FAMIUEBERICHTEN OINSDAG 14 AUGUSTUS 1979 TROUW/KWARTET P 8 - kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Gerrit Jan Seinen weduwnaar van Grietje Elzing en Geesje Wilms weduwe van Herman Bruna Nieuw-Schoonebeek, 10 augustus 1979 Europaweg 1, 7766 AA. Op 18 augustus a.s. zijn onze ouders Arie de Boom en Dicky de Boom-Boot 25 jaar getrouwd. Wij willen u graag gelegenheid geven hen hiermede te feliciteren D.V. op zaterdag 18 augustus vanaf 19.30 uur in de aula van de Groen van Prinsterer- school. Dr. Kuyperstraat 3 te Barendrecht. Hun dankbare kinderen Jenneke en Bas Els en Kees Aart Joke Paul J" augustus 1979 Korianderhof 31 2991 HD Barendrecht D.V woensdag 22 augustus 1979 herdenken onze geliefde ouders dat ze 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden Frederik Jan Makkinga Adriana Makkinga-Kuiper Orionweg 117, IJmuiden. Receptie van 17.00-19.00 uur in het hotel „Het Hoge Duin", Rijkertaertszweg 50, Wijk aan Zee. Heden is overleden Albert de Groof echtgenoot van Elizabeth Rooseboom eerder weduwnaar van Maartje Pekelharing op de leeftijd van 86 jaar 's-Hertogenbosch: E. de Groof-Rooseboom 's-Hertogenbosch: A. J. Groen-de Groof Y. Groen Zandvoort: M. G. Ruige-de Groof A. P. Ruige Halsteren: A. de Groof T. E. de Groof-den Boggende Amstelveen: V. E. I. de Groof klein- en achter kleinkinderen. 's-Hertogenbosch, 7 augustus 1979. Buitenhaven 32. Op uitdrukkelijke wens van de overledene heeft de begrafenis in alle stilte plaatsge vonden. Bij het verscheiden van onze oud-predikant Ds. A. Wijngaarden denken wij dankbaar terug aan het werk, dat hij gedurende de jaren 1926-1934 in onze ge meente heeft mogen verrichten. Sterke de Heer zijn vrouw en kinderen. Namens de Raad van de Geref. kerk van Bedum Ds. C. van der Giessen, praeses E. de Jong. scriba 10 augustus 1979 ..Geloofd zij God met diepst ontzag. Hij overlaadt ons dag aan dag Met Zijne gunstbewijzen Die God is onze zaligheid." Na geruime tijd liefdevol verpleegd te zijn geweest in de „Nassau-Odijckhof te Drieber gen is in Zijn Heer en Heiland ontslapen, onze lieve vader en grootvader Hendrik Bontan weduwnaar van Willemijntje Legemaat op de leeftijd van 78 jaar Utrecht G. J. Bontan A. Bontan-Seldenthuis Ermelo: J. Bontan M. Bontan-Verkerk Nijverdal G. C. Valk-Bontan G. Valk Doorn: H. Bontan A. J. Bontan-Nugteren W. M. Bontan C. G. Bontan-Laros en kleinkinderen. Driebergen, 13 augustus 1979. Corr.adres: H. Bontan. Rozenlaan 3. Doorn. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op don derdag 16 augustus 1979 om 14.00 uur op de Nieuwe algemene Begraafplaats aan de Arn hemse Bovenweg te Doorn. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Geref. Maranatha kerk. Melvill van Carnbeelaan 34 te Driebergen welke aan vangt om 12.45 uur. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Begrafenisonderneming W. Jan sen. Heuvelweg 1 te Doom. Gelegenheid om uw deelneming te betuigen woensdagavond 15 augustus 1979 van 19 30-20 30 uur en na afloop van de begrafenis. ..HERE. Gij zijt ons geweest een toevlucht van geslacht tot ge slacht" Psalm 90:1 Heden nam de Here na een kortstondig ziek bed in de zekerheid van het geloof tot Zich Zijn kind Albert Wisgerhof Dienaar des Woords op de leeftijd van 70 jaar. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft mogen betekenen als lieve en zorgzame man en als fijne vader en opa. vinden wij onze troost in de beloften van de God van het verbond. Veenendaal: E. G. P. Wisgerhof-Heijlen Amersfoort: Gerrit Jan Wisgerhof Martha Wisgerhof-Mendel Alke en Josien Maarssen: Han Tienhoven-Wisgerhof Bert Tienhoven Maarn: Riet Hammers-Wisgerhof Wim Hammers Anne-Marie en Marjolein Veenendaal: Bert Wisgerhof Roosje Wisgerhof-Beijen Elsbeth 11 augustus 1979 Pampagras 83, 3902 SV Veenendaal Aan huis liever geen bezoek. Geen toespraken. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdag 15 au gustus van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van het bejaardencentrum 't Boveneind (ingang Pam pagras) en na de begrafenis in de ontvangka mer van de begraafplaats. De dienst van Woord en Gebed zal plaatshebben op donder dag 16 augustus om 13.00 uur in de Oude Kerk, Markt, Veenendaal. De begrafenis zal plaats vinden om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats „Rusthof* Dodeweg, Amersfoort. Psalm 119:7 Na een kortstondige ziekte werd uit ons mid den weggenomen onze zeer gewaardeerde, blijmoedige medebewoner, tevens onze geeste lijke verzorger vanuit de Herv. Gem Ds. A. Wisgerhof (Em. pred.) Diep verslagen betreuren wij het dat zijn bezie lende arbeid in dienst van de Heere zo kort voor ons is geweest. Trooste de Heere zijn vrouw en familieleden. Veenendaal, 11 augustus 1979 Namens bewoners en personeel van het bejaardencentrum ,,'t Boveneind" en „Pampaflat" (service), A. Wiegman directrice. Met grote verslagenheid geeft de Centrale Ker- keraad. van de Hervormde Gemeente Veenen daal u kennis van het overlijden van zijn emeritus-predikant Ds. A. Wisgerhof op de leeftijd van 70 jaar. Gedurende 20 jaren heeft hij de gemeente met de inzet van al zijn gaven in grote getrouwheid gediend. Zijn toewijding en hartelijkheid zullen bij de Kerkeraad en de Gemeente in dankbare herin nering blijven. De Heere vertrooste zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Mattheus 25:23 b „Over weinig zijt gij getrouw geweest; over veel zal ik u zetten." Namens het Moderamen van de Centra le Kerkeraad. Ds. H. Jongerden, praeses Ds. E. M. Bakker, scriba Veenendaal, 11 augustus 1979. Met ontroering geeft het Ministerie van Predi kanten van de Hervormde Gemeente Veenen daal u kennis, dat God op Zijn tijd heeft opgenomen in Zijn Heerlijkheid ons oud-lid en onze collega Ds. A. Wisgerhof op de leeftijd van 70 jaar. De Heere trooste zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. ..Die overwint, zal alles beërven; en Ik zal hem een God zijn en hij zal Mij een zoon zijn." (Openb. 21 7) Het Ministerie van Predikanten van de Hervormde Gemeente. Ds. H. Jongerden Ds. J. Smit Ds. C. A. van der Sluijs Ds. E. M. Bakker Ds. A. Talsma Ds. P. Vermaat Ds. J. Hoek Veenendaal, 11 augustus 1979 Gemeente Leiderdorp Verleden week vrijdag is na een langdurige ziekte van ons heengegaan, onze zeer gewaar deerde chef van de afdeling financiën ter ge meente sekretarie de heer A. A. AUaart Ook wij zullen hem missen Wij wensen mevrouw Allaart en haar kinderen sterkte toe om dit verlies te dragen, in de kracht waarin hij zijn functie met grote toewij ding en getrouwheid gedurende ruim 24 jaar heeft mogen vervullen Leiderdorp. 