FAMIUEBERICHTEN MAAG EN DARMEI VANSTREEK? kunnen van maandag tol en met vnjdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Goede morgen! lieve ouders, verdere fa milie en vrienden. Wij hebben ons op weg naar Frankrijk verloofd. Anne Swijnenburg Henk Griffioen 5 augustus 1979 In plaats van kaarten Eben Haèzer 14 augustus 1929 50 Jaar getrouwd 1979 J. Siebel E. K. Siebel de Bruin Met grote dank aan God zien wij terug op de zegenrij ke jaren die Hij ons schonk. Samen met onze kinderen en kleinkinderen willen wij in dankbaarheid en blijdschap deze mijlpaal vieren en gedenken. Dinsdag 14 augustus is er gelegenheid tot geluk wensen, 's avonds van 7 uur tot half 9 in restaurant „de Plas", Straatweg 107 Rotterdam-Hillegersberg. 2903 VP Capelle a/d IJssel juli 1979. Wiekslag 950. Kontaktadres: E. de Zeeuw-Siebel, tel. 010-668511. 1924 55 jaar getrouwd 1979 J. van Doornen en E. van Doornen-van Zeggelaar Oranjeparkflat 405, Soestdijk. Op D.V. 14 augustus hopen we dit dankbaar met hen in familiekring te vieren. Kinderen en kleinkinderen. 1919 1979 Op dinsdag 14 augustus 1979 hopen onze ouders Jan Langenberg en Alle Langenberg-Heerding te gedenken dat zij 60 jaar geleden zijn getrouwd. Amsterdam-Nieuwendam. Monnikendammerplantsoen 28. U kunt het bruidspaar feliciteren op de receptie welke wordt gehouden in „Dirckshof', Buiksloter- meerplein 164, Amsterdam-N., op dinsdag 14 aug. a.s. van 16.00-18.00 uur. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Tot ons groot verdriet heeft de Here plotseling tot Zich genomen mijn lieve onvergetelijke man, onze vader en opa Pieter Klomp echtgenoot van T. C. de Boer op de leeftijd van 67 jaar Soesterberg: T. C. Klomp-de Boer De Bilt: J. M. van Schothorst-Klomp W. van Schothorst Ljoeba, Pieter-Michiel, Mar is ka Driebergen: A. Klomp Ronald, Wanda Leersum: G. Klomp Peter Arjan, Paul, Jacqueline Soesterberg, 4 augustus 1979 Correspondentieadres: Rijksstraatweg 63 te Leersum Liever geen bloemen Mijn man en onze vader is opgebaard in de Gereformeerde Kerk aan de Gen. Winkelman straat te Soesterberg. Aldaar gelegenheid tot condoleren woensdag avond 8 augustus van 19.00-21.00 uur. De rouw dienst wordt gehouden donderdag 9 augustus a.s. om 13.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kampdwarsweg te Soesterberg. Voor ons onverwacht nam de Here uit onze familiekring weg. onze geliefde en zeer ge waardeerde zwager en oom Piet Klomp echtgenoot van T. de Boer Amersfoort: L. Klomp-Blom Barneveld: H. Klomp-van 't Net Ommen: H. J Kampherbeek L. A. Kampherbeek-Heij nichten en neven 4 augustus 1979. Enige en algemene kennisgeving Op 4 augustus 1979 is overleden Maria Johanna Fernabuk op de leeftijd van 89 jaar. Namens de familie. B. K. W. van der Zalm. ex test. Burg. Fockema Andreaelaan 10 3582 KD Utrecht Corr.-adres: Uiverlaan 9 5613 AC Eindhoven Geen bloemen De overledene opgebaard in Huiz. ..Hen nette Swellengrebel". Burg Fockema An dreaelaan 10 te Utrecht Aldaar geen bezoek. De crematieplechtig heid zal plaatshebben donderdag 9 augus tus om 12.00 uur in aula I van het crematori um Driehuis Westerveld te Velzen. Op 4 augustus 1979 nam de Heere van ons weg na een kortstondige ziekte onze lieve broer, zwager en oom Gerrit Peter Koolaard geliefde echtgenoot van Miep Jashi op de leeftijd van bijna 63 jaar Amsterdam. Oosterbeek: J. G. Koolaard G. Chr. Koolaard van Maaren Dirkshom: E. P. de Jong-Koolaard St. Maarten: P. Gootjes-Koolaard J. Gootjes Broek op Langeéijk: A. Koolaard J. A. Koolaard-Wagenaar Zaandam: C. E. A. Bönker-Koolaard J. J. Bönker Zwolle: M. Koolaard R. Koolaard-Mekelenkamp New Zealand Palmerston North: C. H Koolaard M. Koolaard-Bos Broek op Langedijk: P. M. Koolaard A. A. Koolaard-te Kronnie Alkmaar: J. v. Dijkhuizen-Koolaard M. v. Dijkhuizen Edam: H. W. Koolaard R. Koolaard-SniedpA Neven en nichten Correspondentie-adres Hudsonstraat 12c 1054 SJ Amsterdam. .Mijn genade is u genoeg" Heden nam de Heere tot Zich na een geduldig gedragen lijden, onze zeer zorgzame en lieve man, vader, groot- en overgrootvader Abraham Duricux op de leeftijd van 68 jaar Katwijk: J. Durieux-Schaap J. van der Plas-Durieux T. van der Plas A. D. Schaap-Durieux C. Schaap H. van Rijn-Durieux J. J. van Rijn J. Durieux P. Durieux-Van der Plas Valkenburg (Z.H.): B. de Vries-Durieux J. de Vries Katwijk: C. Ouwehand-Durieux A, Ouwehand Valkenburg (Z.H.): D. van der Nagel-Durieux J. van der Nagel L. Teljeur-Durieux H. H. Teljeur Rijnsburg: J. de Leeuw-Durieux B. de Leeuw klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee. 5 augustus 1979 Koninginneweg 32. De overledene is opgebaard in de rouwkamer. Zuidstraat 103, alwaar gelegenheid tot condo leren zal zijn a.s. dinsdag 7 aug. en woensdag 8 aug. des nam. van 7-9 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. don derdag 9 aug. a.s. des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerkl. Centrum, Voorstraat 74, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de begraafplaats „Duinrust" aan de Park laan te Katwijk aan Zee. Heden behaagde het de Heere. van Leven en Dood. toch nog onverwacht, uit ons midden weg te nemen mijn geliefde vrouw, onze zus ter, schoonzuster, tante en nicht Lijntje van Gogh-Mourik op de leeftijd van 60 jaar Zoetermeer: M. van Gogh Krimpen a/d IJssel: D. Mourik T. Mourik-Omon C. Smits Brits Columbia (Canada): L. M. van Gogh T. Romijn-van Gogh neven en nichten 4 augustus 1979 Piet Heinstraat 1 2712 KD Zoetermeer Geen bloemen Woensdag 8 augustus zal D.V. om 12.00 uur de rouwdienst worden gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente aan het Piet Heinplein te Zoetermeer. waarna om 13.00 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Binnenweg. Bezoek en gelegenheid tot condoleren dinsdag de gehele dag Piet Heinstraat 1, tevens gele genheid tot condoleren in de Kerkzaal van de Gereformeerde Gemeente na de begrafenis. In plaats van kaarten. Vertrouwend op God's beloften is na een lang-, durig ziekbed en veel lijden overleden onze lieve moeder en grootmoeder Saartje Brasscr-SchoorI op leeftijd van ruim 87 jaar. L. Brasser M. Brasser-Voskamp en kleinkinderen Texel, 5 augustus 1979 ..Verpleeghuis Texel" HoUewalsweg 2. Den Burg. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden op donderdag 9 augustus om 13.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Den Burg. „Wie in Mij blijft, gelijk Ik in hem, die draagt veel vrucht." (Johannes 15 5A) Op de plaats van samenkomst van de gemeen te van Jezus Christus overleed zondagmorgen na een gevend en zorgend leven onze lieve moeder en oma Adrian* Kemp-Trlmp geboren 11 februari 1904, sedert 6 november 1948 weduwe van Willem Kemp. Wij zijn verdrietig maar ook dankbaar voor wie zij heeft mogen en willen zijn en wij verenigen ons met het geloof, waarin zijzelf ten einde toe heeft vastgehouden aan Hem die alle dingen nieuw zal maken. Groningen, 5 augustus 1979. Marcel S. F. Kemp Mieke Chr. Kemp-Verlee Jasper Joost Willemijn Correspondentieadres: Haydnlaan 24 9722 CJ Groningen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in aula 1 van het crematorium te Groningen op donderdag 9 augustus a.s. om 11.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het cremato rium. De eeuwige God is u een woning, en onder u zijn eeuwige armen. Deuteronomium 33 27 In dit geloofsvertrouwen ging in vrede van ons heen, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Johan van der Werff in de leeftijd van 63 jaar. Steenwijk: D. van der Werff-Lelij Barendrecht: Anny en Wim Speets Inez Jur Leiderdorp: Martin en Ali van der Werff Erna Johan Hoogvliet: Henk en Riet van der Werff Judith Leiden: Johan van der Werff Steenwijk, 5 augustus 1979 Herenslagen 17 Corr. adres: J. H. van der Werff Hoge Weije 71 3191 SM Hoogvliet Geen bezoek aan huis. geen rouwbezoek, geen bloemen en geen toespraken. De afscheidsdienst zal D.V. worden gehouden donderdag 9 augustus a.s. in de aula van het verpleegtehuis „De Elf Ranken", Aesopus- plaats 2. Rotterdam-Lombardijen om 12.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene Zuiderbegraafplaats, Slinge 50, Rotterdam-Zuid om ongeveer 13.00 uur. Ver trek van de aula om 12.40 uur. Na afloop van de begrafenis zal er gelegenheid zijn tot condoleren in de aula van bovenge noemde begraafplaats. Met grote verslagenheid geven wij kennis van hef vrij onverwacht overlijden van onze voor zitter, de heer J. Kiene In dankbaarheid gedenken wij zijn trouw en inzet aan en voor ons koor. Zo blijft hij in onze herinnering voortleven. Dirigente. bestuur en leden van het Noorderkerkkoor te Am sterdam. 