C80 9 psycholoog of pedagoog pastoraal werk(st)eï L 9 fTteruueboldef 9C paviljoenshoofd Groot-Emaus opbouwwerk(sf)er enthousiaste liekenvemrgenden (m/v) leid(st)er bejaardenhulpverlening praktijkbegeleidert-ster) Fbstbus 121,Sliedrecht tel. 01840-5166 DEHARTENBERGEDE soclaal-kultureel werker STICHTING ALGEMEEN OUDEWATERS JEUGD- EN JONGERENCENTRUM. VORMINGSWERKER (M/V) Hoofd van de Ziekenzaal, Trouw ZATERDAG 30 JUNI 1979 Merwebolder, behorend tot de A.S.V.Z., een medisch- pedagogisch instituut voor 478 geestelijk gehandikapten te Sliedrecht, vraagt voor de afdeling opleiding een De medewerk(st)er die wij zoeken heeft tot taak; in overleg en samenwerking met het hoofd opleiding in de paviljoenen en andere diensten praktijkbegeleiding te bieden aan leerling Z.-verpleegkundigen De voorkeur gaat uit naar - kandidaten die enige jaren als Z.-gediplomeerde ervaring hebben. interesse en bij voorkeur ervaring hebben in het begeleiden van leerlingen. Een voortgezette opleiding strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.M.M. de Keizer, hoofd opleiding. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. verpleeghuis prinsenhof leidschendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan te Leidschendam is gevestigd een zeer modem geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. Op diverse somatische- en psycho-geriatrische afdelingen bestaan plaatsingsmogelijkheden voor De verpleegkundig direkteur, de heer M.v.d. Bent, is voor het verstrekken van telefonische inlichtingen bereikbaar onder no 070 -209 201 Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling Personeels- 'leheer van Verpleeghuis Prinsenhof, Gra- Juliana van Stolberglaan 1, 2263 AA huis Prinsenhof, Gravin Leidschendam. CHR CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60. Ede. Teleloon (08302)441. "De Hartenberg" is een christelijke woon- en werkgemeenschap waar 380 geestelijk gehandicapten worden verzorgd en begeleid. In een van onze paviljoenen ontstaat per 1-8-'79 de vacature van In dit paviljoen wonen 24 semi- ambulante pupillen, verdeeld over 2 leefgroepen. Zij hebben de leeftijd van 13 tot 34 jaar. Naast een gerichte pedagogische benadering hebben zij ook een intensieve lichamelijke verzorging nodig. Opleidingsniveau: diploma Z; daarnaast vragen wij enige ervaring op verpleegkundig gebied (De stafopleiding strekt tot aanbeveling). Leeftijd bij voorkeur 25 jaar. Taken o.m.. - samen met het subhoofd begeleiden van 16 medewerkenden mede opstellen van behandelingsplan - onderhouden van oudercontacten onderhouden van relaties met andere paviljoenen en diensten. Gezien het protestants-christelijke karakter, van onze vereniging is een christelijke levensovertuiging vereist. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de verpleeg- dienst, de heer W.D. Hakkenberg, toestel 119. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen-directeur. Postbus 75, 6710 BB EDE (Gld.j. TROUW/KWARTET vj/v Stichting Doetinchemse li Ziekenhuizen De Stichting Doetinchemse Ziekenhuizen - met een beddencapar.teit van 582 - be heert het St. Jozef Ziekenhuis en het Wilhelmma Ziekenhuis. Het bestuur van de Stichting zoekt een: geestelijk verzorger PREDIKANT, NEDERLANDS HERVORMD in verband met pensionering van een der geestelijke verzorgers. Zijn belangrijkste taak zal zijn de geestelijke begeleiding van patiënten en wel in samen werking met een r.k.-pastor. Van belangstellenden wordt verwacht: - een klinische pastorale of soortgelijke training of de bereidheid deze te volgen - ervaring op het gebied van de geestelijke begeleiding van de zieke mens en zijn omgeving. De benoeming zal geschieden in overleg met verschillende geledingen van het ziekenhuis. Arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. Inlichtingen over bovengenoemde funktie worden verstrekt door de direktie van de Stichting Doetinchemse Ziekenhuizen. Schnftelijke sollicitaties met opgave van leeftijd, opleiding en ervaring binnen een maand na het verschijnen van dit blad te richten aan het bestuur van de Stichting Doetinchemse Ziekenhuizen, postbus 169, 7000 AD DOETINCHEM 79-31 Stichting Christelijk Schipperswelzijnswerk vraagt voor de afdeling