Holy louwerse de priester tk Rabobank - medewerker voor de administratie SUIKER UNIE lui hoofd algemene zaken elektro-monteur chef financiële administratie ziekenhuis vlaardingen O.W.M. "MIDDEN-GRONINGEN" W.A. een hoofd binnendienst louwerse en de priester bv personeels functionaris DIACONESSENHUIS LEIDEN een H.E.A.O.-er VERTEGENWOORDIGER ZATERDAG 30 JUNI 1979 TROUW/KWARTET Het Holy Ziekenhuis is een modem, maar gezellig ziekenhuis aan de rand van Vlaardingen, dat voor Vlaardingen, Maassluis, Hoek van Holland en Rozenburg de funktie van streekziekenhuis vervult. Het ziekenhuis heeft een uitstekende ligging en is gemakkelijk bereikbaar. Holy telt 357 bedden en 16 wiegen. Van de 660 mcdewcrk(st)ers hebben er ruim 250 een taak in de verplegingsdienst. In ons ziekenhuis is de functie vakant van: Holysingel 3, 3136 LA Vlaardingen Tel 010-742222 De civiele dienst omvat in zijn huidige vorm de centrale keuken, het personeelsrestaurant, de linnenkamer en de schoonmaakafdelingen. Bij deze afdelingen zijn momenteel in totaal ca. 130 personeelsleden zowel in volledige als in gedeeltelijke dagtaak werkzaam. Het ligt in de bedoeling, dat binnen afzienbare tijd opnieuw zal worden bezien welke andere afdelingen en/of diensten binnen het karakter van de civiele dienst passen. Bij deze reorganisatie zal het nieuw aan te stellen hoofd nauw worden betrokken. Wij zoeken voor deze functie iemand, die naast een beroepsopleiding, bij voorkeur op HBO-niveau, reeds voldoende ervaring heeft in dezelfde of soortgelijke functie. Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Aanstelling en salariëring vinden plaats volgens gemeentelijke richt lijnen binnen de rechtspositieregeling van de gemeente Vlaardingen. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken onder vermelding van vakaturenummer P131. voor al Uw varzekeringen Stationslaan 8 9919 AB Loppersum Wegens uitbreiding van de werkzaamheden vragen wij Telefoon: 05967-1355 Het nieuwe hoofd zal rechtstreeks onder verantwoordelijkheid van de direkteur, die zelf voornamelijk is belast met buitendienstwerk, leiding geven aan de binnendienst. Dit betekent het coördineren van de werkzaamheden en begeleiden van de medewerkers. Voorts onderhoudt hq zowel persoonlijk als telefonisch contact met cliënten omtrent het afsluiten van verzekeringen en schadebehandeling. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met: - boekhoudkundige kennis/ervaring of genegen hiervoor enige studie te volgen, en/of - verzekeringstechnsiche kennis/ervaring of genegen assurantie opleiding te vol gen. - goede organisatorische en contactuele eigenschappen. Na gebleken geschiktheid is de mogelijkheid aanwezig binnen afzienbare tijd de huidige direkteur na diens pensionering op te volgen. Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige inlichtingen kunt U richten aan bovenstaand adres. De „Stichting Bejaardenzorg PATRIMONIUM" te Groningen vraagt een De Stichting heeft in beheer drie bejaarden tehuizen met een capaciteit van ca. 600 bewoners en verzorgt de dienstenverlening van twee bejaardenflats. De taak van deze funktionaris omvat, onder leiding van de huidige administrateur: het doorgeven van alle gegevens van boek houding en salarissen aan de computer instelling het mede opmaken van begroting en jaar rekening, alsmede tussentijdse overzichten alle overige in teamverband voorkomende administratieve werkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een middelbare schoolopleiding, die het M.B.A. diploma bezit of studerend hiervoor in de leeftijd van 25-35 jaar met goede kontaktuele eigenschappen met een Protestants Christelijke levens overtuiging. De salariëring en andere voorzieningen zijn geregeld in de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur, Zwanestraat 1,9712 CH Groningen, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. 'ot onze is een groothandel, werkzaam in de bouwstoffen sektor. Tot belangrijkste produkten behoren: tegels, keukens, sanitair en afbouw- materialen. Tevens beschikken wij over een uitgebreid dienstverleningsapparaat, dat de aan afnemers verkochfe produkten verwerkt. Vier vestigingen, met in totaal 180 personeelsleden, ressorteren onder Middelburg als hoofdkantoor, waar de financiële administratie is geconcentreerd. Voor de dagelijkse leiding van deze afdeling hebben wij een vakature, n.l. die van Hij zal, geassisteerd door ca. 10 medewerkers, verantwoordelijk zijn voor de debiteuren-, krediteuren-, grootboek-, personeels- en werken-admini- stratie. Belangrijke facetten van deze kader-funktie zijn o.a. samenstellen van periodieke interne overzichten, opstellen van begrotingen, samenstellen van de jaarrekening en bijbehorende exploitatie overzichten. Wij zien deze vertrouwenspost graag bezet door een ambitieuze medewerker, die: - beschikt over leidinggevende kapaciteiten voldoende praktische ervaring heeft in de genoemde werkzaamheden - bekend is met geautomatiseerde gegevens verwerking vakkennis bezit op tenminste m.b.a. niveau Als u meent, op basis van ervaring, vakkennis en kunde, maar