Ziekenfondspremie mogelijk omhoog FAMIUEBERICHTEN iAG 29 JUNI 1979 TROUW/KWARTET 11 in van maandag tol en met vrijdag telefo- van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op ter 020-913456 zondagavond is dit alleen mogelijk van 00-20.00 uur. Geboren: Jelmer Marten Marjenke Hielkema- Maarse Haro Hielkema Leiderdorp, 27 juni 1979. Anna van Buren- straat 23. rote dankbaarheid aan God, die alles zo wel 2 c, mochten wij met onze ouders in een week- men zijn gedenken en vieren dat onze ouders vjotouders B. Mulder en H. Mulder-van der Ziel geleden, op 29 juni 1939, in het huwelijk Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: —"Rijswijk (Z.H.): Joke en Sjoerd Bleeker Arjen en Iris 3 F elystad: Jannatha en Aart Termaat Fred, Ruud, Wilma en Nanny enijErmelo: Nans en Hennie van Harten Caroline, Suzanne en Marianne Heidi en Dick Kist Dingo en Berry (Fr.): Wil en Klaas van den Berg Bert, Harriet en Leon kpeldoorn: Heida en Bé de Vries Renate en Sabina prtounspeet: 20-t Ben en Hetty Bos Ilse en Judith dgcfcrmelo: Harrie en Gea Stip Mariska en Harrold John 129 juni 1979. 1Hij is een Schild pllen die op Hem betrouwen 2 Sam. 22 31b ordè jaar geleden werd te Rijswijk (Z-H) met tekst ons huwelijk kerkelijk beves- lurende de voorbije veertig jaren was de van deze tekst voor ons werkelijkheid. kinderen, kleinkinderen en familie zullen op 12 juli a.s. ons 40-jarig huwelijksfeest vieren. Jan de Ruiter Antonia Elisabeth de Ruiter- Z50l van Eist jk viie ons met deze blijde dag wil feliciteren, is op i, clum van 5.00 tot 6.30 uur n.m. hartelijk welkom ntui|aurant Stern, Hoofdstraat 108, Epe (Gld). t grote verslagenheid en droefheid geef ik u knis van het overlijden van mijn zorgzame bad tieda i En Abraham van Linschoten Hij is heengegaan in vertrouwen op de genade des Heren H. van Linschotèn- van der Griende •cht, 27 juni 1979 terweg 229 ist van woord en gebed zal gehouden wpr- op maandag 2 juli 1979 om 14.00 uur in de lerlands Gereformeerde kerk, Jan Steen- it, Sliedrecht door de Weleerwaarde Heer A. H. Algra. I begrafenis zal daarna plaatshebben op de 'ïmene begraafplaats te Sliedrecht om circa inir uur' Na de begrafenis zal in de aula van Mpf>egraafplaats gelegenheid geboden worden I te condoleren. uba Geen bezoek aan huis. broei Islai 24 ,.'k Zal eeuwig zingen van Gods goeder- j tierenhêen" reido hpl lijden verlost, vertrouwend op de Heer, is bes5ri'ede ontslapen mijn innig geliefde vrouw, lieve onvergetelijke moeder en groot- Jantje Wagenaar leeftijd van 77 jaar. zijn bedroefd maar ook innig dankbaar r alle liefde en aandacht die zij ons in haar §£«n heeft geschonken. Emmen: W. M. de Visser Heemse: I L. de Visser H. de Visser-de Witte Wim, Hotze, Jannet, Simon, Menno. Dedemsvaart: M. de Visser G. M. de Visser-Blanken Hilma', Ria De Koog (Texel): A. M. Winter-de Visser J. H. L. Winter Marja, Jan Willem. fgeveen, 28 juni 1979. jrespondentieadres: |le Visser, Scholtensdijk 14, Heemse dienst van Woord en Gebed zal plaats Hen op maandag 2 juli a.s. in de Zuiderkerk, krlelaan 1 te Hoogeveen om 11.30 uur. egenheid tot condoleren van 11.00-11.30 de rouwdienst zal de crematie om 13.00 uur iet Crematorium. Zomerdijk 10a te Meppel AV. Itsvinden. Zie ik breng voor mijn behoud U geen wierook, mirre of goud Moede kom ik, arm