hl r* ERGOTHERAPEUT(E) KOÖRDINATOR (Hl/V) woningoudsten stafmedewerk(st)er Bleuland ziekenhuis sociaal-psychiatrisch verpleegkundige (m/v), hoofd van de verzorging en verpleging Stichting Hervormd Bejaardencentrum „Koningin Wilhelmina" a) een ziekenverzorgster voor de nachtdienst b) een hulp voor de huishoudelijke dienst hooge burch leidinggevend verpleegkundige diak diakonessenhuis utrecht full-time en part-time instrumenterend verpleegkundigen verpleegkundige PROVINCIALE GRONINGER VERENIGING "HETGROENE KRUIS" ZATEHDAG 4 AUGUSTUS 1979 TROUWKWARTET In ons verzorgingstehuis te Ameide (een gezellige plaats aan de Lek, tussen Gorinchem en Vianen) is een vakature voor een VERPLEEG KUNDIGE, die beschikt over goede kontaktuele eigenschappen ervaring in een leidinggevende funktie en inzicht en begrip voor de ouder wordende mens. Als geeft hij of zij leiding aan deze afdeling, waarbij van belang zijn een volledige inzet goede samenwerking met kollega's belangstelling voor begeleiding van de leerlingen en een behoorlijke deskundigheid. Daarbij denken wij aan de diploma's Ziekenverpleging A en B en als vervolgopleiding b.v. de kursus gerontologie. Gezien de aard van de stichting vragen wij van alle stafleden een positief protestants-christelijke levensovertuiging. De salariëring is volgens de CAO voor de bejaardencentra, met opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Een psychologische test kan tot de selektie- procedure behoren. "OPEN VENSTERS" te Ameide is een nieuw tehuis voor 136 bewoners, dat naast een moderne ziekenafdeling met 10 bedden ook 49 servicewoningen omvat. Voor de aan te stellen medewerk(st)er zal het verkrijgen van huis vesting in de omgeving geen problemen opleveren. Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de direkteur, Prinses Marijkeweg 34, Ameide, telefoon (01836) 1541, aan wie u ook uw sollicitatiebrief gelieve te richten. Wilt u dan wel enige gegevens over opleiding en ervaring vermelden? PROTESTANTS INTERKERKELIJKE STICHTING BEJAARDENZORG ALBLASSERWAARD-OOST appi nnnnw TANNHAUSERSTRAAT 405 tel. 055-261633 Wegens teleurstelling, zoeken wij op korte termijn voor ons bejaardencentrum Gegadigde moet in het bezit zijn van het diploma Zieken verzorging. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. De werktijden zijn van 22.30-07.30 uur gedurende 7 nachten en daarna 7 dagen vrij, enz. Op deze afdeling werken wij volgens het 10/4-systeem, d w z. 10 dagen werken en 4 dagen vrij. Salariëring, enz. geschiedt volgens de C.A.O. voor Bejaardente huizen. Sollicitaties schriftelijk te richten aan: Mevrouw Zr. A. P. Kamphuis, Directrice Correspondentieadres Postbus 9010, 7300 DM Apel doorn. Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten Hooge Burch is een nieuw instituut voor ca. 600 bewoners van alle leef tijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een insti tuut zijn aangewezen. Voor de verpleging vragen wij op korte termijn Funktie: Als onderdeel van een paviljoen koördineert hij/zij het totale gebeuren van een woning: enerzijds de verzorging en begeleiding van 18, veelal ver- zorgingsintensieve, diepergestoorde huisgenoten en anderzijds de perso- neelsbegeleiding van ca. 9 medewerkers. Eisen: Diploma Z-A of B met enkele jaren ervaring, bij voorkeur in een leiding gevende funktie. Procedure: Na een sollicitatiegesprek met de personeeldienst en hoofd verplegings dienst, zal een gesprek plaatsvinden waarbij de groepsleiding en pavil- joenshoofd zijn betrokken. Het geheel ven de sollicitatie zal in een later stadium worden onder steund door een psychologisch onderzoek. De resultaten hiervan kunnen desgewenst eerst door het buro met de sollicitant worden besproken. Informatie: Nadere informatie over deze funktie c.q. de organisatie, kunt u inwinnen bij he: hoofd verplegingsdienst, de heer A. Wamaar. Telefoon (01726) 1 92 00 Sollicitaties: Gaarne met uitvoerige informatie te richten aan de Personeeldienst, Spoorlaan 19. 