I/O carac lP\ ADVERTENTIES Stichting'Singel50' COTE D'OR sosel 020-93 68 68 ervaren typist(e) N. aankomend typist(e) administratieve medewerksters sekretariaats- medewerker/ster medewerkster patiëntenboekhouding aankomend typiste telefoniste Vekemans Berk Accountants medewerk(st)er factuurbetaling PERSCOMBINATIE N.V loonadministrateur drie medewerkers medewerkster afsprakenbureau jonge medewerkster vertegenwoordiger MS Mode telefoniste/ receptioniste boekhoudmachiniste Continaf medewerk(st)er Administratieve medewerk(st)er part-time typiste moderne talen Cariloon Producers administratuer ervaren chef(fin) de bureau administratief medewerker administratieve kracht Uw eigen naamvignet een Mini-advertenti^ Bel 020-936868 assistente afdelings- sekretaresse ervaren data-(pons-)typistes sekretaresse ZATERDAG 23 JUNI 1979 TROUWKWARTET bereiken ca 1.2 mil|oen mensen in Nederland, onder wie bfjna de helft van alle mensen in Amsterdam Plat: gezet over 1 kolom uit een 8 punts tetter, met een enkel woord in hoofdletters f 6,27 per regel. Regel; gezet over 1 of 2 kolom breedte, met keuze uit de volgende letterkorpsen: 8 punts kapitaal en onderkast, 12 punts onderkast, 18 punts onderkast, 24 punts onderkast 3 62 per mm-hoogte per kolom Vignet: gezet over 1 of 2 kolom breedte, met keuze uit dezelfde letierkorpsen als bij regel-mim-advertenties en gebruik van eigen (firma) naamvignet f 3.98 per mm- hoogte per kolom. Een bewijsnummer voor de mini-advertenties wordt uit sluitend op verzoek en a 1inclusief porti- en admini stratiekosten verstrekt. Vpor een advertentie onder briefnummer wordt 3,- admimstratiekosten in rekening gebracht. Alle prijzen zijn exclusief 4% B T W OPGEVEN VAN MINI-ADVERTENTIES Platte-Mini, Regel-Mmi en Vignet-Mini-advertenties kun nen van maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 21.30 uur worden opgegeven Teksten die voor 15.45 uur (vri|dag 13 45 uur) in ons bezit zijn kunnen de daarop volgende dag geplaatst worden. Opdrachten kunnen telefonisch worden opgegeven onder telefoonnummer of schriftelijk, geadresseerd aan Mini-Advertentieafdeling Wibautstraat 131 1091 GL Amsterdam Wi| aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor scha de varf welke aard ook. ontstaan door het niet. niet tijdig of onjuist plaatsen van advertenties. Klachten over de uit voering van telefonisch opgegeven advertentieopdrach ten of over fouten ontstaan door onduidelijk handschrift van de opdrachtgevers, kunnen door ons niet worden geaccepteerd Oproepen, verloren voorwerpen enz. Peter uit Utrecht brief ontvan gen, wil wel kennismaken 327491, Amsterdam. Vandaag maakt Milieudefen sie werk van ZONNE-energie op het Spui. 11.00-17.00. Vermist zieke rode kater (gecas.) met wit vlooienbandje. Weggelo pen omg. bios Alhambra. Bel 020-220327 A LUSTRUM Op vrijdag 5 okt en zaterdag 6 okt. 1979 hoopt de subfaculteit Frans aan de Vrije Universiteit jaar 25-jarig bestaan te vieren. Voor de feestelijkheden wordt iedereen hartelijk uitgenodigd die aan de Subfaculteit als student of als docent verbonden is geweest. Wie die wil nemen, wordt verzocht zich op te geven bij mevr. K. Molenkamp, Subfaculteit Frans, Vrije Universiteit, De Boelelaan 1105, 1081 HV Amsterdam. Het feestprogram ma zal u dan worden toegezonden Personeel biedt zich aan ONTWERPER constructeur van verlichtingsarmaturen biedt zi|n ruime ervaring met de constructie van reflectoren voor