Rotterdam een Gedacht wordt aan iemand met de volgende kwalifica ties: minimum leeftijd 25 jaar. afgeronde opleiding HBO-k.w. ervaring in vergelijkbaar werk. De aktiviteiten van de afdeling Rotterdam van de SCS vinden plaats in en vanuit het Schipperscentrum Veilige Haven, Heemraadssingel 231 te Rotterdam. Er vindt een voorzichtige aksentverschuiving plaats naar aktiviteiten in de sfeer van kategoriaal opbouwwerk. Geboden wordt o.a. rechtspositieregeling volgens de Welzijns-CAO salariëring op grond van opleiding en ervaring op ongeveer het niveau van de LOAC-regeling externe werkbegeleiding. De SCS heett als protestants-christelijke stichting het evangelie als uitgangspunt. Van de werker wordt verwacht dat hij/zij vanuit ditzelfde uitgangspunt kan en wil werken en zich daarin thuis voelt. Inlichtingen worden graag verstrekt door de Rotter damse beroepskrachten Sjaak Bijl en Jan Seinen (010-775664). Uitvoerige sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan de sollicitatiekommissie, p/a Heemraadssingel 231, Rotterdam. Wij zoeken een Wij: - zijn het vrijwilligerskader van acht ver enigingen bezig met jeugd-, tiener-, en jongerenwerk. - zijn zelfstandige verenigingen, die een aantal ondersteuningsfunkties samen regelen in een gezamenlijk bestuurde stichting; zoals huisvesting, subsidie e.a. Vijf verenigingen zijn aangesloten bij landelijke koepels en vragen individueel weinig professionele begeleiding. Drie verenigingen zijn niet landelijk ge organiseerd en vragen meer begeleiding. Wij hebben ook verschillende groepen in samenwerkingsverband, die veel bege leiding vragen. de vormingswerker: is iemand die in staat is ons te begeleiden bij de instandhouding en verdere ontwikkeling van de werksoorten en bereid is allerlei uitvoerend werk te verrichten; gestreefd wordt naar gelijke verdeling van begeleiding en uitvoerend: - heeft werkervaring met vrijwilligers; - heeft een opleiding op HBO-nivo; - kan omgaan met mensen van verschillende achtergronden en leeftijden; - is bereid in Oudewater of omgeving te komen wonen. We hanteren de welzijns-cao. Nadere inlichtingen bij Trudie Scherpenzeel, tel. 03486-1727 of bij Kees Knol, tel. 03486-2930. (na 19.00 uur) Sollicitaties uiterlijk 23 juli a s. richten aan: Stichting A.O.J.J.C., p/a Kees Knol, Ambachts- dreef 31, 3421 VM OUDEWATER. WELZIJNSPLANNING PURMEREND In het kader van de decentralisatie van het welzijnswerk is door de gemeenteraad van Purmerend, overeenkomstig artikel 61a van de gemeentewet, een kommissie welzijnsplanning ingesteld. Deze kommissie is belast met de voorbereiding van en advisering over het 4 jaarlijkse welzijnsplan en de daarbij behorende jaarprogramma's, welke door de gemeenteraad worden vastgesteld. Ter ondersteuning van de bevolking en welzijnsinstellingen met betrekking tot hun bijdrage aan het welzijnsplan zoekt de kommissie een die zal worden belast met de volgende taak: het ondersteunen van bevolkingsgroepen en welzijnsinstellingen bij het formuleren van hun wensen, behoeften, werk- en beleids plannen, het organiseren, stimuleren en ondersteunen van het overleg tussen deze groepen en in stellingen onderling in het kader van hun ge- zamelijke inbreng in het welzijnsplan; het behulpzaam zijn bij het volgen, beïn vloeden en kontroleren van het plannings proces door deze groepen en instellingen; het leveren van een bijdrage in de voorlich ting en scholing teneinde deze groepen en instellingen in staat te stellen zelfstandig in het proces te funktioneren. Vereist: een hogere beroeps opleiding (b.v. Sociale Akademie - opbouwwerk) aangevuld met een voortgezette opleiding; Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief te zenden aan de sollicitatiekommissie van •de kommissie welzijnsplanning, p.a. de heer H.J. Venema, direktie welzijnswerk, gemeente Purmer end, postbus 15. 1440 AA PURMEREND. ervaring met de problematiek van planning in de welzijnssektor. Salariëring volgens de C.A.O.