FAMILIEBERICHTEN Miljoenen Nederlanders met vakantie, de rest profiteert bij C&A: DONDERDAG 5 JUU 1979 TROUW/KWARTET Dankbaar en met vreugde delen wij u mee, dat D.V. op 20 juli a.s. onze ouders en grootouders Gerard den Hertog en Aafje den Hertog van Middelkoop 25 jaar getrouwd zijn. Dit zilveren feest zullen wij op dinsdag 17 juli met onze ouders vieren. Iedereen die hen wil feliciteren is hartelijk welkom op de receptie die gehouden wordt van 16.30 tot 18.00 uur in restaurant „Het Rechthuis" alhier. Van harte wensen wij hen toe dat de Here hen nog lange tijd voor elkaar en voor ons zal sparen. Mijdrecht, juli 1979 Zr. den Hertoglaan 2 De kinderen. Ik heb u bij uw naam geroepen, Gij zijt mijn. Zeer onverwacht heeft God tot zich geroepen onze lieve vrouw en mamma Evelyn Den Heeten-Heineman die veel te kort voor ons mocht zorgen, maar dat onvergetelijk fijn deed. Zij werd slechts 28 jaar. G. J. den Heeten Mark en Robert De lieve dochter, schoondochter, zuster, schoonzuster en tante van Mijnsheerenland: D. Heineman A. J. A. Heineman-Knegt Barendrecht: G. H. den Heeten J. den Heeten-Zandbergen Maassluis: H. Heineman Alphen a/d Rijn: L. Heineman Vlissingen: G. den Heeten J. P. den Heeten-Bouma Nieuw Vennep: M. den Heeten t Harde: D. den Heeten J. den Heeten-Ribberink Veldhoven: W H. de Bruijn H. C. de Bruijn-den Heeten Zwijndrecht: W. J den Heeten W. den Heeten-de Leeuw 's-Gravendeel: M. W. den Heeten J. den Heeten-Vogelaar neven en nichten. 3271 BK Mijnsheerenland, 3 juli 79 Laan van Westmolen 2 De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden op zaterdag 7 juli a.s. te Mijns heerenland. Er zal op die dag om 10.30 uur een herden kingsdienst gehouden worden, waar we u har telijk voor uitnodigen, in de Ned. Herv. kerk te Mijnsheerenland, waarin zal voorgaan ds. G. den Heeten, geref. predikant te Vlissingen. Geen bloemen en geen gelegenheid tot condo leren. Wel wordt u verzocht het condoleance register te tekenen bij de ingang van de kerk. Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven Joh. 11:25 Zie, ik deel u een geheimenis mede. Allen zullen wij niet onslapen. maar allen willen wij veranderd worden, in een ondeelbaar ogenblik, bij de laatste bazuin, want de bazuin zal klinken en de doden zullen onvergankelijk opge wekt worden. 1 Cor. 15:51, 52. Heden is in zijn Here ontslapen mijn lieve, blijmoedige man, onze zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Aat Douw Hij mocht 51 jaar worden. Oegstgeest: W. Douw-Stoeckart Schiedam: A. M. Douw Utrecht: D. Douw Apeldoorn: N. A. van Deursen-Douw F. van Deursen Amsterdam. W. J. G. Stoeckart-Arzbach Castricum: E. Jansen-Stoeckart B. J. Jansen Rotterdam: R. Stoeckart F. M. Stoeckart-van Dijk Neven en nichten. 2343 CS Oegstgeest. 4 juli 1979 Jan Vermeerslaan 1. Gelegenheid tot condoleren in het Rouwcen- trum Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179, Leiden, vrijdagavond van 7.00-7.45 uur. Op verzoek van de overledene liever geen bloemen en geen toespraken. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 7 juli a.s. om 10.30 uur in de Groene- of Willibrordkerk te Oegstgeest, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Op 30 juni is na een geduldig gedragen lijden van ons heengegaan onze lieve zuster, schoon zuster, tante en oud-tante Jansje Willebrand op de leeftijd van bijna 82 jaar. Uit aller naam: E. Willebrand Rotterdam, 4 juli 1979 Corresp. adres: L. Neeleman-Willebrand WUgenlei 430 De teraardebestelling heeft in besloten familie kring plaatsgevonden. Onverwacht maar op Zijn tijd en wijze nam de Here tot Zich mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom Meinko Poel op de leeftijd van 76 jaar, sedert 5 december 1978 weduwnaar van T. Eilander. Zuidhorn, 3 juli 1979 „Eiberhof". Correspondentieadres: D. Poel, Verlengde Vis serstraat 9, Groningen. Groningen: J. Poel-Roege Hoogemeeden: G. H. Huizing-Poel G. Huizing Naarden: W. v.d. Bogaerde-Poel W. v.d. Bogaerde Groningen: D. Poel A. Poel-Eilander C. Haak-Poel F. Haak Deventer: Th. D. Wilde boer T. Wildeboer-Eilander Hoogkerk: J. Eilander-Vogel Mt Bridges (Canada): M. Eilander A. Eilander-Smit Neven en nichten. De overledene is opgebaard in de aula van de „Westerburcht" te Zuidhorn. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 7 juli a.s. om 10.00 uur in de Gereformeerde kerk te Aduard waarna om plm. 11 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoogkerk. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in 't Hoge Hof, Schoolstraat 4 te Aduard. AMEN, de lof en de heerlijkheid, en de wijsheid en de dankzegging, en de eer en de macht en de sterkte zij onzen God tot in alle eeuwigheden! AMEN. Openb. 7:12 Heden is onze lieve tante en oudtante Suzanna Haak ingegaan in de Heerlijkheid van onze Here Jezus Christus. Zij werd 87 jaar. P. Haak A. L. Haak-de Bakker Trude en Hans Anke en Paul C. Haak E. Haak-van Liere Corine, Tanja Rotterdam, 2 juli *1979 Hamakerstraat 296 Corr.adres: P. Haak Tjalk 132, 2991 PR Barendrecht Gelegenheid voor condoleance- en rouwbe zoek in de rouwkamer van bejaardencentrum „Wilgenpias", Hamakerstraat 4 vrijdag van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zater dag 7 juli om omgeveer 11.45 uur op de be graafplaats Oud-Kralingen, Kralingseweg 334, Rotterdam-Oost.Vooraf wordt een dienst ge houden in de Vredevorstkerk, Wilgenplaslaan 200 te Rotterdam-Schiebroek, welke begint om 11.00 uur. Voor ons onverwacht nam de Here tot Zich, onze zuster en onze lieve zorgzame tante Janke Algera oud-verpleegster. op de leeftijd van 83 jaar. Mede namens de familie: Oegstgeest. K. Krul-Postmus J. Krul Capelle a.d. IJssel F. van der Veen-Postmus G. van der Veen Kerstin Göran Egon 's-Gravenhage, 3 juli 1979 Bejaardencentrum „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52 Correspondentie-adres: G. van der Veen Merelhoven 233 Capelle a.d. IJssel. Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Uitzicht". De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op zaterdag 7 juli a.s. om 10.45 uur in Huize „Uitzicht", waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Westduin" aan de Ockenburghstraat te 's-Gravenhage/ Loosduinen, om circa 11.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van de begraafplaats. De Here heeft uit ons midden weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud tante Cornelia Maria Teeuwen geb. 23 april 1904 Psalm 23 Rotterdam: M. Teeuwen-Buis Capelle a.d. IJssel: L. Teeuwen G. G. Teeuwen-Kalkman G. Teeuwen E. J. Teeuwen-Koppenol Alphen a.d. Rijn: M. C. Teeuwen neven en nichten Alphen a.d. Rijn. 3 juli 1979 Valeriusplein 54 Liever geen bezoek De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 6 juli a.s. om 11 uur in het Groene Kerkje te Oegstgeest, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Jezus zeide: Wie in mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Johannes 11:25 Door God afgelost en thuis gehaald onze gelief