de ontwikkdenvelop voor kleurenfoto's! I ISRAEL ROHDi Merci mes amis. Et bonjour. Denk s aan een buitenlander op z n tijd. Voor de aardigheid Verkrijgbaar op het postkantoor! f BeoPost introduceert TROUW We staan ervoor op het postkantoor! FAMILIEBERICHTEN KOM, HOE HÉET'IE ZATERDAG STOND ER NOG EEN HEEL VERHAAL OVER'M INDE KRANT. H IMS oktober 1979 met Ds, en Mevrouw Barind o e hoofd van de economische en administratieve dienst ADVERTEERT IN DONDERDAG 12 JULI 1979 TROUW/KWARTET P 10 - RH90EI kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 5 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goede morgen opa en oma de Graaff van harte gefeliciteerd met uw 40-jang huwelijk Corine, Ference en Jaroo Op 19 juli 1979 vieren D.V. onze ouders en grootouders D. Fabery de Jonge en H. Fabery de Jonge-Goris hun 50-jarig huwelijksfeest Gelegenheid tot feliciteren bestaat tijdens de receptie in Hotel Terminus, Stationsplein, Goes van 19.30 tot 21.00 uur De kinderen en kleinkinderen Goes, juli 1979 Serviceflat „De Schakel" flat 327 's-Gravenpolderseweg 9 4462 CD GOES Enige en algemene kennisgeving Heden is na een kortstondig ziekbed, tot onze grote droefheid, van ons heengegaan onze broeder en zwager Mr Pieter Kapteyn Oud advocaat en procureur bij de Arrondisse mentsrechtbank te Zwolle. Oud vice-president van het Gerechtshof te Leeuwarden. op de leeftijd van 77 jaar. Haarlem: A. J. de Ruiter-Kapteyn Bilthoven: H. Kapteyn Den Haag: C. J. Kapteyn Groningen: Th. Kapteyn-Versendaal Arnhem: K. J. Kapteyn H. M. Kapteyn-van Reenen Zwolle, 10 juli 1979. Correspondentie-adres: Haagsestraat 5, Den Haag. De overledene is overgebracht naar de rouw kamer „Innernee'. Hooikade 46 Den Haag. Be zoekuren aldaar van 15.30-17.30 uur. De begrafenis is bepaald op zaterdag 14 juli a.s. om 10.30 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a te Den Haag Dat tie, met lichaam en ziel. beide in het leven en sterven, niet mijn, maar mijns getrouwen Zaligmakers Jezus Christus eigen ben. Catech. Zondag 1 vr. en antw. 1 Heden riep God tot Zich, voor ons nog onver wacht, maar op Zijn tijd, mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Wijnand Gompert van Brakel (eerder weduwnaar van D. M. Haasakker) op de leeftijd van ruim 76 jaar. Zuilichem: A. M. van Brakel-Doorduin Rotterdam/IJsselmonde: W. van Brakel C. W. van Brakel-de Jong Voorst: H. M. B. Harmsen-van Brakel H. Harmsen en kleinkinderen 5305 ED Zuilichem, 11 juli 1979, Nieuwstraat 18. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehou den worden op zaterdag 14 juli a.s. om 13.00 uur in de Geref. Kerk. Molenstraat 2, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zuilichem. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.00 tot 9.00 uur. Heden nam de Heere op Zijn tijd, voor ons geheel onverwacht, tot Zich, mijn innig gelief de, zorgzame vrouw, onze moeder en oma Hendrikje Schutte geboren van Dijk. op de gezegende leeftijd van 77 jaar. .Maar leven was Christus, haar sterven gewin". Kampen: J. Schutte Papendrecht: A. Krijger-Schutte J. Krijger Kampen: D. Schutte G. Schutte-Lindeboom Kampen: J. van Dijk-Schutte G. J. van Dijk Kampen: H. Schutte J. Schutte-de Koning en kleinkinderen. 4 juli 1979, le Ebbingestraat 37. 8261 XD Kampen. Correspondentieadres: Buitendijksweg 8, Kampen. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 14 juli a.s. in het kerkelijk centrum „Open Hof' aan de Lelystraat te Kampen van 9.30 uur tot 10.15 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zater dag 14 juli a.s. op de algemene begraafplaats van Kampen te IJsselmuiden. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in het kerkelijk centrum Open Hof", welke zal aanvangen om 10.30 uur, welke dienst voor een ieder toegankelijk is Vertrek vanaf het kerkelijk centrum „Open Hof' om 11.00 uur. Nu zijn kleurenfoto's niet meer duur. Want BeoPost introduceert een nieuwe manier om uw kleurenfoto's te laten afdrukken: de Beopost ontwikkelenvelop! Gratis verkrijgbaar bij alle postkantoren in Nederland. Filmpje erin, naam en adres erop en op de bus doen. Dat is alles. Want u krijgt uw prachtige kleurenfoto's snel per post thuisbezorgd. En pas dan betaalt u met bijgesloten acceptgirokaart. En dat voor maar 60 cent per foto! Een postzegel plakken is niet nodig Luxueus zijdemat papier •Randloos afgedrukt op de grote formaten 9x9cmt/m9x 13 cm Ontwikkelkosten f2.95 per film Porto-en administratie kosten f 2.95 per film Ze staan ervoor op t postkantoor Pak maar hoor! BeoPost B V.. Hoorn 75. 