interieurgebruid - down- lighters, spots, projectors, watt-washers en spec, arma turen aan. Eigen uitrusting voor metingen en model bouw Tevens gedipl foto graaf. Br. nr. 2-12319 bur. v.d Jongen van 16 zoekt vakan tiewerk. Tel 020-449606 Dame, 58 jr., biedt zich aan v licht huish werk. evtl koken, intern, br o. nr. 2-12413 bur v.d blad ONDERWIJZERES, 32 jr., 11 jr. erv. g.l.o,, zkt werk met kinderen. Tel. né zondag 020- 228693, A. J Meijer. Biedt zich aan nette HUIS HOUDSTER, gerei, beginse len. Inl. tel 055-262081 Handels- en kantoorpers. gevraagd KONINKLIJKE NEDER LANDSE TOONKUNSTE NAARS-VERENIGING. van Miereveldstraat 13. 1071 DW Amsterdam, 020-761367 vraagt miv 15 augustus 1979 een BUREAUKRACHT M/V voor drie dagen per week. Gevraagd wordt LEAO-ni- veau, zeer goed kunnende ty pen, alsmede licht administra tieve ervaring. Salaris tussen 1 552 en 1.921 per maand (afhanke lijk van leeftijd en ervaring) op basis van volledige werk- Sollicitaties voor 1 juli te rich ten aan K.N.T.V., (tel. inlich tingen bij mevr van Wa- veren). Stichting P S E adv org. voor geboorteregeling zoekt voor haar kant Damrak een tel receptioniste voor 2'h dag pw Bekend met moderne talen, spaans, type erv tel. afspraak no 22192-i (Steno-)typistes voor direkt werk. voor hele of halve dagen Jenny Spits Uitzendbureau Prtnsengr 909 (bij Vijzolstr) Telefoon (020) 247635 UITZENDBUREAU zoekt met spoed voor een bedrijf nabi| het Am- stelstation een jonge P D.'er voor de bedrijfsadministratie Wij zoeken iemand van 25 jaar en met liefst enige jaren ervaring Voor een kantoor in het centrum fact./telef. Hij/zij zal ook wat lichte admi nistratieve werkzaamheden moeten verrichten Kom voor nadere informatie langs Rokin 118 020-247575 Gevraagd m i.v 1 augustus a s m Orthodontisten groeps- praktijk te Amsterdam Full time receptioniste/administra tie Ervaring op administratief gebied gewenst Voor nadere inlichtingen tele fonisch onder nummer 020- 119282 of op werkdagen van 15.00-16.30 uur met uitzon dering van vrijdagmiddag. Stork-Werkspoor Diesel 8.V vraagt voor de afdeling Correspondentie een en een De |onge medewerk(s«)ers die in een klein team van 5 collega s komen te werken, zullen naast een goede type ervaring ook enige kennis van het Engels moeten hebben Schnftefijke sollicitaties Ie richfen aan Stork-Werkspoor Die sel B V Afdeling Personeeizaken, t a v de heer K Mulder. Czaar Peterstraat 213, 1018 PL Amsterdam Voor telefoni sche informatie kunt u belten 020-5203637 voor geestelijke gezondheidszorg SINGEL 50. AMSTERDAM-C vraagt voor zo spoedig mogelijk ten behoeve van het secreta riaat twee Behalve voor werkzaamheden van het secretariaat, zullen zij medewerking verlenen aan het Medisch Opvoedkundig Bu reau en de Sociaal Psychiatrische Dienst. Tot haar taak behoren het regelen en bewaken van afspraken, het verzor gen van corresjjondentie, verslagen en notulen, en verder alle voorkomende administratieve werkzaamheden, waaronder ook postverwerking. Gedacht wordt aan gegadigden, die reeds administratieve ervaring hebben opgedaan, goed kunnen typen, eventueel ook steno hebben, met ten minste MAVO-opleiding en in de leeftijd van 20 tot 30 jaar. Het gaat om interessante, gevarieerde functies, waarin veel contact is met zowel cliënten als medewerkers. Men zal om deze reden moeten beschikken over goede contactuele eigenschappen. Er wordt een goed salaris geboden. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden, tot het hoofd algemene zaken, telefoon 020-226111. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de directeur van de Stichting. cBroekgma^ Nagel ,&de^VrieSb.v.j sinds 1825 Broekema is reeds meer dan 150 jaar actief op de horeca- markt in alle facetten, t.w. café-restaurants, pensions, hotels, motels, alsmede bij zieken- en bejaardenhuizen, verpleegin richtingen, schouwburgen, kantines en scholen. Ons leveringsprogramma biedt een grote sortering goederen en diensten voor de horeca, zoals koffie, thee, hotelbenodigd heden, keukenapparatuur en -meubilair, koffiezetinstallaties, keukenplanning en inrichtingsadviezen e.d. Wij hebben plaats voor een ervaren, goed ingevoerde verkoper voor ziekenhuizen, instellingen en groot-horeca, die op grond van initiatief, doorzettingsvermogen en pioniersgeest het toegewezen gebied optimaal kan bewerken. Wij bieden deze doorzetter een goede steun van de verkoop binnendienst en kwalitatief goede produkten. Daarnaast een vast salaris en goede provisie-, onkosten- en autovergoe- dingsregelingen. Zij, wier woonplaats bij voorkeur is gelegen in centraal Nederland en die zelfstandig werken als een uitdaging be schouwen, verzoeken wij schriftelijk te solliciteren, met bijslui ting van een recente pasfoto. Broekema - Nagel de vries bv Assen Postbus 65 Collardslaan 11-19 De SOSEL (Stichting Ontwikkeling Samenwerkingsverbanden in de Eerstelijns Gezondheidszorg) is een advies- en begelei dingsinstituut. De hieraan verbonden projektleiders adviseren in buurten in Amsterdam bij samenwerking tussen werkers in de eerstelijn zoals huisartsen, maatschappelijk werkenden, wijkverpleegkundigen e.d. Het werk dat hieruit voortvloeit (brievqn. notulen, notities) wordt uitgevoerd op het sekretariaat. Ook worden er bestuurs- team- en kommissievergaderingen gehouden om de gang van zaken op het buro in daprojekten te bespreken en voor te bereiden. Aangezien één van de drie sekretariaatsmedewerkers ons gaat verlaten is er per 1 september 1979 plaats voor een full-time Taken typewerk algemene kantoorklussen notuleren van diverse vergaderingen vervangen van de sekretaresse. Verwacht wordt dat hij/zij beschikt over goede typevaardig heid, eventueel kan stenograferen, in het bezit is van een MAVO/HAVO-diploma, belangstelling heeft voor de ontwikke ling in de gezondheidszorg en in staat is om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen 2600 en 3200 per maand. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door Wil van Gijn. Schriftelijke sollicitaties voor 5 juli, zenden aan prinsengracht 547 1016 hs amsterdam telefoon 020 - 233034 Het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit heeft bij de administratieve dienst een vacature voor een Op de afdeling Patiéntenboekhouding vindt de facturering en de voorbereiding daarvan plaats. Wij zoeken een medewerkster met een accurate instelling en een opleiding op MAVO/HAVO-niveau Ervaring op administratief gebied wordt op prijs gesteld De werktijd is van 8.30 uur tot 17.00 uur. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn vrijwel gelijk aan die van de Rijksoverheid Telefonische informatie wordt graag verstrekt door de heer G. Teitsma. tel 020-548 4856 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis, De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een met Mavo of gelijkwaardige opleiding Leeftijd 17 tot 19 jaar BELANGSTELLING7 Maak schriftelijk of telefonisch een af spraak met de heer L. Hovius Paulus Potterstraat 18. Amsterdam, telefoon (020) 73 07 52. Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit Bij de administratieve dienst van ons christelijk ziekenhuis bestaat op dit moment een vacature voor een voor 20 uur per week. Taak: uitschrijven of uittypen van bank- of girobetalingensop- drachten opmaken van ponsconcepten controle op betalingsmappen Wij zoeken iemand met: goede algemene ontwikkeling typediploma goed handschrift Voor deze functie geldt een maximum aanstellingssalaris van J 1058. Overige arbeidsvoorwaarden volgens rijksregelingen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Personeels dienst van het ziekenhuis De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam. m is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-buisbladen. met name in de regio N Holland. Wij zoeken met spoed voor onze loonadministratie een met ervaring inreen vergelijkbare funktie. Tevens hebben wij plaats voor een medewerker met admini stratieve ervaring, die voor loonadministrateur wil worden opgeleid. Voor deze laatste funktie wordt minimaal een Mavo-opleiding gevraagd en zal de betrokkene bereid moeten zijn tot het volgen van opleidingen. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer B. Verwey 020-926870, toestel 654. Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer N. Burgers, personeetafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/56. Diners club Benelux n.v. Internationale financiële organisatie, zoekt voor direct voor de afdelingen POSTKAMER. MICROFILM. ARCHIEF EN MAGAZIJN. Wij vragen handige en accuraat werkende mannen, bezit van auto strekt tot aanbeveling. Ons idee is dat deze 3 medewer kers gezamenlijk deze afdelingen runnen. Leeftijd onbelang rijk. Geen bijzondere opleiding nodig. Richt Uw sollicitatie aan ons adres: Amstel 332, 1017 AR AMSTERDAM t.a.v. de directie of bel de heer J. J. H. Luuferzt, tel. 020-26.20.21. Het Andreas Ziekenhuis te Amsterdam West vraagt op korte termijn een (full-time en part-time) die zin heeft in een drukke baan. Een belangrijk deel van haar taak, bestaat uit het ontvangen van patiënten voor specialisten en het maken van afspraken, zowel mondeling als telefonisch Zij moet beschikken over verantwoordelijkheidsgevoel, een prettige stem en een goed humeur. De werktijden van de part-time medewerkster zijn van maan dag t/m vrijdag van 9.3Ö-11.30 uur en van 13.30-15.30/16.00 uur. Als opleiding vragen wij minimaal MAVO-niveau. Leeftijd 22-30 jaar, terwijl van de part-time medewerkster wordt verwacht, dat zij in de direkte omgeving van het Andreas Ziekenhuis 'woont. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met enige ervaring als receptioniste/telefoniste. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich wenden tot de Afdeling Personeelszaken van het Andreas Ziekenhuis, The- ophile de Bockstraat 8,1058 NR AMSTERDAM, telefoon 020- 17 68 17. tst. 115. Op ons kleine kantoor in het centrum van Amsterdam op de Herengracht, vlakbij de Vijzelstraat is per 1 augustus a.s. plaats voor een voor alle voorkomende kantoorwerkzaamheden. Zij moet wel vlot kunnen typen. Sollicitaties: Buro voor Media Exploitatie, Herengracht 503, tel. 020-245826. Voor onze afd verkoop van zoetwaren aan brood-, banket bakkers en andere speciaalzaken zoeken wij een dynamische rayon Amsterdam/Kennemerland Opl. MAVO-niveau, wonende