iS FAMILIEBERICHTEN a. docent (e) A.V.0. (4ib) voor I.T.0. en L.T.O. b. docent Bouwtechniek voor I.T.0. en L.T.O. c. docent Elektrotechniek ir Advertentiepagina's zijn pagina's vol nieuws. W" Wilt uTrouwookopuw vakantie-adres bezorgd hebben? Bon voer bezorging Trouw tijdens vakantie INSTITUUT SCH0EVERS L bi st WOENSDAG 4 JULI 1979 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Goede morgen vader en opa in Onstwedde Hartelijk gefeliciteerd met uw 76ste verjaardag. Jacob, Eeke, Emmy Roely en Wim D.V. 17 juli a.s. zijn onze ouders en grootouders P. van der Weijden en J. van der Weijden-Bakker 60 jaar getrouwd. Derkinderenstraat 5, Amsterdam. U heeft gelegenheid hen te feliciteren op donderdag 12 juli a.s. van 19.30-21 uur in Huize Patrimonium, Jan Tooropstraat 4, Amsterdam. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Het zij wij dan loven, het zij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14:8 Na een leven van hard werken en oprechte zorg voor hen die hem werden toevertrouwd, heeft de Heere tot Zich genomen, voor ons geheel onverwacht, mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Peter Jacobus van Lomwei op de leeftijd van 70 jaar. B. P. van Lomwel-van der Vaart Bert en Corry Peter Bart Janny en Kees Mike Danielle 2 juli 1979 Beetslaan 91 2281 TH Rijswijk De rouwdienst wordt gehouden in de aula van de algemene begraafplaats „Eikelenburg" te Rijswijk, vrijdag 6 juli a.s. om 13.00 uur, waar na de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. ..Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart." De Here heeft, voor ons geheel onverwacht, tot Zich genomen onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Heiny Verwoest-de Gooijer, sinds 1965 weduwe van Machiel Verwoest, op de gezegende leeftijd van ruim 89 jaar. Apeldoorn: G. Verwoest-Veldhuizen Eindhoven: G. Verwoest G. Verwoest-Boekhoud Rotterdam: J. Verwoest 's-Gravenhage: J. L. Verwoest F. J. Verwoest-Schambach Rotterdam: J. P. Verwoest kleinkinderen en achterkleinkinderen 2 juli 1979 Bentinckplein 49 3039 KM Rotterdam Bezoek en gelegenheid tot condoleren donder dag a.s. van 19.15 tot 19.45 uur in de rouwka mer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vrieselaan). De rouwdienst, geleid door de Weleerwaarde Heer ds J. P. Hörchner, zal gehouden worden in de kapel op de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50. vrijdag a.s. om 14.30 uur, waarna de bijzet ting in het familiegraf zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.00 uur. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapel. Stil maar, wacht maar. alles wordt nieuw. Tot onze diepe droefheid is heden toch nog vrij onverwacht op de leeftijd van ruim 70 jaar overleden onze lieve man. vader, schoonvader en opa Johannes Droppert Vlaardingen, N. Droppert-Korpershoek Slied recht, Ineke en Koos Héléne, Jacco. Ingeborg. Berkel en Rodenrijs. Leen en Betty David, Robbert-Jan, Menno, Gideon. Vlaardingen, Hans en Carla Frank 's Gravenhage. Cock en Rob 3131 TA Vlaardingen. 3 juli 1979 Diepenbnxkstraat 57 Onze man en vader ligt opgebaard in het rouw en opbaarcentrum „Helecatha". Binnensingel 211. hoek Spoorsingel. Vlaardingen, alwaar gelegenheid tot condoleren op vrijdagavond a.s. van 7.30-8.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 7 juli a.s. op de algemene begraafplaats „Holy" Ol- mendreef. aankomst in de aula om 11.30 uur. Vertrek vanaf Diepenbrockstraat 57 om 11.15 uur. Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden noch toekomst, noch krach ten. noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden tan de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here. Rom. 8 38 en 39 Na een kortstondige ziekte werd plotseling van ons weggenomen onze lieve zorgzame vrouw, moeder en grootmoeder Cornelia Elsina Johanna van Buiten op de leeftijd van 67 jaar. Stadskanaal, 3 juli 1979 Tilburglaan 2 J. Jonker Schalkhaar: B. C. N. Jonker A. Jonker-Askes Inge, Jur Doesburg: N. E. Jonker J. Jonker-Schuyl Ines, Paulien, Anne Veendam: W. J. B. Jonker M. S. Jonker-Westers Gerda, Corien, Jur Capelle (Zld.): A. C. Jonker T. Jonker-Schreurs Petra, Jolanda Lausanne (CH): E. M. Frei-Jonker O. Frei Marloes, Marieke De teraardebestelling zal plaats hebben D.V. op zaterdag 7 juli a.s. te Stadskanaal, Brug straat, voorafgegaan door een dienst van woord en gebed in de Geref. kerk, Poststraat 30. Aanvang rouwdienst 10.00 uur. Voordien gelegenheid afscheid te nemen van de overledene vanaf 9.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleantie in het Herv. Gem. gebouw, Brugstraat 3. Liever geen bloemen God heeft Thuisgehaald Zijn moegestreden kind, onze fijne vader en grootvader, George Gerardus Kuntz weduwnaar van Lientje Kleiman Vader mocht 87 jaar worden. J. J. Kroeze-Kuntz J. Kroeze Voorschoten: M. Franx-Kuntz O. Franx Cazenovia (USA): G. C. Kuntz C. Kuntz-Dierx Islington (Canada): L. Rhijnsburger-Kuntz C. Rhijnsburger Oosterhout (N.B.): G. Boerstra-Kuntz P. Boerstra Rexdale (Canada): H. Kuntz E. Kuntz-Den Engelse Klundert: J. S. van der Meer-Kuntz G. van der Meer en kleinkinderen 's-Gravenhage, 2 juli 1979. „Duinhage", De Sav. Lohmanlaan 202. Correspondentie-adres: Sijzenlaan 42. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 6 juli om 13.30 uur in „Duinha ge", waarna de begrafenis om 14.30 uur zal plaatsvinden in het familiegraf op „Westduin", Ockenburghstraat te 's-Gravenhage/Loosdui- Vertrek van „Duinhage" om 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren om 13.00 uur in de zaal van „Duinhage" of na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op 28 juni 1979 voor ons zo onverwacht nam de Heer tot Zich onze zwager en oom Willem Kooij echtgenoot van H. Kooij-Lengkeek op de leeftijd van 73 jaar. Apeldoorn: P. Lengkeek-van Loon C. C. Lengkeek Drunen: M. Lengkeek-Schoenmakers H. Lengkeek Amsterdam: M. Lengkeek-Hut Rotterdam: F. H. Lengkeek Bergschenhoek: H. M. Lengkeek-van der Sanden J. Lengkeek Ede: T. Lengkeek-Kok A. C. Lengkeek neven en nichten Maar nu, Christus is opgewekt uit de doden, als Eersteling van hen die ont slapen zijn. 1. Cor. 15:20 De Raad van de Gereformeerde Kerk van Rotterdam heeft met ontroering kennis geno men van het overlijden van zijn organist broeder W.' Kooy Dankbaar gedenken wij zijn arbeid als orga nist door hem vele jaren in onze gemeente verricht. Wij wensen m het bijzonder zijn vrouw en kinderen de troost van Gods nabijheid toe. Rotterdam, juli '79 Namens de Raad der Gereformeerde Kerk van Rotterdam ds. J. P. Horchner. praeses T. de Vlaming, scriba Namens de Commissie van Beheer H de Jong, voorzitter C J de Valk. secretaris ..Hij is verlost, God heeft hem welgedaan." God nam tot Zich mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Hendrik Kapteijn op de leeftijd van 77 jaar. A. P. Kapteijn-Coumou Alkmaar: Kees en Riek Kapteijn Joke en Co, Nel, Hans en Kees Zeist: Ineke en Geer van der List Bert, Rob en Arja De Lier: Aja en Jacques van der Wilk Janneke, Mariëlle en Corine Lochem: EUy en Aat Oudshoorn Danielle, Annemieke en Arianthe 's-Gravenzande: Henny en Mart van Tol Frank, Peter en Erik Nijverdal: Corry en Kees Amelink Frans en Arjen Maarssenbroek: Trudy en Wim Haeck Inge 's-Gravenhage, 2 juli 1979. Aaltje Noordewierstraat 110. Liever geen bezoek aan huis - Geen toespraken De overledene is opgebaard in de rouwkamer Statenlaan 78. Bezoek donderdag 5 juli van 19.00-20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden vrijdag 6 juli om 11.00 uur in de aula van het crematorium „Ockenburgh", Ocken burghstraat, 's-Gravenhage/Loosduinen, waarna de crematie zal plaatsvinden. Geheel onverwacht ging van ons heen onze lieve zorgzame broer Willem Antonie van Loon op de leeftijd van 75 jaar. J. W. van Loon O. van Loon H. van Loon Rotterdam, 3 juli 1979 Groenendaal 197 Corresp. adres: Groenendaal 129 De overledene is overgebracht naar de