Ipiksen Meer dan 3 glaasjes per dag? 030-331335 27 fraaie schakel bungalows capelle ad ijssel FAMILIEBERICHTEN ZOEKLICHT JUBILEUM TOOGDAG 4 weken Zuld-Afrlka voor 2.600,- Christine Herminescho Zetten School met internaat voi jongeren Opleidingen: ■Bureau Drs.H.vanHerk Zuid-Frankrijk aan de Middellandse Zee Costa-Brava zaterdag 4 augustus 1979 trouwkwartet er: kunnen van maandag tot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeliik van 16 00-20 00 uur. Hartelijk gefeliciteerd Opa en Oma Schoneveld- Moman met uw 35-jarig huwelijk Gerard en Marco Maryze en Onard Gerjo, André en Ronald Goede morgen mevrouw Unger Van harte gefeliciteerd met uw 86e verjaardag Richard. in plaats van kaarten Eben HeSr 14 augustus 1929 50 Jaar getrouwd 1979 J. Siebel E. K. Siebel de Bruin Met grote dank aan God zien wij terug op de zegenrij ke jaren die Hij ons schonk. Samen met onze kinderen en kleinkinderen willen wij in dankbaarheid en blijdschap deze mijlpaal vieren en gedenken. Dinsdag 14 augustus is er gelegenheid tot geluk wensen, 's avonds van 7 uur tot half 9 in restaurant „de Plas", Straatweg 107 Rotterdam-Hillegersberg. 2903 UP Capelle a/d IJssel juli 1979. Wiekslag 950. Kontaktadres: E. de Zeeuw-Siebel. tel. 010-668511. Dankbaar en blij dat God hen voor- en met elkaar spaarde, hopen wij met onze ouders en grootouders W. Kuyvenhoven en N. Kuyvenhoven-van Staalduinen de dag te gedenken dat zij veertig jaar geleden in het huwelijk traden Hun dankbare kinderen en kleinkin deren A. van Dooren-Kuyvenhoven J. van Dooren Roland, Arther, Mark en Tim Naaldwijk. 2 augustus 1979 Kruisweg 6 Zij die hen willen feliciteren zijn hartelijk welkom op de receptie donderdag 16 augustus a s. van 18.30 tot 20 uur in Hotel „Holland". Dijkweg 31 Naaldwijk. I.p.v. kaarten Op D.V. vrijdag 10 augustus a.s. zijn onze ouders en grootouders P. Schouten en A. Schouden-Branger veertig jaar getrouwd U wordt uitgenodigd tot feliciteren op vrijdag 10 augustus a.s. tussen 15.30 uur en 17.30 uur in het muziekgebouw „Nooit Gedacht", Voorstraat te Almkerk. A.u.b. geen bloemen i.v.m. vertrek naar elders op dezelfde avond. Kinderen en kleinkinderen Almkerk, aug. 1979 Provincialewcg Zuid 16. Wij zijn diep geschokt door het dodelijk ver keersongeval dat onze kollega en vriend Arie Kranenburg tijdens zijn vakantie is overkomen. Met zijn ongekende inzet en groot enthousias me stond hij altijd voor ons klaar; wij zullen dit nooit vergeten. Personeel Erbi-Nederland B.V. Akaf B.V. Facinex B.V. Bedrijfsweg 17, Alphen aan den Rijn. Terugkerend van onze vakantie namen wij kennis van de droevige tijding van het overlij den van ons staflid, de heer Arie Kranenburg Terwijl hij maandag 30 juli jl. uit Frankrijk op weg was naar huis overkwam hem een tra gisch verkeersongeluk Wij zullen zijn hartverwarmende dynamiek heel erg missen Direktie Erbi-Nederland B.V. Bedrijfsweg 17 Alphen aan den Rijn. De rouwdienst van Arie en Ramy Kranenburg zal D.V. plaatsvinden op maandag 6 augustus a.s. om 14 00 uur in de Gereformeerde Kerk, Spoorstraat te Bodegraven Daarna zal de teraardebestelling in familie kring plaatsvinden. Na een kort ziekbed is op 2 augustus jl. onze geliefde broer, zwager en oom in zijn Heer en Heiland ontslapen Arie Slot oud 79 jaar. Weduwnaar van Bastiaantje Kok. Wij zijn bedroefd over dit afscheid, doch dank baar voor wat hij voor ons heeft mogen zijn. Broek op Langedijk; A. den Hartigh-Slot Tuitjehorn; P. F. Borst W. Borst-Slot Santpoort: Jac. Slot J. J. Slot-de Roos Broek op Langedijk: K. Pasterkamp M. Pasterkamp-Slot Stevensville (Md- U.S.A.): W. Slot A. Slot-Wagenaar Bennekorn: J. Slot M. Slot-Wagenaar nichten