Trouw FAMILIEBERICHTEN ELKE OCHTEND OPNIEUW WiltuTrotiwookoptiw vakantie-adres bezorgd hebben? Bon voor bezorging Trouw tijdens vakantie WOENSDAG 11 JULI 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogek|k van 18 00-20 00 uur In plaats van kaarten Met veel genoegen delen wij u mede, dat wij op 18 juli 1979 D.V. 40 jaar getrouwd zijn. J. R Welmers F. Welmers-Karsijns 7681 DK Vroomshoop, Hoofdstraat 52. Amsterdam: Henk en Jannie; Reindert, Ine Den Helder: Riet en Jan; Rik, Reinder Amstelveen: Theo Gelegenheid tot feliciteren op woensdag 18 juli 1979 vanaf 19.30 uur in gebouw „Irene", Julianastraat 18, Vroomshoop. Rectificatie Romeinen 8 38 en 39 Tijdens een werkbezoek aan Polen werd plot seling van ons weggenomen onze trouwe en zorgzame man en vader Willem Anton Bareman op de leeftijd van 42 jaar. J. Bareman-Noorman Peter, Ernst en Ina 7 juli 1979 van Polanenstraat 7 3341 GN H. Ido Ambacht Geen bloemen, geen toespraken Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren in „de Open Hof', Schildmanstraat 72a, H. I. Ambacht, vrijdag 13 juli van 13.00 tot 13.30 uur, waarop aansluitend de rouwdienst zal worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden ca. 14.15 uur op de begraafplaats Achterambachtseweg, H.L Ambacht ..De Heer is mijn Herder" psalm 23 vers la Heden nam de Heere tot Zich mijn geliefde man, onze vader, grootvader en zwager Roelf Bolt op de leeftijd van 82 jaar Poortugaal: T. H. Bolt-Hekman Hoogvliet: S. A. H. Bovenberg-Bolt G. L. Bovenberg Kota Kinabalu E. Malaysia: R. F. H Bolt D. Bolt-Rolfe H. Bolt T. C. Bolt-Visser Sneek: J. Bolt M. A. Bolt-van Walbeek Dordrecht: J. T. Hekman en kleinkinderen Poortugaal, 9 juli 1979 „De Alver". Alverstraat 7. De overledene is opgebaard in de rouWkamer van de „Meeuwenhof'. Alverstraat, Poortu gaal Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 19.00 uur tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 13 juli op de Zuiderbegraafplaats, Herenweg te Gro ningen om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Res taurant „Boschhuis", Herenweg 95 te Gro ningen. God zal zijn waarheid nimmer krenken maar eeuwig zijn verbond gedenken. Zijn woord wordt altoos trouw volbracht tot in het duizendste geslacht, t Verbond met Abraham, zijn vrind, bevestigt Hij van kind tot kind. Ps 105:5 (oude berijming) Met droefheid geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria van Egmond weduwe van Arie Vooys op de gezegende leeftijd van 88 jaar. Rijnsburg: J. Schild-van Egmond J. Schild Heemstede: G. Zondag-van Egmond Noord wij kerhout J. van der Sleet-van Egmond P. van der Sleet Warmond: A. Betram-van Egmond J. Betram nichten en neven Sassenheim 9 juli 1979. Correspondentie adres: 's Gravendamsewcg 69. 2211 WH Noord wij kerhout. De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds M. C. van der Meer van Sassenheim. is bepaald D.V. op donderdag 12 juli 1979 2.15 uur namiddag in het rouwcentrum „Vliem" Jacoba van Beie- renlaan 4, Sassenheim. waarna de teraarde bestelling zal plaats hebben op de oude be graafplaats gelegen aan de Zuidstraat te Kat wijk aan Ze* plm 3.30 uur namiddag. Gelegen heid tot condoleren vóór de rouwdienst vanaf 1.45 uur namiddag. Heden nam de Heere tot Zich na een geduldig gedragen lijden, onze lieve en zorgzame moe der, grootmoeder, overgrootmoeder en zuster Aatje Kroon weduwe van Jakobus Hendrik us van Lindenberg Op de leeftijd van 79 jaar. Nigtevecht: H. G. van Lindenberg T. van Lindenberg-Kroon Kortenhoef: T. J. van Lindenberg G. J. van Lindenberg-Fokker Putten: R. van Lindenberg E. van Lindenberg-Verhoef Harderwijk: C. van Lindenberg C. van Lindenberg-Fokker Ede: E. G. van Lindenberg M. van Lindenberg- Bloemendal Ermelo: N. van Lindenberg Ermelo: E. M. Kroon klein- en achterkleinkinderen Geen bloemen - geen toespraken 3851 PG Ermelo. 