vooral ambitie, voor deze funktie in aanmerking te kunnen komen, zendt u dan binnen 14 dagen uw - liefst eigenhandig geschreven - sollicitatiebrief t.a.v. de direktie op strikt vertrouwelijke behandeling kunt u rekenen. Wenst u vooraf informatie, dan kunt u zich in verbinding stellen met onze adj. dir.. de heer M.J. Sparreboom (na 20.00 uur tel. 01677-463) MIDDELBURG Waldammeweg Industriëlen Telefoon: 01160-2! LAP Het Diaconessenhuis te Leiden is een algemeen ziekenhuis met 330 bedden en ca. 550 personeelsleden. Wegens vertrek van de huidige functionaris hebben wij op onze afdeling personeelszaken een vacature voor een op MBO-nlvo (m/v) die zelfstandig voor een aantal afdelingen algemeen personeelswerk zal verrichten en tevens de zorg krijgt voor de uitzendkrachten, stagiaires en vakantiehulpen. Wij denken voor deze functie aan een kandidaat met een middelbare beroepsopleiding personeelswerk en enige jaren ervaring. Het salaris is afhankelijk van kennis en ervaring. De andere arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, mw M. Siemer, Houtlaan 55, Leiden. Het bestuur van de Vereniging voor Protestants-Christelijk Onderwijs te Soest vraagt op korte termijn FUNCTIE-INFORMATIE: administratieve werkzaamheden: secretariële taken; beleidsvoorbereiding; FUNCTIE-EISEN: een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; bereidheid om zich door verdere studie op het werkterrein nader te bekwamen; een prot. chr. levensovertuiging en een positieve instelling ten aanzien van het prot. chr. onderwijs; GEBODEN WORDT: een in nader overleg te bepalen hono- renng; een goede rechtspositieregeling. op wat langere termijn goede vooruit- Sotllcitaties te richten aan het Bestuur der Vereniging, Postbus 115. 3760 AC Soest \- De afdeling Algemene Zaken ressorteert rechtstreeks onder de directeur beheers- technische zaken. De afdeling belast zich met marketing- en publiciteitswerkzaamheden en met de uitvoering van het personeelsbeleid. Voorts vallen hieronder dé postver zorging, de archivering, de huishoudelijke dienst en de reproductiewerkzaamheden. Het hoofd van deze afdeling geeft leiding aan 7 medewerk(st)ers. Van kandidaten verwachten wij: een opleiding op HAVO-niveau aan gevuld met studies in een of meer van Rabobank De Maaslanden Bij de Rabobank De Maaslanden, met kantoren te De Lier, Maassluis en Maasland is door een recente fusie de vacature ontstaan van bovengenoemde vakrichtingen ervaring in het geven van leiding. Leeftijd 25-35 jaar. De bank biedt u een goed salaris. Daarnaast zijn er mogelijkheden om uw Initiatieven te ontplooien in een veelzijdige functie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directie van de Rabobank, postbus 2,2678 ZG De Lier. geld en goede raad s H-- Suikerfabriek Groningen is één van de zes vestigingen vi de Coöp. Ver. Suiker Unie U.A. Door ingrijpende wijzigingen en veel nieuwbouw zal o*: twee jaar onze verwerkingscapaciteit met 50% vergrjj zijn. Mede hierdoor hebben wij, op korte termijn, plaats voor ee die, gedurende de revisieperiode onderhouds- en niet* bouwwerkzaamheden zal verrichten aan hoogspanning i (10 kV), laagspannings- en besturingsinstallaties. In de campagne zal hij in vierploegendienst storinc verhelpen of als bedieningsvakman een deel van produktie-proces bewaken. Geschikte kandidaten voldoen aan de volgende eisen:" opleiding: M.T.S. Elektro(nica) E ervaring: gewenst in proces-industrie, terwijl zij, bekend zijn met elektronische besturing* de voorkeur genieten. Leeftijd: tot 35 jaar. Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatiebrief richten aan de afdeling personeelzaken van de COÖ VER. SUIKER UNIE U.A., v. Heemskerckstraat 101, 971 GJ Groningen, tel. 050-188288. Coöperatieve Vereniging Suiker Unie U.A. Postbus 34117800 NG Breda Fabrieken: Dinteloord. Groningen, Puttershoek, Roosendaal, Sas v Gent, Zevenbergen. DIJKSTRA'S UITGEVERIJ'ZEIST B.V. is met name gespecialiseerd in het uitgeven van leer- en hulp middelen ten behoeve van het basisonderwijs. Voor het rayon dat de provincies Overijssel en Gelderland omvat zoekt het bedrijf een actief (m/v) I Hij bezoekt de lagere scholen en de instanties die nauw be trokken zijn bij het basisonderwijs. Het doel van de introduc tie en voorlichting is dat deze educatieve uitgaven door de scholen worden aangeschaft. Bij de uitvoering van zijn taak wordt hem een grote mate van zelfstandigheid geboden zodat voor een actieve ondernemende kracht ruimschoots ge legenheid bestaat eigen initiatieven te ontwikkelen. Feeling voor de juiste marktbenadering en doorzettingsvermogen zijn vereist. Een opleiding op middelbaar niveau en ervaring in de verkoop zijn noodzakelijk. Het salaris verbonden aan deze functie is goed te noemen. Leeftijd boven 28 jaar. Kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief bij voorkeur met de hand geschreven vergezeld van een pasfoto voor 9 juli a.s. te zenden aan de Nederlandse Stichting voor Psychotechniek, Wittevrouwenkade 6, Utrecht, onder nummer T123431.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14