in het rayon. Schriftelijke sollici taties te richten aan: Cote d'Or Ned. b.v., Archangelkade 9, Amsterdam. Telefoni sche inf. 020-820659, Dhr. L. Moons. Een snel groeiend detailbedrijf in dames- confectie met 85 filialen in Nederland en België, zoekt voor haar hoofdkantoor in Amsterdam een met ervaring in een dergelijke represen tatieve functie en met enige kennis van Frans, Duits en Engels. Met vakantie afspraken wordt rekening gehouden. Wij bieden: een goed salaris gratificatie van 4 weken salaris vakantietoeslag van 8% hoge korting bij privé-aankopen. Bel vanaf 9.00 uur (020) 110911, MS Mode/Max Abram B.V., Basisweg 52, 1043 AP Amsterdam en vraag naar Ge rard Spierings. Klem handelskantoor op textielgebied m Adam-C zoekt assistente voor secretariaats- en verkoopwerkzaam heden Kennis van steno, typen, Engelse taal. Zakelijke inslag, evt. ook PART-TIME. Leeftijd speelt geen rol. Br o. nr. 5-12397 our. v.d. blad. WAT VOOR NAAM MOETEN WIJ JE GEVEN? of medewerkster op de boekhoudmachine Maar wat is een naam? Waar wij dringend om vragen is een jonge vrouw, dit dit werk prettig vindt en zich ook graag wil inzitten. Niet alleen voor het werk. maar ook de prettige sfeer, die wij op onze afdeling kennen, mee wil helpen zo te houden. Je komt te werken op ons hoofdkantoor in Amsterdam. Een prettig kantoor. Internationaal georiënteerd. Logisch, wij hebben vele eigen vestigingen in o.a. West-Afrika.- Je wilt bij ons werken? Graag!! Wat wij alvast kunnen zeggen: je kunt rekenen op een uitstekend salaris, 2 maanden gratificatie, en eventuele reis- en studiekosten vergoeding, natuurlijk goede arbeidsvoorwaarden, en. maar dat zeiden wij al, een heel fijne werksfeer met prettige collega's. Voor inlichtingen of sollicitatie kun je ons bereiken onder nummer (020) 22 55 33. Vraag dan even naar de heer P. Hansen, tst. 156. Prinsengracht 917-919. Amsterdam. Dekker Nordemann BV Modern Antiquarian Booksellers Subscription Agents Since 1928 O.Z. Voorburgwal 239 1012 EZ Amsterdam/Holland D N is een divisie van Elsevier, die zich hoofdzakelijk bezighoudt met de levering van wetenschappelijke literatuur van binnen- en buitenlandse bibliotheken, en behoort tot de grootste wetenschappelijke verzendboekhandels in Neder land. Voor onze administratie zoeken wij op zéér korte termijn een assistent(e) krediteuren en een assistent(e) debiteuren (Beide eventueel part-time) in de leeftijd tot 45 jaar. Gedacht wordt aan personen met een redelijke zelfstandig heid en enige ervaring met boekhoudkundig werk. Praktijkdi ploma Boekhouden of studerend daarvoor is een aanbeveling. Het internationale karakter van ons bedrijf maakt enige passieve kennis van de moderne talen noodzakelijk. Salariëring geschiedt volgens een gestandaardiseerd functie- klassificatiesysteem naar leeftijd en functiejaren. Verder wordt een uitgebreid pakket moderne arbeidsvoorwaarden geboden (o.a. een bonus- en spaarregeling, variabele werktijden, korting op boekenaankopen). Sollicitaties schriftelijk of telefonisch aan: mevr. A. Verkleij, Beulingstraat 2-4, Amsterdam. Tel.: 020-240885 tst. 210. ACCOUNTANTS COMBINATIE NEDERLAND Brenkman Dijkstra REGISTER ACCOUNTANTS vragen voor hun kantoren te Rotterdam en Amsterdam assistent-accountants Hoge honorering, afh. van ervaring en opleiding. Nieuwe Binnenweg 44, R'dam, telef. 