en naakt Tot de God die zalig maakt Die de arme kleedt en voedt Die de Zondaar leven doet. Op 27 juni 1979 ging van ons heen mijn innig geliefde vrouw, onze moeder en grootmoeder Geziena Margrieta Pruijs-Dethmers Op de leeftijd van 80 jaar. Drachten: W. M. Pruijs Hoogeveen: H. v.d. Wal-Pruijs J. W. A. v.d. Wal Ineke, Nanneke Drachten: J. Speelman-Pruijs J. D. Speelman Getje, Dirk, Wim Hendrik, Elisabeth Roden: H. S. Pruijs A. Pruijs-Turkstra Wim, Reina, Gezientje Drachten: M. Smit Drachten, Hof van Edenlaan 18. De begrafenis vindt plaats op maandag 2 juli om 14.00 uur vanuit het uitvaartcentrum „Slin- gehof", Zuiderhogeweg 78 te Drachten, alwaar ook de rouwdienst plaatsvindt. Gelegenheid tot condoleren na de begrafeis. Liever geen bezoek, geen bloemen. Heden nam God tot Zich onze lieve zuster en tante Geziena Margrieta Dethmers echtgenote van W. M. Pruijs op de leeftijd van 80 jaar. „En nu, wat verwacht ik Here? Mijn hoop is op U." Soest: J. G. Bakker-Hörchner Sneek: J. Dethmers J. J. Dethmers-Pruijs Sneek: F. G. van der Meulen-Dethmers Drachten: F. H. Dijkstra-Dethmers Drachten: H. Huismans-Dethmers Neven en nichten. Drachten, 27 juni 1979. Heden nam God tot Zich onze lieve zuster Geziena Margrieta Dethmers lieve vrouw van W. M. Pruijs op de leeftijd van 80 jaar. „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn." Drachten: S. C. Pruijs Dalfsen: H. Schelfhorst-Pruijs H. E. Schelfhorst Amersfoort: Th. v.d. Horst-Pruijs Lun teren F. H. Pruijs J. A. E. Pruijs-Meppelink Sneek: J. Dethmers J. J. Dethmers-Pruijs i Drachten, 27 juni 1979. Na langdurig lijden is te Calgary Canada in vrede heengegaan onze geliefde broer en zwager Marinus Bastiaan Parlevliet echtgenoot van J. de Vries in de leeftijd van 60 jaar Utrecht: L. Parlevliet A. M. Parlevliet-Tom Rijssen: J. K. Parlevliet Rijssen: C. Visser Middelburg: J. Coumou-Parlevliet J. Coumou Rijsen: H. J. Rozemuller-Parlevliet H. Rozemuller. Wassenaar: H. J. Parlevliet F. Parlevliet-Stephan. Na een moeilijk ziekbed heeft God van ons weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, grootmoeder en zuster Booike Wiersma-Wier inga op de leeftijd van bijna 78 jaar. J. Wiersma D. J. Wiersma C. Wiersma-van de Ree Tjarda en Bert Helga en Jeroen J. P. Wiersma D. J. Wiersma-Vredeveld Booike Dorien K. Wieringa A. H. Wiersma Amsterdam, 27 juni 1979 Stadionweg 330 hs. Liever geen bezoek aan huis. De crematie zal plaatsvinden op maandag 2 juli om 11.30 uur in het crematorium Westgaar- de, Ookmeerweg 275, einde Osdorperban, be reikbaar met bus 23. Vertrek van het woonhuis om U 00 uur. Na de crematie gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. „Geloofd zij God met diepst ontzag." Ontslapen in zijn Heer en Heiland na een ziekte van enkele dagen onze zeer geliefde en zorgzame vader en opa Arnold Hermanus Arnoldussen in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Sinds 15 september 1978 weduwnaar van Dirkje Rensen „Hierin is mijn Vader verheerlijkt, dat gij veel vrucht draagt" Joh. 15 8 Workum: S. Ybema-Arnoldussen J. S. Ybema Wageningen: T. H. van Buuren-Arnoldussen A. van Buuren Heelsum: C. H. Arnoldussen Leiden: C. Arnoldussen J. P. Arnoldussen-Hoogenboom Zetten: A. Arnoldussen C. M. Arnoldussen-Carmiggelt kleinkinderen en verdere familie Wageningen, 