'rotest vanuit ie slaapzak Veizman stapt uit Jelegatie Israël Dreigende sluiting spreekuur thuis- voor Hollandia Wol Nederlands echtpaar in Frankrijk verongelukt Nacht tegen Van Agt' Ineens met autonomie-standpunten Door winter e ERUZALEM (Reuter, AP, AFP) Ezer Weizman, de Israeli te minister van defensie zal geen deel uitmaken van de legatie die vandaag in Herzlia de onderhandelingen met lypte zal hervatten over autonomie voor de Palestijnen. Werk van 250 man op het spel Twee deeltjes LM moet twee C-10-vluchten naar iiriname annuleren Weekeindverkeer eist veel levens Gemeenteraad op waterfiets naar Terschelling Haars: uitspraak Raad van State ondersteuning beleid Ministerie van volkshuisvesting naar Zoetermeer GS Limburg stellen onderzoek in naar bedrijfsverplaatsing Zonnemarkten Welvaarts staat? leraren/leraressen BINNENLAND TROUW/KWARTET A it m ISTERDAM Waar Imca Marina al niet goed voor is. Geen sterveling van de hier iwezigen zal er waarschijnlijk zijn of haar platenverzameling mee verrijken, maar het liedje nnnacht" blijkt toch een schot in de roos als opwarmer voor het festijn dat de geschiedenis iet ingaan als „De Nacht tegen Van Agt", ook nog geafficheerd als „de nacht weer Van Agt 4 kker van zal liggen". Willem Schrama is vrijdagavond tien uur. Plaats handeling: de Vietnamweide in Amsterdamse bos, vernoemd de massale Vietnam-demonstra- die in het begin van de jaren rentig op deze plek werd gehouden, de gewraakte premier zich op dit nment al te ruste heeft begeven, jft zeer de vraag, maar het is voor- nog beter dat hij er niet bij is. Hij zich om maar eens wat te men wellicht kunnen ergeren de met veel gejuich begroete ope- ijkïgs-act van het Anti Bestek Teja- dat een poging doet om op beel- e wijze de jongste kabinetsfor- te reconstrueren. Hoofdrolspe- Den Uyl, Wiegel en Van Agt, laatste uitvoerig de anatomie- van zijn aspirant-coalitiekornui- besnuffelt om te langen leste de aeiprkeur te geven aan het geurtje Wiegel. „Dat gaat soepel", zegt speaker. En terwijl Den Uyl ipachtig op de vloer ligt te spar- verschijnen een reusachtige in k en lepel op het podium: Bestek jet l,l assaal dat is waar het hier allemaal om it. Deze nacht is bedoeld als een saai jongerenprotest. En van saai is bepaald sprake. Op het ryj iment. dat de speaker het festijn nkondigt als „de nacht tegen het symbool van de rechtse politiek in Nederland", is het gejoel nog maar mager. Maar vooral rond het slui tingsuur van het horecawezen stroomt de weide vol. Tienduizend mensen moeten hier zeker aanwezig zijn, al wordt een schatting ernstig belemmerd door de karige verlichting van het veld. Alleen podia, eet- en actiekramen zijn verlicht, voor de rest dient men zich in het aardedon ker maar te vermaken, wat sommigen overigens geen moeite kost. Door de lichtelijk agressieve aanwe zigheid van een cordon punks bij het tentpodium richt de aandacht zich voorlopig op het gebeuren bij het hoofdpodium. Aan variatie is in deze nacht geen gebrek. Muzikale verrich tingen zijn er evenzovele als uitingen van geëngageerd cabaret en discus sie. Maar er zijn er natuurlijk ook die er een verkapt popfestival in zien. Zo roept de speciaal voor dit gebeuren gecomponeerde meezinger „WW, WWV en WAO ziek zijn nu voor eigen risico" twee meisjes weer naar de aardse werkelijkheid. „Ik heb zin om te swingen",, roepen ze. En ze worden op hun wenken bediend, want op de wijze van Bill Haley's vergeelde kraker „Rock around the clock" klinkt het even later: „Het bestek-moet-van-de-baan". Het blijft passen en meten, maar de lol is ernaar. Als na half twee de meeste slaapzak ken worden uitgerold, valt er voor de verslaggever voorlopig niet zo gek veel meer te rapporteren. Humor Dan maar een tochtje langs de drie honderd meter marktkraam waar broodjes tartaar en vlugschriften el kaar broederlijk gezelschap houden. Als deze massa gestencild protest een dwarsdoorsnede van een nieuwe sa menleving mag heten, dan is de hu mor de wereld nog