010-364433. De Nederlandse Jeugdherberg Centrale verzorgt op haar landelijk bureau in Amsterdam een belangrijk deel van de administratie van 45 jeugdherbergen. De NJHC is onlangs gestart met de automatisering van deze omvangrijke adminis tratie en zoekt ter versterking van haar administratieve team een informatieverwerking die ervoor kan zorgen dat de gegevens naar en van het computerbureau vlot en vakkundig worden ingevoerd en verwerkt. Wij denken hierbij aan iemand met boekhouding ervaring en kennis op het nivueau van het Praktijk Diploma, die in staat is mee te denken en werken om het nog nieuwe systeem verder te ontwikkelen. Dit is een zelfstandige baan binnen een team met jonge collega's. BELANGSTELLING7 Bel de heer W. A. Boeren, hoofd financiële zaken en maak een afspraak. Tel. 020-264433. Of stuur een bondige brief aan de Nederlandse Jeugdherberg Centrale, Prof. Tulpplein 4, 1018 GX Amsterdam. Wij hebben in ons jong, dynamisch bedrijf in de TEXTIEL- GROOTHANDEL plaats voor een administratief onderlegde vrouw of man 20-40 jr), liefst met enig boekhoudkundig inzicht. Bellen voor een afspraak: tel. 02940-16116, Extex B.V., Weesp. Internationale Spar Centrale bv vraagt zo spoedig mogelijk Schrift, of mond. sollicitaties. Rokin 101, Amsterdam-C Tel. 020-266749/89 Producent van opdracht films en diapresëntaties, hardware adviseurs. voor overheid- en bedrijfsleven vraagt voor spoedi ge indiensttreding een TAAK: Het voeren van de dagelijkse boekhouding, kas- en voorraadbeheer, opdrachten en salarisadministratie, opstellen van kwartaalbalansen/overzichten en financiële korrespon- dentie. De gegevens worden momenteel verwerkt op een eigen office-computer. Voor een enthousiaste en capabele medewerk(ster), die graag zelfstandig werkt, bieden wij een aantrekkelijke baan. Als opleidings-niveau denken wij minimaal aan middelbare schoolopleiding en M.B.A. Uw korte sollicitatie zien wij graag tegemoet op ons adres Geldersekade 16, Amsterdam. Voor inlichtingen of afspraak tel. 020-253933 toestel 45. Van Rije belangrijke agenten op het gebied van meubelen, meubel- en gordijnstoffen en tapijten, zoekt een die de dagelijkse leiding kan geven aan een klein team van vnl. jonge mensen. Het is van essentieel belang dat u een goede beheersing hebt van Nederlands en Duits en zo mogelijk ook Frans. Wij bieden een baan met uitstekende perspectieven, die ruime mogelijkheden in zich heeft naar zeer zelfstandig en verant woordelijk werk te groeien. Wij realiseren ons dat de honorering in evenredigheid met uw capaciteiten zal dienen te zijn. Graag uw reacties aan Van Rije Postbus 37 Landsmeer, telefoon. 02908-4751. Welk snel en enthousiast meisl wil in de reklame? C Snelheid, enthousiasme dat zijn belangrijke eige pen voor de assistente die we zoeken. Als je bovendii of 18 bent, Mavo hebt en goed overweg kunt schrijfmachine, dan ben je waarschijnlijk precies de< et we op onze afdeling administratie zoeken. Je gaat daar produktienota's kontroleren en boekt de Een prima start in de reklame. want je krijgt met bijna ge kollega's te maken. Lijkt het je leuk? Bel dan even met Joost Bos. J. Walter Thompson Company B(_ Wibautstraat 12, Amsterdam Tel.: 020-940335. B. F. de Weert B.V. RADARWEG 1AMSTERDAM VRAAGT EElf" Salaris n.o.t.k. Tel. inl. 020-114820/114545. Interlanden/Spreigroep de grootste organisatie op het gebied van huis verspreiding heeft met ingang van augustus plaats vade vrouwelijk voor halve dagen. De taak omvat voorbereidende werkzaamheden fakturatie. LEAO of vergelijkbare opleiding gewenst, handschrift vereist. Ons kantoor is momenteel nog in I- gevestigd, doch medio augustus verhuizen wij naar h< Burg. Roëllstraat 70 Amsterdam. Sollicitaties aan Interlanden/Spreigroep, Baan 15, t.a.v. M. van der Snoek. Telef. 