Werken in de 3ewereld groepsleider HOOFDLEID(ST)ER jeugdwerkadviseur (m/v) Trouw iBON staffunctionaris (m/v) vormingswerker (vrl./mnl.) Gereformeerde Jeugdraad Den Haag AAA*AAAAAAAAA jeugdwerkadviseur (vrl./mnl.) AAAAAAAAAAAAA TWEEDE LEIDER Dan maar naar zolder? Bel 020-93 68 68 waarnemend hoofd groepsleider/ster Twee eerste groepsleiders ai STICHTING NEDERLANDSE VRIJWILLIGERS ZATEROAG 30 JUNI 1979 TROUW/KWARTET Het Bestuur van de Stichting Gezinsverzorging van het Gereformeerd Centrum voor Wefzijnstoehartiging vraagt sollicitanten voor de functie van die als lid van het management-team ondermeer als taken krijgt: de werving en selectie van medewerkers opzet en uitvoenng van personeelsbeleid voorlichting verschaffen aan medewerkers met betrekking tot de arbeidsvoor waarden personeelsbeheer functie-eisen: diploma M.O.Sociale Pedagogiek B of Sociale Academie, eventueel met V.O. of KIF. goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden leidinggevende en organisatorische capaciteiten bij voorkeur met ervaring in personeelsaangelegeheden christelijke levensovertuiging. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring ma*, 4121.02 per maand (excl. vakantie-toeslag). Algemene informatie: Onze instelling verleent namens de aangesloten Gereformeerde Kerken. Chr. Geref. Kerken en Gereformeerde Gemeenten In Rotterdam aan ongeveer 1500 cliënten gezinsverzorging, bejaardenhulp en aJphahulp. Het aantal medewerkers is 800. waarvan een groot deel een part-time dienstverband heeft. Oe instelling wordt geleid door een management-team waarin behalve de te benoemen functionaris zitting hebben een direkteur, een teamcoördinator, een staffunctionaris ecnomische zaken, een staffunctionaris vormingswerk en een staffunctionaris functiebegeleiding. Telefonische inhchitngen worden verstrekt door de heer J. M. van Rheenen. direkteur. tel. 010-772711 (voor 5 juli en na 13 augustus). Een organisatienota wordt op verzoek gaarne toegezonden. B»j de selectieprocedure, die in verband met de zomervakantie niet voor 20 augustus a s. aanvangt, zijn betrokken het bestuur, het management-team en de ondernemings raad Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige informatie en referenties zenden aan: het Bestuur van de Stichting Gezinsverzorging van het Gereformeerd Centrum voor Welzijnsbehartiging, Heemraadssingel 112, 3021 DH Rotterdam. Stichting Gereformeerd Centrum voor Welzijnsbehartiging Heemraadssingel 110-112 Rotterdam telefoon 010-772711 De Drieburg te Driebergen een Jongerenvormingscentrum in Intérnaotsverband, een klein centrum waar één groep tegelijk in huis is. Het team van medewerkers van dit centrum bestaat uit 4 personen huishoudelijke staf, 2 administratieve medewerksters en een vormingsstaf van 4 personen. Eén lid van de vormingsstaf gaat weg. Wegens herbezinning op de taak van het centrum zoeken we voorlopig voor één jaar een die uitsluitend belast zal worden met uitvoerende werkzaamheden. Ervaring in het vormingswerk, een geëigende opleiding en een kritische oecumenische instelling worden van de werker verwacht. Arbeidsvoorwaarden, waaronder saloriëring, naar de CAO.-Welzijnswerk/Jeugd- en Jongerenwerk. Nodere informaties over het werk zijn te verkrijgen bij één van de leden van het team, telefoon 10343813193. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties te richten aan de staffunktionaris Intern Beheer LC.GJ., Postbus 99,3970 AB Driebergen. De Drieburg is een afdeling van het Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk te Driebergen. is een organisatie, die onder meer ten doel heeft onder steuning en begeleiding te verlenen aan vrijwillig jeugd-, en jongerenwerk, geïnspireerd vanuit christelijke levens overtuiging; werkt met 4 andere haagse organisaties samen in JJW/ Stichting Jeugd- en Jongerenwerk 's Gravenhage, een voorwaardenscheppend orgaan voor ondersteuning van vrijwillig jeugd- en jongerenwerk; is tevens aangesloten bij het LCGJ/Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk. In verband met ziekte zoeken wij een in tijdelijke dienst, voor full time of part-time. De taak omvat: begeleiding en advisering van leiding en besturen; vorming en training van vrijwilligers d.m.v. diverse vormen van cursuswerk; bijdrage leveren aan het beleid van de organisatie t.a.v. vragen rond jeugd en samenleving. Vereisten: HBO-opleiding of studerende hiervoor; ervaring in een soortgelijke funktie is zeer gewenst. Salariëring geschiedt konform de Rijkssubsidieregeling en is afhankelijk van opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige informatie zien wij graag binnen 14 dagen tegemoet bij de sekretaris van de sollicitatiekom missie JJW, Javastraat 12, 2585 AN 's-Gravenhage. De Stichting Gereformeerd Provinciaal Centrum voor Jeugd- en Jongerenwerk Utrecht is een organisatie voor begeleiding, advisering en dienstverlening aan het plaatselijk jeugdwerk in de provincie Utrecht. Het bureau is gevestigd te Amersfoort. In verband met de per l september a.s. komende vakature, zoekt het bestuur een De te benoemen funktionaris zal onder direkte verantwoording aan het G.P.CJ.