en neven. Na een kort ziekbed is heden overleden onze zwager Arie Slot In onze kleiner wordende familiekring nam hij een bijzondere plaats in. W. Kok-Stins J. Kok M. L. Kok-Klemkerk J. van 't Riet J. Kok-Nieuwenhuizen Broek op Langedijk, 2 augustus 1979. Donderdag 2 augustus is van ons heengegaan- Br. Arie Slot Met dankbaarheid gedenken wij dat hij zoveel jaren de regeling voor de predikbeurten ver zorgd heeft. Namens de kerkeraard van de Gerefor meerde kerk te Broek op Langedijk: Ds J. Groenevelt, praeses J. Visser, scriba „U alleen, U loven wij: ja wij loven U, o Heer, want Uw naam, zo rijk van Eer, is tot onze vreugd nabij. Dies vertelt men in ons land al de wond'ren Uwer hand." (Psalm 75:1) In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland, is voor ons geheel onverwacht, van ons heenge gaan onze lieve zeer zorgzame man, vader en opa Hendrik de Gelder op de leeftijd van 77 jaar. T. de Gelder-van 't Hof L. M. Pol-de Gelder H. Pol Henrik en Martin Dordrecht: M. L. de Gelder N. de Gelder 2988 AS Ridderkerk 2 augustus 1979. Strevelszicht 17. Liever geen bezoek aan huis. Onze man en vader is opgebaard in het ge bouw „De Bron" aan de Mauritsweg 1, waar gelegenheid tot rouwbezoek zal zijn: maandag avond van 19.00-20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in „De Bron" op dinsdag 7 augustus, aanvang 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de nieuwe be graafplaats „Vredehof" te Ridderkerk. In 't stille graf zingt niemand 's-Heren lof Het zielloos lijf. gedompeld in het stof, kan Hem geen glorie geven, maar onze tong zingt tot in eeuwigheid des Heren lof, zijn roem en majesteit. Looft God, de bron van 't leven! Psalm 115:9. De Heere nam plotseling uit ons midden weg onze lieve dochter en zus, in de leeftijd van 52 jaar. Gerarda Adriana Groeneweg echtgenote van Joh. Slingerland. Mijdrecht: T. Groeneweg-v.d. Heuvel Rijssen: J. C. de Roos-Groeneweg A. de Roos Turnhout (België): E. Groeneweg-van Sevenhoven Son (N-Br.): N. de Lange-Groeneweg W. de Lange Norwich (Canada): W. Visser-Groeneweg H. Visser Vreeland: H. M. Groeneweg Wilms D. J. Groeneweg E. Groeneweg-Bos Mijdrecht, 2 augustus 1979. Met droefheid geven wij u kennis dat God zeer onverwacht tot Zich heeft genomen, onze lieve en zorgzame zuster, schoonzuster en tante Tjeske Treep op de leeftijd van 59 jaar. Bew. psalm 23 Ja. heil en goedertierenheid, mijn Vader zullen mij volgen, dag na nacht na dag, zo brengt Gij iedere dag een stap mij nader, tot ik voor eeuwig bij U wonen mag. Almelo: G. Treep-Brilman Nijverdal: J. J. Wind-v.Dijk Katwijk a.d. Rijn: H. Treep-Ypma A. Ypma Almelo: G. Bakker-Treep G. J. Bakker Almelo: A. J. Treep J. Treep-Post Neven en nichten Renkum, 1 augustus 1979 Correspondentie-adres: A. J. Treep, Maardijk 24, 7606 KV Almelo De rouwdienst zal worden gehouden maandag 6 augustus a.s. des n.m. 12.00 uur in de Pniël- kerk, Rembrandtlaan, Almelo, waarna de ter aardebestelling zal plaats hebben om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aldaar, ingang Willem de Clercqstraat. Wij nodigen u uit hier bij aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de rouwdienst. Geen bezoek aan huis. In de Expohal te Hilversum Uitgaande van „Het Zoeklicht" Stichter Jo hannes de Heer op ZATERDAG 11 AUGUSTUS 1979 Thema: VERBLIJDT U HIJ IS NABIJ Sprekers: Ds. W. Harkema, Doorn Ds. P. J. Mietes, Zeist Evang Jb. Klein Haneveld, Bodegraven Ds. H. Postma, Oldebroek Evang. P. Smit, Doorn Evang. J. Kits. Zeist m.m.v.: Reinata Heemskerk, solozang Harry Smink, solozang Arie Pronk, orgel Maarten de Groot, orgel Ab. Klein Haneveld. trompet Zanggroep „Siloam", Haarlem Aanvang