Dordrecht 2 FAMILIEBERICHTEN SNEEK DOCENT, IOC geeft steun WK 470-klasse voor Japanners Draw Flamingo's iï-6* 16 AUGUSTUS 1979 TROUW/KWARTET P 6 - RHS 11 I van maandag tot en met vrijdag telefo- |an 9 00-19.30 uur opgegeven worden op 020-913456 igavond is dit alleen mogeluk van 00 uur. nC jgg| gefeliciteerd ZURBURG l in, Jde(2de verjaardag. sn. leren, ideren, lein kinderen. Goedemorgen Wandelende fietsers, har telijk gefeliciteerd door jullie sportieve en onspor tieve kinderen en door jullie wandelend klein kind. Goede morgen. Tante Cor oom Dirk Hartelijk gefeliciteerd met uw 40-jarig huwelijk. Een fijne dag gewenst! Nichten en neven. Oom Marius Tante Sjaan! van: Marjoke, Leo, Wim, Winny, Dennis, HA Karei en Alfred raat 28 de ^ote ontsteltenis en ondoorgrondelijk ns werd plotseling uit onze familiekring r: nomen onze lieve broer, zwager en oom nmi emfohan Theodorus Lemckert rftijd van 68 jaar. n Haag: E. Lemckert-Kaptein 'Veth P. J. Kaptein B. Lemckert-van der Sar lil PdVl Iversum: 1 -J9 C. Jaarsma-Lemckert §elDen Haag: H. LemcKert-Folmer an J. D. Lemckert 1 va E. Lemckert-van der Pol Pfewoile: ten N. Lemckert-Kuiper /Vastrecht: id. o D. M. Hernamt-Lemckert F. B. Hernamt veriiHilversum: aard iwa| M. M. Lemckert-Kleyn J. Kleyn W. K. Lemckert-Bos C. Bos nichten en neven. jitel eWltailtus 1979. >nd tl onverwacht werd uit onze familiekring 10 fnomen onze geliefde zwager en oom per ereilohajn Theodorus Lemckert isinl entfouderdom van 68 jaar. rzi^ülen hem erg missen, stral t.b A. C. Hoekstra-Buddingh rnsl P. Hoekstra Igel J. M. Buddingh en» W. C. Buddingh-Spruit Só M. Zijl mg neven en nichten n-Veenendaal, 13 augustus 1979. i langdurig, moedig gedragen lijden is in Christus Jezus ontslapen onze beste zwager en oom Pieter van der Meij i 23 augustus 1908. Iffi; is verlost, '*God heeft hem welgedaan. Deventer: T. van der Meij Epe: F. van der Meij H. van der Meij-Hoenders Zeist: P. van der Meij Zwolle: D. van der Meij L van der Meij-Hylkema neven en nichten. I™ ter. 14 augustus 1979. lgin Wilhelminalaan 73. an overleed vrij plotseling, voorzien van de nenten der zieken, in het St. Josephzie- te Deventer mijn beminde zoon, onze are broer, zwager, oom eh medebroeder (Dominicus) Hogenbirk O.F.M. Gardiaan in Vorden 162 jaar oud; 41 jaar minderbroeder en priester. igen u met ons voor hem te bidden. fn, 15 augustus 1979 loseweg 99. Namens familie en medebroeders: G. Keverkamp O.F.M. I vicarius ig 17 augustus zal om 19.30 uur voor de -^dene een avondmis worden gevierd in de Chiekerk H. Antonius, Ruurloseweg 101 te Wag 18 augustus is om 15.00 uur de plech- ptvaart in dezelfde kerk, waarna de be- ws op de R.K. Begraafplaats te Vorden- Wburg. Door een verkeersongeval heeft God onze lieve zoon, broer, kleinzoon en neefje Foeke, Jasper, Johannes op 12-jarige leeftijd voor ons zo plotseling tot Zich genomen. Wij mogen hem bij zijn Heiland weten, toch valt het ons moeilijk te beseffen, dat wij hem nu voortaan in de kring van ons gezin waarin hij een zo eigen plaats innam, zullen moeten missen. uit aller naam: H. Hofstee J. Hofstee-Abma Rotterdam 14 augustus 1979 Kromme Zandweg 101. Geen bloemen Foeke is thuis opgebaard. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag middag 17 augustus a.s. in de Geref. Bethel- kerk, Boergoensevliet 24, Rotterdam-Zuid om 14.00 uur waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Herv. begraafplaats (Charlois) Char- loisse Lagedijk 680 om 14.