docent- hoofd ■zeister ziekenhuis Diakonessenhuis] Hilversum' Huize Ursula full-time verpleegkundige K0ÖRDINEREND HOOFD VAN DE VERPLEEGAFDELINGEN AFDELINGSHOOFD fysiotherapeut verpleegkundig adjunkt-direkteur m/v hoofd kinderafdeling praktijkbegeleid(st)ers AFDELINGSHOOFD hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen johanna stichting ^£M VAN DEN BERGH-STICHTI Q ZATERDAG 14 JUU 1979 TROUW/KWARTET t Het Diakonessenhuis is een middelgroot ziekenhuis met alle basisspecialismen, 325 bedden en 500 medewerkers. Wi) komen graag op korte termijn in kontakt met belang stellenden voor de funktie van Funktle-lnhoud: Tot de belangrijkste taak wordt gerekend het koördineren van en verantwoordelijk zijn voor de verplegingsdienst samen met het aanwezige hoofd verplegingsdienst. Onder de verplegingsdienst ressorteren ook de operatie afdelingen, de poliklinieken, de dienst opleiding tot A-ver- pleegkundige en de personeelsflat, waarin ondermeer rus tende diakonessen zijn gehuisvest Tot de verdere taken behoren: - het integreren van de belangen en behoeften van de verplegingsdienst in het direktiebeleid het stimuleren van nieuwe ontwikkelingen in de ver plegingsdienst. Eisen: Voor de vervulling van deze verantwoordelijke positie denken wij aan een verpleegkundige met het diploma A-verpleegkundige en de Hogere Opleiding voor de Ge zondheidszorg of Verplegenden. Meerjarige ervaring in een leidinggevende funktie is nood zakelijk. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure, terwijl ook gesprekken met diverse geledingen uit de organisatie zullen plaatsvinden. U wordt verzocht uw sollicitatie te richten aan de direktie van het Diakonessenhuis, Van Riebeeckweg 212, 1213 XZ Hilversum, bij wie u ook informatie kunt inwinnen (telefoon 035 - 854151). Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. Op de kinderafdeling van ons ziekenhuis ontstaat per 1 augustus a.s. de vakature van Op deze afdeling worden ±45 patiëntjes verpleegd. Het is een gemengde afdeling; hetgeen betekent dat er couveuse- kinderen, zuigelingen, kleuters en kinderen tot 13 jaar verpleegd worden. Het afdelingshoofd is behalve met de leiding van de afdeling ook belast met de begeleiding van gediplomeerden in opleiding voor de kinderaantekening. Gaarne komen wij in kontakt met kandidaten die in het bezit zijn van het diploma A-ziekenverpleging en de kinderaantekening. Het diploma van de kaderopleiding strekt tot aanbeveling. Ervaring in een dergelijke funktie is gewenst. Benoeming geschiedt in de rang van hoofd verpleegkundige. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Verzoeken om inlichtingen en/of sollicitaties te richten aan de direktie van het Diaconessenhuis, Langendijk 75, 4819 EV Breda, o.v.v. kodenr. 009 op de enveloppe. Wij zullen gaarne in kontakt komen met kandidaten voor de funktie van voor een afdeling heropname van zowel dames als heren. In deze afdeling zijn 35 plaatsen. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten die: in het bezit zijn van de diploma's ziekenverpleging A en B een kaderopleiding gevolgd hebben beschikken over organisatorische en leidinggevende kwaliteiten, welke aantoonbaar zijn uit een ruime ervaring. De CAO. Ziekenhuisweten is van toepassing De salariëring zal geschieden afhankelijk van ervaring. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Gezien het karakter van ons ziekenhuis stellen wij een christelijke levensovertuiging op prijs. Voor Inlichtingen kunt U zich wenden tot Zr. M. Meliefste. koördinerend hoofd verpleging opname afdeling. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding ven de letter "H" links op de enveloppe, kunt U richten aan de geneesheer-dlrekteur van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Vrederust". Moerstraatsebaan 503, Halsteren Postadres: Postbus 371,4600 AJ Bergen op Zoom. telefoon: 0164&36900. s In onze inservice-opleiding zijn ca. 150 leerlingen in opleiding voor het diploma Zwakzinnigenzorg. Op korte termijn zoeken wij Funktie. Vanuit de Z-opleiding kan hij/zij geplaatst wor den in één van de paviljoens, voor de praktische begeleiding, die zich richt op integratie van ken nis, vaardigheden en attitude van de leerlingen in de werksituatie. Daarnaast