de, zorgzame man, vader, grootvader en broer Jacob van Tuinen eerder weduwnaar van Janke Meines officier in de orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: M. H. van Tuinen-van Werven A. Sanderse-van Tuinen C. Sanderse Arnhem: E. van Tuinen Apeldoorn: K. van Tuinen J. van Tuinen-Kisjes Bodegraven: J. J. van Tuinen I. van Tuinen-Barentsen Leidschendam: H. K. van Tuinen M. van Tuinen-Caljé en kleinkinderen. Sneek: J. van Tuinen Middelburg, 3 juü 1979 Penninghoeksingel 79A. Geen bloemen Geen toespraken Liever geen bezoek. De begrafenis zal plaatshebben op 6 juli om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwlandseweg te Middelburg, waar een korte dienst wordt gehouden, geleid door ds W. M. de Bakker. Na afloop gelegenheid tot condoleren. Jezus riep tot Zich onze gewaardeerde zwager en oom V Jaap van Tuinen N echtgenoot van M. H. van Werven Hij was ons een goed en wijs vriend. Driehuis: K. H. van der Leer-van Werven A. A. van der Leer Didam: H. L. L. van Werven E. van Werven-van Niekerken Breda: A. U. W. van Werven M. van Werven-Vechtmann Den Haag: H. O. Semey-van Werven Rotterdam: A. Oomens-van Werven G. Oomens neven en nichten Middelburg, 3 juli 1979 Het behaagde de Here van ons weg te nemen, na een droevig ongeval, gelijktijdig met hun zwager, onze geliefde zorgzame ouders en grootouders Pieter van Vliet Aagje van Vliet-Vossesteijn beiden in de leeftijd van 71 jaar Romeinen 8:35 "Wie zal ons scheiden van de liefde van Christus Hollandse Rading: G. v.d. Herik-v. Vliet H. v.d. Herik Wijk bij Duurstede: P. van Vliet Ouderkerk a/d Amstel: C. G. van Vliet E. van Vliet-Morem en kleinkinderen Loenen a/d Vecht, 3 juli 1979 Keizer Ottolaan 20 De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 7 juli om 13.00 uur in deoned. Herv. Kerk te Vinkeveen waarna de ter aarde bestelling zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Begraafplaats te Vinkeveen. Gelegenheid tot condoleren don derdagavond van 20.30 tot 21.30 uur in het Hervormd Verenigingsgebouw, Herenweg 205 en na afloop van de begrafenis. Geen bloemen. Met grote verslagenheid berichten wij dat plot seling uit onze kring is weggenomen Monique Coster oud 14 jaar. Leerlinge van klas M 32. Moge God de ouders troosten en hun de kracht schenken om na het verlies van hun enig kind verder te leven. Rotterdam, 3 juli 1979. Namens alle medewerkers en leerlingen van de Christelijke Scholengemeen schap „Henegouwerplein", H. J. van Haaren, rector De crematie vindt plaats vrijdagmorgen a.s. om 10.50 uur in het crematorium „Hofwijk", Delftweg 230 in Overschie. Op 30 juni 1979 is ontslapen in onze Here Jezus Christus onze lieve, altijd meelevende zuster, behuwdzuster en tante mejuffrouw M. van Monsjou geboren op 22 november 1888 te Amsterdam. Namens de familie: W. van Monsjou Huize „De Heul" Koekoeklaan 3, Bussum Correspondentie-adres: W. van Monsjou, Zweerslaan 31, Bilthoven. De begrafenis heeft in stilte plaatsgehad op de Begraafplaats „Vredenhof" aan de Haarlem merweg te Amsterdam. Heden nam God tot Zich onze lieve vader en grootvader Nicolaas Sybesma geboren: overleden: 19 november 1879 3 juli 1979 Surhuisterveen Hilversum A. J. Douwes-Sybesma M. T. Douwes Annewien Paul Lenhard Deventer, Rembrandtkade 150 Correspondentieadres: Eikbosserweg 42, 1214 AJ Hilversum. De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum, van Twickelostraat 3 te Deventer, waar donderdag 5 juli van 19 uur tot 19.30 