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). een instituut van de vereniging Johannes Stichting HOGERE BEROEPSOPLEIDING VOOR VERPLEEGKUNDIGEN OP PROT. CHR. GRONDSLAG UILENSTEDE 108, AMSTELVEEN. De HBOV stelt zich ten doel om personen met HAVO resp. VWO op te leiden tot het zelfstandig vervullen van het verpleegkundig beroep. Voorts willen zij mede de grondslag leggen voor het tot verdere ontwikkeling brengen van het verpleegkundig beroep. Wij streven ernaar de studenten zodanig op te leiden dat zij als verpleegkundigen in alle velden van de gezondheidszorg op basisniveau kunnen funktioneren. Wij vragen voor indiensttreding m.i.v. 1 augustus a.s. of zo spoedig mogelijk daarna een voor het verrichten van onderwijsaktiviteiten in het 3e en 4e jaar. Volledige weektaak. Funktie-informatie: het verzorgen van onderwijs tijdens terug- komweken, het verzorgen van leergroepbegeleiding tijdens de stages, skriptiebegeleiding, examens, het leveren van bijdragen aan het schooi en onderwijsgebeuren. Wij denken aan personen met een verpleeg kundige opleiding, aangevuld met H.O. Verpleegkunde, M.O. Pedagogiek of afgeronde universitaire studie, die voldoen aan de volgende eisen. ervaring met supervisie/methodische praktijkbegeleiding, onderwijservaring, deskundigheid en/of ervaring m.b.t. diverse velden van gezondheidszorg. Salariëring volgens de normen van het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen. Inlichtingen: Mevr. C.M. Nas, tel.: (02940) 1 6096. I.v.m. vakantie uitsluitend op maandag 13 augustus 1979 tussen 11.00 en 13.00 uur en tussen 19.00 en 21.00 uur. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad aan: Direktie HBOV, p/a Postbus 7161, 1007 MC Amsterdam. Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 medewerkers, zoekt voor een afdeling met dagbehandeling, in hoofdzaak Allergologie, een Op deze afdeling worden patiënten voor een kortdurende behandeling opgenomen. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 8.00-18.00 uur en zaterdags van 9.00-12.00 uur. De personeelsbezetting bestaat uit 3 verpleeg kundigen, die binnen genoemde tijden een wisselende diensttijd hebben. Wekelijks vindt een patiëntenbespreking plaats waarin deelnemen de arts, de fysiotherapeut, de maatschappelijk werkende en de verpleeg kundige. Funktie-eisen: diploma verpleegkundige A, enkele jaren ervaring als verpleegkundige, leidinggevende kapaciteiten. Ervaring met begeleiding van patiënten in dag behandeling strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: een salaris afhankelijk van leeftijd en erva ring, maximaal volgens de rang van eerste verpleegkundige. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door br. J. de Vries, hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst, telefoon (030) 52 81 11 toestel 1117. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne inge wacht door het hoofd van de Dienst Perso neelszaken, de heer D.C. de Haan, Bosboomstraat 1 te Utrecht. Het Bleuland Ziekenhuis te Gouda is een algemeen ziekenhuis dat plaats biedt aan 460 patiënten. Doordat enkele verpleegkundigen i.v.m. het volgen van de O.K.-opleiding niet full-time aanwezig zijn, is er plaats voor: en een die de O.K.-opleiding wil volgen (cursus september 1979). Voor de part-time baan bestaat de mogelijk heid om, i.v.m. de zomervakantie van scholen, van september tot en met mei aan gesteld te worden. De werkzaamheden vinden plaats in 7 operatiekamers waar operaties worden uit gevoerd op het terrein van Orthopedie, Gynaecologie, Urologie, K.N.O., Oogheel kunde en Algemene Chirurgie. De arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen over funktie en ons ziekenhuis worden verstrekt door de heer R.E. Jaspar, hoofdverpleegkundige Speciale Diensten, tel. (01820) 1 95 55. Sollicitaties te richten tot de afdeling Personeelszaken, Bleulandweg 10, 2803 HH Gouda. Het hoofdbestuur van de Provinciale Groninger Vereniging "Het Groene Kruis" roept sollicitan ten op voor de funktie van distriktsverpleegkundige kinderhygiëne in de provincie Groningen. Tot haar/zijn taak zal o.m. behoren: - in overleg met hoofdwijkverpleeg kundigen begeleiding geven aan wijkverpleegkundigen op het terrein van de Kinderhygiöne - in overleg met hoofdwijkverpleeg kundigen wijkverpleegkundigen be geleiden t.a.v. de organisatorische kanten van het consultatiebureau, alsmede t.a.v. de werkwijze op de bureaus - kontrole uitoefenen op de uitvoering van de gehoorscreening in haar/zijn werkgebied en eventueel nieuwe teams opleiden - zelf groepsvoorlichtlng geven aan ouders; wijkverpleegkundigen die dit willen doen, hierin begeleiden kontakt onderhouden met funktiona- rissen van de dienst M.G.Z. en de dienst Kraamzorg. Vprptatpn* diploma M.G.Z. ol H.B.O.V. tenminste 2 jaar ervaring als wijkver pleegkundige - bereidheid tot het volgen van de introduktlekursus voor dlstrlksver- pleegkundlgen, alsmede