28 juni 1979 Thorbeckestraat 1 „de Nudehof" 1-28 Correspondentieadres: p/a Parallelweg 15, Heelsum Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 3 juli a.s. op de Algemene Begraafplaats te Wa geningen om 15.00 uur. Vooraf zal een rouw dienst worden gehouden in de recreatiezaal van de „Nudehof" waarin zal voorgaan Ds J. Kievit, hervormd predikant te Wageningen. Aanvang van deze dienst om 14.00 uur. U wordt voor deze dienst uitgenodigd. Gelegen heid de familie te condoleren na de begrafenis. God nam tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader en grootvader Harm Lalkens op de leeftijd van 76 jaar Heid. Cath. Zondag 1. Bierum: A. Lalkens-Lalkens Nijeveen: Klaas Lalkens Carina, Herman en Jan Katwijk a. Zee: Henk Lalkens Reina Lalkens-Kooi Lianne en Anita Loppcrsum: Jan Lalkens Clara Lalkens-Schipper Herman Bierum, 28 juni 1979 Torenlaan 7 De begrafenis vindt plaats op maandag 2 juli 1979 vanuit de Geref. kerk te Bierum (Gr.) om 14.30 uur. Voorafgaande aan de begrafenis zal een rouw dienst worden gehouden in dezelfde kerk, wel ke aanvangt om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in gebouw „Irene", naast de Geref. kerk te Bierum. Thuis geen bezoek Met diepe droefheid geven wij kennis, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa, broer en zwager Eeltje Sminia weduwnaar van Aukje IJsselstein op de leeftijd van 67 jaar Namens kinderen en kleinkinderen J. R. Sminia Amsterdam, 27 juni 1979 Mauvestraat 4 Correspondentie-adres: J. R. Sminia Aragohof 12 1098 RS Amsterdam Thuis liever geen bezoek De overledene is overgebracht naar het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC Ookmeer weg 273, Amsterdam-Osdorp alwaar geen bezoek De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 2 juli a.s. tegen 13.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan 126 te Am sterdam. Psalm 121 (onber.) Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve moeder, tante en oma Neeltje van Houwelingen geboren 22 oktober 1893. Sedert 13 maart 1971 weduwe van M. F. van Aardrijk Almkerk: J. H. van Aartrijk G. van Aartrijk-de Lange Theo Janneke Bijl-de Joode Groningen: R. A. A. C. Bijl Jan Gomar Roelof Theo Jobert Gorinchem, 27 juni 1979. Corr. adres: Vang 1. 4286 AT Almkerk Geen bezoek. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden maandag 2 juli om 13.45 uur in de aula van het Streekzie kenhuis. ingang Parkweg, te Gorinchem, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Gorinchem. Gelegenheid tot condoleren zaterdag a.s. van 19.30-20.00 uur in de aula van bovengenoemd ziekenhuis. iedereen leest de krant altijd en weral. Van onze sociaal-economische redactie AMSTELVEEN De Zienfondsraad zal de staatssecretaris sen van sociale zaken De Graaf en van volksgezondheid en milieuhygiëne Veder-Smit adviseren de premie voor de ver plichte ziekenfondsverzekering met ingang van 1 januari volgend jaar te verhogen van 8,1 procent naar 8,78 procent. Een definitief advies over het in 1980 te heffen premiepercen tage zal, doordat de ziekenfondsraad nog niet over voldoende gegevens beschikt, in oktober bekend worden gemaakt. Ook voor de algemene verzekering ziektekosten, de AWBZ. kwam de Ziekenfondsraad met een voorlopige mededeling over de verwachte pre mie-ontwikkeling. In