een hoofd i een groepsleider Dr. J. H. Pameijer Stichting te Rotterdam ervaren groepsleider COÖRDINATOR predikant/ pastoraal medewerker (v/m) NOORDERHAVEN- eebssjl Dr. J. H. PAMEIJER STICHTING te Rotterdam GEMEENTE ZAANSTAD INTAKER/GROEPSCHEF bezigheidstherapeut(e) Opleidingen ||jj Bedrijfstrainingen diaconessenhuis arnhem paviljoenshoofd Prinses Margriet -4 Prinses Marijke aktiviteitenbegeleid(st)er doktersassistente fysiotherapeut(e) ZATERDAG 4 AUGUSTUS 1979 TROUWKWARTET 1 Stichting Maatschappelijk en Cultureel Werk „Het Oude Noorden" to Rotterdam De Stichting zoekt op korte termijn een: TAAK: algehele leiding c.q. bedrijfsvoering van de twee huizen van de Stichting. leiding geven aan een team bestaande uit een maatschappelijk werkster, een cultureel werker, een jeugdleidster, twee peuterieidsters en een beheerder. begeleiden van vrijwilligers en stagiaires. deelnemen aan het uitvoerende werk en contact met buurtbewoners. onderhouden van externe contacten c.q. samen werken met andere organisaties en de overheid. met het bestuur en de andere medewerkers mee denken en meewerken aan het beleid. VEREIST: ervaring in dit soort werk. sociale academie en V.O. inzicht in financiële en administratieve zaken. De salariëring vindt plaats volgens de C.A.O. Welzijns werk. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur van de Stichting, 1e Pijnackerstraat 102 - 106, 3035 GV Rotterdam. "Noorderhaven" is een christelijk centrum voor de verzorging en begeleiding van geestelijk gehandicapten, gevestigd te Julianadorp, gemeente Den Helder. Ons centrum biedt huisvesting aan 620 pupillen, terwijl het aantal medewerkers ongeveer 600 bedraagt. Bij ons centrum bestaat een vacature voor de functie van Tot de taak zal behoren, in nauwe samenwerking met de aanwezige collega: de geestelijke verzorging van de bewoners, waaronder het lelden van aangepaste kerkdiensten het begeleiden en instrueren van leerling-verpleegkundigen In cursus verband en op de leefgroepen - in voorkomende gevallen het contact onderhouden met de familie leden van de bewoners. Bij de selectieprocedure worden diverse geledingen uit onze leef gemeenschap betrokken, alsmede de in het kader van de Inter kerkelijke Gemeenschap Noorderhaven functionerende begeleidings commissie, bestaande uit vertegenwoordigers van de participerende plaatselijke kerken. De salariëring zal plaatsvinden volgens de landelijk geldende richtlijnen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de geestelijk verzorger van Noorderhaven, Ds. C. de Jong, telefoon (02235) 1744, toestel 439. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie van Noorderhaven, Postbus 1002, 1780 EA Den Helder. Noorderhaven is één van de negen Instituten uitgaande van de Vereniging 's Heeren too te Amersfoort, welke Vereniging zich bij haar werk wil laten leiden door de evangelische opdracht tot dienstbetoon. C*»itltli|k centrum voof Q#e *teli|k gehandicapten julianadorp vraagt voor het dagverblijf voor ouderen .De Padaput" daar het huidige hoofd om persoonlijke redenen naar elders vertrekt. Het team van medewerk(st)ers betreurt dit. doch hoopt dat er iemand te vinden zal zijn die zijn plaats wil en kan innemen. Gezien de huidige samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een hoofdleider. Aan de funktie worden de volgende eisen gesteld: stabiele instelling invoelend vermogen bevorderen van ouderparticipatie en samenwerkingsverbanden, zoals kontakt ouders en teambegeleiding ontwikkelen en begeleiden van nieuwe ideeën Opleidings- en benoembaarheidseisen volgens de arbeidsvoorwaarden dagverblijven en gezinsvervangende tehuizen voor geestelijk gehandi capten, t.w.: acte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg - diploma Buitengewoon Onderwijs (specialisatie zw. zorg) acte Nxx 2 jaar ervaring in de zw. zorg - diploma zw. zorg getuigschrift/diploma kinderbescherming A en B c.q., diploma MBO-iw 2 jaar ervaring in de zw. zorg diploma KSO 2 jaar ervaring in de zw. zorg. diploma zw. zorg stafopleiding Z HBO-iw 2 jaar ervaring in de zw. zorg VSID-dvo diploma kadercurus DVO 3 jaar ervaring als groepslei der in een DVO na het behalen van het diploma. Min. aanstellingsleeftijd 25 jaar. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Dr. J. H. Pameijer Stichting, oostbus 21004, 3001 AA ROTTERDAM, afd personeelszaken De Gemeentelijke Sociale Dienst Zaanstad zoekt kontakt met sollicitanten voor de vakature van voor het unit-kantoor zuid, gevestigd te Zaandam. Werkzaamheden De intaker/groepschef geeft leiding aan een groep van acht bijstandsmaatschappe- Ujk werkers. Hij ontvangt nieuwe kliénten die een aanvraag indienen en verdeelt de aanvragen over de acht medewerkers, re kening houdend met de aard en de zwaarte van de hulpvraag en de mogelijkheden van de respektieve kollega's. De intaker/groep schef begeleidt de bijstandsmaatschappe- lijk werker bij de werkzaamheden rond de aanvraag voor wat betreft de materiële en de immateriële aspekten en ziet toe op een goede voortgang. De intaker/groepschef heeft daarnaast een adviserende taak in de afhandeling van materiële aanvragen en een signalerende taak met betrekking tot specifieke probleemkategorieën. Een uitvoerige funktiebeschrijving alsmede een organisatieschema van de dienst wor den aan geïnteresseerden op aanvraag toegestuurd. Funktie-eisen opleiding: HBO of Sociale Akademie richting maatschappelijk werk ruime ervaring op het terrein van de hulpverlening bij een sociale dienst kennis van de betreffende wetgeving en bijbehorende jurisprudentie goed inzicht hebben in de struktuur van de samenleving; kennis van de sociale kaan geboeid worden door veranderingspro cessen en gemotiveerd zijn om mee te werken aan een voortgaande opbouw van het werk bij en de organisatie van een grotere sociale dienst. Aanstelling/salaris Aanstelling in de rang van kommies A (salarisgrenzen van 2.653,- tot 3.421,- bruto per maand). Bij het op de juiste wijze inhoud geven aan de funktie is de rang van hoofdkommies in principe bereikbaar (sala ris tot 3.935,- bruto per maand). De vakantietoelage bedraagt 8% van het bruto salaris. De gemeente Zaanstad is aangesloten bij het IZA Noord-Holland. Voorts is de gebruikelijke ambtelijke recht spositie van toepassing. Belangstellenden wordt verzocht binnen tien dagen onder vermelding van de lunk- tie een sollicitatiebriel te zenden aan het Kollege van Burgemeester en Wethouders van Zaanstad, postbus 1400, 1500 AK Zaandam. n1 ffCVALtD AT IC STICHTING OP PROTESTANTS-CHRISTELIJKE GRONOSLAG Mor Notcnslaan 20 Postbus 50504 2505 LM s-Gravenhage Telefoon 689290 De afdeling bezigheidstherapie zoekt voor haar team een enthousiaste kollega die bereid is onze bewoners bij velerlei bezigheden te betrekken. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die: in het bezit is van het diploma „Princen- oord" of „Norel" ervaring heeft fulltime kan werken. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O.-ziekenhuiswezen. Informatie omtrent de funktie-inhoud, werk tijden enz. wordt gaarne verstrekt door Alyd de Bruin (tel. 070-689290 tst. 133). Schriftelijke sollicitaties te richten aan: A. Pols, geneesh.-direkteur, Mgr. Nolenslaan 20 's-Gravenhage. Management opleiding voor non-profit organisaties De cursus Management voor non-profit organi saties is bedoeld voor het hoger- en middenkader en maakt duidelijk, waarom het geven van lei ding aan dienstverlenende en non-profit organi saties zoals ziekenhuizen, scholengemeen schappen, verenigingen, charitatieve instellin gen, verpleegtehuizen, kruisorganisaties, reli gieuze instellingen, sekretariaten van instellin gen en organisaties in de overheidssfeer een professionele aangelegenheid is geworden. Aan de hand van cases worden de diverse pro bleemstellingen en technieken, die liggen op het gebied van communicatie, management en or ganisatie aan de praktijk getoetst. Duur van de cursus: I jaar. Uitvoerige documentatie ligt bij ons klaar. Bel voor inlichtingen (070) 2640 81 of zend deze bon naar het ISW, Antwoordnummer 40, 2500 XP Den Haag. Postzegel hoeft niet. Invullen met blokletters s.v.p. Naam: Adres: Postcode plaats: Instituut voor Sociale Wetenschappen. Wassenaarseweg 39-41. Den Haag. Tel. (070)264081. Aan allen die in het Arnhemse Diaconessenhuis hebben gewerkt. Bestuur en Direktie van het Hervormd Diaconessenhuis nodigen u uit voor een reünie in verband met het 95 - jarig bestaan van het Huis, op dinsdag 23 oktober 1979. Degenen, die van deze uitnodiging gebruik willen maken, worden verzocht zich op te geven aan het sekretariaat van de reünie-kommis sie, p/a Diaconessenhuis, G.A. van Nispenstraat 37,6814 JA Arnhem. Wilt u de datum van deze reünie ook doorgeven aan u bekende oud- medewerkenden van ons ziekenhuis. "De Marke" is een behandelingsinstituut voor jongens en meisjes. Wij beogen er hulp te bieden aan jongeren, die elders wegen hun moeilijk gedrag nauwelijks of in het geheel