FAMILIEBERICHTEN Orthopaedlsche schoenen familie Dagelijks over de krant nog steeds actueel onmisbaar goed reclame medium gezellig en krities strips en hoedjes iedereen komt aan bod Kinderen zijn kinderen l Waarschuwen is niet geno Houzeindegatefll: SIRE ZATERDAG 18 AUGUSTUS 1979 TROUW,'KWART iTE kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goede morgen. tante Wil en oom Jan. Allen, die U een warm hart toedragen wensen U geluk op deze dag. Opa en Oma Brunink gefeliciteerd met deze 40 jaar De kleinkinderen Rodenburg hartelijk gefeliciteerd met uw 80-ste verjaardag. De klein- en achterkleinkinderen. In plaats van kaarten 1954 25 augustus 1979 Ps. 67 vers 2 a. „God zij ons genadig en zegene ons". Met deze tekst werd ons huwelijk vijf en twintig jaar geleden ingeze gend. Dankbaar dat De Here ons deze kwart eeuw voor elkaar spaarde, hopen wij D.V. op 25 augustus a.s. onze trouwdag feestelijk te herdenken, samen met onze kinderen, familieleden en vrienden. D. Beldman D. Beldman-Loman en: Ria. Marga-Jan. Nico-Annie. Dirk. Jan. Ieder die ons met deze blijde dag wil feliciteren, is op Zaterdag 25 augustus van harte welkom, na 7.30 uur in Hotel-Restaurant „Dalzicht", Grotestraat 285 te Ni j verdal. 7451 TJ Holten. Augustus 1979 Vianenwee 151. Op 6 september a.s. zijn D.V. onze ouders en grootou ders Tj. A. Herfst M. Herfst-Verhoog 40 jaar getrouwd. Gelegenheid tot gelukwensen op vrijdag, 24 augustus a.s. van 19.00-21.00 uur in het Kerkelijk Centrum van de Hervormde Kerk aan de Ramplaan te Overveem Tevens kunt u dan afscheid van hen nemen i.v.m. hun aanstaand vertrek naar Veenendaal. Wat betreft eventuele giften (van harte welkom!) deze wil het bruidspaar bestemmen voor „Hulp aan kin deren in nood in de derde wereld" (Terre des Hommes). Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Velp: Ben en Cora Jurg-Rob Ellemiek Nieuwerkerk (Zld): Ineke en Hans Ingeborg Saskia Eefde (Gld): André 2023 BM Haarlem, augustus 1979 Verspronckweg 58. Dankbaar en blij dat God hen zo lang voor ons en voor elkaar heeft gespaard, hopen wij D.V. woens dag 29 aug. te gedenken dat onze ouders en grootou ders Arie Hendrik v.d. Kooi Anna Talma 50 jaar getrouwd zijn. Een ieder die hen wil feliciteren is hartelijk welkom van 8-half 10 's avonds in „De Fokkema's Plaats" te Westergeest. Kinderen en kleinkinderen. Kolkum, van Scheltingalaan 21. Heden nam de Here toch Zich onze lieve schoonzuster Femmigje Streutker in de leeftijd van bijna 81 jaar. sinds 8 mrt. 1945 weduwe O. Zomer N oord sc heschut G. Zomer B. Zomer-Sikken Holla ndscheveld: E. R. Otten-Zomer Hoogeveen: F. Zomer J. Zomer-Wolting G. Otten-Zomer M. Otten Aalten: P. Zomer G. Zomer-Strijker Alteveer: A. Zomer-Bloeming Hoogeveen: M. Oostenbrink-Zomer Hollandscheveld, 14 augustus 1979. Bestuur en Schoolleiding van het Comenius College te Hilversum ontvingen bericht van overlijden van de heer T. van Donselaar die de school van 1922 tot 1964 als docent wiskunde met grote trouw en bekwaamheid heeft gediend Met dankbaarheid gedenken zij het werk dat hij voor de school heeft verricht. Ir. J. D. Bijloo; voorz. bestuur Drs. R. Hartman, rector Hilversum. 12 augustus 1979. Niet alsof ik het reeds gegrepen heb of reeds volmaakt ben, maar ik jaag er naar of ik het ook grijpen mag, omdat ik ook door Jezus Christus gegrepen ben Fillipenzen 3 vers 12 Heden overleed, nog geheel onverwacht, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Helena Johanna Kouwenhoven-van Leeuwen weduwe van L. A. Kouwenhoven in de ouderdom van 87 jaar 's-Gravenhage: D. J. F. Kouwenhoven J. S. Kouwenhoven-Mertens Clayton (USA): E. van Ardenne-Kouwenhoven. H. van Ardenne Velp J. van der Heul- Kouwenhoven W. van der Heul klein- en achter-kleinkinderen 6881 EA Velp (Gld) 16 augustus 1979 Hogeweg 33 Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het Mortuarium van „Het Ziekenhuis", Pres. Kennedylaan 100 te Velp: bezoek aldaar za. en zo. vap 10.00-10.45 uur, ma. 18.00-19.