gaat hij/zij medewerken bij het op bouwen van de praktijkbegeleiding in nauwe samenwerking met de opleiding en leidinggeven den binnen de paviljoens. Eisen. opleiding Z-verpleegkundige/M.B.O.V., ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg, opleiding praktijkbegeleiding of docentenop leiding, dan wel de bereidheid tot het volgen bereid zijn te werken volgens wisselend dienstrooster.. Informatie. Nadere informatie over deze functie c.q. organi satie kunt u inwinnen bij de heer H. Derksen, hoofd Opleiding. Telefoon (01723) 94 40. toestel 227. Sollicitatie. Sollicitaties binnen 1 maand na verschijnen van de advertentie te richten aan hoofd Personeels zaken van Huize Ursula, Dorpsstraat 15, NIEUWVEEN. tel. (01723) 94 40. hiervan. Dorpsstraat 15,2441 CE Nieuwveen ZH, tel. (01723) 94 40. Binnenkort ontstaat op de Polikliniek van het Zeister Ziekenhuis bij de afdeling Eerste Hulp een vakature voor een Aan deze funktie zijn avond- en weekenddiensten verbonden. Gevraagd wordt: diploma ziekenverpleging A. Arbeidsvoorwaarden salariëring overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen; voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Het hoofd van de Polikliniek, mw. C. van Zuylekom, tel. (03404) 28422, is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeels zaken van het Zeister Ziekenhuis, postbus 1002.3700 BA Zeist. In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentrum "Nassau-Odijckhof" komt binnenkort op één van onze vier verpleegafdelingen voor somatisch zieken de functie vacant van Gaarne zién wij deze functie weer vervuld door een leidinggevend verpleegkundige. Haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: De zorg voor het uitvoeren van de verpleegkundige werkzaamheden en het bewaken van de kwaliteit; Het begeleiden van de medewerkers waaronder leerling-ziekenverzorgenden. Het onderhouden van de contacten met familie van de bewoners. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van tenminste het diploma ziekenverpleging A en enige ervaring met leidinggeven te hebben. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkun dige en voorts is de CAO. ziekenhuiswezen van toe passing. Gezien het karakter van onze stichting verwachten wij van de aan te stellen kandidate een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wilt U meer informatie? Belt U dan de hr. J. Rietveld, coördinerend hoofdverpleegkundige. Sollicitatie kunt U richten tot de heer N. Goedhart, verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcklaan 3, 3971 BN Driebergen-Rsb. tel. 03438-5811. van de stichting ziekenhuis „de Heel" maken deel uit het Juliana Ziekenhuis en het Johannes Ziekenhuis algemeen ziekenhuis voor de zaanstreek zaandam - Wij zoeken een in verband met een voorgenomen reorganisatie van de verplegingsdienst, welke opgesplitst zal worden in een aantal funktionele blokkert: de kliniek (de verpleegafdelingen) de polikliniek de operatie-afdeling (inclusief recovery en CSA) de verpleegkundige opleidingén. Elk blok zal onder leiding komen te staan van een blokhoofd (koördinerend hoofd). Samen met en onder leiding van het hoofd verplegingsdienst vormen de blokhoofden het managementteam voor de verplegingsdienst. Dit team zal worden bijgestaan door een nog uit te bouwen buro verplegingszaken. Het koördinerend hoofd van de verpleegafdelingen zal tevens als waarnemend hoofd verplegingsdienst fungeren. Wij zoeken voor deze funktie een verpleegkundige met managementskwaliteiten en een ruime ervaring in een leidinggevende funktie. Leeftijd bij voorkeur tussen de 30 en 40 jaar. Het maximaal te bereiken salaris in deze funktie bedraagt 3935,- per maand (excl. A.O.W.-comp.). De sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn vergelijkbaar met die van overheidszie- kenhuizen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie over het ziekenhuis: „De Heel" is een fusieziekenhuis, ontstaan uit het Juliana- en het Johanneszie- kenhuis. Wij werken helaas nog in twee gebouwen, doch hebben goede hoop dat binnenkort gestart kan worden met de nieuwbouw, waarvan de kapaciteit 520 bedden zal zijn. Op de verpleegafdelingen zijn ca. 500 personeelsleden werkzaam. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw G. M. van Dalen-van Veen. hoofd verplegingsdienst, Julianaziekenhuis. Zij is telefonisch te bereiken onder nr. 075-126990, toestel 458 of 641. Sollicitaties: Schriftelijk binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan het hoofd van de Dienst personeelszaken, postbus 210 te 1500 EE Zaandam. fönjBD TABITHA is een instelling waar een Christi levensovertuiging uitgangspunt en inspin bron is voor het scheppen van een goed Ie werkklimaat. In ons psycho-geriatrisch verpleeghuis (in Am dam-Geuzenveld) bieden wij verpleging en ging aan 180 bejaarde bewoners. Op onze zes afdelingen werken ziekenverzoi den, leerling ziekenverzorgenden en enkelen: pleeghulpen samen in een goede sfeer van ovf en samenwerking. Wij zoeken, samen met ons afdelingsteam, kofjt met belangstellenden voor de functie van voor een van deze afdelingen. Wij denken aan een GEDIPLOMEERD ZIEKENVERZORGENDE die ervaring heeft in leidinggeven en gemotivee) in teamverband te werken aan de voortzetting! het goede werkklimaat rondom onze bewonerf Onze afdelingsteams worden geruggesteund j de verpleegkundige staf. De arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd in de Ziekenhuiswezen. Salariëring volgens de schaal voor ziekenverzorgenden. Het volgen van voortgezette of kaderopleidir wordt door ons zoveel mogelijk gestimuleerd. Als u geïnteresseerd bent dan vernemen wij graag schriftelijk van u vóór 1 augustus a.s. Onze personeelsdienst wacht u op uw brief na u spoedig een uitnodiging voor een gesi kunt verwachten. rDe Johanna Stichting is een obser vatie* en revalidatiecentrum voor primair in lichamelijk opzicht ge handicapte jongeren. Het centrum biedt plaats aan 184 jongeren voor klinische behande ling. Daarnaast zijn ca. 100 jongeren in dagrevalidatie. Bij de Paramedische Dienst bestaat er wegens verhuizing van een collega een vakature voor een die zich wenst te bekwamen in de kinderrevalidatie en het vermogen heeft om in een multidisciplinair overleg te funktioneren. Binnen de paramedische dienst werken ergotherapeuten, fysiothera peuten en logopedisten, in kleine teams gegroepeerd rond de paviljoen y en de klassen. Tevens vinden er poliklinische behandelingen plaats voo de zuigelingen, peuters, kleuters en jongeren tot 20 jaar. Een N.D.T. kindercursus wordt dit najaar in samenwerking met de par medische dienst van het Bio Revalidatiecentrum voor kinderen gerea liseerd. Voor de vervulling van deze vakature gaat onze voorkeur uit naar een collega met ervaring en in het bezit van een NDT aantekening. Zij, die geïnteresseerd zijn in de kinderfysiotherapie, i.e. kinderrevali datie, maar nog geen ervaring hebben, kunnen eveneens reflecteren. Het hoofd van de afdeling Fysiotherapie, de heer J. van Alphen en/of het hoofd van de Paramedische Dienst, de heer J. Bartholomeus, zijn gaarne bereid tot het verstrekken van verdere informatie. Telefoon (085) 45 39 63, resp. toestel 155 en 150. Salariëring volgens de richtlijnen van de NZR. Overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae te richten aan het hoofd Personeelszaken. observatie- en revalidatiecentrum heyenoordseweg 5 arnhem ^^4 Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehant *—4 7WABTrWFr.?ft.7J(ll Af NOORttWl.lk i/.Ut ir geestelijk gehaat ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon(01719) 19320 In verband met langdurige ziekte van één onzer pastores zoeken wij op z( mogelijke termijn een functionaris die werkzaam kan zijn als "Algemene- en Persoonlijkheidsvorming" in de opleiding voor het verpl personeel (met name voor de onderdelen "levensbeschouwelijke strominge "maatschappijleer"). Wij denken bij voorkeur aan iemand met een theologische opleiding of e pedagoog met theologische gerichtheid. Het betreft hier een part-time functie, die desgewenst met pastorale werk heden kan worden aangevuld tot een volledige betrekking. Te zijner tijd I de mogelijkheid worden overwogen de tijdelijke benoeming om te zetten vaste aanstelling. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij drs. J. Bosman, predikant, en de heer B. Jonker, hoofd Opleiding. U kunt uw sollicitatie richten aan het hoofd Personeelszaken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20