dm Si direkteur (m/vr) VELDWIJK VRAAGT S3 4- RE FA JA PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS VELDWIJK ERMELO waarnemend hoofdverpleegkundige diak diakonessenhuis utrecht gediplomeerd longfunktie assistentfe) diak diakonessenhuis utrecht arts-assistent(e) HOOFD (m/v) WAARNEMEND HOOFD (m/ï) 1 DIACONESSENHUIS MEPPEL k leerling- verpleegkundigen een E.E.G.-laborante A anaesthesie verpleeg- kundige/assistent(e) E.E.G. laborant(e) A werkleid(st)er kreatief naald werk bezigheids- leid(st)er afdelingshoofd ZATERDAG 4 AUGUSTUS 1979 TROUWKWARTET TE Het Didkortessenhuis Utrecht, een alge meen ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 medewerkers, zoekt voor de afdeling NEUROLOGIE een De afdeling heeft 28 bedden. De beide neurologen en de verpleegkundi gen hebben frekwent overleg ten einde een zo goed mogelijke patiëntenzorg te bewerk stelligen. De visitetijd op de afdeling is 's morgens van 8 tot 9 uur. Eenmaal per 2 weken vindt er een casus bespreking plaats tussen de neurologen en de (leerling) verpleegkundigen. In overleg met het aan te stellen waar nemend hoofd zal worden gestreefd naar een duidelijke taakafbakening tussen het hoofd van de afdeling en het waarnemend hoofd. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een ervaren verpleegkundige met leidinggevende kwaliteiten. Het bezit van het diploma van de kader opleiding, dan wel de bereidheid deze op leiding te volgen, is gewenst. Voor het volgen van deze opleiding wordt de beno digde tijd vrij van dienst verleend, terwijl de kosten voor rekening van het ziekenhuis zijn. Nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door zr. T.M.C. Kole, hoofd verpleegkundige m Algemene Dienst telefoon (030) 52 81 11. toestel 1109. In de sollicitatieprocedure zullen de neurologen participeren. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne in gewacht door het hoofd van de Dienst Personeelszaken, de heer D.C. de Haan. Bosboomstraat 1 te Utrecht. >A|x x:x: SS x*x Cxx: SS: Het Diakonessenhuis Utrecht, een zieken huis met ruim 1000 medewerkers en 540 bedden.zoekt een die samen met 2 leerling-longfunktie- assistenten de longfunktie-onderzoeken verricht. De longfunktie-afdeling is in ontwikkeling, de apparatuur is gedeeltelijk gemoderni seerd. Regelmatig is er overleg tussen de longartsen en de longfunktie-assistentea Aanstelling voor een gedeelte van de nor male werktijd is mogelijk. Nadere inlichtingen worden graag gegeven door de longartsen: PJ. van Oostrum en M.N.M. Meilof-Planteijdt, telefoon (030) 52 81 11 Sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, Bosboomstraat 1 te Utrecht. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom In hel Prot. Chr. Streekziekenhuis te Bennekom ontstaat medio augustus 1979 een vakature voor een op vooreerst - de afdeling chirurgie/ kindergeneeskunde. Later is het desgewenst mogelijk inge zet te worden op één van de andere af delingen (interne geneeskunde of gy naecologie/verloskunde of psychiatrie/ neurologie). Onze gedachten gaan uit naar een kan didaat die bereid is een periode van 1-2 jaar mee te funktioneren in een zieken huis met een christelijke signatuur. Deelname aan de wachtdiensten sa men met een zestal kollegae - behoort tot het takenpakket Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Ede- seweg 118 te 6721 KC Bennekom Het Diaconessenhuis is een modem streek- ziekenhuis, waar binnen alle specialismen vertegenwoordigd zijn In ons ziekenhuis werken ruim 600 mensen ten behoeve van 332 patiënten In de stad Meppel en omgeving is het plezierig wonen m een gebied met ideale recreatiemogelijkheden. $8» Obstetrie/Gynaecologle De afdeling obstetne/gynaecoiogie is een van de 10 afdelingen van de totale verpleeg- kundige dienst. Binnen deze modern geoutii- leerde afdeling, waarbi| de obstetne het j grootste werkpakket veroorzaakt, kunnen 26 volwassenen worden opgenomen, is ruimte voor een poliklinische bevalling en staan 12 wiegen voor gezonde zuigelingen. Op deze afdeling is een vacature ontstaan voor een- We verwachten dat hij/zij zorgdraagt voor een optimale patiëntenzorg in samenwerking met de medische- en verpleegkundige staf j en zorgdraagt voor de organisatie van en leiding geeft aan deze afdeling Eisen; diploma ziekenverpleging A met kraam- specialisatie dan wel verloskunde :j:£ kaderopleidmg en eventueel ervaring in jv'v •i# een soortgelqke functie :-x: goede leiomggevende- en contactuele eigenschappen leeftijd tussen 30 en 35 jaar PSYCHIATRIE/NEUROLOGIE/OOG- HEELKUNDE Deze afdeling heeft een capaciteit van 33 bedden. De afdeling zal worden gesplitst m een PAAS en in een neurologie en oogheel- J kunde. 