13 augustus 1979 Burgemeester en wethouders van Lei derdorp de sekretaris. C. Hobo de burgemeester, M A. van der Have De Vakgroep Prothetische Tandheelkunde van de Vrije Universiteit geeft diepgeschokt kennis van het plotseling overlijden tengevolge van een noodlottig ongeval op 10 augustus van drs. M. IJ van Noort tandarts Zij bereikte de leeftijd van 26 jaar. Na haar afstuderen aan onze subfaculteit heeft zij gedurende bijna drie jaar met grote inzet en toewijding haar beste krachten gegeven aan het onderwijs en de patiëntenzorg. Wij gedenken in dankbaarheid datgene wat zij in haar korte leven in onze kring heeft gedaan. Amsterdam. 13 augustus 1979 De Boelelaan 1115 Namens het bestuur van de vak groep, P. A. E. Sillevis Smitt voorzitter A. L. van Slee secretaris Namens het College van Bestuur der Vrije Universiteit geven wij met droefheid kennis van het overlijden van mevrouw M. Y. van Noort tandarts bij de Subfaculteit Tandheelkunde Op de leeftijd van 26 jaar. In dankbare herinnering blijft wat God ons in haar heeft geschonken. Amsterdam, 13 augustus 1979 De Boelelaan 1105 K. van Nes, voorzitter H. Hoogenkamp, secretaris „De Here heeft welbehagen in wie Hem vrezen, die op Zijn goedertierenheid hopen." Psalm 147:11 Op de dag van zijn Heer nam God tot zich, na een kortstondige ziekte, onze geliefde vader, groot en overgrootvader Elibert Schollema sinds 23 september 1944 weduwnaar van Jantina van der Leest, op de gezegende leeftijd van 88 jaar Middelstum, 12 augustus 1979 „Hippolytushoes" Kantens: P. Schollema J. Schollema-Koster Hoogkerk: H. Schollema M. Schollema-Niemeyer Middelstum: H. Schollema J. Schollema-v.d. Wal Den Haag. M. Schollema F. Schollema-Dijksterhuis Middelstum: N. Schollema J. Schollema-Hooghuis Noordwolde: S. Schollema S. Schollema-Woldijk Groningen: G. H. de Boer-Schollema J. Schuttinga-Schollema P. J. Schuttinga Kantens: H. G. Bultena-Schollema H. W. Bultena Middelstum: B. Schollema-Senneker klein- en achterkleinkinderen. Gelegenheid tot condoleren woensdag 15 au gustus 1979 van 19.00-20.00 uur in de aula van „Hippolytushoes" en na afloop van de begrafe nis in „Vita Nova". De begrafenis zal D.V. plaatshebben op vrij dag 17 augustus a.s. te 14.30 uür op de Algeme ne Begraafplaats te Middelstum. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht te 13.45 uur aanwezig te zijn in „Vita Nova" te Middelstum. Geen bloemen. Correspondentieadres: Kerkpad 1, 9995 PG Kantens. Op 11 aug. 1979 ging van ons heen mijn liefste, de vader van onze kinderen, de grootvader van de kleinen Dr. Jacobus Drop Officier in de Orde van Oranje-Nassau. oud- leraar Scheikunde Chr. H.B.S. te Vlaardingen. Chr. Lyceym te Zeist. Ie rector van het Eindhovens Protestants Lyceum 40 jaar heeft hij vele vele kinderen de weg gewezen in een veranderende maatschappij en naar het Koninkrijk Gods dat eeuwig is en voor iedereen. Eindhoven: A. G. Drop-van Wijk Putten (Gld): J. Th. R. Drop M. A. Drop-Bloemers Maarten Hanke Concord (U.S.A.): L. J. Drop M. M. J. Drop-Sandberg Daniël de allerkleinste Rotterdam: S. L. S. Drop H. L. Drop-Pannenborg Alexander Boskoop: Mr. J. Aris-Esser H. Aris 5613 EC Eindhoven, Valklaan 4. De crematie plechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium te Heeze (Somerenseweg 120) op 16 aug. 1979 te 13.30 uur. In plaats van bloemen gaarne een bijdrage aan „Wilde Ganzen" Ikon te Hilversum, giro 40.000 Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in Restaurant „Herberg 't Hout", Bogardeind 188, Geldrop Liever geen bezoek, geen toespraken „Maar ik vertrouw op U. Here ik zeg: Gij zijt mijn God, mijn tijden zijn in Uw hand." Diep bedroefd maar dankbaar dat wij deel uit mochten maken van zijn leven, delen wij U mede dat plotseling is overleden