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Geheel onverwacht werd uit onze familiekring weggenomen ons lief kleinkind en neefje Foeke Hofstee Hij was nog maar 12 jaar. Heer van uw kerk. Gij hebt het woord genomen en zegt ons: „laat de kinderen tot Mij komen, wamt hunner is het koninkrijk." Wommels: J. Abma-Mulder Sunnyside (USA): R. van Oostrum-Abma Tj. J. van Oostrum J. Abma R. Abma-Faber Wommels: F. Abma J. Abma-Hobma Wommels: S. Postma-Abma W. Postma Woudenberg: A. R. van der Wal-Abma D. van der Wal Sneek: J. J. Abma S. Abma-Faber Bergum: D. J. Abma A. Abma-Posthuma Damwoude: A. S. Dijkstra-Abma K. Dijkstra Bolsward: J. van Manen-Abma H. van Manen Rotterdam, 14 augustus 1979. In Gods hoede is hij weigeborgen. Met grote verslagenheid namen we kennis van het overlijden door een verkeersongeval van Foeke Hofstee op 12-jarige leeftijd. We bidden de Heer dat Hij de ouders, broers en zusjes heel nabij wil zijn in hun verdriet. We geloven met hen dat Foeke nu bij God is. Dat geloof is hun en onze troost in dit verdriet. Rotterdam, 14 augustus 1979. Personeel en leerlingen van de Wilhelminaschool voor chr. l.o. Julianaschool voor chr. mavo Het Bestuur van de Vereniging voor basis-onderwijs en mavo op prot. chr. grondslag te Rotterdam-Charlois. Barmhartig en genadig is de Here, lankmoedig en rijk aan goedertierenheid; niet altoos blijft Hij twisten, niet eeuwig zal Hij toornen Hij doet ons niet naar onze zonden en vergeldt ons niet naar onze ongerechtig heden; maar zo hoog de hemel is boven de aarde, zo machtig is zijn goedertierenheid over wie Hem vrezen. Psalm 103 8-11 In dankbaarheid gedenkend wat hij voor ons heeft betekend, berichten wij U het overlijden van Cornelis Anthonie Arie Wilcke op de leeftijd van 68 jaar. Deventer: A. G. Bos-Drenth Heumen: Roeland Wilcke Georgine F. Wilcke-Steenhuis Ernst - Julius - Horacio Hoofddorp: Peter P. Wilcke Els J. M. Wilcke-van Eyden Martijn - Paul Amsterdam: Marjolein N. H. van Zijverden- Wilcke Jan van Zijverden Hoevelaken: Piet Hein Wilcke Mieke Wilcke-v.d. Linden Edo - Marye Caroline Nieuwegein. Christa J. M. Wilcke Deventer, 14 augustus 1979 Hoge Hondstraat 85 De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 18 augustus. De rouwdienst begint om 11.00 uur in de Open Hof. Karei de Grotelaan 361 te Deventer. Gelegenheid tot condoleren vrijdag avond van 19.00 tot 19.30 uur in het Rouwcen- 'trum van Twickelostraat 3 te Deventer en na de begrafenis in de „de Open Hof" Geen toespraken. Geen bloemen. „De Heer is mijn Herder" Ps. 23 Heden nam de Heer tot Zich onze lieve zorgza me moeder en dochter Johanna Molenaar-Dubbeld weduwe van W. Molenaar in de leeftijd van 36 jaar. Nora Dijo Robbert Familie J. Dubbeld Familie W. Molenaar en verdere familie 's-Gravenhage, 14 augustus 1979 Melis Stokelaan 2550 Correspondentie-adres: Arnold Spoelplein 64. Gelegenheid tot bezoek donderdag en vrijdag van 19.30 u - 20.00 u. in rouwcentrum „Wal deck", Tramstraat 84, 's-Gravenhage/Loosdui- nen. Zaterdag 18 augustus om 12.00 uur wordt de Dienst van Woord en Gebed gehouden in de Ontmoetingskerk, Louis Davidsstraat 2, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de N.H. Begraafplaats aan de Willem III straat. Gelegenheid tot condoleren in het Gemeente centrum naast de Abdijkerk na afloop van de begrafenis. Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg onze geliefde zwager en oom Cornelis Molenaar weduwnaar van Mijntje van Middelkoop op de gezegende leeftijd van ruim 90 jaar. De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken, ik zal in het huis des Heren blijven in lengte van dagen. Namens de familie: Sleeuwijk: C. Visser Amsterdam: A. van Middelkoop Oude Meer: P. Rensen Amsterdam: P. van Middelkoop van Groningen neven en nichten. Oude Meer, 12 augustus 1979 Aalsmeerderdijk 27 1438 AS post Aalsmeer. De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 17 augustus a.s. om 13.30 uur in „Het Brandpunt", naast de Ned. Herv. kerk te Hoofddorp, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de oude algemene begraaf plaats te Hoofddorp. Na de teraardebestelling is er in „Het Brand punt" gelegenheid tot condoleren. Vertrek van Aalsmeerderdijk 27 om 13 uur. Geen bloemen. Zij heeft de vaste grond gevonden, waarin haar anker eeuwig hecht: de dood van Christus voor de zonden, van eeuwigheid als grond gelegd. Wachtend en vertrouwend op de Heer haar Heiland is heden op de leeftijd van 81 jaar in volle vrede van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Jantje van der Woude gehuwd geweest met Jacob Duisterwinkel, overleden op 7 september 1973. Zij heeft voor ons veel betekend Wij denken aan haar met gevoelens van dank baarheid. Dokkum, 15 augustus 1979. Grijpskerk: J. Duisterwinkel A. J. Duisterwinkel-Terpstra Aalsmeer: J. Duisterwinkel A. W. Duisterwinkel-van Tol Arianne Juliette Zaterdag 18 augustus 1979 zal om 2 uur n.m. een korte dienst van woord en gebed worden gehouden in de Geref. kerk te Ternaart. Daarna vindt de begrafenis plaats op de alge mene begraafplaats te Ternaart. Op vrijdag 17 augustus 1979 bestaat van 7.30 uur tot 8.30 uur n.m. gelegenheid tot condole ren in de aula van het ziekenhuis „De Sions- berg" te Dokkum. Correspondentieadres: De Roder 20, Grijpskerk. Heden overleed zacht en kalm, onze zorgzame vader en opa Jan Dolima Sinds 26 oktober 1975 weduwnaar van Etje Hoiting in de ouderdom van 83 jaar. „Looft den Heere om Zijn genade." Psalm 103 Groningen, 14 augustus 1979 „Menno Lutterhuis", Paterswoldseweg 267/108. Corr. adres: Marcus Buschstraat 119, 9934 GJ DelfzijL T. Fekkes-Douma J. D. Fekkes Voorburg: G. A. de Jong-Douma Chr. de Jong Alkmaar: Th. Snip-Douma G. J. Snip Delfzijl: F. J. Douma H. H. Douma-Van der Es K. P. Dekker-Douma H. Dekker Hoogkerk: M. Douma T. Douma-van der Staal en kleinkinderen Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 18 augustus om 10.00 uur in de kerkzaal van het „Menno Lutterhuis". ingang Bezet tingslaan. waarna om plm. 11.00 uur de begra-, fenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Hoogkerk. Vanaf 9.30 uur gelegenheid tot condoleren. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets" (Psalm 23) God haalde zijn doodmoede pelgrim thuis. Heden ontsliep zacht en vredig onze zeer ge liefde vrouw, moeder, schoonmoeder, zuster en oma, Richtje IVeerman-Zuidema geboren 4 januari 1901 te Joure (Fr.) Oud Beierland U. W. Weerman Joh. C. Weerman H. B. Weerman Rotterdam C. H. C. Weerman-Drinkenburg Marjo Irene Ulco Oud Beierland J. U. Weerman W. H. Weerman-Meenks Henk Ingeborg Iris Oud Beierland, 14 augustus 1979 Graaf v. Egmondstraat 67. Zaterdag 18 augustus a.s. zal er te 11.00 uur een dienst van woord en gebed gehouden worden in de Ontmoetingskerk, Van Gentstraat 38 te Oud Beierland, waarin Ds. W. E. den Hertog hoopt voor te gaan. Daarna vindt de ter aarde bestelling plaats op de algemene begraafplaats aan de H.B.S.