10 juli 1979 Lelielaan 2. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 14 juli a.s. om 14.00 uur op de nieuwe algemene begraafplaats. Zandpad te Breukelen. Gele genheid tot condoleren donderdag 12 juli a.s. van 20.00 tot 21.00 uur aan het sterfhuis. En na afloop van de teraardebestelling in de aula van de begraafplaats. Geheel onverwacht werd van ons weggenomen mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder Cornelia Koomneef echtgenote van Arie Schollaart op de leeftijd van 54 jaar .Haar werd geen gemakkelijk leven beloofd, maar een behouden thuiskomst" A. Schollaart Jan Joke 8231 AP Lelystad. 9 juli 1979 Karveel 10-10 De overledene ligt opgebaard in een der rouw kamers van het rouwcentrum „olandhorst" te Lelystad. De dankdienst is bepaald op vrijdag 13 juli om 13.30 uur in het rouwcentrum „Olandhorst" aan de Oostranddreef te Lelystad, waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats al daar zal plaatsvinden. Een ieder die de overle- •dene de laatste eer wenst te bewijzen, wordt verzocht uiterlijk 13.15 uur in het rouwcen trum aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. ..Ik zal u onderwijzen en u leren van de weg, die gij gaan zult; Ik zal raad geven. Mijn oog zal op u zijn". Psalm 32 vers 8 Diep bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor het vele goede dat wij in haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, na een zeer moedig en geduldig gedragen lijden, door haar Hemelse Vader is thuis gehaald, onze zeer geliefde zuster en schoonzuster, tante, nicht, achternicht en vriendin Helena Francina Reedijk op de leeftijd van 67 jaar. Vlaardingen: F. H. Droppert-Reedijk A. Droppert Vlaardingen: Leen en Riet Richard en Ron Essen (B): Cees en Greet Arjan en Cindy Naaldwijk: Helma en Bram Stephan en verdere familie Rotterdam, 7 juli 1979 Mathenesserweg 21 a Correspondentieadres: Familie A. Droppert Diepenbrockstraat 55 3131 TA Vlaardingen GEEN BEZOEK AAN HET WOONHUIS. Bezoek en gelegenheid tot condoleren woens dag van 19.15 tot 19.45 uur in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vrieselaan). De rouwdienst zal gehouden worden donder- 'dag a.s. in de kapel op de Zuiderbegraafplaats. Slinge 50 om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 10.30 uur. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapeL Na een lange en moeilijke strijd is op 10 juli 1979 nog vrij onverwacht overleden onze ere voorzitter en medeoprichter van „Het Open Huis" de heer G. Th. Kerlen op de leeftijd van 81 jaar. Dat hij ruste in vrede. De teraardebestelling vindt plaats vrijdag 13 juli a.s. om 15.00 uur op het R.K. Kerkhof. Amstelveenseweg te Amsterdam. Heden overleed, na een kortstondige ziekte, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Grieke Paarlberg op de leeftijd van 74 jaar. Gods vriendelijk aangezicht heeft vrolijkheid en licht. Alkmaar, 9 juli 1979 Van de Veldelaan 188 Corr. adres: Melis Stokelaan 183. Schagerwaard: G. Paarlberg-Bijpost Alkmaar: M. Paarlberg Driebruggen: P. F. Paarlberg S. Paarlberg- Groet: Va" Wik G. Biersteker A. Biersteker-Paarlberg en neven en nichten. Gelegenheid tot condoleren van de familie op woensdag 11 juli 1979 van 19.00-19.30 uur in de chapelle ardente, van Maerlantstr. 