Johan Herman Mulder op de leeftijd van 56 jaar. Laren (N.H.): C. M. A. Mulder-Knoppers Bussum: Dienke Dekker-Mulder Maarten Dekker Martine Caroline Maarssen: Elmer Mulder Franny Mulder-Bilderbeek Christian Hilversum: Angeline Lenstra-Mulder Jan Karei Lenstra Catharine Laren (N.H.), 12 augustus 1979. Jordaan 26 A. De rouwdienst zal plaatshebben donderdag 16 augustus a.s. om 11.00 uur in de Opstandings- kerk van 's Heerenloo, Fokko Kortlanglaan te Ermelo. Na afloop van de rouwdienst is er gelegenheid tot condoléance. De teraardebestelling zal overmorgen om 15.00 uur plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Hilversumse- weg te Laren (N.H.). Geen bloemen. Het bestuur van de Vereniging 's Heeren Loo en de bestuurscommissies, medewerkers en pupillen van de internaten Groot-Emaus te Ermelo en het Van Arkel-Instituut te Soest geven met grote ontroering kennis van het plotselinge overlijden van hun aller vriend Mr. J. H. Mulder op de leeftijd van 56 jaar. Hij diende de Vereniging jarenlang als be stuurslid en daarna als algemeen directeur van de beide genoemde opvoedingsinternaten. In de strijd voor de belangen van de mede aan zijn zorgen toevertrouwde kinderen, vond hij een nieuwe taak, die hij zag als een roeping en een levensvervulling. Hij wijdde zich daaraan met al zijn gaven en krachten. Wij zijn dankbaar voor wat ons in de heer Mulder werd geschonken en zullen hem niet vergeten. God trooste zijn vrouw en kinderen in dit grote verlies. Op donderdag 16 augustus om 11 uur zal een rouwdienst worden gehouden in de Opstan- dingskerk op het inrichtingsterrein te Ermelo. Namens de Vereniging en beide inter naten Dr. J. G. Aalders, voorzitter A. H. van de Nadort, alg. secretaris Amersfoort, 12 augustus 1979 Op zondag 12 augustus nam God tot Zich in de leeftijd van 56 jaar Mr J. H. Mulder die van 1969 tot 1977 voorzitter geweest is van Deputaten van de Algemeen Diakonale Arbeid van de Gereformeerde Kerken. Met dankbaarheid gedenken wij zijn leiding gedurende deze jaren. Leusden, 13 augustus 1979 Burg. de Beaufortweg 18 Namens de Algemeen Diakonale Be- leidsraad Mr. J. van Viegen, voorzitter Namens het Algemeen Diakonaal Bureau Dr J. van Klinken, direkteur Heden heeft de Here onverwacht uit ons mid den weggenomen in de Hope des Eeuwigen Levens, onze geliefde vader en grootvader Jacob van den Berg geboren 11 juni 1903 sinds 5 augustus 1978 weduwnaar van Teuntje Paul „Hij zal Mij aanroepen en Ik zal hem verhoren; in de benauwdheid zal Ik bij hem zijn; Ik zal hem er uittrekken en hem ver heerlijken." Psalm 91 15 Waddinxveen: Jac. van den Berg A. van den Berg-van Welzenis Jaap Bettina Arjen Marina Jacqueline Ameide: W. C. Kalkman-van den Berg W. Kalkman Wilma Tine Pim Jan Willem Capelle aan den IJssel: D. van den Berg W. van den Berg-Stienstra Zondag 12 augustus 1979 Kralingseweg 333, Rotterdam. Vader ligt opgebaard in de rouwkamer Hof- laan, hoek Slotstraat 1. Gelegenheid tot condoleren aldaar D.V. woensdag 15 augustus a.s. van 19.00 tot 20.00 uur en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden- donder dag 16 augustus a.s. op de begraafplaats „Oud- Krahngen", Kralingseweg 334, Rotterdam. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de kapel op de begraafplaats. De rouwdienst vangt aan om 13.00 uur Correspondentie-adres: Jac. van den Berg. Abraham Kroesweg 22, Waddinxveen Heden werd van ons weggenomen, onzi zorgzame vader, grootvader en overj vader Teunis van Donselaar weduwnaar van Rebecca Voogsgeei op de leeftijd van 85 jaar. „Wij zijn dankbaar, dat wij hem zo| bij ons mochten houden." Ermelo: G. M. A. van Donselaar H. van Donselaar-Oosterhagj Den Haag: W. van Donselaar pi D. van Donselaar- Oldenbui R. Lit-van Donselaar kleinkinderen en 1 achterkleinkin Hilversum, 12 augustus 1979. „Zuiderheide" Corr. adres: Parklaan 14, 3851 PV Ermt De dienst van Woord en Gebed wordt g den op donderdag 16 augustus a.s. om uur in de aula van de Noorder begraafpla Hilversum, waarna aansluitend de tera bestelling zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na de begri in de aula van de begraafplaats. Het aardse leven brengen we door tent die wordt afgebroken, waar we weten dat God voor ons hemel een woning heeft; een huis dat niet vergaat! 2 C Op zondag 12 augustus was het aardse voltooid van Henny Klein Terschelling, 20-12-1908 Amsterdam, t 12-8-1979 Uit aller naam: IJmuiden: L. Muller-Klein Amsterdam, Curagaostraat 52' Correspondentie-adres: Mw. A. Ekhart Bonairestraat 64", Amsterdam. De overledene is opgebaard in het gebou\ de Protestantse Coöperatieve Begrafenis niging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101, a geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden donderdi augustus om 12 uur op de Nieuwe Oost graafplaats aan de Kruislaan te Amsterc Vertrek van de Vondelstraat 101 om 11.15 Heden nam de Heer tot Zich, in de gezeg ouderdom van 87 jaar, onze lieve tante Esther van der Hoek „Want wij weten, dat, indien de a tent, waarin wij wonen, wordt afg ken, wij een gebouw van God hebb de hemelen, niet met handen gem een eeuwig huis". <2C Namens alle neven en nichten: G. van Sliedregt Zwartewaal, 12 augustus 1979 Dorpsstraat 59. Corr. adres: Accacia 32 3224 EB Hellevoetsluis Geen bezoek aan huis. Onze tante ligt opgebaard in de „Gaffelaa Zwartewaal. Rouwbezoek en gelegenhei condoleren aldaar a.s. woensdagavond 19.30 tot 20.30 uur. Op donderdag 16 augustus 1979 om 10.45 zal in de „Gaffelaar" een korte rouwd worden gehouden, waarna aansluitend d grafenis zal plaatshebben op de alg. beg plaats te Zwartewaal. „In leven en sterven het eiger van de Here Jezus Christus.' Heidelbergse Catechismus-zond In Jezus ontslapen mijn lieve man en broer, zwager en oom Daniël Johannis Rouw 12 september 1914 - 11 augustus 1979 J. C. Rouw-Geluk 's Heer Hendrikskinderen: P. W. Rouw Joh. Rouw L. Rouw-de Visser Haarlem: E. van Liere-Rouw 's Heer Hendrikskinderen: M. Rouw C. Rouw-Vriend nichten en neven Goes, Populierenstraat 14. De rouwdienst wordt gehouden op woenj 15 augustus a.s. om 14.00 uur in de Gerfl meerde Westerkerk, Westwal 6, door Ds, Stolte, waarna de begrafenis zal plaatsvin op de algemene begraafplaats te GoeS, ±15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren ni begrafenis in de Westerkerk, Westwal 6. Liever geen bezoek aan huis. liever bloemen. Door God tot Zich genomen in Zijn Heerl heid, Zijn dienstknecht br. Daniël Johannis Rouw die een lange reeks van jaren de Kerk val Here Jezus op zijn eigen blijmoedige vl heeft gediend. 15 jaren was hij scriba van de kerkeraad e vele commissies gaf hij zich aan het kerk! werk. Namens de Kerkeraad Algeid Zaken: Ds. W. Stolte, praeses A. H. Ruysink, scriba Namens de Commissie van Beheed P de Bondt, voorzitter J de Reus, secretaris Goes, 13 augustus 1979. MEER FAMILIEBERICHTEN OP PAC

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12