samenkomsten: 10 uur. 1.45 uur en 3.45 uur. Van 12.30 tot 1.15 uur: ZANG- EN GETUIGENISDIENST VOOR DE JEUGD o.l.v. Evang. A. P. v.d. Sande en Ds. H. G. Koekkoek Thema: „HU KOMT.GAAT UIT. Voor kinderen vanaf 4 jaar zijn er speciale kinderdien sten o.l.v. W. H. v. Weelden en R. v.d. Brink U bent hartelijk welkom op zaterdag 11 augustus a.s. Uit Buenos Aires (Argentinië) bereikte ons het droevige bericht, dat in de nacht van 2 augus tus na een korte ernstige ziekte overleden is onze oudste broeder en zwager Peter Verkuyl in de leeftijd van 76 jaar woonachtig te San Cajetano (Argentinië) Wij gedenken het aanstekelijke geloof van deze pioniersvizier en bidden om troost voor zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Enkhuizen: H. J. Boerma A. Boerma-Verkuyl Tres Aroyos (Argentinië): H. Verkuyl-Zijlstra Westzaan: H. Verkuyl N. Verkuyl-Kroon Amsterdam: J. Verkuyl M. M. Verkuyl-van den Heuvel Tres Aroyos (Argentinië): M. Verkuyl M. Verkuyl-Kroon Ontario (Canada): D. J. van den Heuvel C. van den Heuvel-Verkuyl Driebergen: A. Verkuyl T. Verkuyl-Stallinga Bodegraven: H. Windhorsd H. Winhorsd-Verkuyl Prinsenbeek: G. van Kesteren A. van Kesteren-Kruisen Neven en nichten Voor Uw blijken van belangstelling in welke vorm dan ook die ik rondom het overlijden van mijn lieve man Cornelis de Greef mocht ondervinden wil ik U graag mede namens mijn kinderen en kleinkinderen heel hartelijk bedanken. 3075 HC Rotterdam Dreef 26 W. J. de Greef-Selier De vele blijken van deelneming en aanhankelijkheid, die wij na het heengaan van mijn geliefde man, onze vader, grootvader en zwager Roelf Bolt mochten ontvangen, kunnen wij tot ons leedwezen niet alle persoonlijk beantwoorden. Weest echter overtuigd dat de toegenegenheid en de liefde, daarin aan hem en aan ons betoond, ons zeer hebben vertroost. Langs deze weg zeggen wij u daarvoor hartelijk dank Uit aller naam: T. H. Bolt-Hekman Poortugaal, augustus 1979 Alverstraat 7 De familie de Vries bedankt u voor het meeleven tijdens de ziekte en de grote belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader en grootvader Johannes de Vries oud-hoofd der school in Surhuizum B. A. de Vries-van der Laan Hazzeleger 11 Hardegarijp Augustus 1979 Voor de vele bewijzen van deelneming tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve moeder Grietje Veenkamp-Bakker betuig ik langs deze weg mijn hartelijke dank A. Veenkamp Hoogeveen, augustus 1979. Van 21 september tot 19 oktober 1979 georganiseerd door St. tot herstel v. cult, betrekkingen Neder- land-Z.Afrika. Inlichtingen: postbus 374, 7000 AJ Doetinchem. Tel. 08340- 33910, b.g.g. 08340-26514. Chr. school voor MHNO KV/JV kinderverzorging/jeugdverzi ging/opleiding pedagogisch medewerker.] INAS nieuwe stijl interim algemei schakelopleiding. VHBO vooropleiding hoger beroep! onderwijs toelating "LHNO IV en MAVO. VK vormingsklas (1 jaar). Toelating uitsluitend MAVO IV en HAVf INTERN wonen en studeren is mogelijk. Indien gewenst begeleiding en hulp bij huiswerk Ook voor LHNO en IHNO. Inlichtingen: Steenbeekstraat 7, 6671 AK Zet ten. Telefoon 08880-1858. Spreekuur directrice: mw. B. H. Obbink, donder dag 11.00-12.00 uur. Vakantiewoningen voor de zeer billijke prijs van DM 12 p.p.p.d. v a. 28-8 In nieuwbouw app. Mooie wan- delomg. in de herfst, buiten en binnenbad, sauna, solari um. massage-trimzaal. Maanden sept. en okt. nog vrij. App. ingericht met „Bau- ernstube" en eigen slaap kamer. Inl. bij: Apparlementhaus Sonnbichl A-5522 St Martin a. Tg.. Salzburgerland. ös- terreich. Tel. 0943/6245/2319. f a d. Rondedans in de wijk Schollevaar De bungalows bieden veel privacy. zi|n gunstig gelegen t o v de zon en zijn omgeven mei veel groen en water Alle bungalows zijn aangesloten op de c v.