niet uit. Want wat te denken van het periodiek „Iglo, woonkrant voor mensen die in de kou staan", verkrijgbaar bij de informa tiestand van de Stichting Ideële Ka merbemiddeling en Huisvesting. Ter plekke wordt de bezoeker terloops nog even attent gemaakt op het we kelijkse „kraakspreekuur", ingesteld door het JAC en de Kraakpanden- dienst, alwaar tevens een „kraak- handleiding" kan worden verkregen. Bij de kraam van het onlangs opge richte Landelijk Overleg Orgaan Scholieren (LOOS) raken twee in weekenduniform gestoken WDM-ers in gesprek met een strijdbare scholier die ofschoon de jeugdpuistjes nog niet ontgroeid zijn gesprekspart ners dwingt tot een verklaring over het hoe of waarom van het dienst plichtig zijn. „Je kunt twee dingen „Van Agt" beziet de menigte bij de aanvang van het festijn doen", zegt de militair, „meedoen of je ertegen verzetten. Wij doen het laatste en daar hebben we al heel wat mee bereikt. Als je dienst weigert verandert er ook nooit wat". De scho lier bindt in, en het drietal gaat in harmonie uiteen, maar niet nadat nog even een blik is geworpen op een kersverse LOOS-leuze: „Liever lekker een dagje spijbelen dan ziek van die school". Kanonnenvee Onmondig kanonnenVee dat zich naar Libanon laat sturen. Een thema dat erg in trek is bij marktkramen van respectievelijk de VVDM en de Bond voor Dienstplichtigen: de BVD dus, maar dan anders. WDM-affiche: „Ik bóól van het bataljons-appèl, zin loze discipline, zinloos om daar je bed voor uit te komen". Leuk ding, maar valt toch in het niet bij wat de BVD te bieden heeft. Indachtig de hit „In the Navy" is het kleurrijke gezelschap Village People nu uitgerust met de slogan „Uit de Navo". Langs het PSP- Homonieuws voert de tocht naar een kraam waar de „hetero-terreur" wordt aangevochten. Na Roermond wordt de massa nu opgeroepen om de Nationale Homobevrijdingsdag op 30 juni te Amsterdam met zijn aanwe zigheid op te luisteren. Verzamel naam van de talloze deelnemende groeperingen: Het Roze Front. Hoewel een warme kop koffie op dit uur node wordt gemist, is de afdeling koek en zopie toch redelijk vertegen woordigd. Niet alleen zijn er broodjes en friet, maar ook „echte Twentse krientewegge" en zelfs een Belgische bierkraam. „Belse pintekes, alhier zunne", luidt het uithangbord. Schreeuwend in een niet geheel vochtvrij Vlaams accent blijkt de ex ploitant nog een nevenhandeltje te drijven: „Hier de enige echte Nacht- tegen-Van-Agt-buttons, een gulde- ke!". Het bier verkoopt zichtbaar be ter. Met de buttons blijft het overi gens toch behelpen. „Kan ik er nog een paar kwijt?", roept de man in de energie-stand vertwijfeld. Bij de winkel van de KWJ moet de drager van een CPN-button het ont gelden. „CPN. pffffflfklinkt het laatdunkend. „Is dat soms niet links genoeg?", luidt de reactie. Steun komt uit een belendende kraam, waar Lenin de bezoekers van af een affiche indringend aankijkt: „Wordt wakker, 't is al laat". Het is inmiddels vijf uur en het hoeft al niet meer, want op zo'n duizend hardnek- kigen na hebben de meesten op dat tijdstip de warme wollen dekens weer opgezocht. 4 procent minder bouw in 1979 Ificieel wordt als reden opgegeven it Weizman uit de delegatie stapt ndat hij haar te log en te groot ndt maar in kringen rond de minis- wordt gezegd dat hij bezwaar aakt tegen het onverzettelijke andpunt van premier Begin en de eerderheid van het kabinet inzake Palestijnse autonomie. Bovendien hij tegen het vestigen van meer lose nederzettingen op de bezette iselijke Jordaanoever. raëlische vliegtuigen hebben giste- Palestijnse doelwitten in het zui- van Libanon gebombardeerd, irblijkelijk als vergelding voor de j zfüéstijnse bomaanslag in Tel Aviv, esi aarbij twee Arabieren om het leven enj ramen. Het is niet bekend of de as raëlische acties slachtoffers hebben êist. De Palestijnse aanslag ge- rurde bij het centrale busstation Tel Aviv, dat al eerder doelwit De bom ontplofte in een auto en jolitie houdt rekening met de