTROTECHNIEK lessen theorie) NATUUR en WISKUNDE (ca. 18 lessen) alsmede volledige betrekking Van soil, wordt verwacht, dat zij het Prot. Ch Onderwijs van harte willen dienen. Schr. soil, uiterlijk binnen 10 dagen na versd nen van dit blad te richten aan de direkteW R. Dele, die desgewenst inlichtingen verstil tel. 010-848400 (school) 774969 (privé).

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12