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden dins dag 21 augustus a.s. om 14.00 uur op de be graafplaats de Herv. kerk aan de Hoofdstraat te Sassenheim, voorafgegaan door een korte rouwdienst in het rouwcentrum „de Vliem" Jacoba van Beierenlaan 4 te Sassenheim. Indien U de begrafenis en rouwdienst wenst bij te wonen wordt U verzocht om 13.30 uur in het rouwcentrum aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in bovengenoemd rouwcentrum. Ik heb het geloof behouden: 2 Tim 4 7 en 8 Heden werd in de leeftijd van 87 jaar onze lieve schoonzuster en tante Helena Johanna Kouwenhoven-van Leeuwen weduwe van Leendert A. Kouwenhoven in het Vaderhuis opgenomen Den Haag, 16 augustus 1979 „Duinhage" Den Haag: J. P. Spreij-Kouwenhoven Veenendaal: W. H. Overduin-Kouwenhoven J. Overduin Arnhem: G. M. J. van Deth C. G. van Deth-Schuurman Stekhoven Rijswijk: S. J, C. Kouwenhoven- van der Boom Hoogvliet: T. H. Bolt-Hekman neven en nichten Na een kortstondige ziekte heeft de Heere in de gezegende ouderdom van 83 jaar tot Zich geno men onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder, Derkje Lenters-Zweers sedert 16 juli 1945 weduwe van Jan Herm Lenters Here de heerschare, welzalig de mens die op U vertrouwt Psalm 84 13 Vriezenveen: A. Lenters N. Lenters-Bramer Hardenberg: H. J. Nijman Lelystad: Z. Brouwer-Lenters B. Brouwer Wierden: H. Harmsen-Lenters J. Harmsen Vriezenveen: H. J. Lenters J. J. Lenters-Slot G. Lenters G. J. Lenters-Bruisma T. Bom-Lenters P. L. Bom klein- en achter- kleinkinderen Vriezenveen, 17 augustus 1979 Krijgerstraat 16 Correspondentieadres: Kruisstraat 21, 7671 HB Vriezenveen. Moeder is opgebaard in de aula. Kerkstraat 4 te Vriezenveen. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 20 augustus a.s. 's avonds van 7.30 tot 7.45 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 21 augustus 's middags 2.00 uur in de Ger. Kerk te Vriezenveen, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aldaar. Belangstellenden worden verzocht hierbij aanwezig te zijn. De Here heeft tot Zich genomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna van Alten op de leeftijd van 90 jaar Apeldoorn7 J. Mulder-van Alten Heemstede: Joh. van Alten I. van Alten-Boerma Soest. W. Bönker neven en nichten Zeist, 16 augustus 1979 „De Looborch", Woudenbergseweg 42 Correspondentieadres. R. Witké. Nijenheim 51-19, Zeist. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de algemene begraafplaats, dinsdag 21 augustus a.s. om 14.00 uur. Hieraan voorafgaande zal om 13.00 uur een dienst gehouden worden in „De Looborch". Vertrek van daar om 13.45 Jezus Christus is gisteren en heden dezelfde en tot in eeuwigheid". Hebreeën 13:8 God nam plotseling tot Zich, onze lieve vrouw en moeder Trijntje Rinske Parlevliet-Mobach op de leeftijd van 55 jaar. Met alle kracht, die in haar was, heeft zij de boodschap van haar Heer gebracht. Katwijk aan Zee: A. M. Parlevliet Oude Wetering: Janet Hendriksen-Parlevliet Wim Hendriksen Zierikzee: Dieneke Parlevliet Makkum: Nico Parlevliet Dineke Parlevliet-v.d. Woestijne Katwijk aan Zee: André Parlevliet Johan Parlevliet Katwijk aan Zee, 17 augustus 1979 Parklaan 52 De overledene is opgebaard in de rouwkamer Zuidstraat 103, te Katwijk aan Zee. Bezoek aldaar zaterdagmiddag van 4-5.30 uur. Geen bloemen geen toespraken De rouwdienst is bepaald op maandag 20 au gustus a.s. om 2.30 uur in de Triumfatorkerk aan de Piet Heinlaan te Katwijk aan Zee waarna om ca. 3.