mo- rlijkheid dat de slachtoffers de bom II vervoerden en dat de explosie nortijdig was. Canadese regering heeft het be- uit om de ambassade in Israël van el Aviv naar Jeruzalem over te laats in ieder geval tot volgend jaar isteld De ambassadeurs van de egen landen van de Arabische Liga iben hierover zaterdag drie uur g overleg gevoerd met de Canade- premier Joe Clark, een bespreking door de Tunesiër als „zeer vrien- ijk" werd gekenschetst. Clark deelde na afloop mee dat een werk groep nog eens alle aspecten van de verhuizing onder de loep zal nemen. Daarbij zal pas volgend jaar verslag worden gedaan. Moorden Aleppo Volgens welingelichte kringen in de Syrische hoofdstad Damascus zijn veertien Syriërs, die hebben deelge nomen aan het vermoorden van vijf tig militaire kadetten in de noordelij ke stad Aleppo ter dood veroordeeld. Twaalf van de veertien zijn bij ver stek veroordeeld; er wordt nog jacht op hen gemaakt. De andere twee zul len spoedig worden opgehangen. De Chinese premier Hoea Koeo-feng heeft gisteren het nationale volkscon gres verzekerd dat Peking geen be trekkingen zal aanknopen met Israël. Hij herhaalde dat China „de recht vaardige strijd van het volk van de Arabische landen en het Palestijnse volk" blijft steunen. Hoea gispte de „arrogante houding" van Jeruzalem die een allesomvattende oplossing van het Midden-Oostenprobleem zou belemmeren. AMSTERDAM (ANP) De winter- achterstand die de bouw begin dit jaar heeft opgelopen, kan slechts ge deeltelijk worden ingelopen in de rest van 1979. De woningbouw blijft ech ter toch nog op het peil van 1978. Deze conclusie trekt het Economisch instituut voor de bouwnijverheid (EIB), in het rapport „de verwachtin gen voor de gebouwenproduktie in 1979". De verletschade die door de langduri ge vorst onstond bij de produktie van woningen en overige gebouwen was ongeveer tien procent. Iets minder dan de helft van dit verlies, zo voor spellen de samenstellers van het rap port, zal in de loop van het jaar kun nen worden ingelopen. De totale pro duktie van 1979 zal daardoor ruim vier procent dalen vergeleken met de ramingen. In vrijwel alle provincies zal de bouw van overige gebouwen dalen. Wat wo ningen betreft, zit er alleen in Gronin gen, Overijssel, Noord- en Zuid-Hol land nog wat groei in, elders daalt de produktie. Als gevolg van het inha len, waarbij het accent ligt op wonin gen, zal echter de woningbouw zich toch nog weten te stabiliseren op het niveau van 1978, zo menen de samen stellers. De provincies waar de bouw de mees te achterstand heeft opgelopen zijr Utrecht en Zeeland. Daar keldert de produktie met respectievelijk 13 pro cent en 11 procent. Van een onzer verslaggevers VEENENDAAL Opnieuw dreigen ontslagen in de Veenen- daalse textielindustrie. Voor de 250 werknemers van Hollan dia Wol is de toekomst uiterst somber, nu het ministerie van economische zaken niet bereid is het bedrijf dat in surséan ce van betaling verkeert met twee miljoen gulden te steunen. ille CHIPHOL (ANP) De Surinaamse sgering heeft aan staatssecretaris mit-Kroes van verkeer en water- taat laten weten, dat het gebruik DC-10-toestellen in Suriname og niet is toegestaan. Dit besluit lie, eeft tot gevolg dat de KLM twee ral ttra lijn vluchten heeft moeten an- on|uleren, die vandaag en morgen tus- Amsterdam en Paramaribo met hilijC-10-vliegtuigen zouden worden tttgevoerd. KLM en de Surinaamse lucht- rtmaatschappij SLM onderhou- en gezamenlijk de diensten tussen (•hoofdsteden van de beide landen, voeren samen per week vier re- duchten tussen Amsterdam en ïaribo uit. Deze diensten wor- tn gemaakt met DC-8-63-toestellen. aan de in deze tijd gebruikelijke Itra vervoersvraag te kunnen vol- had de KLM oorspronkelijk lag een extra Boeing-747-vlucht Amsterdam en Paramaribo len uitvoeren. Deze capaciteit vol- echter nog niet aan de vraag, ser*««"op de KLM besloot twee extra 'iffJjnvluchten met DC-10-toestellen uit voeren", aldus een KLM-woord- irder. It verbod van de Surinaamse over- ld betekent dat in totaal ongeveer h; "Jl- tot zeshonderd mensen, die zo- „e! 