mondial commerciële medewerkers (m/v) 16 adjunkt-inspekteur vrije universiteit timmerlieden ASSISTENT BOEKHOUDER(STER) M de rijksoverheid vraagt Oosterlicht College CONCIERGE bekwaam boekhouder 1 Trouw CHEF VAN DE KUNSTREDACTIE beheerder kredietenadviseur Werk bij een krant met overtuiging. directeur plaatsvervangend hoofd funktlonarissen (mnl./vrl.) ZATERDAG 23 JUNI 1979 TROUWKWAR IC Christelijke Scholengemeenschap voor ATHENEUM en HAVO Vliegend Hertlaan 5 3526 KT UTRECHT tel.: 030-687746 Wegens de opening van de rtieuwe vesti ging van onze school per 1 augustus 1979 in Nieuwegein is er de eerstkomen de jaren plaats voor een in een 40-urige werkweek De taak omvat onder meer Bewaken van het gebouw Toezicht houden op de leerlingen (12- 18 jarigen) buiten de lestijden Bediening van telefoon en receptie. Eenvoudig administratief werk Toezicht houden op schoonmaak- werkzaamheden in het gebouw als mede de bereidheid zo nodig daad werkelijk daaraan deel te nemen. Salaris afhankelijk van leeftijd en erva ring tot maximaal 2.116,- per J maand. Premie AOW/AWW voor rekening van de werkgever. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantie-uitkering 8%. Belangstellenden voor deze functie kunnen zich voor inlichtingen vervoegen bij de school leiding. Het is gewenst daartoe telefonisch een afspraak te maken. Voor ons toeleveringsbedrijf voor de bouw, met ca. 25 man personeel, in de regio Groningen zoeken wij een op M B A. niveau in de leeftijd van 25- 30 jaar. Taak Het administratoren van het bedrijfsge- beuren, inhoudende: typewerk, facture ring, vertoning, boekhouding. - Gewenst: Iemand die dit wil verzorgen en daar toe in het bezit is van genoemde scholing en bedrijfservaring, om dit op de juiste wijze zelfstandig te kun nen doen. Sollicitaties en brieven ter informatie worden graag ontvangen en beantwoord, en dient u te nchten aan het kantoor van Trowht A dam num mer 50006. Bouwbedrijf Bato Jansen bv te Alphen a/d Rijn vraagt voor zo spoedig mogelijk unnr lannlnnnrvi uuArk to Hon Haan on ftniiHa Koninklijke Volker Stevin Reisadviesbureau MONDIAL b.v. is een snel groeiende reisorganisa tie, die zich o.a. bezig houdt met het organiseren van vakantie reizen en verzorgde zakenreizen. Wij hebben een 8-tal verkoopkantoren in Amsterdam, Diemen, Weesp, Zaandam en Hilversum. Onze divisie touroperating groeit dermate snel, dat binnenkort begonnen wordt met de bouw van een nieuw hoofdkantoor te Almere. Ook in onze personeelsbezetting willen wij ons versterken. Wij hebben op korte termijn plaats voor 'n: met minimaal MAVO-opleiding en P.D. Bij voorkeur administratie ve ervaring. Daar wij overgaan tot de aanschaf van een computer is bekendheid met automatisering een pré. Wij bieden een uitstekend salaris en een plezierig werkklimaat. Uw schriftelijke sollicitatie voor deze perspektiefvolle baan gelieve u te richten aan de direktie van t Reisadviesbureau van Baerlestraat 154,1017 BG Amsterdam. fes Cyprus rouwt oen Mafa BBgtJ -e -iy-N 1 S?;S> ai -—-mi w In verband met de pensionering van de huidige functionaris vraagt TROUW een Alleen hun die in een dergelijke functie reeds ervaring hebben opgedaan wordt verzocht te reflecteren. Telefonische informatie over deze functie bij de algemeen redactiechef J. van Hofwegen, tel 020-913456, toestel 742. \)oor onze Amsterdamse kantoren vragen wij voor de opleiding tot beheerder of kredietenadviseur. Op de kantoren kan de cliënt terecht voor ons gehele dienstenpakket, zoals o.a. kredietverle ning, binnenjands/buitenlands betalingsver keer. spaarrekeningen, effecten en assurantie. De beheerder zal - samen met een klein team medewerkers - activiteiten dienen te ontplooien om de contacten met onze cliënten zo optimaal mogelijk te onderhouden alsmede tot uitbouw van de relatiekring te komen. De functie-eisen zijn: - opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met een bedrijfseconomische opleiding (HBO- niveau of studerend hiervoor); goede contactuele eigenschappen, een commer ciële instelling en leidinggevende capaciteiten. Bankervaring strekt tot aanbeveling- Leeftijd van 25-35 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Districtsbureau Amsterdam. Herengracht 580. 