2404 HH Alphen a/d Ryn De Kerkeraad voor Algemene Zaken van de Geref. Kerk van Utrecht-West geeft met ont roering kennis van het plotselinge overlijden van de heer C. F. Morriën gedurende vele jaren organist van de Pniël- kerk. De grote trouw en grote toewijding waarmede hij zijn taak verrichtte zullen wij dankbaar blijven gedenken. DeHeer der Kerk trooste zijn vrouw en kinde ren met dit verlies. Namens de K.A.Z.: M. J. Valentijn, praeses G. van den Berg, 2e scriba. De Heer i« mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 (oude berijming) Dankbaar voor wat wij van haar blijmoedig karakter hebben ondervonden, is na een ern stige ziekte en na een liefdevolle verpleging in het „Zonnehuis" te Amstelveen overleden, mijn lieve vrouw, onze moeder, grootmoeder, zuster en tante Lena Maria Valstar-Westdorp op de leeftijd van 76 jaar. Uit aller naam: C. Valstar Amstelveen, 7 juli 1979, Vogelkerslaan 24. De crematie heeft in alle stilte plaatsgevonden. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Heden nam de Heere tot Zich, Zijn vermoeide kind, onze zorgzame moeder, oma en grooto ma, zuster en schoonzuster Geertje van Rooden-van Loon weduwe van Arie van Rooden op de leeftijd van 77 jaar. E. Heinecke-van Rooden B. Heinecke K. Verbrugge-van Rooden S. H. A. Verbrugge klein-, achterkleinkinderen en verdere familie. Rotterdam, 11 juli 1979 Kemperweg 110 Correspondentie-adres: S. H. A. Verbrugge, Schieweg 100 b 3038 BC Rotterdam. Geen bloemen - Geen bezoek aan huis - Geen toespraken De overledene Is opgebaard in de rouwkamer Mathenesserlaan 470, Rotterdam. Bezoek en gelegenheid tot afscheidnemen aldaar vrijdag van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst welke zal worden geleid door de Weleerwaarde heer Ds. A. S. Timmer, is D.V. bepaald op zaterdag 14 juli a.s. in de Vredevorstkerk. Wilgenplaslaan 200 om 10.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Crooswijk", Kerkhoflaan 1, circa 11.30 uur. Jezus, uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart Als wij alles, alles derven, blijft uw liefd' ons bij in smart. Och wanneer mijn oog eens breekt. 't angstig doodszweet van mij leekt, dat uw bloed mijn hoop dan wekke en mijn schuld voor God bedekke. Heden nam de God van leven en dood tot Zich in vol vertrouwen, zijn moegestreden kind, mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoon vader en opa Fieter Jacobus van der Burg op de leeftijd van 78 jaar. Wij zijn bedroefd, maar ook dankbaar voor alle liefde en zorg die hij ons gaf. Boskoop: W. van der Burg-Sluyter B. Sikma-van der Burg Gerben, Auke Pieter, Nienke Hobart, Tasmanië: L. C. Kapinga-van der Burg P. Kapinga Jelle Pieter, Sandra, Graham. Capelle aan den IJssel: P. J. van der Burg J. van der Burg-Slinger Wietske, Peter Krimpen aan den IJssel: J. P. van der Burg A. van der Burg-Hoppezak José, Marian, Saskia. 11 juli 1979. „de Schutse", kamer 705 Cordell Hullplaats 22 3068 VH Rotterdam. Geen toespraken. Geen bloemen. Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van „de Schutse" vrijdag van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag a.s. in de aula van „de Schutse" om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Crooswijk", Kerk hoflaan 1. Aankomst aan de begraafplaats circa 11.50 uur. Op zondag 8 juli 1979 overleed m „De Buiten hof" te Amsterdam-Buitenveldert Cornelia Johanna Zwankhuizen op de leeftijd van 96 jaar. Zij is velen tot zegen geweest. Namens familie en vrienden H. Zwankhuizen Petten. Eriksstraat 61. Overeenkomstig haar uitdrukkelijke wens heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden op „Zorgvlied". Naast God, die ons in de 60 jaren huwelijksleven in voor- en tegenspoed, in dagen van blijdschap en rouw, heeft geleid, ondersteund en vastgehouden, willen wij alle mensen, die deze dagen voor ons onvergetelijk maakten hartelijk dankzeggen. Wij kunnen de zenders en gevers van de stroom kaarten en brieven en cadeaux onmogelijk persoon lijk bedanken en vragen daarom begrip, dat wij onze dank op deze wijze overbrengen, D. DIRKMAAT