niet geholpen kunnen worden. De jongens en meisjes wonen in een 12-tal leefgroepen die zijn ondergebracht in paviljoens. De behan deling is gericht op het scheppen van een leefklimaat, waarbinnen een ingekapseld en relatievermijdend gedragspatroon geleidelijk kan plaats maken voor een meer open en be wuste oriëntatie t.a.v. het eigen gedrag. Voor het behandelingspaviljoen voor meisjes van 14-18 jaar (Vennediek genaamd) zoeken wij op korte termijn een Het paviljoenshoofd is de koördinator van een vast team van 7 groepsIeid(st)ers. Tot zijn taak behoort: leiding te geven aan het veelzijdige werk in het paviljoen de groepsleid(st)ers van het team te begeleiden en te stimuleren namens het team inbreng te hebben bij de beleidsvorming van het instituut. Aan de kandidaten voor deze funktie stellen wij de volgende eisen: royale ervaring in de residentiële hulp verlening, bij voorkeur in een peda gogisch instituut een voltooide hogere beroepsopleiding leeftijd tussen 25-40 jaar. Wij kunnen bieden: een boeiende, maar veeleisende funktie een salaris afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring tot maximaal 3.149,81 bruto per maand (niveau 1.8.1978), vermeerderd met een toelage voor onregelmatige diensten hulp bij het vinden van passende huis vesting. Vanwege de algemeen christelijke grondslag van het instituut zullen sollicitanten bereid dienen te zijn deze grondslag te respekteren. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie gericht wor den aan de personeelsafdeling van de Vereni ging Rekkense Inrichtingen onder vermel ding van nr. P2866/sollicitatiekommissie Vennediek, dr. W. Slotlaan 12, 7157 AT Rekken. Belangstellenden kunnen telefonisch inlich tingen over de funktie krijgen via 05453- 241, toestel 243. In ons internaat is een vakature in een leefgroep voor jongens van 13 tot 15 jaar. Wij zoeken hiervoor een GEBODEN WORDT: een baan waarin je jezelf kunt zijn, waarbij het salaris afhankelijk is van leeftijd en ervaring en waarvan de vakanties ongeveer .overeenkomen met de schoolvakanties. GEVRAAGD WORDT: werken vanuit een positief-christelijke levensovertuiging, leeftijd tenminste 21 jaar, ervaring in een soortgelijk beroep, een voor het beroep geëigende opleiding, b.v. Kinderbescherming A B. K.V.J.V. of M.B.O.-I.W. Heb je interesse en voldoe je aan wat je kollega's aan inbreng van je verwachten, schrijf dan een brief aan het sollicitatieteam van het INTERNAAT VOOR SCHIPPERSJEUGD ir rst Lit na lOOf sci KLOOIENBERGLAAN 561 - 8031 CG ZWOLLEN TELEFOON (05200) 1.48.88 8 TO 71 met ervaring, met een adequate beroepsopleiding en met een protestants-christelijke levensovertuiging, willen wij nog graag verbinden aan ons internaat voor schippersjeugd te Groningen. Hetgaat om een vertikaal gemengde groep kinderen van 6 tot en met 16 jaar, waarbij de voorkeur uitgaat naar een man. Gewerkt wordt in teamverband samen met twee kollega's, in gebroken diensttijden en met vakanties die ongeveer gelijk zijn aan de school vakanties. De salariëring is volgens de richtlijnen van het Ministerie van Onderwijs. Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de direkteur, de heer C. Rietdijk, aan wie u ook uw sollicitatiebrief kunt richten. INTERNAAT VOOR SCHIPPERSJEUGD HAYDNLAAN 2A GRONINGEN TELEFOON (050) 26.02.71 \ferpleeghuis Reaktiveringscentrum In ons verpleeghuis worden 220 bewoners verpleegd en gereaktiveerd. Er zijn afdelingen zowel voor somatische als voor psychogeriatrische patiënten. Er wordt gewerkt vanuit een christelijke grondslag. Per 1 september komen er 3 vakatures bij de paramedische diensten. fulltime (eventueel parttime 80%). Diploma bezigheidstherapie van "Princenoord" of "Norel" of een gelijkwaardige opleiding is vereist Zijn/haar taak zal zijn het uitbreiden, stimuleren en begeleiden van de aktiviteiten op de diverse afdelingen. parttime 80%. Diploma doktersassistente is vereist. Belangstelling voor en/of ervaring met laboratoriumwerkzaamheden zijn gewenst. parttime 80%. Diploma fysiotherapie is vereist. Er wordt zowel individueel als in groepsverband gewerkt. Belangstelling voor reaktiveren en revalideren van ouderen is gewenst. Het salaris is conform de regeling C A O -Ziekenhuiswezen Voor verdere inlichtingen kunt U zich wenden tot de betreffende hoofden van dienst. Sollicitaties dient U te richten aan onze personeelsdienst. Hugo de Grootkade 20^ 1052 LS Amsterdam Telefoon 020-826305

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14