'bloemendaal 'bloemendaal secretaresse 1 afdelingshoofd (m/v) r het nieuwe spittaal i docent(e) wie neemt de zorg op zich.... verpleegkundig afdelingshoofd m/v ernardus drie landbouwkundigen (m/V) tropisch landbouwkundige. tropisch bodemkundige. landbouwvoorlichter DIACONESSENHUIS LEIDEN yj leidinggevend verpleegkundige diak diakonessenhuis utrecht den haag denhaag B-Verpleegkundige (m/v) OK-verpleegkundige BESTURENRAAD PROTESTANTS- CHRISTELIJK ONDERWIJS groepschef(fin) aktenafdeling Westland/Utrecht Hypotheekbank tt ZATERDAG 4 AUGUSTUS 1979 TROUWKWARTET In het Diaconessenhuis te Leiden is bij de afdeling opleiding van leerling verpleegkundigen A 116) een vacature in de functie van Verpleegkundigen met een voltooide docenten-opleiding die theorielessen willen kombineren met praktijk-begeleiding kunnen inlichtingen over deze functie inwinnen bij en schriftelijke sollicitaties richten aan het hoofd personeelszaken, mevr. M. Siemer. Houtlaan 55, 2334 CK Leiden Salariëring geschiedt in de rang van eerste verpleegkundige. Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 medewerkers zoekt voor een Intensive Care Unit een De Intensive Care (onderdeel van een Chirurgische afdeling) heeft opname mogelijkheid voor 8, voornamelijk post operatieve, patiënten. De afdelingsorganisa tie berust op teamverpleging. Voor deze funktie zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die ervaring heeft op het gebied van ver pleging van chirurgische patiënten, de opleiding Intensive Care of Coronary Care heeft gevolgd, t beschikt over leidinggevende kapaci- teiten. Ervaring met teamverpleging strekt tot aanbeveling. Aanstelling zal geschieden in de rang van eerste verpleegkundige. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door br. J. de Vries, hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst, tel. (030) 52 81 11, toestel 117. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken te richten aan het hoofd Personeels zaken, Bosboomstraat 1 te Utrecht. r christelijk psychiatrisch centrum Bloemendaal is een christelijk psychiatrisch centrum, dat ligt aan de rand van Den Haag, met 605 bedden, een verpleeghuis met 128 bedden, een Dagziekenhuis en een uitgebreide polikliniek. Er zijn 700 personeelsleden werkzaam. Ten behoeve van één van de drie afdelingen van ons geriatrisch opname- en observatiepaviljoén Uitzicht vragen wij per 1 september a.s. een De betreflende afdeling telt 59 behandelplaatsen voor geriatrische patiënten, bij wie de behandeling, na eerste een eerste screening, reeds is ingezet. Het aksent van de behandeling ligt op verdere verzorging en verpleging waarbij de training van de A.D.L. en sociaal gedrag een belangrijke plaats inneemt. De opnameduur varieert van 2 tot 4 maanden en is mede afhankelijk van externe plaatsings mogelijkheden. Het afdelingshoofd is verantwoordelijk voor het gehele afdelingsgebeuren. Enkele belangrijke taken zullen zijn: - het koördineren van de werkzaamheden op de afdeling - kwaliteitsbewaking - het onderhouden van kontakten met andere disciplines buiten Uitzicht. - het regelen van overplaatsingen. Kandidaten voor deze funktie dienen te beschikken over: - de diploma's ziekenverpleging A en B - bij voorkeur een voltooide kaderopleiding - ervaring in een leidinggevende funktie. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling in de rang van hoofdverpleegkundige behoort tot de mogelijkheden. De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van ons centrum, Monsterseweg 93, Postbus 53002,2505 AA Den Haag. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen onder nummer070-254125 toestel 2269. christelijk psychiatrisch centrum Bloemendaal is een christelijk psychiatrisch centrum, dat ligt aan de rand van Den Haag, met 605 bedden, een verpleeghuis met 128 bedden, een dagziekenhuis en een uitgebreide polikliniek. Er zijn 700 personeelsleden werkzaam. In het team van één van onze "intensive care" afdelingen ontstaat op korte termijn een vakature vooreen De afdeling bestaat uit 2 verdiepingen en omvat een unit van 16 behandelplaatsen voor mannen en een unit voor 18 behandel plaatsen voor vrouwen. Elke unit heeft een vast team van medewerk(st)ers. De duur van de behandeling is maximaal 2 jaar. Zijn/haar werkzaamheden zullen bestaan uit: - het mee op stellen en uitvoering geven aan de diverse, veelal direktieve, behandelprogramma's - het leiden van groepswerkaktiviteiten, voornamelijk gericht op het (her)aanleren van praktische vaardigheden - het verrichten van oudste diensten. Kandidaten voor deze funktie dienen te beschikken over: - het diploma ziekenverpleging B - interesse in het begeleiden van deze kategorie bewoners in teamverband - een leeftijd van minimaal 23 jaar. Binnen deze afdelingen wordt gewerkt in onregelmatige diensten, ook gedurende de weekends. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voor verpleegkundigen met ruime ervaring is aanstelling in de rang van verpleegkundige A mogelijk. De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van ons centrum, Monsterseweg 93, Postbus 53002,2505 AA Den Haag. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij het koördinerend hoofd, de heer W. E. Nieuwstraten, telefoon 070-25 4125, oproepnummer 6024. Itelefoon 070-25 4125, oproepnummer 6024. De zorg voor 29 geestelijk gestoorde bejaarden in Bernardus, een verzorgings- en verpleeghuis voor 350 bewoners in het centrum van Amsterdam. Door interne promotie komt namelijk op deze afdeling zeer binnenkort de funktie vakant van Inhoud helpen geven aan teambesprekingen, meewerken aan het handhaven van een prettige werk en leefsfeer, zijn niet te onderschatten aspekten van deze funktie. Wie in het bezit is van het diploma ziekenverpleging A en/of B óf Z (met ervaring op een g.g.b.-afdeling) óf M B O.-/ (met enige jaren ervaring), bij voorkeur ouder is dan 30 jaar en over organisatorische gaven beschikt, zal zich bij Bernardus volkomen op zijn of haar plaats kunnen voelen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De CAO voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Voor meer inlichtingen kunt u kontakt opnemen met Zr. Jansen-van Buchem, telefoon 020-238131. Schriftelijke sollicitaties, zo mogelijk met vermelding van een telefoonnummer waarop u bereikbaar bent, kunt u richten aan de direktie R K. STICHTING VERZORGINGS- EN VERPLEEGTEHUIS Nieuwe Passeerdersstraat 2 1016 XP Amsterdam streekziekenhuis wamsveld bijzutphen. Ons ziekenhuis beschikt over een viertal modem ingerichte operatiekamers. De OK's staan ten dienste van de algemene chirurgen, waar onder thorax- en vaatchirurgie, de KNO-arts, de gynaeco logen, de uroloog, de oogarts, de orthopedisch chirurg en de kaakchirurg. Wij zoeken ter uitbreiding en versterking van het OK-team met OK-opleiding. Zr H. H. Koenders. Hoofd OK, is gaarne bereid tot nadere informatie, telefoon 05750-84411. Aanstelling en salariëring volgens rijksregeling en afhanke lijk van opleiding en ervaring. Wij verlenen onze medewerking bij het verkrijgen van passen de huisvesting. Uw sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeels zaken, Ooyerhoekseweg 8, Wamsveld. 79-13 De VERENIGING BESTURENRAAD PROTESTANTS-CHRISTELIJK ONDERWIJS, de landelijke organisatie van schoolbesturen in het protestants-christelijk onderwijs, vraagt voor de afdeling V.W.O.-A.V.O. van zijn bureau op korte termijn een TAAK: het verrichten van diverse secretaressewerkzaamhe den (waaronder veel typewerk) ten behoeve van de afdelingsdirecteur en zijn stafmedewerkers. VEREIST: voltooide middelbare schoolopleiding, aangevuld met een secretaresse- of gelijkwaardige opleiding, goede beheersing van de Nederlandse taal, diploma en ervaring in typen, pc zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden zijn aan deze functie verbonden. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de algemeen directeur van het bureau van de Vereniging Oosteinde 114, Postbus 907, 2270 AX Voorburg. Telefoon 070-69.42.01. De Westland/Utrecht Hypotheekbank nv is een dynamisch, sterk groeiend bedrijf, dat zich bezighoudt met hypotheek verstrekking, verkoop van o.a. pandbrieven en pandbriefbiljetten, verzekeringen, projektontwikkeling, leasing en beheer en exploitatie van onroerend goed. lo Voor de Aktenafdeling van ons distriktskantoor te Amsterdam zoeken wij een groepschef (fin), die leiding zal geven aan een team van 7 medewerkers. Deze mede werkers zijn belast met het opstel len van koncept-akten en met het onderhouden van telefonische kontakten die hieruit voortvloeien met relaties en notariskantoren. Wij denken aan een kandida(a)t(e) met middelbare schoolopleiding, die in het bezit is van - of studerende voor - het diploma Notarisklerk of vergelijkbare opleiding. Hij/zij