tot de kaderopleiding. Inlichtingen bij het hoofd van de dienst Kinderhyglêne, Mevrouw Th.G. Janssen, Gorechtkade 6, 9713 CA Groningen, tel. 050-139744. Sollicitaties te richten aan het Hoofd bestuur van de Provinciale Groninger Vereniging "Het Groene Kruis", Gorechtkade 6, 9713 CA Groningen. tl Voor ons gekombineerd verpleeghuis met plaats voor 103 somatisch zieken i geestelijk gestoorde bejaarden, zoeken wij een Het betreft hier een PART-TIME FUNKTIE voor 20 uren per wpa De werkzaamheden zullen gericht zijn op het gebied van de^e c en het stimuleren van zelfzorg en ontploollngsmogelijkhabur: voornamelijk bij de somatisch gehandicapten. Am Van u wordt verwacht In nauwe samenwerking met fysiothmer peuten, de logopediste en de verpleegkundige dienst te funlma: neren. Vereist is het diploma Ergotherapie. in e De geneesheer-direkteur, Dr. G. Jansen, aan wie u uw sollieden kunt richten, is gaarna bereid telefonisch nadere inlichtingestee verstrekken. blie HET ZONNEHUIS DOORN CTe( Postbus 150. Bergweg 2, 3940 AD Doorn. Tel. 03430-45 41. ATg haa var pro Uitgaande van de Christelijke Vereniging "HetZonnehuis"met verpleeghuizen j te Amstelveen. Beekbergen. Doorn, Vlaardingen, Zuidhorn en Zwolle. Stichting geestelijke gezondheidszorg Gelderland S.P.D.-team Utrechtsestraat 81, Arnhem. Wij zoeken voor ons team per 1 oktober 1979 een liefst met voltooide kaderopleiding. Wij willen graag een s.p.v. die net als wij een brede opvatting he van de werkzaamheden in de ambulante geestelijke gezondheii zorg en met belangstelling voor nieuwe ontwikkelingen en behan< lingsmethodieken. De werkzaamheden omvatten sociaal-psychia sche en psycho-sociale behandeling c.q. begeleiding van volw; senen. Ons team is multi-disciplinair samengesteld en bestaat uit e maatschappelijk werkster, psychiater, psychologisch-assistenl~e psycholoog en sociaal-psychiatrisch verpleegkundige. Het bezit van rijbewijs B-E en een auto is noodzakelijk. De salariëring is volgens de normen van de Ziekenfondsraad; goe< rechtspositie, opname in pensioenfonds P.G.G.M. Inlichtingen over deze funktie kunt U inwinnen bij Emmy Koenen, s.p.v., tel. 4500 48. D« Off I8^_ Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de directie van bovengiE' noemde Stichting, Sweerts de Landasstraat 50, 6814 DG Arnhem. Vf Stichting Centrale Opleiding voor Beroepen in de Gezondheidszorg in Friesland, Badweg 8-1,8934 AA LEEUWARDEN. Het Bestuur van bovengenoemde Stichting roept sollicitante! d op voor de funktie van voor de paramedische en specialistisch verpleegkundig! opleidingen in de intramurale gezondheidszorg. Onder het bevoegd gezag van de Stichting die wor< gedragen door de instellingen voor intramurale gezondheids zorg en de maatschappelijke gezondheidszorg in Frieslanc vallen thans een MBO-V en een Akademie voor Fysiothera pie. In september 1979 zal de Stichting starten met eei specialistische opleiding verpleegkunde obstetrie/gynaeco logie. Het ligt in de bedoeling, dat hieraan de opleidingei kinderaantekening, operatie-verpleegkundige, radiodiagnos tisch-laborant, intensieve zorg en hartbewaking worden toe gevoegd. De opzet van deze opleidingen vindt plaats op verzoek vai en in samenwerking met de Vereniging van Ziekenhuizen Friesland (VZF). FUNKTIE: De dagelijkse leiding van de opleidingen binnen het kade van de richtlijnen van het Bestuur. Participeren in de opzet van de onderscheiden oplei dingen. Het onderhouden van de kontakten met de deelnemend^ instellingen. Op de hoogte blijven van de landelijke ontwikkelingen. Eventueel een bijdrage in het onderwijs. GEWENSTE OPLEIDING: Verpleegkundige in het bezit van tenminste het diplomi van de docentenopleiding met onderwijservaring. SALARIS' Afhankelijk van ervaring minimaal 3.336,72, maximaa 4.427,48 (incl. AOW-compensatie). AANSTELLING. Aanstelling zal geschieden volgens de richtlijnen van d< Nationale Ziekenhuisraad en van de CAO voor he ziekenhuiswezen. INDIENSTTREDING. Zo spoedig mogelijk. Inlichtingen over deze funktie. kunt U verkrijgen bij mevrouw E. Gnodde telefonisch bereikbaar onder nummer 05100-31311 toestel 353, of de heer Kleyer, 05130-44444 toestel 246, de huidige ad interim coördinatoren. Sollicitaties te richten aan het sekretariaat van de Stichting Centri Opleiding voor Beroepen in de Gezondheidszorg In Friesland, Badweg 8- 8934 AA Leeuwarden. all

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18