5 Het ligt in de bedoeling dat het: na de splitsing zal worden benoemd tot waarnemend hoofd van de psychiatrische afdeling. jSHS Wij verwachten van hem/haar een enthousi- vx* aste inzet, zowel ten opzichte van de afde- j;ï:x; Rng in de huidige- als toekomstige vorm en tevens belangstelling voor beleidsmatige zaken. «SS xCC CCS: Wi '•XX; x^:; Wij stellen voor deze functie de volgende eisen: diploma ziekenverpleging A en B. ervaring met psychiatrische en neurologi sche patiënten en bij voorkeur ook met oogheelkunde ervaring in een leidinggevende functie. Het gevolgd hebben van een kaderopleiding is gewenst. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H J. M. Huisman, telefoon 05220- 71122 toestel 2103 of 1152. SSi m X-.XX CxC Uw sollicitatie kunt u richten aan het Diaconessenhuis Meppel, t.a.v. de afde- ling personeelszaken, Hoogeveenseweg xï-x 38, 7944 KA Meppel. Het Sanatorium is een open psychiatrisch ziekenhuis met 230 plaatsen, verdeeld over kleine afdelingen voor kort durende psychiatrische behan deling, sociotherapeutische ge meenschappen en een centrum voor observatie, behandeling en reactivering van geestelijk ge stoorde bejaarden. Voor de opleiding diploma B-ver pleegkundige zijn in de eerst volgende cursusgroep (oktober 1979) nog een aantal plaatsen vrij Gezien de samenstelling van de groep komen uitsluitend manne lijke kandidaten in aanmerking. Om toegelaten te kunnen'worden voor de opleiding dient men minstens in het bezit te zijn van het diploma MAVO-4 of vergelijk bare opleiding. Als minimum leeftijd geldt 17 jaar en 7 maanden. Een kamer met eigen sanitair in de personeelsflat staat ter be schikking Sollicitaties en verzoeken om in lichtingen kunt u richten aan het Hoofd Opleiaing, Postbus 20. 3700 AA Zeist. Telefoon. 03404 21822. toestel 140. CHRISTELIJK SANATORIUM VOOR I NEUROSEN EN PSYCHOSEN TE ZEIST I PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS STADSKANAAL - TELE F. Q5990 - 16B 60 Per 1 oktober a s. is er in ons ziekenhuis plaats voor die in samenwerking met de aanwezige E.E.G.- laborante de E.E.G.-s zal registreren en het spreekuur van de neuroloog zal verzorgen. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring Inlichtingen te verkrijgen bij mejuffrouw D. G. Dijk. toestel 159. Sollicitaties te richten aan de direktie van het Refaia Ziekenhuis. Het Andreas Ziekenhuis te Amsterdam-West heeft op de operatiekamers op korte termijn plaats voor een Het ziekenhuis heeft een O.K.-komplex van 4 0.K.'s. Betrokkene zal werken binnen een team van an- aesthesie-verpleegkundigen/assistenten. Het totaal aantal verpleegkundigen binnen de O.K.-afdeling is 20 personen, inclusief leerling O.K.-verpleegkundi- gen/assistenten. De werktijden zijn momenteel van maandag tot en met vrijdag in dagdienst. Er zijn geen aanwezigheids- of beschikbaarheidsdiensten aan verbonden. Vereist ishetNZR diploma met differentiatie anaesthesie. Part-time dienstverband is eventueel mogelijk. Voor inlichtingen en/of sollicitatie kunt u zich wenden tot de afdeling Personeels zaken van het Andreas Ziekenhuis, Theo- phile de Bockstraat 8, 1058 NR Amster dam. Telefoon 020-176817. Andreas Ziekenhuis Protestants Christelijke Stichting voor Bejaardenzorg te Siiedrecht en omstreken HUIZE'PARKZICHT' Ujsterweg 1. Siiedrecht, tel. 01840-3799 In ons bejaardenoord met ca. 120 bewoners, 12 bejaardenwoningen en een ziekenafdeling van 10 bedden voor verpleging-behoevende bewoners, is momenteel de funktie vakant van De direkteur oefent tezamen met de adjunkt- direktrice een collegiale direktievoering uit, waarvoor de direkteur de eindverantwoordelijk heid draagt voor het totale beleid, met name in de beoordeling en bewaking van de kwaliteit van de zorg. Als gegadigden voor deze funktie komen in aanmerking: A-verpleegkundigen, eventueel met staf opleiding, met een dynamische persoonlijkheid, managementkwaliteiten en goede contactuele eigenschappen. Hij/zij zal goed met anderen moeten kunnen samenwerken en openstaan voor de gehele organisatie en de bewoners van het tehuis. Ervaring op het gebied van de bejaardenzorg strekt tot aanbeveling. Een protestants christelijke levensovertuiging is gewenst. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Arbeidsvoorwaarden en salariëring geschiedt volgens de CAO bejaardentehuizen. Pensioen regeling P.G.G.M. Verdere informaties kunnen worden ingewonnen bij de adjunkt-direktrice Zr. C. Hagoort. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige levens beschrijving kunnen gedurende 4 weken na het verschijnen van deze advertentie worden gezonden aan Huize Parkzicht, Lijsterweg 1, Siiedrecht. do Het psychiatrisch ziekenhuis VELD WIJK" is gelegen op de Vel uwe in Ermelo. Met dit ziekenhuis biedt de Vereni ging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken optimale herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzorging aan psychiatrische patiënten. Op de afdelingen: geronto-psychiatrie. algemene psychiatrie en langdurig psychiatrische behandeling worden ca. 800patiënten behandelden verpleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings- en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. De funktioneel één geheel vor mende afdelingen Klinisch Neuro Fysiologie van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Veldwijk" en het Al gemeen Ziekenhuis "Salem" (waar het merendeel der werk zaamheden plaatsvindt) te Erme lo. vragen een Op de afdelingen wordt E.E.G -, E C H.O -. E.M.G.- en Doppler- onderzoek verricht. Onze voorkeur gaat uit naar kan didaten die in het bezit zijn van het diploma A. Wij vragen voor deze funktie: - opleiding bezigheidstherapie met leidsters-aantekening - M.B.O.-A.T. - of een soortgelijke opleiding - ervaring wordt op prijs gesteld. In de werkplaats van ons zieken huis wordt aan patiënten uit de hoofdafdeling langdurige psychia trische behandeling diverse akti- viteiten aangeboden, gericht op het in stand houden en ontplooi en van kreatieve en arbeidsvaar digheden. Een van de vier afdelingen van de werkplaats biedt aan ca. 15 patiënten de mogelijkheid om be zig te zijn met kreatief naaldwerk. Voor deze afdeling zoeken wij een Deze zal worden belast met het begeleiden en instrueren van bo vengenoemde aktiviteiten, waar bij zowel technische als agogisch/sociale facetten vol doende aandacht moeten krijgen. Voor deze funktie gaan onze ge dachten uit naar iemand met een M.B.O.-A.T. of A B.-diploma met ervaring in kreatief naaldwerk. Leeftijd ca. 25 - 30 jaar. Het Johannesbos is een klinische opname-afdeling voor de algeme ne psychiatrie Er vindt crisisin terventie. onderzoek en kortdu rende behandeling plaats van mannen tussen de 18 en 60 jaar. In de Kolbaan. centrum voor akti- verende bezigheid van de hoofd afdeling Langdurige Psychiatri sche Behandeling is plaats voor een In de Kolbaan bieden wij 200 pa- tiénten een gevarieerd weekpro- gramma aan. Dit programma be vat naast kreatieve aktiviteiten ook vormende aktiviteiten, zoals muziek, beweging en onderwijs Het programma wordt aangebo- I den door een team bestaande uit orthagoog. bezigheidsleidsters I onderwijzer, muziektherapeute. i bewegmgsieidster. verpleegkundi gen en ziekenverzorgenden Johannesbos telt 64 bedden ver deeld over meerdere units. We gens de benoeming elders van het huidige afdelingshoofd van deze afdeling zoeken wij kontakt met belangstellenden voor de funktie van In het Johannesbos werken in het totaal ca. 42 medewerkers, waar van 35 voor de verpleging en ver zorging en 7 voor de behande ling. Tot de belangrijkste taken van het afdelingshoofd rekenen wij: - de dagelijkse leiding' van de af deling in nauwe samenwerking met drie stafleden welke de dis ciplines verpleging, verzorging en behandeling vertegenwoor digen, - het zorgdragen voor de uitvoe ring van het opnamebeleid, - het afstemmen van het afde- lingsgebeuren op de totaliteit van het ziekenhuis, - het bijdragen aan een goede kwalitatieve en kwantitatieve personeelsbezetting van de af deling; - het toezien op het beheer van het gebouw en de inventaris. Voor de vervulling van deze funk tie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige met leiding gevende/organisatorische erva ring en een daarop afgestemde opleiding. Uitgebreide schriftelijke informa tie over deze vakature kan aan belangstellenden op aanvraag worden toegezonden, terwijl tele fonische informatie kan worden verkregen bij het hoofd van de hoofdafdeling Algemene Psychia trie. de heer E. Buit (tst. 237). Onze voorkeur gaat uit naar mede werkers met een Christelijke levens instelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicitatie formulier kan kontakt worden opge nomen met de afdeling personeels zaken (tel. 03417-4848) tst. 205. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Algemeen-direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis VELD WIJK Postbus 1000. 3850 BA Ermelo

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20