4 te Alkmaar. De rouwdienst is op donderdag 12 juli 1979 's middags om 14.00 uur in de aula van de alge mene begraafplaats te Alkmaar, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de chapelle ardente om onge veer 13.30 uur. Op 23 juni werd in Chili, Concepcion, het lichaam gevonden van onze lieve vriendin Iris Vega Bizama Na een moedig en strijdbaar leven werd ze op lafhartige wijze door de Chileense junta ver moord. Ze was de companera van de sinds april 1974 vermiste Ogan Lagos Marin en moeder van de 5-jarige Ogan die nu alleen achterblijft. Ze was 29 jaar. Onze gedachten zijn bij haar vriendinnen en vrienden in Chili die ook zonder haar hun strijd tegen het barbaarse regime voortzetten. Voor ons blijft zij een voorbeeld. Komitee familieleden vermisten. Correspondentieadres: Houtmankade 16 II Amsterdam. Psalm 146 5 De Heer heeft tot Zich genomen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Hendrika Adriana N ie man ts verdriet sedert 22 juni 1965 weduwe van Antonie Hèndrik Hoefnagel op de leeftijd van 82 jaar. Voorburg: J. Hoefnagel Delfzijl: H. C. van der Ouw-Hoefnagel H. D. van der Ouw Boskoop: A. S. Kranendonk-Hoefnagel P. Kranendonk klein- en achterkleinkinderen Koudekerk a/d Rijn, 9 juli 1979. Correspondentieadres: Grote Belt 40, 9933 GG Delfzijl. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op zater dag 14 juli te 11.00 uur op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis-Westerveld (gemeen te Velsen). Gelegenheid tot condoleren vrijdag 13 juli van 19.45 tot 20.30 uur in het bejaarden centrum „Rhijndael". Burg. Verheullaan 1 Koudekerk a/d Rijn en na de begrafenis in de koffiekamer van de begraafplaats. Heden nam God tot Zich, voor ons geheel onverwacht, mijn vader, onze medebewoner en vriend Pieter Kaars op de leeftijd van 75 jaar. De Here was mijn hulp en troost. Uit aller naam: K. Kaars IJmuiden, 9 juli 1979 W. F. Vissershuis, Rijnstraat 4 Geen bloemen De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum aan de Eemstraat 27 te IJmuiden, geen bezoek aldaar. De begrafenis zal D.V. plaats hebben donderdag 12 juli om 12.00 uur op de begraafplaats „Duinhof" te IJmuiden. Samenkomst der familie in het uitvaartcen trum om 11.15 uur. SlANKi BLANKi SLOK karnemelk Winkelen begint op de advertentie pagina's van Metvakanlie zijn en u tóch een beetje ihuis voelen. Omdat u hel dagelijkse nieuws „gewoon" in Trouw kunt blijven lezen.Waarterwereld u ook meivakantie bent.we bezorgen het dagblad waar u zo vertrouwd mee bent graag op uw vakantie-adres. De enige extra kosten zijn de postzegels voor verzending. Nederland en België is gratis. Attentie: Wij maken u er nu reeds op altent dal de poslafleveringvan dagbladen in zuidelijke landen (Italië. Spanje. Joegoslavië enz.) over het algemeen te wensen overlaat. Helaas kunnen wij hierop geen enkele invloed uitoefenen. Zend de onderstaande bon uiterlijk drie weken vóór uw eerste vakantiedag naarTrouw afd. Vakantieservice. Antwoordnummer 2792. 1000 PA Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op de envelop. Naam abonnee: Adres: huisno Postcode plaats:_ Telefoon: Vakantieperiode: vertrekdatum weer thuis op Vakantieverblijf Hotel/pension/camping e.cL Adres. huisno Plaats event code): Land: Portokosten voor verzending Trouw binnen Europa f 1.75 per dag< luchtpost). Verzending naar een vakantie-adres in Nederland en België is gratis Buiten Europa op aanvraag (telefoon 020-913456). Betaling uitsluitend per acceptgirokaart die u wordt toegezonden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8