'el in Amsterdam als in Paramaribo oor deze extra lijnvluchten hadder. «boekt, vermoedelijk pas later in de *eek him reis zullen kunnen maken. AMSTERDAM (AFP/ANP) BIJ een botsing op de autoweg Parijs-Lyon zijn in de nacht van zaterdag op zondag in de buurt van Macon vijf mensen om het leven gekomen. Onder de slachtoffers bevonden zich twee Nederlanders, de 40-jarige J. Weyh uit Rhenen en zijn echtgenote. Hun twee kinderen werden zwaar gewond in een ziekenhuis opgenomen. In het Overijsselse Weerselo kwamen vrijdagavond laat twee inzittenden van een personenauto om, toen zij met hun auto in botsing kwamen met een trein. De slachtoffers zijn de 24- jarige A. S. Imandi en de 36-jarige M. E. Verstegen, beiden uit Hengelo. Bij een botsing op de rijksweg Den Haag-Amsterdam ter hoogte van Haarlemmermeer is in de nacht van zaterdag op zondag de 55-jarige F. Szumlas uit Leiden gedood. Hij kwam met zijn auto in botsing met een tegenligger. De bestuurder van deze auto, die onder Invloed van alco hol verkeerde, was door de afzetting van een wegomlegging gereden en op de verkeerde weghelft terecht gekomen. De 65-jarige mevrouw M. Kuipers-Ter Hordt uit Enschede is vrijdagavond laat omgekomen bij een verkeerson geluk in haar woonplaats. Drie men sen raakten ernstig gewond bij dit ongeval, dat gebeurde tijdens een in haalmanoeuvre. Bij andere verkeersongevallen zijn dit weekeinde nog minstens negen slachtoffers gevallen. VLIELAND De gemeente raad van Vlieland en het perso neel van het gemeentehuis zul len morgen op waterfietsen naar Terschelling gaan. Aanlei ding voor deze manifestatie is dat de gemeente Terschelling de afstand tussen beide eilan den roeiend heeft afgelegd en daarmee een prestatie wilde le veren, die andere eilanden niet zouden kunnen evenaren. Burgemeester Visser van Vlie land wil nu met de waterfietsen bewijzen dat ook Vlieland der gelijke prestaties kan leveren. De twaalf en halve kilometer lange tocht begint in Vlieland op het moment dat het ebtij inzet. Al fietsend gaat de ge meenteraad dan de Noordzee op, waarna ze bij vloedtij de haven van West-Terschelling binnen zullen fietsen. De wa terfietsers zullen begeleid wor den door een armada van yolg- bootjes. Volgens districtsbestuurder A. Evers van de Industriebond CNV wordt fail lissement hierdoor onafwendbaar. Naar zijn mening heeft de minister een kans laten liggen om de werkgele genheid van 250 man veilig te stellen. Voor Veenendaal is dit de zoveelste klap. Eind vórjg jaar ging het vrijwel gelijknamige bedrijf Hollandia Tricot dicht, een producent van ondergoed. Hierdoor gingen in Veenendaal 165 arbeidsplaatsen verloren. In maart van dit jaar sloot de Veenendaalse Stoomspinnerij en -Weverij (VSW), wat ontslag betekende voor 227 mensen. Hollandia Wol raakte in de afgelopen jaren in steeds grotere problemen, omdat het vrijwel totaal ontbrak aan management en marketing. Een or ganisatiebureau lichtte het bedrijf daarop door en kwam tot de conclu sie dat er door reorganisatie weer een gezond bedrijf van te maken is. Met die reorganisatie is volgens Evers onmiddellijk begonnen, maar de mi nister heeft niet in de toekomst willen kijken. „In tegenstelling tot de posi tieve verwachtingen van een organi satiebureau dat in de textielindustrie gespecialiseerd is, meent de minister van economische zaken dat er voor Hollandia geen perspectieven be staan", aldus Evers. Door de weigering van de bewinds man om het bedrijf te steunen met twee miljoen gulden, weigert nu ook de bank, volgens Evers, om nog lan ger kredieten te verstrekken. De werknemers van Hollandia Wol DEN HAAG (ANP) Staatssecreta ris Haars van justitie ervaart de be slissing van de Raad van State, don derdag, in de zaak van een Turkse christen positief. De Raad van State vernietigde het besluit van mevrouw Haars de christen-Turk geen ver blijfsvergunning toe te kennen, maar