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemde kerk. God nam uit onze familiekring weg onze schoonzuster en tante Tiny Parlevliet-Mobach echtgenote van A. M. Parlevliet Katwijk a. Zee: N. Parlevliet A. Parlevliet-van Hengel Leiden: G. Bonda-Parlevliet W. Bonda Dode waard: A. R. Geurts-Parlevliet A. Geurts Zoeterwoude: H. G. Parlevliet Katwijk a. Zee: D. Parlevliet P. J. Parlevliet-Schelhaas Haren: E. C. Parlevliet H. I. Ambacht: E. W. Kampherbeek-Parlevliet A. J. Kampherbeek neven en nichten 17 augustus 1979 Tot onze diepe droefheid is heden van ons weggenomen, mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Mina Frederika Bartels Heijerman op de leeftijd van 59 jaar Mijn genade is U genoeg" (2 Kor.; 12 vers 9) Oudwoude: W. Bartels Hellendoorn: G. B. Bartels J. Bartels-Rusticus Willem en Yke Eindhoven: A. Oosterhoff-Bartels Frederike en Menno Leeuwarden: J. Kramer-Bartels B. B. Kramer Sjerp en Willemijn Kampen: F. J. Bartels J. Bartels-Kramer Willem - Frederik Bolsward: H. J. Bartels Oudwoude. 17 augustus 1979 Huisternoord I Gelegenheid tot condoleren op maandag 20 augustus van 19.30-20.00 uur in het gebouw achter de Ned. Herv. kerk te Oudwoude en een half uur voor de aanvang van de Dienst van Woord en Gebed welke gehouden zal worden op dinsdag 21 augustus om 13.30 uur in de Ned. Herv. kerk te Oudwoude, alwaar de teraarde bestelling zal plaatsvinden. „Mijn genade is U genoeg" Uit onze familiekring werd weggenomen onze lieve schoonzuster en tante M. F. Bartels-Heijerman Lemele: G. B. Bartels Hellendoorn: H. J. Bartels C. C. Bartels-Bult Huizen (NH): B. Broeze-Bartels J. Broeze Arnhem: J. G. Bartels J Bartels M. Bartels-O'Hehir neven en nichten. Moedig en vertrouwend op haar Heer, heeft geleefd en is gestorven, onze lieve oudste zuster Alida Sluis sinds 19 nov. 1966 weduwe van Enno Jan van der Schans op de leeftijd van 67 jaar. Johannesburg (Z.-Afrika), 16 augustus 1979. Groningen: M. Sluis-de Bruijn Delfzijl: Jac. Sluis E. Sluis-Rooseboom Naarden: M. C. Sluis-Sluis Herm. Sluis Groningen: E. Sluis H. J. Sluis Bussum: A. D. Dekker-Sluis K. P. Dekker Drachten: J. Sluis M. Sluis-Kuik Werkendam: G. van Sluis-Sluis L. van Sluis Na een ernstige ziekte overleed in het geloof in haar Heer en Heiland, onze lieve schoonzuster en tante Alida Sluis geboren 23 oktober 1913 sedert 19 november 1966 weduwe van E. J. van der Schans. Johannesburg, 16 augustus 1979 229 Seniordrive, Blackheath 2159 Balfour: (Zuid-Afrika) H. W. Heslinga-van der Schans H. S. Heslinga Huis ter Heide (Utrecht): E. J. Diekema-van der Schans T. Diekema Bronkhorstspruit (Zuid-Afrika): W. J. Roos-van der Schans G. D. Roos neven en nichten Psalm 68:10 (Oude Berijming) Na een zwaar en moeilijk lijden nam God heden tot zich onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Roelfien Kloosterman op de leeftijd van 94 jaar. Sinds 5 april 1969 weduwe van L. Wind Hoogeveen: E. Wind H. Wind-Buhs Rijnsburg: A. Koomans-Wind Hoogeveen: J. Nederhoed-Wind B. A. Nederhoed Amersfoort: P. Germs-Wind J. Germs klein- en achterkleinkinderen 7902 GE Hoogeveen, 17 augustus 1979 Bentinckslaan 16 De begrafenis zal plaatsvinden op 21 augustus a.s. om 12.30 uur op de begraafplaats te Hooge veen. Voor de vele blijken van medeleven, die ik mocht ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man Peter Bierema betuig ik u allen mijn hartelijke dank S. Bierema-Plas Groningen augustus 1979 9744 K.E. Gabriëlstraat 62. Langs deze weg danken wij allen die hun medeleven betoonden na het overlijden van onze lieve vader, behuwd- en grootvader Aldert P. van Nieuwkoop Namens de familie: N. S. G. Rasser-van Nieuwkoop L. C. van Nieuwkoop Oegstgeest, augustus 1979. 't Is niet eenvoudig Heer het „dankend aan U weergeven". Maar U bent ons nabij geweest en zoveel mensen om ons heen. En nog steeds. Hartelijk dank aan allen die met ons hebben meege leefd en ons hebben geholpen, in welke vorm dan ook, na het zo plotselinge sterven van onze lieve Jaap P. H. Wiersema H. G. Wiersema-van der Es Rieks, Bert, Greetje, Trijntje, Eppo Kootstertille, augustus 1979. Th. W. Verwoerd Meidoornlaan 3, Lopik 03475-1480 el o ftiblicatie aangeboden door dil blad in samenwerking I" de Siichiing Ideele Reclame

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10