-laan te Oud Beierland. Na af loop is er gelegenheid in de Ontmoetingskerk de familie te condoleren. Geen bloemen en geen bezoek. Dankbaar dat zij zolang met intense liefde en zorg onze Moeder en Oma is geweest, en daar om bedroefd dat zij nu niet meer bij ons is, maar in het vertrouwen dat zij ons altijd heeft voorgeleefd, delen wij U mede dat de Heer tot Zich heeft genomen Cornelia Jannetta Verkerk wed. van Jan Vijzelaar op de leeftijd van 82 jaar. Amstelveen: P. Vijzelaar G. Vijzelaar-Verkerk Lia en Frank Gertjan Rijswijk: G. C. Vijzelaar M. M. Vijzelaar-Verschoor Jan Varsselder: A. de Vries-Vijzelaar R. de Vries Minne Nelly Amsterdam 14-8-1979 correspondentie-adres P. Vijzelaar, Prof. P. Scholtenlaan 36, 1181 ME Amstelveen. De overledene is overgebracht naar Uitvaart centrum Zuid, Fred. Roeskestraat 91 (voor heen Prinses Irenestraat) te Amsterdam, al waar geen bezoek. De crematie zal plaats hebben vrijdag 17 au gustus tegen 11.20 uur in het Crematorium „Westgaarde", Ookmeerweg 275 te Amster dam. einde Osdorperban, bereikbaar met bus 23. Hieraan voorafgaande zal een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de aula van het Crematorium. Vertrek van het Uit vaartcentrum tegen 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het Cre matorium. Tot onze droefheid vernamen wij dat de Here onverwachts uit ons midden tot Zich heeft genomen onze oud-wijkpredikant Ds. A. Wisgerhof Met dankbaarheid gedenken wij de trouw en toewijding, waarmee hij onze wijkgemeente de laatste 19 jaar van zijn ambtelijke loopbaan tot aan zijn emeritaat in 1974 heeft gediend. Mogen de tekstwoorden waarmee hij afscheid van zijn ambtswerk heeft genomen tot kracht en troost zijn voor mevrouw Wisgerhof en haar kinderen: 1 Cor. 16 vers 22 en 23: „Indien iemand den Heere Jezus Christus niet liefheeft, die zij eene vervloeking: Maranatha! De genade van den Heere Jezus Christus zij met u." Kerkeraad Wijkgemeente V, West der Ned. Herv. Gemeente Veenendaal. Praeses: Ds. J. Smit Scriba: Oud. T. Dankers Daar het onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken willen wij een ieder langs deze weg op recht dankzeggen voor de belangstelling getoond bij het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, broer, schoonzoon, zwager en oom: Martinus Dijkshoorn Capelle a.d. IJssel, 15 augustus 1979 Berm weg 298 Mede namens kinderen en verdere familie Mevrouw A. Dijks hoorn- Stolk. Voor het medeleven tijdens ziekte en na het overlij den van onze geliefde man, vader en grootvader Cornells de Jonge betuigen wij onze oprechte dank. Door de grote belangstelling is het ons niet mogelijk allen persoonlijk te bedanken, maar wij hebben hieruit ook heel sterk de gemeenschap in het geloof ervaren en dat alles is ons tot grote troost geweest. Uit aller naam: J. de Jonge-van de Stouwe De Bilt, augustus 1979. Thorbeckeweg 43. BOGERMAN COLLEGE CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP MAVO-HAVO-VWO Gevraagd m.i.v. 1-9-1979 NEDERLANDS 25 uur le graad Van de sollicitanten wordt een positie ve inbreng verwacht, ook wat betreft het christelijk karakter van de school. Sollicitaties dienen een duidelijk beeld te geven van opleiding en levensbeschouwelijke en on derwijskundige opvattingen; zij worden, voor zien van referenties, verwacht voor 25 augustus a.s. bij de rektor. drs. C. de