handhaafde het besluit hem niet toe te laten als vluchteling. Mevrouw Haars verklaarde desge vraagd dat zij deze uitspraak in een aantal opzichten een ondersteuning van haar beleid vindt. Volgens haar heeft de Raad van State nogmaals vastgesteld dat het enkele feit van het christen-zijn in Turkije geen vluchtelingenstatus oplevert. Ook vindt de staatssecretaris dat de Raad van State nu heeft uitgespro ken dat de in het verleden groepsge wijs genomen beslissingen om toela ting geen precedent zijn bij de behan deling van individuele verzoeken om toelating daarna. Het gaat om de groepsgewijze toelating van christen- Turken in 1977 door staatssecretaris Zeevalking en die van Marokkanen door mevrouw Haars in 1979. bezetten ruim een week geleden het bedrijf om te voorkomen dat er, in verband met het dreigende faillisse ment, machines en goederen zouden worden weggehaald. Die bezetting zal volgens Evers nog voortduren. Hij kon niet zeggen wat er verder zal gebeuren om te proberen de minister alsnog tot andere gedachten te bren gen. „De Industriebond CNV zal in elk geval zijn teleurstelling en verba zing uitspreken tegen de bewinds man en proberen de nu genomèn be slissing te veranderen door met Tweede-Kamerleden te gaan praten", aldus Evers. DEN HAAG (ANP) De regering moet de al in gang zijnde ontwikke ling van zuiniger verwarmingsketels en andere gasapparaten versnellen en de vraag naar de verbeterde toe stellen stimuleren. Deze aanbeveling geeft de Werkgroep opvoering rende ment toestellen (WORT), die vorig jaar werd samengesteld uit deskundi gen van overheidsdiensten en de Gasunie. In de serie „Spreekuur thuis" zijn twee nieuwe boekjes verschenen: „Geboortenregeling" van dr. Rainer Schrage en „Houdingsafwijkingen bij kinderen" van Renate Zauner en prof Helmuth Müller. In beide boekjes staat een woord vooraf van de arts Aart Glsolf, die de redactie heeft van deze reeks. Het boekje „Geboortenregeling" bevat adviezen over het gebruik van de pil en andere voorbehoedmiddelen en gaat ook in op de toepassing van sterilisatie, zowel bij de vrouw als bij de man. Verder allerlei informatie over de abortus provocatus (legaal en illegaal), de risico's, de complicaties, de legalisering, etc. Mensen die be hoefte hebben aan kort samengevat te technische informatie, kunnen hier terecht. Het tweede boekje, „Houdingsafwij kingen bij kinderen" is speciaal voor de ouders van jonge kinderen ge schreven. Het werkje is redelijk dui delijk geïllustreerd met oefeningen die slechte houdingen in aanleg kun nen corrigeren. Als men leest, en zich realiseert wat de vaak levensbepalen de gevolgen kunnen zijn van verkeer de lichaamshoudingen, dan kan dit boekje een uiterst nuttige functie hebben. Beide boekjes zijn uitgegeven bij El sevier en kosten 14,90 per stuk. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Het ministerie van volkshuisvesting en ruimtelijke orde ning zal tegen het eind van de jaren tachtig in zijn geheel van Den Haag naar Zoetermeer verhuizen. Secreta ris-generaal mr. M. D. van Wolferen heeft dat in een clrcularie aan zijn ambtenaren bekend gemaakt. Zowel de ambtenarenbonden als de top van het ministerie lieten vorig jaar blijken weinig trek te hebben in de overplaatsing van zo'n 2000 amb tenaren naar Zoetermeer. Zij wilden liever een nieuw kantoorcomplex bin nen de grenzen van Den Haag. Het heeft er lang naar uitgezien dat volks huis nesting een nieuw gebouw zou krijgen op het terrein in Den Haag van de Vredesteinrubberfabriek, die binnenkort gaat sluiten. De gemeen te Den Haag heeft met de directie Vredestein echter nog steeds geen overeenstemming bereikt over de aankoopprijs van de grond. Het grootste deel van de ambtenaren van volkshuisvesting werkt momen teel in een barakkencomplex aan de Alkemadelaan in Den Haag, een aan tal afdelingen is ondergebracht in een kantoorgebouw in het centrum van Zoetermeer. Het nieuwe ministeriege bouw zal in Zoetermeer-zuid komen te staan, een wijk die