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De rouw dienst zal gehouden worden op vrijdag 6 juli om 12 uur in „Huize Corel", Zwolseweg 190 te Deventer, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats aan de Raalterweg te Deventer om ±13 uur. Na de begrafenis is er in „Huize Corel" gele genheid om de familie te condoleren. Heden overleed plotseling onze geliefde zwager Nicolaas Sijbesma op de leeftijd van 81 jaar Deventer, 3 juli 1979 Rembrandtkade 150 Namens de familie Biersteker Nieuwendam, Groet (NH) Den Helder, Holysloot. Hiermede geven wij kennis van het onver wacht overlijden van de heer N. Sybesma op de leeftijd van 81 jaar. Van juli 1963 tot april 1979 was hij bestuurslid van de Stichting Gereformeerd Bejaardente huis „Huize Corel". Met grote dankbaarheid denken wij aan het vele werk dat hij gedurende ruim 16 jaar met grote liefde en kennis van zaken voor „Corel" heeft verricht Bestuur, direktie, medewerkers en be woners van „Huize Corel" De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrij dag 6 juli 1979 om 12 uur in „Huize Corel", Zwolseweg 190, Deventer. Deventer, 3 juli 1979. Het behaagde de Here van ons weg te nemen na een droevig ongeval, gelijktijdig met zijn zwager en schoonzuster, mijn geliefde man en onze zorgzame vader, grootvader en over grootvader Core Verhoeff in de leeftijd van 78 jaar. Vinkeveen: G. Verhoeff-Vossesteijn Abcoude: M. H. Vedder-Verhoeff J. Vedder Amsterdam: G. Verhoeff H. Verhoeff-van Bodegraven Broek in Waterland: P. van Zadelhof-Verhoeff A. Th. van Zadelhof Amsterdam: G. Verhoeff E. K. Verhoeff-de Haan Nijkerk: C. Verhoeff H. Verhoeff-ten Hove Vinkeveen: G. Mulckhuyse-Verhoeff D. Mulckhuyse Klein- en achterkleinkinderen Vinkeveen, 3 juli 1979 Hereweg 200 (corr.adres). De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 7 juli om 11 uur in de Ned. Herv. Kerk te Vinkeveen, waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de Ned. Herv. begraafplaats te Vinkeveen. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 19.30 tot 20.30 uur in het Hervormd vereni gingsgebouw, Hereweg 205 en na afloop van de begrafenis. Geen bloemen. Plotseling werd uit onze familiekring wegge nomen onze dierbare zuster, schoonzuster en tante Corrie Jonker-van Buiten Stadskanaal, 3 juli 1979. Emmen: T. van Buiten-Stevens De Krim (Ov): G. van Buiten T. van Buiten-ter Veen Emmen: J. Eldering-van Buiten De Krim (Ov.): H. Jonker-Werkman Apeldoorn: G. Pastoor-Jonker H, Pastoor neven en nichten. C&M-UtocA\fooïde£l^e\f Hotel de l'Europe N.V., Amsterdam. De directie maakt bekend, dat met ingang van 10 juli 1979 ten kantore van de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam en de Amsterdam Rotterdam Bank N.V. te Amsterdam betaalbaar is gesteld dividendbewijs nr 38 der aandelen met 90,- onder aftrek van dividendbelasting ad 22,50, derhal ve met 67,50 netto. Amsterdam, 29 juni 1979 Bij beschikking van de Ar- rondissements Rechtbank te 's-Gravenhage van 18 juni 1979 is Nicolaas van den Bosch, wonende te Warmond, Mgr. Aengenentlaan 1. gebo ren te Hazerswoude, 31 maart 1896, onder curatele giesteld met benoeming van Arie van den Bosch, wonende te Ha zerswoude, Voorweg 52, tot curator en van Trijntje Elisa beth van den Bosch, echtge note van W. van Zwietcn, wo nende te Alphen aan den Rijn, van Boetselaerlaan 52, tot toeziend curator. ANTIEK GEZOCHT? KIJK IN DE MINI-ADVERTENTIES ANTIEK TE KOOP? PLAATS EEN MINI-ADVERTENTIE.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8