rouw kamer „Silentium", Mathenesserlaan 486, al daar geen bezoek. De crematie zal plaats hebben vrijdag 6 juli om 11.45 uur in het crematorium „Rotterdam- Zuid", Maeterlinckweg 101. God nam tot Zich mijn lieve man, onze zorgza me vader en opa Johan Herman Kruisselbrink op de leeftijd van 68 jaar. Hij leefde in de zekerheid dat noch dood noch leven hem zou kunnen scheiden van de liefde Gods welke is in Christus Jezus onze Here. H. Kruisselbrink-te Raa kinderen en kleinkinderen 7152 DE Eibergen, 2 juli 1979. Kerkdijk 10. De dienst van Woord en Gebed zal zijn op vrijdag 6 juli om 13.30 uur in de Geref. kerk te Eibergen, waarna de begrafenis plaats vindt op de alg. begraafplaats aan de Haaksberg- seweg. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het kerkelijk centrum „De Huve", Grotestraat 52 te Ei- bergen. Liever geen bloemen. De Heer is mijn Herder. Uit haar aards bestaan verlost en ingegaan tot een nieuw Leven onze lieve moeder en oma Jacoba Kuneman sinds 1975 weduwe van Jacobus Saton zij werd 75 jaar Nieuw-Vennep: A. Verdonk-Saton A. Verdonk Wormer: J. C. Saton Linda en Jan-Pieter Waddinxveen 1 juli 1979 Corr. adres, Houtrijk 33 2151 DX Nieuw-Vennep Moeder is opgebaard in het rouwcentrum, Jan van Wijnenpad 1, ingang tunnelzijde te Wad dinxveen waar gelegenheid is tot condoleren op donderdag 5 juli a.s. des avonds tussen 7.00 en 8.00 uur. D.V. vrijdag 6 juli a.s. zal er des middags om 1.00 uur een korte rouwdienst worden gehou den in de aula van de algemene BEGRAAF PLAATS Alberdingk Thijmlaan 2 te Waddinx veen waarna de teraardebestelling zal plaats hebben. „Heer, wees onze Gids". Plotseling werd van ons weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante J. Saton-Kuneman Wij zullen haar heel erg missen in onze familie kring. 's Gravenzande: G. J. Kuneman N. Molenaar-Kuneman Den Haag: W. Demper-Kuneman H. Demper Nichten en neven 1 juli 1979 God heeft op Zijn tijd thuis gehaald, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Wilmina Hulsebos-van der Klei weduwe van F. J. Hulsebos op de leeftijd van 69 jaar Zie, Ik heb u in mijn handpalmen gegrift. Hoogezand, 2 juli 1979 Spoorstraat 60 Eindhoven: S. van der Klei-Perdon Hoogezand: G. Hulsebos-van der Klei A. Hulsebos Leidschendam: D. van der Klei Leeuwarden: J. Wedeven-Hulsebos Rijswijk: R. Hulsebos-Brouwer Sappemeer: E. Boelens-Hulsebos L. Boelens neven en nichten De begrafenis zal plaats hebben op vrijdag 6 juli op „De Stille Hof" te Hoogezand, om plm. 14.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden om 13.45 uur in de Geref. kerk te Hoogezand, Van der Duyn van Maasdamweg 216. Na de begrafenis is er gelegenheid voor condo leantie in de Geref. kerk. Met leedwezen berichten wij u het overlijden op 2 juli 1979 van mevrouw W. Hulsebos-van der Klei sinds 28 november 1976 weduwe van onze oud- direkteur de heer F. J. Hulsebos. Namens alle medewerkers van Machinefabriek Veldhuis, Hoogezand B.V. G. H. Veldhuis Heden nam God tot zich voor ons nog onver wacht onze lieve zuster en tante Geertruida Adriana Jongeneel in de ouderdom van bijna 84 jaar. Abcoude: J. M. Paul-Jongeneel neven en nichten 2661 JM Bergschenhoek, 3 juli 1979. Rottekade 13. Liever geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 6 juli om 1.00 uur op de algemene begraaf plaats te Bergschenhoek. Vertrek vanaf het woonhuis om circa 12.30 uur. Niet een ieder, die tot mij zegt: Here, Here zal het Koninkrijk der hemelen binnengaan. Maar wie doet de wil mijns vaders, die in de hemelen is. Matth. 