-stadsverwarming en beschikken over een garage. De indeling is geheel konlorm de unieke opzei van dit plan. De woonkamer, wel ke is voorzien van een rustieke open haardpartij. kan naar keuze variëren van min 44 m2 - 55 m2. De keuken bevat een fraaie "Monke" keuken De bad kamer is voorzien van ligbad, dubb. wastafel, bidet en 2e toilet Er zijn 3-4 slaapkamers. Onder de berging bevind! zich een royale kelder (2.90 x 6.70 m) met plavuizen vloer. De bungalow staat op eigen grond Prijzen vanaf f 378.000.- v.o.n. Prospectus op aanvraag. Voor een bezoek aan de gezellig inge richte modelwoning bent u zaterdag van 13 00-16 00 uur van harte welkom TEVENS HEBBEN WIJ TE KOOP 20 LUXE HERENHUIZEN IN WIJK SCHOLLEVAAR DEELPLAN 2 CAPELLE A/D IJSSEL. PRIJZEN V.A.F 249.500.-V.O.N. Makelaardij o.g. - Beëdigde taxaties- Assurantiën-Hypotheken-Financieringen Bisletweg 2 - Capelle a/d IJssel - Tel010-503066* Bi|kantoor: Kon. Wilhelminapl. 5 - Krimpen a/d IJssel -Tel01807-10000* 17.950 all-in of 22.900 all-ln voor een mobile holiday met 8 slaapplaatsen. Deze units zijn aangepast aan comfortabel recreëren. 2 sl.k., aparte douche ruimte m. wastafel, toilet, gr. living, moderne keuken, koelkast, gascomfort. Mo menteel bieden wij u 2 recreatieterreinen. 1. ZUID-FRANKRIJK, Le Cap D'Agde, terrein ligt aan het strand, verder 2 zwembaden, tennis, restaurant, self-service, bar, supermarkt, windsurfing, waterfiet sen, een pizzeria, dancing, manege, bioscoop. Sunli- ne verzorgt tevens het management en een hostess- team. 2. COSTA BRAVA, baai van Rosas, Olympische L- vormig zwembad met bar en keuken, self-service, restaurant, bar, minigolf, super mercado, tennisbanen, speeltuin, manege, etc. Personeel als Le Cap D'Agde. Showmodel te bezichtigen bij ons hoofdkantoor te Amsterdam. Ook op zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur. Voor verder Informaties en documentatie: Sunline Holiday System Klaprozenweg 61, 1032 KK Amsterdam Tel. 020-362881. In dit typisch WALLISER bergdorp bieden wij aan - rechtstreeks van bouwer - traditioneel en onder architectuur gebouw de chaletwoningen. Prijzen chalets vanaf s. fr. 149.500, Incl. 500 m2 eigen grond. Direkte notariële overdracht Gunstige financiering Goede verhuurmogelijkhe- den Aankoopbegeleiding door Neder landse deskundige makelaar. Vraag inlichtingen en dokumentatie bij INTERNATIONAL B.V. Makelaardij o.g. Nijverdal, Smidsweg 90, postbus telef. 05486-12861 53 Dat is toch niet veel, zult u misschien zeggen. Maar heeft u wel eens echt goed geteld? Z(jn het er niet langzamerhand 5 of 6 per dag? En zjjn het er niet wat meer dan vorig jaar? Want zo is het met alcohol. MakXelfjk teveel maar moeilik terug. Als u zich daar zorgen over maakt ga dan eens met uw huisarts praten. Of vraag de onderstaande brochure aan. Vindt u dat u meteen advies kunt gebruiken, bel dan met de Stichting Korre latie: Drank. Makkelijk te veel. Moeilijk terug. "Teveel" is een vaag begrip wellicht Maar wanneer u houvast wilt voor de gemiddelde mens zijn 4 glazen drank per dag het maximum. Dat dan wel onder "normale" omstandigheden. Dus zeker niet bij medi cijngebruik,autorijden of binnen een korte tijd. Zelfs een glas sherry of pils (10 gram pure alcohol) heeft ongeveer 1uur nodig om door het lichaam weggewerkt te worden! I Plaats: Invullen, uitknippen en I In een gesloten envelop Imet (0 80 postzegel opsturen nur SuchUng KorreiaUe.MaleöaanUJ. I 3581CJ Utreci I De brochure wordt u ui een blanco wikkel toegestuurd SIRE^

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16