1017 CJ Amsterdam. De afdeling Kredieten behandelt de aanvragen van cliënten. Daarnaast beheert zij de bestaande •portefeuille. De kredietenadviseur dient te adviseren bij de kredietverlening, de aanvraag zelfstandig te behandelen en het krediet te beheren. De functie-eisen zijn: - opleiding op Heao-niveau (bedrijfseconomi sche richting); - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; - commerciële instelling. Leeftijd van 25-35 jaar. De sektor „abonnernentenexploitatie" van Trouw houdt zich bezig met het beheer en de uitbouw van het abonnementen- en losse-verkoopbestand. De buitendienst van deze sektor is o.m. belast met het dagelijks organiseren van een adekwate bezorging bij abonnees en losse-verkoopafnemers. Voor het rayon, bestaande uit de provincie Groningen en noordelijk Drente, deel uitmakend van het distrikt N.O. Nederland, zoeken wij op korte termijn een ttot 35 jaar) funktie-informatie: organiseren van het bezorgapparaat in het rayon. het onderhouden van kontakten met agenten en abonnees/en losse-verkoopafnemers. het meewerken aan akties gericht op behoud en uitbouw van het abonnementenbestand. Funktie-eisen: Voor deze zelfstandige buitendienstfunktie denken wij aan iemand die beschikt over: commercieel-organisatorisch inzicht. een opleiding op M.A.V.O.-niveau. Ervaring in soortgelijke buitendienstfunktie, alsmede bekendheid met de (prot) Chr. organfsatiestruktuur is gewenst. De nieuwe medewerker dient in genoemd rayon woonachtig te zijn. De salariëring, conform de buitendienst-C.A.O., bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring 2.555,- 2.800,- bruto per maand. Een bedrijfsauto wordt ter beschikking gesteld. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelsafdeling van Trouw/Kwartet Wibautstraat 131 Amsterdam t.a.v. mevr. E. Thyssing. amsterdam Het Studiesecretariaat van de subfaculteit Psycho logie zoekt een onderwijssecretaris (m/v) (voor minimaal 0,7 deel van de werktijd) (vacaturenummer 610-1799) Taak: in samenwerking met de betreffende (weten schappelijke/ambtelijke) secretarissen de vergade ringen voorbereiden van de vaste commissie voor onderwijs (K.O.W,) en de herprogrammeringscommis- sie (O.D.O.). Deze notuleren en de genomen beslis singen afhandelen. Voorts verzorgt hij de administra tieve ondersteuning van de beleidsmedewerker plan ning. Tenslotte participeert hij in de werkzaamheden van het studiesecretariaat. Functie-eisen: - schoolopleiding op middelbaar niveau - ervaring in schriftelijk verslaggeven -type-ervaring - in staat zijn zelfstandig werkzaamheden te verrich ten. Vanwege het eventuele deeltijds karakter van de werkzaamheden bestaat de mogelijkheid tot een soe pele werktijdregeling. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de coördinator van'het Studiesecretariaat, de heer R.I.G. Tonkeijs, tel. 020-548 38 39. Het Werktuigbouwkundig Bureau van de afdeling Nieuwbouw en Verbouw van de dienst G.I.T.M. zoekt op korte termijn een ervaren installatie technicus (m/v) (vacaturenummer 030-1229) Van de kandidaat wordt verwacht dat hij in staat is geheel zelfstandig installaties te ontwerpen, te bere kenen en bestek gereed te maken. Tot de werkzaam heden behoort eveneens hét begeleiden en beoorde len van door derden ontworpen installaties vanaf het programma-stadium. Functie-eisen: - HTS-niveau met vakdiploma's ACI en/of TWL -gedegen ervaring in luchtbehandelings- en verwar mingsinstallaties en laboratoriuminrichtingen - leeftijd tot ca. 35 jaar. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer L.D. Spanninga, tel. 020-548 43 11 ('s avonds: 02963-31 85). De vakgroep Ecumenologie en Onderwijsgeogra- fie van de subfaculteit der Sociale Geografie en Plano logie zoekt een wetenschappelijk medewerker (m/v) (voor 0,5 van de werktijd) (vacaturenummer 711-439) De taak zal bestaan uit het geven van onderwijs in en het verrichten van onderzoek op het terrein van de ecumenologie, in het bijzonder de studie van ruimte lijke systemen op meso- en macroniveau met speciale aandacht voor het aspect1 van de internationale rela ties. Hij zal tevens moeten participeren in de begelei ding van doctoraal-scripties en in de organisatorisch- administratieve taken van de vakgroep. Voor deze functie wordt gedacht aan een pas afgestu deerd sociaal-geograaf die belangstelling heeft voor het bovengenoemde terrein en tevens geïnteresseerd is in de overdracht van deze kennis naar het gebied van de leerplanontwikkeling aardrijkskunde. Nadere infbrmtitie wordt gaarne verstrekt door drs. W Wolters. tel. 020-548 36 11 of 08380-1 35 06 (privé) Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161,1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit Is gelegen aan de De Boele laan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. m (mnl./vrl.) 01 voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Directoraat-Generaal voor Algemene Beleidsaangelegenheden, Loontechnische Di< De Loontechnische Dienst heeft een begeleide de, voorlichtende en toezichthoudende taak, voortvloeiende uit bepalingen van wetten op terrein van de arbeidsverhoudingen, zoals wet geving t.a.v. het minimumloon, gelijke beloning van vrouwen en mannen, ter beschikking stelle van arbeidskrachten buiten cao-arbeidsvoorwa den. Daartoe worden tevens in ondernemingen informaties ingewonnen en worden onderzoekt I ingesteld. De werkzaamheden worden verricht in het gehele land vanuit vijf gewestelijke kantoren en een hoofdkantoor. De dienst telt circa 180 medewerkers, waarvan een 150-tal in een geografisch gespreide buitendienst. Taak: de directeur is belast met de algemene leiding van de dienst. Hij/zij dient de positie van de overheid binnen het bedrijfsleven en de maatschappelijke organisaties te kunnen inschatten en onderhoudt in dat kader con tacten. Vereist: aantoonbare belangstelling voor maat schappelijke ontwikkelingen met name op het gebied van de arbeidsverhoudingen. Juridische en/of sociaal-economische kennis, verkregen door een universitaire, dan wel een andere gerichte opleiding. Ervaring in leiding geven en het in gang zetten Van veranderings processen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f8510,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door drs. rj L. Ph. van der Leij, Directeur-Generaal A.B.A., of mr. A. B. Raven, plv. Directeur-Generaal, kt onder nr. (070) - 71 45 64 resp. 71 40 80. Een profielschets en functie-informatie kan op aan vrage worden toegezonden. (mnl./vrl.) vac. nr. 9-0165/0156 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Rijksdienst voor de Monumentenzorg, Afdeling Algemene en Financiële Zaken Onder deze afdeling (44 medewerkers) ressorteren de onderafdelingen Financiële Zaken, Admini stratie Monumentenbeheer, Controle Geldelijke Verantwoordingen, Kostenbewaking, de Compta biliteit, Post- en Archiefzaken, de Huishoudelijke Dienst en de Typekamer. Taak: dagelijkse leiding van de onderafdelingen Financiële Zaken en Kostenbewaking en de Comptabiliteit; coördinereh van de begrotings voorbereiding; behandelen van algemene begrotingszaken; leveren van een aandeel in de ontwikkeling van automatisering van de c financiële administratie en informatieverwerking; p uitoefenen van controle op het geautomatiseer de deel van de financiële administratie en op p de kredietbewaking; op basis van overleg met andere betrokken afdelingen vaststellen van de informatiebehoefte en in aansluiting hierop, mee ontwikkelen van richtlijnen voor de uitbouw van het management informatiesysteem. Geyraagd: b.v.k. diploma VWO en SPD of vergevorderde studie hiervoor dan wel diploma HEAO BE/CE. Ervaring in een soortgelijke leiding- 0 gevende functie en bouwkundige kennis en kennis van of ervaring met automatiseringsvraag stukken strekt tot aanbeveling. Standplaats: Zeist. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3935,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 14 juli 1979. ei voor exportbevorderende werkzaamheden vac. nr. 9-2174/0156 voor het Ministerie van Buitenlandse Zaken t.b.v. de ambassades te Abidjan, Canberra, Koeweit, Manilla, alsmede het consulaat-generaal te Chicago Taak: voor de bevordering van de Nederlandse uitvoer zullen zij in overleg met het Ministerie van Economische Zaken worden aangesteld en ter plaatse algemene en specifieke marktstudies verrichten, plannen voor grote projecten op sporen en direkte assistentie verlenen aan zakenlieden uit Nederland. Voorts zullen zij Nederland als leverancier van produkten en diensten propageren. Gevraagd: b.v.k. universitaire opleiding gevolgd door ruime internationale commerciële ervaring, bij voorkeur in genoemde regio's. Actieve beheersing van de Engelse taal en voor Abidjan is de Franse vereist. Aanstelling: aanstelling geschiedt als handelssecretaris op arbeidsovereenkomst voor de tijd van 3 4 jaar. Honorering overeenkomstig het Reglement van de Buitenlandse Dienst rekening houdend met vooropleiding en ervaring. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Bovengenoemde salarissen zijn exclusie! 8Ve vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18