-bestuur werken. De jeugdwerkadviseur moet in stoot zijn: regionale en plaatselijke groepen vrijwilligers te begeleiden,- in overleg met het bestuur mee te werken aan de beleidsontwikkelingen binnen de organisatie,- het bureau te beheren en daar de nodige administratieve werkzaamheden te verrichten,- kontakten te onderhouden met andere instellingen. Voorkeur wordt gegeven aan degenen die: ervaring hebben in het werken met vrijwilligers,- het gereformeerde jeugdwerk kennen,- organisatorisch inzicht hebben; over goede kontaktuele eigenschoppen beschikken,- op een eenmanspost kunnen funktioneren,- in de leeftijd zijn van 25 tot 35 jaar,- een gerichte opleiding hebben, (S.A.I,- in bezit zijn van een rijbewijs B-E. Arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor de Welzijnssektor. Nadere inlichtingen bij het bestuur, de heer R. Vunderink, telefoon I0349812992. Schriftelijke sollicitaties aan het Hoofd Intern Beheer L.C.GJ., Postbus 99,3970 AB Driebergen. landelijk centrum voor gereformeerd jeugdwerk Van Arkel Instituut •Soest 1 Me».no»eg Postbus 186. 3760 AD SOEST. Tel Wij zoeken voor de leefgroep "Asterix" een die met vier groepsleidsters de groep jongste kinderen van ons Instituut kan begeleiden. Deze kinderen variëren in leeftijd van 7-12 jaar. Overdag bezoeken zij een M.L.K.-school. Wij proberen hen zo te begeleiden dat zij, na een verblijf bij ons, zo ver zijn om naar een oudere groep of eventueel terug naar huis te gaan. Wij denken aan iemand met een pos. chr. levensovertuiging, die een gerichte oplei ding volgt of bereid is te volgen en de leeftijd heeft van 20 30 jaar. Inlichtingen te verkrijgen bij de hoofd leidster Nel Jongepier en/of de leiding van "Asterix"-team: toestel 16. IEEREN Sollicitatie onder motto "Asterix" naar dedirectie. j V WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND Stichting Dagverblijven voor geestelijk gehandicapte kinderen Zwolle e.o. vraagt, wegens vertrek van de huidige hoofdleidster naar een ander werkveld, voor haar kinderdagverblijf „de Kameel" te Zwoke (45 kinderen van 3-15 jaar) een Het hoofd draagt de etndverantwoordeli|kheid voor de algehele gang van zaken op het dagverblijf Dit brengt met zich mee dat er een nauwe samenwerking is met ouders, bestuur, groepsleiding en deskundigen. Daarnaast is het belangrijk dat hij/zij over mogelijkheden op pedagogisch en organisatorisch gebied beschikt Onderstaande opleidingseisen zfjn een voorwaarde voor aanstelling: diploma H 0 O/IW 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg d»pk>ma Z stafopleiding zwakzinnigenzorg. diploma Z -»■ diploma kinderbescherming A en B. c q. diploma M.B.O./iw 2 jaar ervanng m een vergelijkbare functie in de zwakzinnigenzorg. diploma V S.I.D -K D V diploma kaderkursus kinderdagverblijven 3 laar ervanng na belialen diploma V.S.I.D. acte N XX 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg acte van bekwaamheid ais hoofdieid(st)er in het kleuteronderwijs 2 laar ervanng in de zwakzinnigenzorg diploma Buitengewoon Onderwijs (specialisatie zwakzinnigenzorg) diploma K in O 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg Nadere mbcrifngen kunt u kn^en bi de hoofcH*dster Leny v Remmerden. lel 05200- 37809 Schriftelijke sollicitaties kunt u nchten aan de voorzitter van het bestuur van bovenge noemde stichtrng. de heer L. Witvliet. Erasmusiaan 33. 8024 CT Zwotte/Berkum. If Prot. Chr. Stichting MYOSOTIS Krimpen a/d IJssel Voor ons dagverblijf voor oude re geestelijk gehandicapten ..COLORIET" in Capelle a d IJssel. vragen wij per 1 septem ber 1979 een In het bezit van een diploma van minimaal 4 jaar voortgezet on derwijs. Sollicitaties te richten aan de stichting „MYOSOTISZwa- luwhof 2. 