3 augustus 1979. „Jezus! Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart." Heden overleed na een langdurige ziekte toch nog onverwacht mijn altijd zo lieve en zorgza me man, onze broer, zwager en oom Nicolaas Rietkerk Weduwnaar van Maartje Cornelia van der Zwan. Op de leeftijd van bijna 76 jaar. W. Rietkerk-Van der Leek en verdere familie 2321 RC Leiden, 5 augustus 1979, Rosenburch 101. De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum van der Luit, W. de Zwijgerlaan 179, Leiden. Bezoek aldaar woensdagavond van 7- 7.45 uuri Thuis liever geen bezoek geen bloemen. De rouwdienst is bepaald op donderdag 9 augustus a.s. om 11 uur in de aula van de. begraafplaats „Rhijnhof" te Leiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Op 28 juli is overleden onze lieve man en vader Josias Fossen zenuwarts Lenie Fossen-Maarleveld Hubrecht Pieter Dieuwke 5 augustus, 1979 Heemstede Crayenestersingel 1 De begrafenis heeft op 2 augustus plaatsge vonden op het kerkhof van ziekenhuis „Voge lenzang te Bennebroek. Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht. Lied 440 uit Liedboek voor de Kerken In alle rust is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Aletta Wilhelmina van Woudenberg sedert 13 mei 1947 weduwe van Fredrik Peen op de leeftijd van 88 jaar. Haarlem, J. Peen G. H. Peen-Weimar Heemstede, P. L. Peen A. C. Peen-van den Heuvel Hoofddorp, G. Tanis-Peen K. Tanis East Malvern, Australië, P. Schneider-Peen E. Schneider Amstelveen, A. F. Heijdemann-Peen kleinkinderen en achterkleinkinderen Amstelveen, 5 augustus 1979 De Luwte Wimbledonpark 1 Correspondentie-adres: Van IJsselsteinlaan 40 1185 PV Amstelveen Gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren woensdagavond van 7-8 uur in het Uitvaart centrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan. Amstelveen-zuid Dé rouwdienst zal gehouden worden donder dag 9 augustus te 13 uur in de aula van De Luwte, waarna de begrafenis te 15 uur zal plaatsvinden op de N.H. Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te Zwanenburg. Zowel na de rouwdienst als na de begrafenis gelegenheid tot condoleren. Entosorbine stopt diarree, zuivert de ingewandenen brengt de maag tot rust. Smaakt aangenaam.Helpt snel. -- „Ik vrees geen kwaad, want bij mij is de Heer. Tranen en leed zijn nu niet bitter meer. Waar is uw prikkel, dood, wat dreigt ge mij? Ik triomfeer, mij is de Heer nabij. Houd, Heer, uw kruis hoog voor mijn brekend oog, licht in het duister, wijs de weg omhoog. Uw dag breekt aan, de schaduw gaat voorbij. In dood en leven, Heer, wees Gij nabij." (lied 392: 4 en 5) In Jezus ontslapen onze lieve zuster, schoon zuster en tante Maartje Bezemer bijna 83 jaar oud. Namens de familie: J. Wielhouwer Arnhem, 4 augustus 1979 „Elderhoeve" correspondentieadres: fam. Wielhouwer-Bezemer Roekenstraat 51 6832 CM Arnhem. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Prot. Begrafenisfonds, Rietgracht- straat 2 te Arnhem. Gelegenheid tot bezoek aan de rouwkamer woensdag van 17.15-18.30 uur, ingang Singel straat. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op donderdag 9 augustus om 14.30 uur in de aula op de algemene begraafplaats „Moscowa" te Arnhem .waarna de begrafenis volgt. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. De Here heeft tot Zich genomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Zoetje Zevenbergen weduwe van K. P. Penning. Op de leeftijd van 74 jaar. Zuidland: N. Zevenbergen-Lugtenburg Spijkenisse: L. Zevenbergen-de Koning Zuidland: F. Zevenbergen J. Zevenbergen-de Regt Canada: J. Zevenbergen A. Zevenbergen-Vlielander Naaldwijk: A. Penning-Wolters Honselersdijk: M. Penning W. Penning-van I/eeuwen Neven en nichten. Honselersdijk, 4 augustus 1979. Mariëndijk 55. Corr. adres: Bospolder 4, 2675 BL Honselerdijk. Geen bezoek aan huis. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden woensdag 8 augustus a.s. in de Ge- ref. Kerk te Honselersdijk. Aanvang van de dienst 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de alg. begraafplaats Geestweg te Naaldwijk om 14.30 uur Gelegenheid om te condoleren na afloop van de teraardebestelling in de „Voorhof" ingang Fazantlaan te Honselersdijk.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8