Graaff. Schooladres: Hemdijk 2. Postbus 172, 8600 AD Sneek. Inlichtingen telefonisch: school 05150- 17125, huis 05150-13673. Met ingang van 16 augustus 1979 ligt het bouwplan voor de uitbreiding van het Gerechts gebouw aan het Steegoversloot gedurende één maand voor iedereen ter inzage in het Stads kantoor (kamer 514), Spuiboulevard. bouwplan uitbreiding gerechtsgebouw aan het steegoversloot ter inzage Burgemeester en wethouders hebben het voor nemen voor dit plan bouwvergunning te verlenen. Daarbij zullen zij gebruik maken van artikel 16, lid 2 (bouwen in uit te werken ptangedeelten), van de vrijstellingsbevoegdheid ingevolge artikel 13. lid 3, artikel 14, lid 3, en artikel 18, sub 1, en van de wijzigingsbevoegdheid als bedoeld in artikel 17, sub 5, van de voorschriften die behoren bij het bestemmingsplan Bleijenhoek. Belanghebbenden kunnen gedurende de termijn, dat het bouwplan ter inzage ligt, bij het college van burgemeester en wethouders schriftelijk bezwaren indienen tegen dit bouwplan. Dordrecht, 16 augustus 1979 LAUSANNE Een commissie van het Internationaal Olympisch Comi té heeft een miljoen dollar, dat is ongeveer twee miljoen gulden, be schikbaar gesteld aan nationale co mités die volgend jaar sportlieden naar de Olympische Spelen willen sturen, maar daarvoor het geld niet hebben. De comissie, die vergaderde onder voorzitterschap van IOC-prae- ses Lord Killanin, zal alle nationale Olympische comités vragen of zij fi nanciële steun nodig hebben voor het uitzenden van atleten naar Lake Pla cid of Moskou. „Zodra we alle antwoorden binnen hebben, beslissen we hoe het geld zal worden verdeeld," aldus een woord voerder „We willen alle landen gelijk behandelen, omdat sommige rijke landen minder welvarende Olympi sche comités hebben." De commissie wil de reiskosten van de atleten fi nancieren uit de gelden die het IOC verkrijgt uit de verkoop van de televi sierechten. MEDEMBLIK De Japanners Mlyu- ki Kai en Ryo Komiay zijn bij Me- demblik wereldkampioen in de 470- klasse geworden. De Japanners zeil den de zesde en laatste race alleen maar uit. meer was er niet meer nodig om de eerste plaats te behouden. De beste Nederlanders waren Henk van Gent en Jan Willem van den Hondel, op de veertiende plaats. Willy van Bladel en Cees van Bladel werden vijftiende. Het Italiaanse duo Di 8alle en Vassa- lo hebben de eerste wedstrijd in de strijd om de wereldtitel in de 420- klasse bij Troia in Portugal gewon nen. De Nederlanders kwamen in de top van het klassement niet voor. AMSTELVEEN De tweedaagse wedstrijd tussen de cricketelftallen van de Flamingo's en de Free Fores ters is onbeslist geëindigd. De Free Foresters sloten hun perspectiefrijke eerste Innings op 144 voor 3. Het Nederlandse elftal gebruikte daarna vrij veel tijd voor 186 runs uit de tweede Innings, waarvoor Van der Gun (20). Vermeulen (48) en Van Meurs (47) goede bijdragen leverden. De Fee Foresters stonden voor de taak binnen drie en een half uur 219 runs te maken voor de overwinning. Dat was teveel gevraagd. Wijkhuizen (3/37) en Lubbers (2/31) bowlden erg secuur en maakten snel scoren onmo gelijk. De Free Foresters bleven daar door steken op 150 voor 8 en dat betekende dat de Flamingo's na een weinig overtuigende start op dinsdag toch nog een onbeslist bereikten te gen de ploeg die vrijdag en zaterdag tegen het Nederlandse elftal speelt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 11