Voor 7,50 de dag van uw leven in een wereld van plezier. I Een wereld van plezier. In Ponypark Slagharen de eerste Looping Star van Nederland. in het Ponypark Slagharen. In Ponypark Slagharen staat de wereld op z'n kop. Weekend-arrangementen. Een hele week in'n gezellig zomerhuisje! Dat kan. x}- Hoewel het Ponypark tijdens het seizoen x}- iedere dag een Wereld van Plezier is vragen x}- wij u voor 2 data uw bijzondere aandacht. Maandag 16 juli: Grote ponyverkoop. Dinsdag ITjuli: grote "boeldag" in Slagharen. Snel en simpel te bereiken. En leg't vast met de kleuren uit het gele doosje van Kodak, Laatje verwennen Ook dat kan in Pony park Slagharen. Vfont er zijn grote zelfbedienings restaurants om heel goed koop de inwendige mens te versterken En u mag ook rustig uw meegebrachte konsumpties gebruiken in de tot picknickplaats omgetoverde huifkarren, zonnehuisjes. keuvel- koetsjes etc Terwijl in grote amusementshallen geürel- lige orkestjes op bepaalde dagen de gasten amuseren. (J ziet. alles kan in Ponypark Slagharen Zowel bi| regen als bij zonneschijn Niets moet W V Tel.: 05231 - 1596/131' Fonypaik Slagharen Slagharen Op 27 juni jL stelde Mr. Pieter van Vollenhoven in tegenwoordigheid van zijn echtgenote Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet de Looping Star, de nieuwste sensationele attraktie van het Ponypark Slagharen, officieel in gebruik. De Looping Star is een fantastische trein die eerst een duizelingwekkende vaart ontwikkelt en dan 'n komplete looping maakt Hij gaat dus helemaal over de kop. Dat is spanning, dat is sensatie! Zonder risico overigens, want de Looping Star is volkomen veilig en betrouwbaar. Ponypark Slagharen is er erg trots op, deze adembenemende Amerikaanse attraktie en fantastisch kijkspel als eerste in Nederland te kunnen presenteren. De Looping Star is opgebouwd uit 380 ton staal (380.000 kilo). Voor het transport van deze gigantische konstruktie zouden 100 spoorweg wagons nodig zijn! Rekreatie en amusement zoals dat in heel Nederland, in heel Europa, niet te vinden is. Spanning en plezier. Verpakt in de top-attrakties van deze tijd. Kijk maar. Allereerst natuurlijk de Looping Star. Nieuw in Slagharen anno '79 is ook het opzienbarende 50 meter hoge reuzenrad. Op het hoogste punt kun je genieten van een formidabel vergezicht over de om geving. Bij helder weer zie je Hardenberg. Coevorden en Hoogeveen in de verte liggen. En dan is er als derde nieuwe spectaculaire attraktie de nieuwe 25 meter hoge Apollo II. een zweefmolen van gigantische afmetingen met een vrije vlucht van 35 meter, In het Amerikaanse video-theater onderga je de sensatie van je leven en houd je je aan je stoel van de 2000 meter lange monorail, die hoog boven vast Zo natuurgetrouw beleeft u o.a. een stunt- het ponypark over en langs alle schitterende vlucht boven de Grand Canyon, een rit in een tram in attrakties heen en weer rijdt Een gezellig San Fransisco enz. Of vlieg als een astronaut op de trampolinepark, draai- en zweefmolens, 'n diepblauw 30 meter hoge Apollo I. Roets van de grootste glij- zwembad, de meer dan 800 pony's waarmee baan van Europa en maak even later een Ponypark Slagharen z'n grote vermaardheid kreeg, spannende rit in de dubbele 8-baaa En wat dacht je En dat hele feest kost maar f 750 per persoon. Logeer of kampeer in de gemeente Hardenberg voor een meerdaags bezoek aan het Ponypark Slagharea Prachtige omgeving, bos, viswater, goede hotels, pensions en campings. In voor- en naseizoen speciale weekend- arrangementea VW Hardenberg geeft u graag alle inlichtingea Tel 05232 2000. In Ponypark Slagharen kunt u ook gezellig een fijn zomerhuisje huren. Dichtbij een wereld van plezier en dichtbij de bossea In voor- en naseizoen 50% korting. Vraag de speciale kleurenfolder. x)- Regelmatig wordt ons gevraagd bemiddeling te verienen bij y. aan- en verkoop van goede, betrouwbare pony's. Aan deze verzoeken kunnen wij niet voldoen omdat wij goede makke en eerlijke pony's yc zelf moeten houden en niet kunnen verkopen. 1 x per jaar echter maken wij hierop een uitzondering om het publiek toch de gelegenheid te geven een goede pony te kunnen kopen. Daarom houden wij op maandag 16 juli vanaf's morgens 10 uur een grote Ponyverkoop. Tientallen voortreffelijke rijpony's, fokmerry's, veulens en jaarlingen worden dan ten verkoop aangeboden voor X?" normale handelsprijzen. Natuurlijk betaalt u wel de entree tot het Ponypark maar daarvoor heeft u dan ook tevens een geweldige gezellige dag! yfy- Op dinsdag 17 juli is er een zga „boeldag" in het dorp Slagharea Een fantastisch festijn met aktiviteiten in het hele dorp. 5^ Hoogtepunt is een grote dorpsveiling, waarbij van alles en nog wat onder de hamer komt Verder is er die dag o.a. een grote antiekmarkt en een vlooienmarkt ledereen is welkom! Mooi te kombineren met een bezoek aan het Ponypark Met de trein? Vraag dan bij uw NS-station naar dagtocht 35. Eén van de meest gevraagde NS dagtochten. Vanaf de stations Zwolle, Hardenberg en Hoogeveen vertrekken geregelde DVM lijnbussen naar Slagharen. Met de bus? Veel busondernemingen hebben speciale dagtochten naar het ponypark Met de auto? Ponypark Slagharen is via goede snel wegen zonder files gemakkelijk door het prachtige natuur schoon van de Veluwe, mooi Overijssel en Drente te bereiken. Er is ruim voldoende parkeergelegenheid tegenover de ingang. Dagtocht 35 .•brij brij bov Bin

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20