023-319372. Dat levert extra attentiewaarde op en geeft uw gerubric advertentie een opvallende, geheel eigen identiteit Die mogelijkheid vindt u alleen in de Minnadvertenties Het Parool, de Volkskrant en Trouw. voor nadere inlichtingen Interessante job, óók voor schoolverlaters Sperry Univac een groot en internationaal computerconcern zoekt v<, afdeling Technical Operations een die de volgende taken krijgt: het behandelen van de interne en externe korrespond-^ het telefonisch kontakt met de medewerkers van de af (waar ze in- of extern ook zijn) het assisteren van de afdelingssekretaresse en haar zq vervangen. Sperry Univac ziet haar als eeri meisje of jonge vrouw, zo van school komt, of al enige ervaring heeft. Opleiding: Mavo/Havo, uiteraard typen en een beho« kennis van het Engels. Wie goed is groeit door, dat is En wie interesse heeft, reageert nu. Telefonisch: 020-442844, de heer B. J. Bouwman of sc(?fu lijk aan Sperry Univac, Weerdestein 20, 1083 GA Amsterdam, t.a.v. de af£o! personeelszaken. p0 Stichting Het Schoolconcert Herengracht 8, Amsterdam, tel. 020-250966 ZOEKT -N medewerkster voor het secretarial"' die samen met 3 jonge kollega's ca. 3200 schoolconcert scholen voor Voortgezet Onderwijs in het hele land organiseren. Wij denken hierbij aan iemand tussen 18-23 jaar die in s! om zelfstandig, accuraat zowel schriftelijk als telefo m kontakten te onderhouden met scholen en artiesten. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring max. 25 bruto per maand. 8% vakantietoeslag en een goede j rs" oenvoorziening. Werktijden maandag t/m vrijdag van 9 00-17.00 uur vakantieplannen wordt rekening gehouden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur va stichting dhr F. van der Eynden. In het nieuwe computercentrum van NV Koninklijke Bije Beheer KBB in de Bijlmer ongeveer vijf minuten lope f* het N.S.-metrostation Bijlmermeer is weer plaats vo Op de afdeling Invoervastlegging wordt gewerkt op een to-disk Nixdorf 62038-systeem met beeldscherm. Het KBB-computercentrum verricht werkzaamheden vol l Bijenkorf, Hema, Maxis, Galeries Modernes en Perry S oei Als u belangstelling heeft gaarne uw sollicitaties richter\ h N.V. Koninklijke Bijenkorf Beheer KBB Bureau Alger Zaken/Personeelsdienst, Zwaansvliet 5; Amsterdam-Bi veldert. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij rr 10 frouw T. Appelboom, 020-964950. Het Onze Lieve Vrouwe Gasthuis te sterdam vraagt voor hat HOOFD VAN DE DIENST OPLEIDINGEN^,', Naast algemene sekretaresse-werkzaamheden zal zij te vergaderingen notuleren. VEREISTE OPLEIDING: HAVO-niveau secretaresse-opleiding of ervaring in een soortgelijke fun a Leeftijd 20-30 jaar. Het salaris bedraagt minimaal 1 788,09 (bij 21 jaar ?l! maximaal f 2.496,16 bruto per maand. Het vakantiegeld bedraagt 8% per jaar Inlichtingen over deze funktie worden u gaarne verstrekt de heer M. C de Visser van de afdeling Personeelsza 1 telefoon 020-599.3106 of 599.3242, aan wie u levens schriftelijke sollicitatie kunt richten w 1E OOSTERPARKSTRAAT 179, 1091 HA AMSTERDI J, MEER MINI-ADVERTENTIES OP PAGINA

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 36