I FAMILIEBERICHTEN Als uw keus een bootreis £r| Als u van plan bent i de vakantie weer wal aan studie te gaan doen. Opleidingen Bedrijfstrainingen - ZATERDAG 28 JULI 1979 TROUWKWARTET kunnen van maandag lot en mei vrijdag telefo- n.sch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 10 00-20 00 uur. Goede morgen Omie hartelijk gefeliciteerd met uw 82-ste verjaardag Elly en Hannie, Anky en Gabriel, Flory en Jeen, Vincent, Karin en Donald. Dankbaar en blij hopen bij D.V. op dinsdag 7 augus tus a.s. te herdenken dat onze ouders en grootouders G. Datema T. Datema-Bekkering 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wageningen: Geert en Nelly De Knm: Henk en Bep en kleinkinderen 7782 RC De Krim juli 1979 Jupiterstraat 1 Ieder, die hen daarmee wil feliciteren, is van harte welkom 's middags van 16.00-18.00 uur in zaal Hor stra te De Krim. Op 24 juli 1979 jl. herdachten wij in besloten familie kring dat onze ouders J. Peursum en C. Peursum-de Mooy 55 jaar in de echt waren verbonden. Dat deze vreugdevolle dag nog lang in hun herinne ring moge blijven is de wens van hun dankbare kinderen, kleinkinderen, en achterkleinkind Rijnsburg, 28 juli 1979. In plaats van kaarten Dankbaar en met vreugde delen wij U mee. dat D.V. op 2 augustus a.s. onze ouders en grootouders Klaas Kranendonk Johanna Robbemond 40 jaar getrouwd zijn. 's-Gravendeel: Herman, Leny Willy en Nico Ria, Arie Annemarie en Teun Ane, Henny Richard en Miranda Rozenburg: AU, Wout Laura 's-Gravendeel: Cobi 3295 XD 's-Gravendeel, 27 juli 1979 Boven Havendijk 32. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 11 augustus 1979, van 19.45 uur 22.00 uur in „Ons Gebouw", R. Vermaatstraat. 's-Gravendeel. De vele blijken van warm medeleven met ons 60-jarig huwelijksfeest hebben een grote indruk op ons gemaakt. Wij hopen door middel van deze advertentie enigs zins tot uiting te laten komen hoezeer wij uw belang stelling op prijs hebben gesteld. T. Stoop W. B. Stoop-Verheul H. I. Ambacht, Marijkestraat 13 Schaduwen, die over het leven vallen, kan men achter zich laten, als men zich keert naar het licht. In Jezus ontslapen onze lieve vader en opa Jakob Meerveld weduwnaar van M. T. Roodenburg op de leeftijd van 76 jaar 26 juli 1979 Lingendijk 55 4014 MC Wadenoijen namens kinderen en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 31 juli 1979 op de oude algemene begraafplaats „Eite- ren" te IJsselstein. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in het Geref. kerkelijk centrum „De Poort", Poortdijk te IJsselstein door Ds. M. N. de Wolf om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in het Geref. ker kelijk centrum te IJsselstein. Maandag a.s. van 19.30 tot 20.30 uur en na afloop van de begra fenis. Algemene kennisgeving Psalm 4 3 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis, alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Na jaren van ziek-zijn is toch onverwacht overleden onze moeder en lieve oma Elisabeth Roos weduwe van L. Krol op de leeftijd van 75 jaar 1562 BL Krommenie. 22 juli 1979 Rangerstraat 11 E. Zwolsman-Krol K H. Zwolsman Willem Reinier Elsemien Wij hebben haar in besloten kring ter ruste gelegd. Op zijn vakantie in Zwitserland nam God geheel onverwacht van ons weg mijn geliefde man, onze vader en grootvader Hendrik van der Guiten op de leeftijd van 64 jaar. echtgenoot van Angenieta Zandbergen, eerder weduwnaar van Weina Noort. Het gezelschap dat hem op deze vakantie ver gezelde heeft voor hem gelezen en gezongen Psalm 91 en Psalm 62 vers 1. Wij nemen afscheid van een man die nog volop in het leven stond. Nigeria: Henk en Fredy Deventer: Lies en Arend Warnsveld: Leo en Riet Rijnsburg: Weina en Piet Rijnsburg: Gert en Joke Marian Andre en Tiny en de kleinkinderen Xander en Robin Ruth Elise en Wendelmoet Angenieta en Peter Janine Rijnsburg, 25 juli 1979. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 30 juli om 14.00 uur in de Immanuël- kerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats van de Gereform. kerk aan de Sandt- laan te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren zaterdag en zondag 's avonds van 7.00 tot 9.30 uur. Dubbele buurt 16 te Rijnsburg. Gez. 271: 8 (uit Liedboek) Ach, hoe nietig, ach, hoe vluchtig is der mensen wezen! Al ons doen en al ons streven heel de wereld duurt maar even. Wie God vreest zal eeuwig leven Heden nam God plotseling uit onze vrienden kring tot Zich Hendrik van der Gugten echtgenoot van Angenieta Zandbergen eerder weduwnaar van Weina Noort op de leeftijd van bijna 65 jaar Zijn vrienden: Rijnsburg: Jan en Anna van Delft Bas en Bep Hogewoning Dirk en Anna Schoneveld Oegstgeest: Jan en Trien Zandbergen Trooste de Here zijn vrouw en kinderen in dit voor hen zo smartelijk verlies. Rijnsburg, 25 juli 1979. In uw hoede zijn wij wel geborgen Gez. 221, vers 3 Dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, geven wij met droefheid kennis van het overlij den van mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en grootmoeder Neeltje Breedijk echtgenote van Frederik Nicolaas de Witt op de leeftijd van 73 jaar. Noord wijk: F. N. de Witt J. G. de Witt G. de Witt-den Hollander C. F. de Witt M. de Witt-van Egmond F. N. de Witt S. G. A. de Witt-Hanrahan Leiden: C. J. de Witt A. de Witt-Timmer Noordwijk: M. N. Lindhout-de Witt J. P. Lindhout en kleinkinderen Noordwijk. 26 juli 1979 Dobbelmannduin 15 De rouwdienst zal worden gehouden maandag 30 juli a.s. in de Hervormde kerk aan de Hoofdstraat om 14.00 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan de Oude Zeeweg te Noordwijk om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren: zaterdagavond van 7.30 tot 8.30 uur in het Verenigingsgebouw, Hoofdstraat 11 én na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Tot onze diepe droefheid werd uit onze familie kring weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante. Mevrouw N. de Witt-Breedijk Namens de familie N. Breedijk Straat Ter Leede 1 2361 CG Warmond Op 25 juli overleed, tot onze diepe droefheid, op de leeftijd van 75 jaar, onze lieve man, vader en grootvader Maarten de Niet (M. de Niet Gz.) 's-Gravenhage: E. H. de Niet-Child Badhoevedorp: Louise Gabes-de Niet Pieter Gabes Pieter Maarten Edo Willem Groningen: Ebba van den Elst-de Niet Rob van den Eist Robin. 2555 JH 's-Gravenhage, 28 juli 1979. Mozartlaan 131. De crematie heeft heden in besloten kring plaatsgevonden. O Heer, als ik niet wist van 't onver- gank'lijk leven. De overwinningskroon van Christus' reddingswerk. Toen hij Zich liefdevol ten offer heeft gegeven Als losprijs voor Zijn duur gekochte Kerk. Als ik niet wist, had Hij de helse banden Van dood en graf verbrak met majesteit, En dat Hij, regent met zijn doorboorde handen Ontslapenen naar 't blij ontwaken leidt E. H. T. Op vrijdagmorgen 27 juli 1979 is in de Here ontslapen Evert Hendrik Timmerman sedert 5 februari 1978 weduwnaar van Elizabet Munneke Oud-hoofd der Dr A. C. van Raalte-school te Ommen. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau in de gezegende ouderdom van 85 jaar. Het bloed van Jezus Christus, Gods Zoon, reinigt ons van alle zonden. Uit aller naam: J. T. Driegen-Timmerman Ommen, „Oldenhaghen", O 57. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 1 augustus a.s. op de begraafplaats aan de Har- denbergerweg te Ommen om 14.50 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de Gereformeerde kerk, Bouw- straat te Ommen. Aanvang 14.00 uur. Zij, die de dienst wensen bij te wonen, worden ver zocht om 13.45 uur in de kerk aanwezig te zijn. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Heden overleed onze lieve moeder, grootmoe der en overgrootmoeder Hermine Henriëtte Coenradine Bos weduwe van ds. A. Artena, geboren 2-12-1897 Emerita ziekenhuispredikante der Hervormde Gemeente te Apeldoorn. „Bij U. mijn hoogste goed, mijn God, bij U ben ik geborgen uit Ps. 73 Eibergen: Ria Bruins-Wartena Ger Bruins Amersfoort: Addy Wartena Hoogeveen: Aat Wartena Wil Wartena-Streek Vledder: Jan Wartena Len Wartena-Rappoldt Almelo: Bert Wartena An Wartena-Kimmels Utrecht: Paul Wartena Margot Wartena-Burleson kleinkinderen en achterkleinkin deren. Amersfoort, 26 juli 1979 Corr. adres: Spiegelstraat 4, 7906 HN Hooge veen. Moeder ligt opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Loolaan 67, Apel doorn. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen maandag 30 juli van 18.45 tot 20.00 uur in het rouwcentrum. Dinsdag 31 juli zal er om 13.30 uur een rouw dienst gehouden worden in de Grote kerk te Winterswijk, waarna de begrafenis zal plaats vinden in het familiegraf op de Algemene begraafplaats te Winterswijk om 14.30 uur. „De Heere kent de zijnen." 2 Timotheus 2 19 Tot onze diepe droefheid nam de Here nog plotseling van ons weg mijn lieve man, zorgza me vader en grootvader Arie Bastiaan van Leeuwen echtgenoot van A. van Leeuwen-van Beveren, op de leeftijd van 79 jaar Koudekerk a.d. Rijn: A. van Leeuwen-van Beveren Moordrecht: C. J. van Leeuwen Alphen a.d. Rijn: J. A. van Leeuwen A. van Leeuwen-van Egmond Oscar, Arjen, Jeannette De Cocksdorp (Texel): J. A. Hengst-van Leeuwen A. R. Hengst Sipke, Ellen, Maarten Koudekerk a.d. Rijn, 26 juli 1979 Hoogewaard 67 Aan huis liever geen bezoek. Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 32 juli op de algemene begraafplaats. Aankomst aan de aula om 13.30 uur. Gelgenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De eenvoudige wil God steeds gade slaan. Ps. 116:4 Op Zijn tijd nam God tot Zich in Zijn heerlijk heid onze geliefde zwager en oom Arie Bastiaan van Leeuwen echtgenoot van A. van Beveren in de leeftijd van 79 jaar Amstelveen G. Blankenstijn W. Blankenstijn-van Beveren Harderwijk: M. van Beveren W. van Beveren-den Braver Koudekerk a.d. Rijn M. van Beveren nichten en neven. Prediker 9:7. Voor ons geheel onverwacht haalde God thuis mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa. mijn zoon, onze broer, zwager en oom, Floris Bikker officier in de Orde van Oranje-Nassau, op de leeftijd van 67 jaar. J. Bikker-de Jong Bep, Willy, Floran Arie en Greet, Floor, Irma Martha Jenneke en Rob, Arjanne, Martine E. Bikker-van Dieren en verdere familie. 's -Gravenhage, 26 juli 1979. Laan van Eik en Duinen 194. De overledene is overgebracht naar ,,'t Staten- huys", Statenlaan 78. Bezoek dagelijkse van 3- 4 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 31 juli om 1.45 uur in de Bethlehemkerk, Azaleastraat, waarna de be grafenis zal plaatshebben om 3 uur in het familiegraf op de begraafplaats „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. De Wijkraad van de Zuidwesterwijk van de Gereformeerde kerk van Ermelo geeft met droefheid kennis van het overlijden van broeder Gerrit Jan van den Berg Vele jaren heeft hij onze kerk mogen dienen als ouderling. Wij bidden zijn echtgenote en kinderen toe, dat zij dit verlies mogen dragen in het geloof, wetende, dat hij die zij liefhadden enkel is voorgegaan. Ermelo, 24 juli 1979 Namens de wijkraad: J. Stoof, praeses W. M. van der Vlis, scriba. Het heeft de Heere heden behaagd tot Zich te nemen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der en grootmoeder Hendrika Harskamp geb. van Amerongen op de leeftijd van 83 jaar. 's Graveland: J. Harskamp 's Graveland: A. J. Harskamp R. M. Harskamp-de Waij Tiddo, Pamela en Gerrit Arnhem: L. J. van de Velden-Harskamp C. van de Velden Lowik, Enny en Jacco 's-Graveland, 27 juli 1979 Noordereinde 65. Moeder is opgebaard in de rouwkamer „Van Vuuren", aan het Noordereind 254A te 's Gra veland. Gelegenheid tot bezoek: dinsdag 31 juli a.s. van 19 tot 20 uur, tevens gelegenheid tot condole ren op het Noordereinde 65 van 19 tot 21 uur. De rouwdienst, geleid door de Weleerwaarde Heer Drs J. Ridderbos, zal D.V. gehouden worden woensdag 1 augustus a.s. om 11 uur in de Geref. Kerk aan het Zuidereinde 382 te 's Graveland, waarna aansluitend tegen 12 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op Al gemene Begraafplaats aan de Beresteinseweg te 's Graveland. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt mijn. Jes. 43 1 Heden ontsliep tot onze grote droefheid, mijn lieve man en onze sympathieke zwager Cornelis Johan Bute in leven was hij 60 jaar organist van de Grote of Walburgkerk te Zutphen in de ouderdom van 89 jaar Uit aller naam: C. A. BUTE-VAN DER LEEDE 's-Gravenhage, 27 juli 1979 Klimopstraat 39 De rouwdienst is bepaald op dinsdag 31 juli a.s. om 10.30 uur in de Bethlehem-kerk, Laan van Meerdervoort 627, waarna de bijzetting in het familiegraf op de begraafplaats Oud Eik en Duinen aan de Laan van Eik en Duinen zal plaatsvinden ca. 11.30 uur. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Haar leven was liefde. Voor ons geheel onverwacht nam God van ons onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud tante, Willempje Donga-van Eijl, weduwe sinds 1962 van Wicher Donga, oud-directrice van bejaardentehuis „De Thuis haven" te Scheveningen, op de leeftijd van 71 jaar. Mede namens verdere familie, W. van Eijl. Voorburg, 26 juli 1979 Van Faukenbergeplein 58. Correspondentie-adres Haagsebos 132, Zoe- termeer Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7—8 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78 en dinsdagmid dag van 12—1 uur in de rouwkamer aan de Noordwal 44 te Leerdam De rouwdienst zal gehouden worden in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Popu lierstraat te Leerdam, dinsdag 31 juli om 1.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben in het familiegraf. F. Bikker Met leedwezen geven bestuur en medeweii van het Produktschap voor Vee en Vlees fit nis van het plotseling overlijden van een^ail sekretaris de heer jy alc it i In de periode van 1944 tot 1977 vervuld£&< met grote inzet verschillende functies in ©e! sektor. Laatstelijk van 1972 tot 1977 als sa taris. Met dankbaarheid houden wij p v" vriendschap in herinnering. Rijswijk, 26 juli 1979 _aJ( GEMEENTE LEE De burgemeester van de gemeente Leek matf kend, dat, ter voldoening aan artikel 15 der 0| ningswet. een afdruk van het in de NedeA Staatscourant van 23 april 1979, nr, 78. gepubli® Koninklijke besluit van 28 maart 1979, nr. 22. h<^ de aanwijzing van percelen tot onteigening tei mene nutte ten behoeve van de aanleg van eer: bouwontsluitingsweg en twee fietspaden langs Ir" deelte van de weg Groningen-Heerenveenig (rijkswegenplan 1968, nr 43). gelegen tussen t 6,5 en ca. 7,630, een en ander met bijkomende w in de gemeente Leek, van 30 juli 1979 tot en ij augustus 1979 ter inzage van een ieder is nederjl ter secretarie van de gemeente j Leek. 28 juli 1979 )et De I.-burgemeester voorf^ H. Boonstra. O1 rd jrh -|gi kies dan ook een comfortabel schip en een verzorging. De „Mr. Jan Elshout" en de „Mr. C( W. Kroes" hebben alles: royale hutten, alle met douche en toilet. Twee liften. Een prima keuken. kiezen uit 8, 1112 of 15 daagse Rijn-, Moezi Neckarreizen U reist al rustend u rust al rei; Vraagt gratis prospectus no. 9 bijWATERTI PORT, Eendracht9weg 54, 3012 LD Rotterdam, jer 010-118660. i d iti 4 weken Zuid-Afrika voor 2.600,- Van 21 september tot 19 oktcfj* 1979 georganiseerd door St.1 herstel v. cult, betrekkingen Ne<jkb land-Z.Afrika. Inlichtingen: postbus 374, 7000 AJ Doj chem. Tel. 08340-33910. vraag dan vandaag nog de studies van het ISW aan. U kunt u dan tijdig of teren. Het ISW is al bijna 50 jaar specialist o£ gebied van mondeling avondonderwijs^; Er zijn vele studiemogelijkheden. in' tb Economie O Praktijkdiploma Bedrijfseconomie JfS O Assistent Econoom h, O M.O. Economie |ds O Bedrijfseconoom Openbaar bestuur O Management in overheidsorganisati Management O Management Assistente O Middle Management O Management voor non-proflt organisaties O Voorbereidend Hoger Management O Hogere Bedrijfsleiding O Public Relations O Organisatiekunde O Strategisch Management Marketing O Marketing Praktijk O Marketing Assistent (NIMA-A) O Marketing Manager (NIMA-B) O Marketing Management (NIMA-C) O Sales Engineering en Industriële Marketing O Sales Management Rechten O Academische Studie Rechten O Bedrijfsrecht O Praktijkgericht Belastingrecht Overige Opleidingen O Commerciële Praktijk l O Leergang Personeelszaken f O Makelaar o.g. Js O Makelaar o.g. Repetitiecursus P O Notuleren e O Vrouw Actueel P O Persoonlijke Vormingen Presentatie; O Directie-secretaris us Bel voor inlichtingen 070-264081 of IrJ de opleiding naar uw keuze aan en %r, deze advertentie dan naar het ISW, woordnummer 40, 2500 XP Den HaafflW Een postzegel is niet nodig. >01 Naam: Adres: Postcode plaats Instituut voor Sociale Wetenschappen. Wassenaarseweg 39 -41Den Haag, JL tel.(070)264081. [te

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8