een voorlopig advies stelt de Ziekenfondsraad voor de premie te verhogen met 0,04 pro cent naar 3,2 procent. In de voorstel len van de Ziekenfondsraad is nog geen rekening gehouden met eventu ele bezuinigingsmaatregelen van het kabinet. De grootste werkgeversorganisatie het VNO, verklaarde gisteren dat de ziekenfondspremie met 0,7 procent zou moeten stijgen. Dit als gevolg van het toenemend beroep op zieken fondsverstrekkingen en een stijging van de kosten van de gezondheids zorg. Het VNO verwacht verder dat de pre mies voor de sociale verzekeringen in 1980 met 1,3 procent zullen moeten stijgen. Hiervan zal ongeveer 1 pro cent voor rekening van de werkgevers komen. De premieprijsstijging van 1,3 procent betekent volgens het VNO dat werkgevers en werknemers volgend jaar samen een miljard gul den extra moeten opbrengen ten be hoeve van die sociale verzekeringen. De grootste stijging zal zich, aldus de werkgeversorganisatie, voordoen bij de AAW en de ziekenfondsverzeke ring. De AAW-premie wordt geheel, de ziekenfondspremie voor de helft door de werkgevers betaald. Het VNO komt tot deze conclusie op basis van de voorlopig cijfers die de sociale fondsen hebben gemaakt voor de mil joenennota voor volgend jaar. Ontbonden te worden en met Christus te zijn is verreweg het beste Fil. 1:23 Heden werd opgenomen in het Vaderhuis mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootvader, broer, zwager en oom Maarten Lagendijk op de leeftijd van 76 jaar H. M. Lagendijk-Kroon Laura van der Schrier-Lagendijk Nelly de Weerd-Lagendijk Henk de Weerd Ineke Maschkow-Lagendijk Wolodja Maschkow kleinkinderen en verdere familie Oegstgeest, 27 juni 1979 „Rustenborch" Van Wijckersloothplein 3, kamer 111 Correspondentieadres: Willem de Zwijgerlaan 5, Oegstgeest De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Van Wijckerslooth" Van Wijckerslooth plein 1 te Oegstgeest. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar zaterdag 30 juni a.s. van 11.00- 11.30 uur, waarna de rouwdienst om 12.00 uur zal plaatsvinden in de „Groene- of Willibrord- kerk" te Oegstgeest aansluitend daarop de begrafenis. De Heer van ons aller leven heeft tot Zich geroepen onze lieve vader en grootvader Pieter Hoytink weduwnaar van Hermina Plomp, op de leeftijd van 85 jaar. „Wij willen need'rig Gode leven, U volgen, waar Gij ons geleidt" Nootdorp: A. H. Hoytink W. H. S. Hoytink-van Eymeren Delfgauw: Jacqueline Zoetermeer: Walter en Julia Hoek van Holland: P. L. Hoytink H. Hoytink-Brand Rotterdam, 26 juni 1979 „Arcadia" Apollostraat 163 Correspondentieadres: President van Heelstraat 32 3151 SL Hoek van Holland Geen bezoek aan huis. Uw persoonlijke deelneming stellen wij zeer op prijs en gelegenheid daartoe zal zijn in de rouwkamer van „Arcadia", Apollostraat 163, vrijdag 29 juni a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst, geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. K. Berveling, zal gehouden worden in de Hillegondakerk zaterdag 30 juni a.s. om 10.