7 21 Vandaag is heengegaan mijn lieve man, onze blijmoedige en zorgzame vader en grootvader Pieter Lindhout op de leeftijd van ruim 79 jaar. Uit aller naam: M. Lindhout-Middelburg Honselersdijk, 3 juli 1979 De Hunseiaer 23 Geen bezoek aan huis Liever geen toespraken Gelegenheid tot condoleantie donderdag 5 juli a.s. van 16.30 tot 18.00 uur in de zaal van „De Voorhof" ingang Fazantlaan te Honselers dijk. De familie wil graag afscheid van hem nemen in een dienst waarin we onze dankbaarheid willen uitdrukken voor alles wat wij in hem ontvangen hebben. U wordt uitgenodigd deze dienst in „De Voorhof" bij te wonen op vrijdag 6 juli a.s. die om 13.30 uur begint. Na de dienst zal de teraardebestelling plaats vinden op de alg. begraafplaats, Geestweg te Naaldwijk om ca. 14 30 uur. a Voor uw medeleven en belangstelling na het overlij den van onze moeder Aaltje Pleiter-Elema zeggen wij langs deze weg onze welgemeende dank TT Uit aller naam: H. R. Pleiter Rooseveltlaan 24, 3844 AJ Harderwijk. CHRISTELIJKE SCHOLENGE MEENSCHAP „SCHIELAND" te Schiedam voor lavo-lhno-lto en ito Gevraagd per 1 augustus (of z.s.m. daarna) Het betreft een volledige weektaak. Ook studerenden kunnen reflecteren. Wij vragen docenten die het Protestants Christelijk onderwijs uit geloofsovertuiging willen dienen. Sollicitaties te richten aan het bestuur: Nieuwe Damlaan 762 3118 AC Schiedam Inlichtingen bij de direkteur 010-704021 school; 01899 - 13297 thuis. Va RC lev va: vei rui Na; eer; foli voe De aar hee ove gev lra< Met vakantie zijn en u tóch een beetje thuis voelen Omdat u het dagelijkse nieuws „gewoon" in Trouw kunt blijven lezen. Waar ter wereld u ook met vakantie bent. we bezorgen hel dagblad waar u zo vertrouwd mee bent graag op uw vakantie-adres. De enige extra kosten zijn de postzegels voorverzending. Nederland en België is gratis. Attentie: Wij maken u er nu reeds op attent dat de postallevering van dagbladen in zuidelijke landen (Italië. Spanje. Joegoslavië enz) over het algemeen te wensen overlaat. Helaas kunnen wij hierop geen j enkele invloed uitoefenen y Zend de onderstaande bon uiterlijk drie weken voor 1 uw eerste vakantiedag naarTrouw aid. Vakantieservice. I Antwoordnummer 2792. 1000 PA Amsterdam Er hoeft geen postzegel op de envelop Naam abonnee: Adres: huis n o Posicode plaats: Telefoon: Vakantieperiode: vertrekdatum- weer thuis op Vakantieverblijf Holel/ pension/camping e.cL Adres: huis no Plaals event code): Land: Pönokosien voorverzendingTrouu binnen Europa: I 1.75 pei dag(luchiposi). \erzending naar een vakaniie-adres in Nederland en Belgie isgraiis. Builen Europa op aanvraag (telefoon U20-913456). Betaling uitsluitend per acceptgirokaart die ti wordl toegezonden. NIEUWE CURSUSSEN AANVANG SEPTEMBER Dag- en avondcursussen STENO Nederlands-Frans-Duits en Engels TALEN Nederlands-Frans-Duits- Engels-Spaans en Italiaans Cursussen voor beginners, gevorderden-spreek- vaardigheid en bedrijfscorrespondentie BOEKHOUDEN MIDDENSTANDS- OPLEIDING MAV0-4/deel- certificaten Prospectus op aanvraag ROTTERDAM Mathenesserlaan 145 tel 364920-366854 Randweg 16-18 tel. 190519 VLAARDINGEN Verpl Chasséplein 4 tel. 344991 Instituten zijn ook gevestigd te Amsterdam. Arnhem 's-Gravenhage. Hilversum, Nijmegen. Rijswijk. Tilburg. Utrecht. Dames, unieke zomer-aanbie- ding Nu BONTMANTEL kopen en 20% korting verdienen" Nu eerste keus uit de nieuwe collec tie. Gratis bewaren en in de winter pas betalen. Credietservice altijd mogelijk Het Bontpaleis. Hoog straat 153, Rotterdam-C., tel 010- 143337 Reisgeld v 2 pers. bin nen Nederland ö>j koop terug ALLEEN VERKOOP voor Roller- dam en omstreken van de beken de BRUYNZEELKEUKEN- BLOKKEN lype Holland Norm 100. Werkeli|k een klasse apart Uil voorraad leverbaar WESTER HOUTHANDEL, Cath Beersman- straat. Tel. 258888-764046 Dames grijp de winst1! Alléén juli BONTMANTELS mei 20% kor ting, m garantie. Eerste keuze voll ko'lektie 1979/80 Nu kopen a.s. winter pas betalen Desgew zeer soepele kredietservice Oe Bontkoning, Hoogstraat 97 Rotterdam-C tel 010-117.117 Parkeren v zaak. Bij koop reis geld binnen geh Ned v 2 pers terug I701 )e er i tra ior ïoc Wat Wa stil mei Vol tey dat bec gH£ Vai ZW coö ber bes uits die van bes exc veri StU' hee sch mei uit, bet Het jeti tinr reh ino [er< Mot led >m2 'OOI iet anc don

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8