-#v> Miro veenendaal zoekt Slagers/Halfwasslagers registeraccountant. schoolboekenkoördinator full-time vrije universiteit hoofd civiele dienst ziekenhuis Overvecht utrecht IIKAZIA ZIEKENHUIS ROTTERDAM direktle-sekretaresse IKAZIA ZIEKENHUIS ROTHRDAM ADMINISTRATEUR het loods nationaal fonds voor nederland administratief direkteur systeemkontroleur SOCIALE VERZEKERINGSBANK AMSTERDAM Slagers/ Halfwasslagers ZATERDAG 4 AUGUSTUS 1979 TROUWKWARTET De Accountantsdienst van Nationale-Nederlanden N.V. vraagt een Deze zal, met een twintigtal goed voor hun taak berekende assistenten en controleleiders, worden belast met de controle van de in het hoofdkantoor Rotterdam gevestigde maatschappijen en concernorganen. De aangeboden functie vraagt de bereidheid om mee te denken met de ontwikkelingen op het gebied van de beveiliging van geautomatiseerde administraties. Gezien de aard van de objecten - waaronder de grootste levens verzekeringmaatschappij van Nederland - is een analytische instelling vereist. De functie kan aan een geïnteresseerd accountant veel voldoening schenken. De honorering is in overeen stemming met het gevraagde niveau. Sollicitanten kunnen zich schriftelijk wenden tot: Nationale-Nederlanden N.V., Sociale Zaken, Afd. Personeelsvoorziening, Prinses Beatrixlaan 15, postbus 95930. 2509 CX Den Haag. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door mej. drs. G. Hospers, 070-711862 of door het huidige hoofd van de afdeling, de heer P. G. Lock R.A., 070-711285 resp. het hoofd van de dienst, de heer J. van Rijnbach R.A., 070-711870. Nationale-Nederlanden Verzekert 't wel. En goed. Ziekenhuis Overvecht plm. 300 bedden, modern in bouw, outillage en organisatie Het Ziekenhuis Overvecht, een algemeen ziekenhuis in Utrecht-Noord, bestaat uit een 13 verdiepingen tellend ge bouw, een opleidingsschool, een personeelscentrum en een sport- en therapiegebouw. De civiele zorg hiervoor wordt verricht door de civiele dienst, waarin ruim 100 personen werkzaam zijn. Binnenkort komt de funktie vakant van Deze dienst omvat de volgende afdelingen: kommunikatiecentrum en portiersloge centrale keuken en -afwas personeelsrestaurant en aula schoonhouddienst en intern transport wasserij en verstelkamer geëxploiteerde voorzieningen zoals kapsalon, kiosk, etc. Het hoofd van deze dienst heeft als voornaamste taak de koOrdinerende leiding over deze afdelingen. Voor deze funktie Is een voltooide opleiding aan een hoge re hotelvakschool een vereiste. Daarnaast worden kwalitei ten als leidinggevende kapaciteiten, organisatorisch in zicht en goede kontaktuele eigenschappen onontbeerlijk geacht voor een goed funktioneren. Kandidaten met erva ring, bij voorkeur opgedaan in de gezondheidszorg, genie ten de voorkeur. Salariëring geschiedt konform de richtlijnen van het C.O.Z. De sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Bij de selektieprocedure zullen ook anderen uit de organi satie worden betrokken. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de direktie, aan wie ook schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht op het adres Paranadreef 2, 3563 AZ UTRECHT. Telefoon 030-633322. 79-43 In het Ikazia Ziekenhuis, Montessoriweg 1 te Rotterdam-Zuid, komt binnenkort wegens ver trek van de huidige funktionaresse vakant de funktie van voor de Verpleegkundig Direkteur. Onze gedachten gaan uit naar een akkurate kracht met middelbare schoolopleiding en een sekretaresse-opleiding. Ervaring is gewenst; minimum leeftijd 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken, Montessori weg 1, 3083 AN Rotterdam. Protestants Christelijk Ziekenhuis „Ikazia" Rotterdam heeft op korte termijn plaats voor een administratief medewerkster op de pollkliniek keel-, neus- en oorafdeling. Onze gedachten gaan uit naar een accuraat meisje van tenminste 21 jaar, in het bezit van het diploma Mavo-4. Zij die in het bezit zijn van het diploma doktersassis tente genieten de voorkeur. Inlichtingen over de funktie worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de polikliniek, tel. 010-846611, toestel 255. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Montessoriweg 1, 3083 AN Rot terdam. In opdracht van één onzer kliënten, een expansieve groep van detailhandels-ondernemingen, gevestigd te Amsterdam, zoeken wij kontakt met een Het is de bedoeling dat deze funktionaris, onder verantwoordelijkheid van de hoofd-administrateur, belast zal worden met de dagelijkse administratie van de groep. Naast een behoorlijke administratieve opleiding (SPD-niveau) en ervaring, zijn leidinggevende kapaciteiten noodzakelijk. Vanzelfsprekend is de honorering in overeenstemming met de belangrijkheid van de funktie, terwijl, mede gezien de snelle groei van het concern, verdere ontplooiingskansen in ruime mate aanwezig zijn. Geïnteresseerden in deze funktie worden verzocht hun sollicitaties te richten aan Paardekooper Hoffman Accountants, J.W. Brouwersplein 12,1071 LN Amsterdam, t.a.v. de heer J.A. Hulst (R.A.), danwel telefonisch (020 - 731213) een afspraak met mevrouw I. de Waard te maken voor een oriënterend gesprek. De Stichting (fundraising ten bate van Israël) roept sollicitanten op voor de funktie van: Gegadigden dienen bekend te zijn met de moderne vormen van organisatie en admini stratie. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de voor zitter: S. G. ENGELSMAN, Wildenborch 10. 1082 KD Amsterdam. STICHTING COÖRDINATIECENTRUM STUDIELECTUUR VOOR BLINDEN Amstol 177, 1018 ES AMSTERDAM vraagt voor spoedige indiensttreding een TAAKOMSCHRIJVING: het verzamelen van de per leerling in de klas benodigde boektitels, het verwerken van deze gegevens in een systeem waaraan aanwij zingen voor de nieuwe produktie, de kopiëring van al bestaand braillewerk en voor de uitleen van brailleboeken worden ontleend, het verwerven van de hierbij benodigde normale boeken (zwartdruk- ken), de koordinatie van de te produceren, te kopiëren en te leen te vragen titels, het onderhouden van de telefonische en schriftelijke kontakten met leerlingen, ouders, schoolkoördinatoren, docenten, uitgevers en de samenwerkende Windenlektuurverstrekkende instel lingen, de voortgangskontrole. het onderhouden van de kontakten met de leden van de voorleesdienst die studiemateriaal op de kassette/band inspreken, het koördineren en evalueren van de aanvragen voor het inspreken van studie- en vakti|dschriften, het assisteren bij het uitbrengen van Studium Generale op de band, het typen van brieven en verslagen voor de direktie FUNKT1E-OMSCHRUV1NG schoolboekenkoordinator, geplaatst rechtstreeks onder de direktie, bevoegd om zelfstandig navraag te doen bij studerenden en Uitvoerige soktcitabes met vermelding van het curriculum vitae en ond augustus 1979 bi| de direkteur van de stichting, de heer Joh. Bonnes instellingen en voor het geheel van de in de taakomschrijving genoemde werkzaamheden verantwoordelijk tegenover de direktie. FUNKTIE-EtSEN:* a) diploma HAVO of VWO b) een gedurende langere tijd verworven praktische ervaring in een gelijkwaardig te achten funktie c) goede kontaktuele eigenschappen, improvisatie-talent, dienst verlenende instelling, het vermogen om sociale bewogenheid in zakelijke kaders te kunnen hanteren d) typevaardigheid e) leeftijd ca. 30 jaar f) het vermogen om intensief en vaak kontinu de koördinatie administratief voor te bewerken NB Wij achten een bibliotheek-opleiding eventueel aangevuld met SB van nut; een direkte eis is het, gezien de aard van de funktie niet. SALARIËRING: afhankelijk van leeftijd en ervaring/opleiding, volgens de schalen en richtlijnen van de C.A.O. voor de Openbare Bibliotheken. AANSTELLING: de aanstelling geschiedt voor de tijd van één jaar en kan daarna voor onbepaalde tijd uitgebreid werden, er opgave van referenties worden gaarne schriftelijk ingewacht vóór 20 aan zijn vakantie-adres: Schippersmeen 93. 3844 CM HARDERWIJK. De Sociale Ver zekeringsbank voert samen met de Raden van Arbeid de Algemene Ouderdoms wet, de Algemene Weduwen- en Wezenwet en de Kinderbijslag wetten uit. Voor het bureau Automatisering van de Accountantsdienst zoeken wij een medewerk(st)er die opgeleid zal worden tot Taak: het ontwikkelen en bewaken van kontrolemaatregelen voor automatiseringsprojekten binnen het raam van het vastgestelde kontrolesysteem. Vereisten: naast HAVO/VWO-opleidïng minimaal het M.B.A.-diploma. Het bezit van S.P.D. I en/of automatiseringskennis strekt tot aanbeveling. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn vrijwel gelijk aan die van de Rijksoverheid. De Bank kent gunstige studie faciliteiten en variabele werktijden. Het salaris bij aanstelling zal, afhankelijk van kennis en ervaring, maximaal f 3.935,— bedragen. Verdere promotiemogelijkheden zijn niet uitgesloten, maar zullen onder meer afhankelijk zijn van het behalen van aan vullende (vakjdiploma's. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van nr. 79/061 kunnen worden gericht aan de afdeling Personeel van de Sociale Verzekeringsbank, ApoHolaan 15, 1077 AB Amsterdam. u at Miro vestigingen zijn te vinden in: Vlissingen, Maastricht, Leeuwarden, Nijmegen, Assen, Purmerend, Beek, Zutphen, Enschede, Heerhugowaard en Veenendaal. ru ia ed ini lec on ÏU eh een Miro was enkele jaren geleden een nieuw initiatief van Ahold. Met recht wordt een Mjro-vestiging een "hypermarkt" genoernd. Tienduizenden artikelen in food en non-food worden voornamelijk volgens het zelf bedieningssysteem verkocht. De enorme oppervlakte, massale presentatie, lage prijsstelling, volledige garantie, ruimte om te winkelen en daarnaast gratis en veel parkeerruimte maken het beeld kompleet. Detailhandel op hoog niveau dus. Dat geldt eveneens voor de wiize waarop vers vlees bij Miro wordt verwerkt en verkocht. In onze vestiging te Veenendaal hebben wij op korte termijn plaats voor Bij Miro gaan breed assortiment, lage prijsstelling, hygiëne, kwaliteit en service samen in verkoop en produktie van vers vlees. In een geheel gemoderniseerde slagerij voorzien van de meest geavanceerde apparatuur verzorgt u met een aantal collega's het verkoopklaar maken van het verse vlees. U bent in bezit van één van de SVO-diploma's en hebt een leeftijd van minimaal 18 jaar. Miro biedt: Een prima salaris en een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals u dit van een groot concern kunt verwachter). Belangstelling? Schrijf dan een sollicitatie-brief aan: Miro b.v. Passage 50 3901 AZ Veenendaal t.a.v. de heer J.H. van Schaik of bel voor meer informatie 08385-22322 "bi. Va amsterdam De vakgroep Algemene en Analytische Chemie van de subfaculteit Scheikunde zoekt zo spoedig moge lijk een secretaresse (vacaturenummer 320-2249) Taak: - het bijhouden van de agenda's, het maken van afspraken - het voeren van correspondentie, het uitwerken van rapporten en publicaties (in het Engels), het typen van dictaten - bijhouden van het archief. Functie-eisen: een middelbare schoolopleiding: type- diploma; goede accuratesse en een grote mate van zelfstandigheid. Bij voorkeur enige ervaring. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mevrouw dr. N.H. Velthorst, tel. 020-548 53 80. De vakgroep Medische Microbiologie en Parasito logie van de Medische faculteit zoekt een wetenschappelijk medewerker (m/v) (vacaturenummer 229-1829) Taak: de medewerker zal binnen de werkgroep "Commensale Infecties" worden ingeschakeld bij het onderzoek naar de virulentie van Proteus mirabilis bij urineweginfecties. Functie-eisen: bioloog/biochemicus met microbio logische ervaring. De aanstelling zal geschieden in tijdelijk dienstver band tot 1 januari 1983 in de rang van wetenschappe lijk ambtenaar. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door drs. J.F. v.d. Bosch, tel. 020-548 39 55 of 020-548 39 46. De subfaculteit der Sociaal-Culturele Weten schappen zoekt een medewerker (m/v) (vacaturenummer 602-2259) voor het studiesecretariaat. Taak: de nieuw aan te trekken medewerker(ster) wordt onder leiding van het hoofd van de afdeling belast met de registratie van studentengegevens; tentamen- en examenresultaten; het reserveren van zaalruimte voor colléges eri tentamens; het typen van tentamens en collegeroosters; het schrif telijk en tele fonisch verstrekken van informatie; het bijhouden van het studenten-archief en het voeren van de afdelings correspondentie. Functie-eisen: opleiding MAVO/HAVO type diploma. Leeftijd vanaf 23 jaar. Een grote mate van accuratesse is vereist voor deze functie. De voorkeur gaat uit naar sollicitanten die over praktijkervaring beschikken en zelfstandig kunnen werken. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mw. T.L. Klaassen-Torbijn, tel. 020-73 35 33. Iet ch wl ap Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105, Amsterdam-Buitenveldert m

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10