-Welzijnswerk, maximaal schaal 46, sociaal-kultureelwerk. Aanstelling geschiedt op basis van een rijks bijdrage in het kader van het bestuurlijke ex periment specifiek welzijn, welke duurt tot 1982. Dan zal worden bezien of deze werk zaamheden voortgezet worden. De heer H.J. Venema, sekretaris van de genoem de kommissie, is gaarne bereid meer informatie te verschaffen. Hij is telefonisch bereikbaar onder telefoonnummer (02990) 2 08 51,toestel 438. in de Nebo-flat te Groningen (waar plm. 100 oude ren worden verzorgd) is op korte termijn plaats voor een: die tevens de funktie van waarnemend directrice vervult. Gedacht wordt aan een verpleegkundige met dipl. A of B, of een gedipl. ziekenverzorgster met ervaring. Leeftijd plm. 30 jaar, die met de christ. beginselen instemt Sollicitaties te richten aan: Mevr. M. Spienng-Kuyper, Waterloolaan 7 te Groningen. ELKE ZATERDAG IN TEJL 020-913456 TOESTEL 794, retp. 783 «n 750 De gereformeerde stichting voor gezinsverzorging te 's-Gravenhagi is een A-instelling die zich bezighoudt gezinsverzorging, bejaardenhulpverlening alphahulpverlening. Wij zoeken een die in teamverband wil meewerken aan en meedenken over een optimal hulpverlening een Prot. Chr. levensovertuiging heeft een geëigend diploma bezit (S.A., H.B.O., M.B.O.-SD N-12, N-19 of 20) De C.A.O. voor de welzijnssektor is van toepassing. Vooraf kunt u onder nr. 070-614961 inlichtingen inwinnen bij de hoofdleidsti mevr. K. Koopmans. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan o direkteur, de heer J. J. de Bruin, Laan van Meerdervoort 436, 's-Gravenhag kHEEREN LOO "Noorderhaven" is een Christelijk centrum voor de verzorging en begeleiding van geestelijk gehandicapten te Julianadorp, gemeente Den Helder. Ons centrum biedt huisvesting aan 620 pupillen, terwijl het aantal medewerkers ongeveer 600 bedraagt. Bij ons centrum bestaat een vacature voor de functie van Kandidaten moeten bereid zijn te werken binnen de doelstelling van de agogische dienst, welke gericht is op het bevorderen van een leefklimaat, waarin onze bewoners zich veilig en geborgen voelen, zich kunnen ontwikkelen en ontplooien en relaties kunnen aangaan. In dit kader zullen tot haar/zijn werkzaamheden behoren: - het doceren van het vak agologie aan de leerling Z-verpleegkundigen - het begeleiden van enkele paviljoenen; o.a. door het samen met de groepsleiding opstellen van behandelingsprogramma's voor de pupillen - het meewerken aan de attitudevorming van de groepsmedewerkers - het meedenken in het beleid van de agogische dienst. De salariëring vindt plaats volgens de geldende richtlijnen. Gezien het karakter van onze Vereniging is een christelijke levens overtuiging een voorwaarde. Nadere inlichtingen worden gaarne telefonisch verstrekt door Mevr. K. Abrahams-v.d. Korst, orthopedagoge, tel. (02235) 1744, toestel 431 en Dhr. E.A. van Stoutenburg, psycholoog, toestel 432. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie van Noorderhaven, Postbus 1002, 1780 EA Den Helder. NOORDERHAVEN- Christelijk centrum voor geestelijk gehandicapten. julianadorp BEHANDELINGSCENTRUM VOOR JONGEREN TE ERMEL0 POSTBUS 560. 3850 AN ERMEL0. I Wij zoeken voor ons centrum een d< die, functionerende binnen hel pastoraal team van de zusterinrichting 's Heeren Loo-Lozenoord, zorg zal kunnen dragen voor: ondersteuning van de medewerkers in hun werk situatie m.b.t. de dagelijkse godsdienstige begeleiding bijbels vormingswerk en catechese met de jongeren hulpverlening bij de liturgische vieringen. Groot-Emaus is een centrum voor de behandeling en begeleiding van mentaal geretardeerde jongeren in de leeftijd vanaf 6 jaar. Bij ons werk gaan wij ervan uit dat iedereen, in woord en daad, voor de godsdienstige begeleiding van de bij ons geplaatste jongeren medeverantwoordelijkheid draagt. Voor de uitvoering van deze taken denken wij aan iemand op H.B.O.-niveau of daarmee gelijk te stellen opleiding met: agogische scholing bijbels-theologische vorming een uitgesproken prot.christelijke overtuiging. Het salaris is volgens de c.a.o. voor het Ziekenhuis wezen. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de pastor van 's Heeren Loo-Lozenoord, ds. P. Vreugdenhil, tel. (03417) 6868, tst. 329 ol bij de directie van Groot-Emaus, tel. (03417) 2345. iiHEEREN LOO Sollicitatie binnen drie weken te richten aan de directeur, Mr. J.H. Mulder.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18