2922 GT KRIMPEN A/D IJSSEL. En daa' is het a' zo vol Maar weggooien «s ook zonde Want ergens ui Nederland woont die man of vrouw die uw overto'iige spullen graag voor goed ge'd van u overneemt Maak er een Mm van Goeie kans dat u slaagt' Stichting „ONS TWEEDE THUIS" (werkzaam in het gebied Amstelland en de Meerlanden) Wij zoeken voor ons gezinsvervan gend tehuis in Uithoorn, waar 14 da mes en 11 heren hun thuis gevonden hebben, een die samen met onze direktrice en de aanwezige leiding de belangen van onze bewoners wil gaan be hartigen; ervaring in de zwakzinnigenzorg is gewenst; salariëring volgens de huidige normen. Sollicitaties graag binnen 10 dagen richten aan het bestuur van de Stichting, p/a Churchillflat 113, Uithoorn. Telefonische inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de direktrice, tel. 02975-65090 of 65712. Stichting medisch kindertehuis Kinsbu te Soesterberg Behandelingsinstituut voor kind tussen 4 en 15 jaar, die door somatis en psycho-sociale factoren in hun wikkeling zijn belemmerd vraagt Van hem/haar wordt verwacht d in nauwe samenwerking met| collega's leiding en begeleidi kan worden gegeven aan groep van ca. 8 a 9 kinderen in| leeftijd van 12-15 jaar. Vereist: enige ervaring in het groepswej minimumleeftijd 21 jaar gevorderde of voltooide bero opleiding (m.b.o. I.W. of K.J J-V.) Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige gevens over opleiding, ervaring en rel renties te richten aan de directie van medisch kindertehuis Kinabu, Amersfoi sestraat 119, 3769 AJ Soesterberg. Stichting Dagverblijven Geestelijk Lichamel Gehandicapten Flevoland Vraagt voor haar nieuwe kinderdagverblijf „De Kokk te Lelystad Tl Bij voorkeur in het bezit van één van de volgei diploma's: Z-verpleging M.B.O.-i.w. In Salaris volgens de C.A.O. voor dagverblijven en teh zen voor gehandicapten. Voor het op korte tern verkrijgen van passende woonruimte, wordt alle mei werking verleend. Telefonische inlichtingen omtrent de functie bij k hoofd van het kinderdagverblijf de Heer W Bakke Tel. 03200-22485. c Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen Ie richten aan hel best van de slichting, p/a Karveel 36-27, 6231 BR Lelystad. Wij willen een bijdrage leveren aan de ontwikkelings samenwerking: direct, door het uitzenden van ontwikkelingswerkers naar landen in de Derde Wereld die ons daar om vragen. En indirect door te bevorderen dat teruggekeerden zich inzetten voor de voorlichting en bewustwording in Nederland. Onze inspanningen zijn gericht op de verbetering van de positie van de armste groepen. Niet wij, maar de ontwikkelingslanden geven aan op welk gebied zij vakmensen nodig hebben. Alle aanvragen hiervoor worden door ons kritisch beoordeeld en geselecteer aan de hand van bepaalde landen- en projektnormen De aanvragen komen onregelmatig bij ons binnen. Zij wisselen in soort aantal en frekwentie. Op dit moment hebben we er een aantal ontvangen, op basis waarvan wij nu mensen met de volgende vak opleiding zoeken: medisch analisten HBO A houtbewerkers MTS hout bodemkundigen LH bodemkunde/ agrarische soc. huishoudkundigen met b.v.k. gezondheidszorg N12 N19, Nwe. lerarenopl., THW klein huish., LH voeding sociaal geografen van ontwikkelings landen landbouwkundigen HLS tropen tuinbouwkundigen HTuS groenten/fruit landbouwkundigen HLS groot veeteelt dierenarts model maker giete autoplaatwerker/ spuiter entomoloog LH Daarnaast verwachten we in de loop van 1979 en begin 1980 aanvragen te ontvangen, waarvoor wij mensen met de volgende vakopleiding zoeken: verpleegkundigen Verpl. A ervaring medisch analisten HBO A civiel ingenieur TH civiel autotechnici MTS/HTS autotechniek landbouwkundigen HLS groot veeteelt cultuur technici MBCS/HBCS cultuur techniek monteurs wegenbouw- machines SOMA/VAM bouwkundigen HTS bouw Voorzieningen. De vergoeding (in het land van bestemming) maakt een naar nederlandse begrippen sober, maar verantwoord bestaan in het gastland mogelijk. In de arbeidsovereenkomst zijn de neder landse sociale voorzieningen opgenomen. Daarnaast is er een aantal aanvullende voorzieningen. Er bestaat een speciale regeling voor degenen die hun militaire dienst nog moeten vervullen. Voorwaarden.Voorwaarden zijn: tenminste 21 jaar. voltooide vakopleiding, 27 maanden beschikbaar zijl Er zijn ook uitzendmogelijkheden voor echtparen, waarbij er meestal slechts voor een van de partners een vakature is. Uitzendmogelijkheden voor echt paren met kinderen zijn er alléén, als dat bij de hier boven vermelde opleidingen apart staat aangegevi Bij belangstelling s v p. onderstaande bon invullen en sturen naar de Stichting Nederlandse Vrijwilligers, Muzenstraat 30.2511VW Den Haag. X Ik heb een van de vermelde opleidingen en ben geïnteressseerd. Naam. Adres Woonplaats Provincie Geboortedatum Opleiding Beroep Gehuwd/ongehuwd Datum waarop eventueel beschikbaar 9260/5*6

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20