A. DIRKMAAT-VOGEL Wilgenkade 29, 1521 EV Wormerveer Bij beschikking v3n de Ar rondissementsrechtbank te Zwolle d.d. 30 mei 1979 is Jo- sette Otten, wonende te Nun- speet, in Huize „De Bijenkorf I". aan de Groenelaan no. 20. onder curatele gesteld met benoeming van Roelof Otten. wonende te Tiedeveen. ge meente Beilen. aan de Noor- derweg no. 4. tot curator en Pietertje Neeltje Otten-Riet- veld, wonende te Tiedeveen. gemeente Beilen. aan de Noorderweg no. 4, tot toe ziend curator. De procureur: mr. H. A. H. Reinders, Vloeddijk no. 105, Kampen. Deze rondreis door het Heiliqe Land, onder leiding van Dominee Bavinck en zijn echtgenote is geneel verzorgd en wordt gemaakt in een airconditionned touringcar. U vliegt met de lijndienst van de El Al van Schiphol naar Tel Aviv. Geniet twee weken van het land en de uitleg. Alle excursies ziin inclusief, dus geen verborgen extra's. U vliegt na een geweldige ervaring weer per lijndienst terug naar Schiphol. Stuur nu de portvrije bon in en u ontvangt het complete programma! «bon |_J (invullen, uitknippen en opsturen in ongefrankeerde envelop Q NET. Antwoordnummer 9,1000 RA Amsterdam) Q adres: Q code plaats: Q Ja, stuur mij het complete programma van de j-j Israel-reis met Dominee Bavinck. ^FRokin9-15 10 V IL 020 - 4^ 'n Israël-reis, 0 op maat gesneden voor ieder budget! 1012KK Amsterdi un 24 33 50 Het Diakonessenhuis- Refaja in Dordrecht. gelegen aan de rijksweg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het kompiex omvat zes verpieegatdeiingen, een psychiatrische afdeling, een centrum voor haemodialyse en thuisdialyse. een polikliniek met traumatologische functie, een klinisch-chemisch- en isotopeniaboratorium. een verpleegkundige opleiding en een personeelsflat voor 190 intern gehuisveste leerling - verpleegkundigen. De medische staf bestaat uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heeft ±800 medewerkers in dienst. Voor de administratieve dienst van ons ziekenhuis, die omvat de patiënje i tenadministratie, de financiële- en de salarisadministratie, zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van Tot de taak van deze functionaris, die rechtstreeks onder de direktie zal ressorteren en deel zal uitmaken van het directorium, behoort onder mi - het geven van leiding en het coördineren van de werkzaamheden - het dragen van de eindverantwoording voor de begroting en de jaar rekening - het verstrekken van informatie voor de beleidvorming. Voor deze functie vragen wij een kandidaat met: - tenminste SPD opleiding - goede contactuele eigenschappen - bekendheid met automatiseringsvraagstukken -leeftijd 35-45 jaar Ervaring in de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. Het salaris is conform de richtlijn van het C.O.Z. en afhankelijk van op leiding en ervaring, de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het ziekenhuiswezen. Gezien het protestants-christelijke karakter van ons ziekenhuis dienen kandidaten kerkelijk meelevend te zijn. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, te richten aan de directie van het Diakonessenhuis Refaja, Van der Steenhoven- plein 1Postbus 444, 3300 AK Dordrecht. Telefoon: 078-18 22 22. vormingscentrum „de drieklank" ultg. v.d. gereformeerd® stichting vormingswerk In de noordelijke provincies EMOTIONALITEIT „De Drieklank" organiseert van 10 t/m 14 aaptambar 1979 een kursusweek rond het boek „Emotionaliteit" van Johanna C. van Moosel. Hoe verhouden voelen en denken zich tol elkaar bij man en vrouw? In gesprekken, in creatief spel, met film en video wordt aan de orde gesteld welk beeld wij als man of vrouw van onszelf hebben en van de mensen om ons heen. De kursusprijs is 195 per persoon. Voor opgave en uitvoerige informatie: Vormingscentrum „De Drieklank". Hoofdweg 264, Paterswolde. Tel. 05907-2700. Opgaven graag vóór 23 augustus. Buitenlanders. Ze wonen, werken en komen hier. Voor zaken. Of voor hun plezier. Ze zijn anders en praten anders. Je wijst's de weg. Je toont's belangstelling. Je praat met een andere wereld, Hoort nog's wat. En je wordt soms uitbundig bedankt. Wat een eenvoudige Nederland* al niet kan overkomen door een beetje vriendelijkheid Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame SIRE.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12