chef bureau loon administratie (m/v) medewerker vervoersplanning rayon-inspekteur ADVERTENTIES WORDEN GEUZEN, ZIET U WEL medewerker/ster iiai ÜUldilOjMJ kok/kookster Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen schoolverlaters programmeur of testontwerper SOCIALE VERZEKERINGSBANK AMSTERDAM Protestants Christelijke Onderwjjs vakorganisatie HOOFD HUISHOUDING (v/m) ACADEMIE VAN BOUWKUNST! AMSTERDAM administratief boekhoud kundige kracht, Bij de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening met een perso neelsbestand van 1025 werknemers kan worden geplaatst een Functie-inhoud: - het geven van leiding aan 4 medewerkers - het boekhoudkundig verwerken van de gegevens op de loonadmi nistratie in de meest ruime zin - het onderhouden van contacten met diverse externe instanties - het initiëren en begeleiden van nieuwe administratieve technieken - het assisteren bij de afdelingstaken. Functie-vereisten - het bezit van het diploma M.B.A. of een daaraan gelijkwaardige opleiding - kennis van Sociale Wetgeving ruime ervaring met geautomatiseerde salarisadministraties - goede contactuele eigenschappen - redactionele vaardigheid. Arbeidsvoorwaarden Aanstelling kan. afhankelijk van leeftijd en ervaring plaatsvinden in de rang van Commies of Commies A. Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met de heer H.J. in 't Veld, de huidige chef van het bureau. Tel. 071-141542. tst. 23 of de heer W. Hack, waarnemend administrateur, tst. 21. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen, met vermelding van nummer 79044, te stu ren aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus9100, 2300 PC, LEIDEN. Op de Centrale Transportafdeling van ons concern is de functie vacant van Voor deze dynamische afdeling met vele externe en interne telefonische contacten zoeken wij een jonge en energieke persoonlijkheid, die over improvisatie talent en een goed organisatievermogen beschikt. Opleiding: MAVO of gelijkwaardige opleiding gewenst. Inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt door de heer L. v. d. Boogaard, toestel 372 SollicitatiesJe richten aan de Afdeling Personeel- zaken. In ons gecombineerd verpleeghuis met plaats voor 200 patiënten is wegens ziekte een vakature ontstaan voor de funklie van Taakomschrijving: Meewerken aan de bereiding van de maaltijden in de centrale keuken. Voor deze funktie zoeken wij iemand in het bezit van het koksdiplo ma B, die gemakkeli/k en plezierig is in de omgang met de medemens In teamverband kan werken; zich thuisvoelt in een protestants-christelijk leefklimaat; en ongeveer 20 jaar oud is Inlichtingen over deze funktie bij en sollicitaties'te richten aan het hoofd civiele dienst, de heer J G. Coster HET ZONNEHUIS ZUIDHORN Hoofdstraat 2a. 9801 BW ZUIDHORN. Telefoon 05940 - 2631 e Chnsteèfk» vereniging 'HetZonnehuis"! r Beekbergen. Doom. Vltardmgen, Zuidhom en Zwoil, (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/ WA O, WW en Z W. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1250 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. In verband met promotie van de huidige funktionaris is er in onze buitendienst een vakature voor de funktie van voor rayon Rotterdam Funktie-informatie: De rayon-inspekteur geeft leiding aan ca. 10 buitendienstfunktionarissen. Deze medewerkers zijn o.a. belast met de gegevensverzameling t.b.v. de beoordeling van uitkeringsaanvragen, het bezoeken van verzekerden, het verrichten van loonkontroles en verzekeringsplichtonderzoeken. Het koördineren en organiseren van de werkzaamheden in het rayon en toezicht houden op een korrekte en kwalitatief goede afhandeling van de opdrachten behoort tot de taak. Daarnaast instrueert en beoordeelt hij/zij de buitendienst funktionarissen. De rayon-inspekteur onderhoudt o.a. kontakt met werkgevers en werknemers en rapporteert intern over de voortgang van de werkzaamheden. Tevens geeft hij/zij voorlichting over de uitvoering van de Sociale Verzekeringswetten. Funktie-eisen: opleiding op middelbaar niveau; het diploma Sociale Verzekering; goede leidinggevende en kontaktuele kwaliteiten; ruime all-round buitendienstervaring in de sociale verzekering. Wij bieden: een maximaal te bereiken bruto jaar salaris van f 56.659, 8% vakantietoeslag en 4% kerst- gratifikatie; een pensioenregeling bij het P.G.G.M. Een psychologisch onderzoek maakt .deel uit van de selektie-procedure. Kandidaten dienen in het rayon Rot terdam woonachtig te zijn of bereid te zijn daarheen te verhuizen. Sollicitaties: Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollici taties te richten aan de personeels dienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. De Sociale Ver zekeringsbank voert samen met de Raden van Arbeid de Algemene Ouderdoms wet de Algemene Weduwen- en Wezenwet en de Kinderbijslag wetten uit. Bij de afdelingen Automatisering en Accountantsdienst kunnen worden geplaatst die in het bezit zijn van een HAVO/VWO- diploma met wiskunde en Engels en die opgeleid zullen worden tot De werkzaamheden van de programmeur bestaan uit het ontwer pen van computerprogramma's in teamverband, terwijl de test- ontwerper zich gaat bezig houden met het samenstellen van test bestanden en testbewerkingen om de juistheid van automatise ringssystemen en van de daarbij voorkomende programma's te kontroleren en goed te keuren. De theoretische opleiding, die grotendeels in werktijd kan worden gevolgd, zal verzorgd worden door een extern opleidings instituut alsmede door computerleveranciers. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn vrijwel gelijk aan die van de Rijksoverheid. De Bank kent gunstige studie faciliteiten en variabele werktijden. Het salaris bij aanstelling zal, afhankelijk van leeftijd en oplei ding, maximaal f 2.451per maand bedragen, terwijl verdere uitloopmogelijkheden tot f 3.421,— aanwezig zijn. Verdere pro motiemogelijkheden zijn niet uitgesloten, maar zullen onder meer afhankelijk zijn van het behalen van aanvullende (vak)- diploma's. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van nr. 79/049 kunnen worden gericht aan de afdeling Personeel van de Sociale Verzekeringsbank, Apollolaan 15,1077 AB Amsterdam. vraagt voor haar afdeling publiciteit een De taken van deze afdeling kunnen als. volgt worden o schreven: voorbereiding en uitvoering van uiteenlopende publiciteitsas gelegenheden. Daartoe behoren het voeren van de redactie van de drie bladen van de PCO, resp. wekelijks, tweewekelijks en maandelijks verschijnen het vervaardigen van folders, brochures en handboeken ander voorlichtings- en propagandamateriaal het uitgeven van persberichten het onderhouden van contacten met de pers. 'ii is De afdeling telt op dit moment drie medewerkers. Van de nie»^ aan te stellen medewerker/ster wordt verwacht dat hij/zij beschikt over redactionele vaardigheden geïnteresseerd is in het reilen en zeilen van een onderwijsvako c, ganisatie e bovendien belangstelling heeft voor het onderwijsgebeuren Jq het algemeen In overleg met de betrokkene zullen de taken en verantwoordelij heden worden geregeld. lo: De PCO biedt een uitstekende salarisregeling en goede secundaii^ arbeidsvoorwaarden, waaronder een waardevaste pensioenreg ling. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de heer L. ter Haj|C] (algemeen secretaris) en mevrouw C. M. C. van Limpt (redactrice Badhuisweg 139, Den Haag, telefoon 070-572131. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het hoofdbestuur'va de PCO, postbus 87868, 2508 DG Den Haag. interkerkelijk verpleeghuis de Meent te VEEN EN DAAL Voor ons nieuwe en moderne verpleeghuis, waar 120 geestelijk gestoorde b wonen, zoeken wij kontakt met Onder de huishouding ressorteren de schoonmaakdienst, linnenkamer, transpo dienst, magazijn en restaurant. Het hoofd van de huishouding ressorteert rechtstreeks onder de algemeen direktt Zij/hij is verantwoordelijk voor: - het leidinggeven aan de medewerkers van de betreffende afdelingen - het koördjneren en plannen van de werkzaamheden binnen die afdelingen - de inkoop van materialen en produkten Onze gedachten gaan uit naar iemand: - die organisatietalent en gevoel voor samenwerking heeft - die leidinggevende ervaring heeft, m.n. in het instellingswezen - die een aangepaste beroepsopleiding heeft gevolgd - die een christelijke levensovertuiging heeft Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. vo het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direktie van verpleeghuis Meent, Grote Beer 10.3902 HK Veenendaal. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de huidige funktionaris, mevrouw van Sbn en de algemeen direkteur, de heer D. Ybema, telefoon 08385 -19177. ia<€ tr Waterlooplein 67 1011 PB AMSTERDAM l.v.m. vertrek van de huidige functionaris wegens benoeming to financieel administrateur bij een grotere onderwijsinstelling zoeken w op zeer korte termijn een niveau SPD/MBA, die in staat zal zijn de huidige administrateur, die pel z 1-4-'80 met pensioen zal gaan, op te volgen. Hij of zij zal in teamverband onder de directeur deel uit gaan maken van de administratie, die per 1 juli a.s. naast de genoemde functies 3 5/1C studiesecretariaten omvat. Aanstelling zal geschieden volgens schaal BBBRA 89. maximum brutt ƒ3.421. De Academie van Bouwkunst is een door de Rijksoverheic gesubsidieerde onderwijsinstituut. Sollicitaties BINNEN 1 WEEK te richten aan het Bestuur van de Vereniging Academie van Bouwkunst Amsterdam te Amsterdam, t.a.v. de directeur, drs. U.F. Hylkema, die ook gaarne bereid is inlichtingen te verschaffen (020 - 220188; thuis 030 - 517501

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16