dient over enige jaren ervaring en goed admini- stratief inzicht te beschikken. Wij bieden: - een goed salaris - een dertiende maand - tantième - 8% vakantietoeslag - tenminste 24 vakantiedagen - reiskostenvergoeding - premievrij pensioen. Heeft u belangstelling voor deze funktie dan kunt u kontakt opnemen met de heer J. J. Otten, telefoon 020-263131, bij wie u tevens een sollicitatieformulier kunt aanvragen. Sollicitaties te richten aan ons adres, Sarphatistraat 1 1017 WS Amsterdam, t.a.v. afdeling Sociale Zaken. ijl v"-"'"' f mlmMWmÊÊm - S Het Algemeen Diakonaal Bureau van de Gereformeerde Kerken in Nederland is het landelijke bureau dat samen met diakenen in de plaatselijke kerken bewustmakend en voorlichtend bezig wil zijn ten aanzien van de menselijke noden en de oorzaken daarvan, dichtbij en ver weg. Voor het diakonaat in onze eigen samenleving is het daarnaast ook uitvoerend orgaan voor een belangrijk deel van het diakonale rekreatiewerk en het werk voor opzichzelfstaanden. Voor het diakonaat buiten onze grenzen is het het uitvoerend orgaan voor het yverelddiakonaat van de Gereformeerde Kerken in Nederland. Voor de sector Werelddiakonaat zou het Algemeen Diakonaal Bureau graag in contact willen komen met die in het voorjaar van 1980 zullen worden uitgezonden naar Indonesië (Java en Sumba) en naar Portugal. voor hei landbouwtrainings- en voorlichtingscentrum van de Christelijke kerk van Sumba is nodig een Deze medewerker zal voorlopig voor 2x2 jaar als adviseur ter beschikking worden gesteld van het genoemde centrum. Dit centrum verzorgt sinds 1967 de opleiding en nazorg van jonge boeren, inclusief eenvoudig proefveldwerk, voorlichting en dienstverlening. Onze gedachten gaan uit naar een medewerker die: afgestudeerd is aan de Landbouw Hogeschool in Wageningen of de Hogere Landbouw school in Deventer; praktische ervaring heeft met voedsellandbouw op kleine schaal in tropische landen (en bij voorkeur zelf van boerenafkomst is); meelevend lid is van een protestantse kerk en onze doelstelling deelt; bereid is de Indonesische taal te leren; en een zeer goede gezondheid geniet. voor de landbouwfaculteit van de Christelijke Universiteit Satya' Wacana in Salatiga op Java is nodig een Deze medewerker zal voor een periode van drie jaar als docent bodemkunde en bodembe mestingsleer ter beschikking worden gesteld van de landbouwfaculteit van de genoemde universiteit. Deze faculteit wil via dit leerplan-onderdeel (de relatie bodemvruchtbaarheid voedselproduktie in kleinschalige landbouw) de studenten een op de praktijk gerichte opleiding geven met practica, veldproeven en een verplichte praktijktijd. Onze gedachten gaan uit naar een medewerker die: afgestudeerd is aan de Landbouw Hogeschool te Wageningen; praktische ervaring heeft met veld- en laboratoriumonderzoek in de tropen, liefst in combinatie met voedingsgewassen; didactische ervaring en goede contactuele eigenschappen heeft; een positief christelijke levensovertuiging heeft en onze doelstelling deelt; bereid is de Indonesische taal te leren. voor een plattelandsontwikkelingsproject in Noord-Portugal is nodig een Deze medewerker zal voorlopig voor 2x2 jaar ter beschikking worden gesteld als adviseur van een ter plaatse op te zetten organisatie voor landbouwvoorlichting en landbouwdiensten. Daarbij is het de bedoeling de dorpsbevolking te helpen bij het ontwikkelen van eigen deskundigheid Onze gedachten gaan uit naar een medewerker die: afgestudeerd is in de gewenste vakdiscipline aan een daartoe geschikte school; praktische ervaring heeft met landbouwvoorlichting en overdrachtsprocessen; praktische ervaring heeft met dit werk onder kfeine boeren op onvruchtbare gronden; meelevend lid is van een protestantse kerk en onze doelstelling deelt; bereid is de Portugese taal te leren. Nadere inlichtingen over deze drie functies worden u graag gegeven door de stafleden voor agrarisch-sociale zaken van het Algemeen Diakonaal Bureau, dr ir. N. C. Keulemans en de heer M. Th. K. de Vries, Burg. De Beaufortweg 18, 3833 AG Leusden, telefoon 033-43244. Uw sollicitatie wordt graag tegemoet gezien bij het Algemeen Diakonaal Bureau, Burg. De Beaufortweg 18,3833 AG Leusden. nFr Vc Ug Fr be dr: de da Tc wc <le 11. Ie tra m: 'ff'c 501 0r >n De vo :e ij pit ite ,ie Ai we -ï TCI s

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12