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Nederlands Hervormde begraaf plaats, Kerkdreef 2 te Rotterdam-Hillegers- berg. Maar de Heer zal uitfeomst geven. Donderdag 28 juni 1979 is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve, zorgzame man, vader en grootvader Teunis de Jong op de leeftijd van 70 jaar K. J. de Jong-de Jonge Guusta en Ben Piso Tini en Jaap de Jong Christien en Jan de Jong Ria en Dik de Jong Jeanette en Jasper de Jong en kleinkinderen Bilderdijkstraat 14 2406 XE Alpen a.d. Rijn Liever geen bloemen Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in een zaal van de Maranathakerk, Raadhuisstraat 82, Alphen a.d. Rijn. Gelegenheid tot condoleren daar maandag avond van 20 tot 21 uur. De dienst van woord en gebed zal worden gehouden in de aula van de Oosterbegraaf plaats te Alphen a.d. Rijn op dinsdag 3 juli om 14 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. Veilig in Jezus armen is heden Thuis gebracht onze innig geliefde zuster, schoonzuster, tante nicht en vriendin Marie Elisabeth Kuitert, (tante Mies) in haar 75ste levensjaar. „Vader, help ons deze lege plaats te aanvaarden als uw kind". Namens de familie: L. H. Jolly-Kuitert A. F. Kuitert Den Haag, 28 juni 1979 Corr. adres: Guido Gezellelaan 179, 3842 XJ Harderwijk. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Coöp. Uitvaartverzorging, Bau- tersemstraat 3. Bezoek vrijdag van 5 uur tot 7 uur n.m, zater dag en zondag van 10 uur tot 11 uur v.m. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 2 juli omstreeks 12.15 uur in het familiegraf op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kam perfoeliestraat te Den Haag. Vertrek van het uitvaartcentrum om 12 uur. De Heere nam tot Zich onze broer, zwager en oom Job Doorduin weduwnaar van W. M. Hoorweg Hij werd 76 jaar. Uit aller naam: B. Koorneef M. W. Koorneef-Doorduin De Lier, 27 juni 1979. Na een geduldig gedragen lijden heeft de Here heden van ons weggenomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader Cornelis Nieuwland weduwnaar van Martina Vrolijk echtgenoot van Cornelia Elisabeth van Duyn op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: C. E. Nieuwland-van Duyn 's Gravenhage, 27 juni 1979 Twickelstraat 200 Correspondentie-adres: Prof. van Arkelstraat 57 's Gravenzande Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Sweelinck, Sweelinckplein 30 te 's Gra venhage. De rouwdienst zal gehouden worden op maan dag 2 juli a.s. om 11.30 uur in de Bethelkerk, Jurriaan Kokstraat te Scheveningen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst circa 12.15 uur. Gelegenheid tot condoleren zaterdag van 19-20 uur in het rouwcentrum Sweelinck en na af loop van de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Here nam tot Zich onze lieve broer en zwager Teunis de Jong echtgenoot van K. J. de Jonge M. Oosthoek-de Jong L. E. de Jong-de Jonge A. Rietveld-de Jong C. Rietveld D. de Jong N. J. Koutstaal-de Jong E. L. Bruggeman-dc Jonge G. M. de Jonge-Berkhout T. de Jonge M. M. de Jonge-v. d. Heuvel F. van Geel-de Jonge J. de Jonge-Spruitenburg J. K. Dekker-de Jonge Alphen a.d. Rijn, 28 juni 1979. Na het plotselinge overlijden van onze vader Douwe Hedde Biesma hebben wij zeer veel blijken van deelneming ont vangen. Het is ons niet mogelijk u allen persoonlijk te be danken. Graag willen wij daarom op deze manier u zeggen dat uw medeleven, in welke vorm dan ook betoond, ons bijzonder goed heeft gedaan. Namens de familie: H. Bicsma Apeldoorn, juni 1979. 'L

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 11