FAMILIEBERICHTEN Leraar godsdienst/maatschapp leer, provincie Utrecht Vérboden voor gehandicapten U kunt er meer aan doen dan u denkt Trouw c ZATERDAG 14 JULI 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en mei vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond rs dit alleen mogei>|k van 18 00-20 00 uur 1954 Deut. 33:27a „De eeuwige God tij u een woning" 1979 Met deze tekst werd ons huwelijk vijf en twintig jaar geleden ingezegend. Dankbaar dat God ons deze kwart eeuw voor elkaar spaarde, hopen wij D.V. op 21 juli a s. onze trouwdag feestelijk te herdenken met onze naaste familieleden en vrienden. K. Kalf H. Kalf-Beumee Ieder die ons met dezeb]ijdedag wil feliciteren, is op 21 juli van harte welkom van 4.00 tot 5.30 n.m. in Hotel Komman, Mient 1. Castricum. Wij zullen het zeer op prijs stellen, u daar te mogen begroeten. Castricum. juli 1979 Pr. Fred. Hendrikstraat 32. 1929 1979 Ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk zullen wij familie, vrienden en bekenden gaarne ontvangen op een receptie in restaurant „Coelenhage" te Wezep op zaterdag 21 juli %s. tussen 15.30 en 17.00 uur. A.u.b. geen bloemen sturen i.v.m. vertrek naar elders op dezelfde avond. E. J. Venendaal-van den Heuvel J. L. Venendaal Klinkenberg 38. Wezep 1919 5 Juni 1979 Soli Deo Gloria Hartelijk willen wij u danken voor de vele felicitaties en grote belangstelling, in 't bijzonder uit onze vroe gere woonplaats Ooltgensplaat. alsook voor de mede werking en hulp van de leiding en het personeel van ..de Vliedberg bij de herdenking van het 60-jarig huwelijk van onze ouders Klaas Korteweg Cornelia Korteweg-Dorsman Het was hartverwarmend zoveel familie en vrienden te mogen begroeten. hun kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Ouddorp Hoge Pad 2. Habakuk 3 18. 19a. „Nochtans zal ik juichen in de Here, jubelen in de God van mijn heil. De Here Here is mijn kracht." Thuis gehaald door zijn Heer en Heiland mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa Geert Klungel op de leeftijd van 58 jaar. Scheemda: J. R. Klungel-Meijer Wissekerke: E. J. G. Klungel J. Klungel-Boven Scheemda D R. Klungel B. Klungel-Schokken broek Delfzijl: J R. Boven-Klungel P. J. Boven Delfzijl: R. A. H. Poort-Klungel T. H. Poort en kleinkinderen 9679 HL Scheemda. 12 juli 1979 Langeweg lb. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op 17 juli om 14 00 uur vanuit de Geref. kerk te Scheemda. Degenen die de overledene de laatste eer wil len bewijzen, worden verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn in de Geref. kerk. om de dienst van Woord en Gebed bij te wonen, waarin voorgaat Ds A. G. Bos ma Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in het gebouw naast de Geref. kerk. Geen bloemen. Vandaag heeft de Here tot Zich genomen Zijn kind, mijn dierbare man. onze lieve vader en opa Bruinis Veldhuizen op de leeftijd van 54 jaar Als een arend, die zijn broedsel opwekt, over zijn jongen zweeft, zijn wieken uit spreidt. er een opneemt en draagt op zijn rlerken. zo heeft hem de Here alleen geleid. Lied van Mozes Aalten: M. Veldhuizen-Krook Martin Veldhuizen Hanny Veldhuizen-ten Dolle Nathalie Varsseveld Hans Veldhuizen Joke Veldhuizen-van Baardewijk Ter Apel- Jaap Veldhuizen Cilia Krul Ria Veldhuizen Aalten. 13 juli 1979 Ludgerstraat 63 De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 17 juli om 14.30 uur in het Uitvaartcentrum Ro- mienendiek 2a Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uitgenodigd. Na de dienst gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het Uitvaartcentrum. Liever geen bezoek aan huis Vertrouwend op zijn Heer is na een langdurige ziekte van ons heengegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Jakob Schaap echtgenoot van Cornelia Brasser op de leeftijd van 72 jaar. Huizen: C. Schaap-Biasser H. Schaap N. C. B. Schaap-Kijkuit Jacco Mare Robert Bennebroek: G. G. de Vries-Schaap H. T. M. de Vries Jaap Huizen, 12 juli 1979 Boslaan 12. De overledene is opgebaard in rouwkamer „De Groot", Havenstraat 25 te Huizen. De begrafe nis zal plaats hebben maandag 16 juli a.s. om 11.30 uur op de alg. begraafplaats aan de Naarderstraat te Huizen; aanvang van de rouwsamenkomst in de aula om 11.00 uur. Verzoeke geen bloemen en geen toespraken. Hiermede berichten wij het overlijden van de medeoprichter en oud-direkteur van onze ven nootschap de heer Jakob Schaap Hzn. Dankbaar gedenken wij zijn enthousiasme en grote inzet bij opbouw en leiding van ons bedrijf. Direktie Mayonna B.V. Huizen, 12 juü 1979. Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van de heer Jakob Schaap Hzn. Wij bewaren een goede herinnering aan onze oud-direkteur, wiens krachten ten dienste van de Vennootschap van grote betekenis zijn geweest. Personeel Mayonna B.V. Huizen, 12 juli 1979. 't Hijgend hert de jacht ontkomen, schreeuwt met sterker naar 't genot ran de frisse waterstromen, dan mijn ziel verlangt naar God Psalm 42 Heden heeft de Heere uit ons midden wegge nomen Lamberta Maria Mallon weduwe van Dirk Bedijn in de ouderdom van 91 jaar Uit aller naam: Fam. Barnhoorn Noordwijk, 13 juli 1979 ..Groot Hoogwaak" Correspondentieadres: Nic. Barnhoornweg 5, Noordwijk De rouwdienst zal worden gehou den maandag 16 juli in de aula van „Groot Hoogwaak" om 14.00 uur. waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Noordwijk om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van „Groot Hoogwaak" Geen bloemen Vrees niet. Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen. Gij zijt Mijn. Jesaja 43 1 Na een geduldig gedragen ziek zijn en een liefdevolle verpleging heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Anna Berendina Dalhuysen in de gezegende ouderdom van 91 jaar. Edevale (Afrika): G. Dalhuysen M. Dalhuysen-Lagerweij Utrecht A. Dalhuysen Driebergen: D Verweij Woudenberg: J. L. Dalhuysen A. Dalhuysen-Alblas neven en nichten Utrecht. 12 juli 1979, „Warande". Neckardreef 10 De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 17 juli om 11.30 uur op de begraafplaats „Kovelswa- de" aan de Koningsweg. Voorafgaande aan de begrafenis zal een dienst worden gehouden in „Tamarinde". Neckardreef 6, welke aanvangt om 10.15 uur. Condoleance bezoek maandag van 19.00 tot 19.30 uur in de aula van „Tama rinde". „'k Zal dan gedurig bij u zijn" Na een kort ziekbed heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve schoonzuster en tante Geertje de Smeth in de ouderdom van 95 jaar. Uit aller naam: S. A. de Smeth. Den Haag. 13 juli 1979 van Beuningenstraat 31 Correspondentie-adres S A. de Smeth. Gan- dhistraat 2. 2131 PE Hoofddorp. De begrafen-.s zal plaats vinden op maandag 16 juli om 14.00 uur in het familiegraf op <te oude algemene begraafplaats te Hoofddorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de Gandhistraat 2 te Hoofddorp. ,,'k Lag machteloos gebonden, Gij komt en maakt mij vrij!" Na een leven, waarin zij al haar tedere zorg en liefde aan vader en moeder en aan ons gegeven heeft, is na een diep bewogen ondoorgrondelij ke lijdensweg, slechts 10 dagen na het overlij den van onze geliefde moeder en grootmoeder in volle zekerheid van het geloof in haar Heer en Heiland ontslapen, onze lieve zuster en tante Janna Verwoest Zij zou 13 juli 1979 62 jaar zijn geworden. „Niemand onzer leeft voor zichzelf en niemand sterft voor zichzelf." Apeldoorn: G. Verwoest-Veldhuizen Einuiioven: C. Verwoest G. Verwoest-Boekhoud 's-Gravenhage: J. L. Verwoest F. J. Verwoest-Schambach Rotterdam: J. P. Verwoest Neven en nichten 12 juli 1979 Bentinckplein 49 3039 KM Rotterdam Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vrieselaan) zaterdag van 13.00 uur tot 13.30 uur. De rouwdienst, geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. A. Reen, zal gehouden worden in de kapel op de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50, maandag a.s. om 14.30 uur. waarna de begrafe nis in het familiegraf zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.00 uur. Na de plechtigheid is nog gelegenheid tot con doleren in de kapel. Een psalm Davids De Heere is mijn Herder, mij zal niets ont breken. Hij doet mij nederliggen in grazige weiden; Hij voert mij'zachtjes aan zeer stille wateren. Hij verkwikt mijn ziel, Hij leidt mij in het spoor der gerechtigheid, om Zijns Naams wil. Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, ik zou geen kwaad vrezen, want Gij zijt met mij, Uw stok en Uw staf. die vertroosten mij. Gij richt de tafel toe voor mijn aangezicht, tegenover mijn tegenpartijders. Gij maakt mijn hoofd vet met olie, mijn beker is overvloei ende. Immers zullen mij het goede en de weldadig heid volgen al de dagen mijns levens, en ik zal in het huis des Heeren blijven in lengte van dagen. Tot onze droefheid nam de Heere. toch nog onverwacht, in de volle zekerheid des geloofs tot Zich. mijn innig geliefde vader en onze lieve, altijd met ons meegeleefd hebbende opa Cornells de Graaf Weduwnaar van Barendina Teuntje Poolsma, in de ouderdom van i jaar Zeist: P. Groeneveld-de Graaf Erik en Sytske Cees en Maryati Hans Peter Bodegraven, 12 juli 1979 Bejaardencentrum „Vijverhof", Kamer 117 Burg. van Dobben'de Bruijnstraat 23 Correspondentie-adres: Nijenheim 25-36, 3704 VN Zeist Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren maandag 16 juli a.s. van 19.30-20.30 uur in het bejaardencen trum „Vijverhof" en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 17 juli a.s. op de Algemene Begraafplaats „Vrede hof", Noordzijde te Bodegraven. Aankomst aula plm. 13.30 uur. De Here is mijn Herder Psalm 23 Dankbaar voor alles wat zij tijdens haar lange leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Here tot Zich heeft genomen onze lieve moeder en oma Neeltje Hendrika Hiensch-Jansen weduwe van Jan Hiensch op de leeftijd van 84 jaar. Veendendaal: A. G. T. Hiensch-van Laar Barendrecht: M. Hiensch G. A. G. Hiensch-Kuiper Middelburg: D. Rutgers-Hiensch Aalten: T. Vrieze-Hiensch G. W. Vrieze Voorthuizen: J. Hiensch M. Hiensch-Hofstede Veenendaal. E. H. Hiensch Glimmen (Gr P. G. Hiensch W P. L. Hiensch-Caron klein- en achterkleinkinderen Veenendaal. 13 juli 1979 Corr.-adres E. H. Hiensch. Gersteveld 83. 3902 EN Veenendaal De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op dinsdag 17 juli in de „Brugkerk", Kerkewijk te Veenendaal om 13.30 uur, waar na aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de Algemene Begraaf plaats te Veenendaal. Gelegenheid tot condoleren maandag 16 juli van 19 00-20.00 uur in de foyer van het vereni gingsgebouw ..Sola Fide". Eikenlaan 3 en di- rekt na de begrafenis in de aula op de begraaf plaats. SOCIALE AKADEMIE CICSA Kuipersstraat 151,1073 ER Amsterdam, tel. 020-642411 In verschillende jaren van de DAGOPLEIDING MAATSCHAPPELIJK EN KULTUREEL WERK zijn voor het akademiejaar dat in september a.s. begint, nog plaatsen open. Schriftelijke aanmeldingen aan de adjunkt direkteur studentenzaken. Kandidaten worden v.a. 15 augustus a.s. uitgenodigd voor een gesprek. De Here heeft tot Zich genomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader Tjaako Zijlema op de leeftijd van 66 jaar. „Vrees niet, want Ik heb u verlost, Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt mijn." Jes. 43:1B Emmeloord: J. Zijlema-Dijkema Baarn: C. Kerssies-Zijlema J. Kerssies Doetinchem: G. Zijlema C. Zijlema-Hoogsteen Lelystad: A. Bangma-Zijlema S. Bangma Utrecht: E. Klaus-Zijlema M. Klaus Emmeloord: M. Zijlema M. Zijlema-Oegema Steenwijk H. Zijlema en kleinkinderen 8303 LH Emmeloord, 13 juli 1979 Eemsstraat 12 De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 18 juli 1979 om 14.00 uur in de Nieuw Jeruzalemkerk, Cornelis Dirkszplein 10 te Em meloord, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats aan de Espelerlaan aldaar. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis. Geen bloemen. Jezus zegt: Ik ben de weg, de waarheid en het leven; niemand komt tot de Vader dan door Mij. In vertrouwen op zijn Heer ging van ons heen, mijn lieve man, onze goede vader, grootvader en over-grootvader Cornells de Greef ridder in de orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van bijna 85 jaar. Uit aller naam: W. J. de Greef-Selier Rotterdam, 12 juli 1979 Correspondentieadres: H. W. J. Meijer-De Greef Kikkerveen 135 3205 XA Spijkenisse. Geen bezoek aan huis De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 17 juli in het crematorium Rotterdam-Zuid, Maeter- linckweg 101, na aankomst om 11.00 uur. Vertrek van Dreef 26 om 10.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van het cre matorium. Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droefheid zacht en kalm van ons weg te nemen onze lieve zorgzame vader, behuwd- en groot vader Jan Oele sinds '53 weduwnaar van Maria Willemijntje van Gelderen in de ouderdom van 85 jaar. ..Want duizend jaren zijn in Uwe ogen als de dag van gisteren, als hij voorbij gegaan is, en als een nachtwake". Psalm 90 4. Belleville. Canada: J. C. Spitters-Oele A. A. Spitters John Puttershoek: A. J. Oele B M. Oele-van der Burgh Marleen Jeannet Puttershoek: C. J. Reijerkerk-Oele J. Reijerkerk Marieta Liesbeth 3297 AS Puttershoek 12 juli 1979 Schouteneinde 59 Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van het bejaardentehuis ,,'t Huys te Hoecke", Sportlaan 1, Puttershoek. De begrafenis zal plaats vinden D.V. op maan dag 16 juli a.s. des namiddags om 2.30 uur te Puttershoek vanuit bovengenoemde bejaar dentehuis. Voor de vele bewijzen van medeleven welke wij mochten ondervinden na het overlijden van onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Willem de Boer Betuigen wij onze oprechte en welgemeende dank. Kinderen, kleinkinderen, en achterkleinkinderen Katwijk, juli 1979 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven ons betoond na het heengaan van onze lieve man, vader, grootvader en zwager Hendrik Rudolph Hofs zeggen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam J. W. Hofs-Lensink Aalten. juli 1979 „de Loman", Brakenweg 3 momenteel werkzaam in sociale sector, alge9tudel in sociaal-culturele wetensch. Praktijk ervaring Ev| gelisatie/straatprediking. gehuwd, vader van t* kinderen. 34 jaar. beschikbaar per 1 augustus i Brieven onder nr. 50009 aan dit blad Det aar Tie jee! chi ikü Ikü IOS' :ar eh kü STUDIETOELAGEN Het Provinciaal Bestuur van Utrecht maakt bekei dat voor het cursusjaar 1979/1980 aanvragen van i woners van de provincie Utrecht voor een provincia studietoelage kunnen worden ingediend. Zij, die een opleiding/studie (gaan) volgen, waarvo van rijkswege toelagen worden verleend, moeti El eerst een aanvraag bij het Rijk indienen. Binnen maand na dagtekening van de beschikking of kennJKU geving van het Rijk kan het verzoek voor een (aanvi g lende) provinciale studietoelage worden ingediend I het gemeentehuis in de plaats van inwoning. V6. Bij het beoordelen van de aanvragen wordt gelet o ia a. studieresultaten; b. de financiële noodzaak. Er wordt de aandacht op gevestigd, dat ook gegadi den die zich op grond van maatschappelijke ontwi kelingen/eigen initiatief (gaan) bij-, na- of omschole voor een provinciale studietoelage in aanmerkir Cl kunnen komen, althans indien andere instanties (b. het Gewestelijk Arbeidsbureau) geen financiële hu kunnen bieden en zij aan bovenvermelde voorwaa g den om voor een provinciale studietoelage in aaiT merking te komen, voldoen. Aanvragers, die de leerplichtige leeftijd nog bezittel3' komen niet vooreen provinciale studietoelage in aaijau merking. Na succesvolle beëindiging van de studie zal de heltyQ van de genoten bijdragen worden kwijtgescholden. Bil -tan Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voor komen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of horen. Laat uw invloed gel den in uw vereniging, op de school van uw kinderen, in uw werkkring, overal waar de bewegingsvrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. Wat kunt doen? Eo hoe? Voor meer informatie:.A V O Nederland •Vereniging van arbeids- en welzijnszorg voor mindervaliden. 1 Bos en Lommerplantsoen, C|PI? Amsterdam. mIIUj tel. 020-872401. Elke zaterdag in bet onderwijs vriuigf vacatures in de gennndbeMsnnrg hnger personeel wclni jus en vormingswerk Zorg er voor dat uw advertentiemateriaal dondefdag met de eerste post in ons bezit is. Voor alle inlichtingen: Telefoon 020-913456 tst 794.783 en 750 In de wetenschap het eigendom van Christus te zijn, is heden te Uithuizermeeden, op de leeftijd van 86 jaar, uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Hinderikus Pilon echtgenoot van S. Bos Kampen: J. Pilon-Heerema A. Pilon-Heinen Loppersum; R. Hilhorst-Pilon Tine Pilon Zuidwolde (Gr.): M. Wiersema-Pilon Groningen: A. Pilon T. K. Pilon-Ubbens U ithuizermeeden A. Berghuis-Pilon P. Berghuis Groningen S. Brandsma-Pilon K. Brandsma neven en nichten 13 juli 1979.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8