nog gebouwd moet worden. Van onze correspondent MAASTRICHT Gedeputeerde sta ten van Limburg gaan een inventari satie maken van de probleemgeval len onder bedrijven die voor verplaat sing in aanmerking komen. Er zijn de laatste tijd veel klachten bij het pro vinciebestuur binnengekomen over bedrijven die te groot zijn geworden en gevestigd zijn in woongebieden. Bewoners ondervinden daardoor veel geluidshinder en in een aantal geval len is er sprake van luchtverontreini ging. Bij de beslissing bedrijven al dan niet over te plaatsen worden de richtlij nen gehanteerd van de ministeries van ruimtelijke ordening en volks huisvesting en van economische za ken. Gelet zal dan worden op bestem mingsplanbepalingen, bedrijfsecono mische en milieutechnische criteria. In een brief aan de besturen van de streekgewesten wijst het Limburgse bestuur wel op de zeer beperkte fi nanciële middelen die de ministeries beschikbaar stellen voor bedrijfsver- plaatsingen. AMSTERDAM (ANP) De zonne markten die zaterdag in een vijftigtal plaatsen zijn gehouden zijn goed be zocht. Volgens een woordvoerder van de Vereniging Milieudefensie, die de markten organiseerde, hebben ruim 20.000 mensen de markten bezocht. Op de markten werden allerlei activi teiten ontplooid die betrekking had den op alternatieve energie. Zo reden in Tilburg en Harderwijk auto's op energie van zonnecellen. In Muiden konden belangstellenden een douche nemen met door de zon verwarmd water. In Delft waren zes grote wind molens opgesteld. TIEL Bij het opstellen van ver keerscirculatieplannen in de steden wordt te weinig gedacht aan het goe derenvervoer. vindt staatssecretaris Smit-Kroes (verkeer en waterstaat). Daarom werkt het ministerie aan aanpassing van de richtlijnen voor het opstellen van verkeerscirculatie plannen. Binnen die richtlijnen moe ten de gemeentelijke overheden ruimte hebben voor een nadere uit werking. ONDERHOUDSBEDRIJF „ZITMAN ZEEGERS" VOOR MET VERNIEUWEN EN REP. VAN: LOODGIETERSWERK CENTRALE VERWARMING VERBOUWINGEN O.A. BADKAMERS. TEGEL-, RIOOL-, TIMMER-, METSEL- Schildersbedrijf voor al uw wit, behang- en synthetische muurverven erkend schildersbedrijf sinds 18Q0 Tel. 070-637067 b.g.g. 070-451197. Als u om u heen kijkt krijgt u soms de indruk dat gebruikte spullen mets meer waard zijn Is dat zo7 Dan moet u toch eens n de Mini s ki|ken Wat daarin met allemaal werd! aangebeden En mei succes verkocht' Probeer hel ook eens met een Mim Goeie kans dat u slaagt' Bel 020-93 68 68 Gevraagd per 1 sept. a s. voor enkele dag- en avondlessen in de Engelse taal. spreekv. en bedr.corresp. in de Spaanse taal en spreekvaardigh. stenografie (systeem Groote) drankenkennis en menuleer middenstand en boekhouden Soil, gaarne schr. aan INSTITUUT PONT, Anna Paulownastr. 101. Den Haag. TOEPASSING ARTIKEL 19 VAN DE WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING TEN BEHOEVE VAN WONINGBOUW IN HOUTWIJK BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN S-GRAVENHAGE, MAKEN BEKEND: dat zij overwegen met toepassing van artikel 19 van de Wet op Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de voor schriften van het Uitbreidingsplan in hoofdzaak Houtwijk van 1964 ten behoeve van de bouw van 237 woningen in het deelgebied C van het bestemmingsplan Houtwijk; dat de op het bouwplan betrekking hebbende bouw- en situ atietekeningen gedurende een termijn van één maand met ingang van 26 juni 1979 ter gemeentesecretarie, afdeling Ruimtelijke Ordening en Stadsvernieuwing (kamer 3211in het Gemeentelijk Informatiecentrum aan de Groenmarkt en in de Hulpsecretarie Loosduinen voor een ieder ter inzage zullen liggen en dat een ieder zich gedurende die termijn met eventuele bezwaren tegen het verlenen van vrijstelling, schriftelijk tot ons college kan wenden. 's-Gravenhage, 15 juni 1979 Burgemeester en Wethouders van 's-Gravenhage, de secretaris, de burgemeester, W.R. UITHOF F.G.L.L. SCHOLS

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 7