FAMILIEBERICHTEN G. C. van Houwelinge Trouw WOENSDAG 20 JUNI 1979 TROUWKWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Geboren Floris Johan Albert F. H. Scholten A. M. L. Scholten- Coops Rutger 19 juni 1979. 1422 JE Uithoorn. Tesselschadelaan 44. Op donderdag 21 juni a.s. zal het 40 jaar geleden zijn, dat onze ouders en grootouders Henk Lemckert Janna Zwart in het huwelijk werden verbonden. Dat zij elkaar en ons nog lang tot vreugde mogen zijn is de hartelijke wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Johann, Elly en Ellemieke, Kees, Nelleke, Marieke en Onno, Henk, Marian, Mariette en Jan, Herman en Ienke. Den Haag, 20 juni 1979 Abrikozenplein 55. Dankbaar en blij voor het leven dat God hem heeft gegeven en voor de liefde waarmee hij zich door velen wist omringd, is heden van ons heengegaan onze lieve, zorgzame man en vader Mattheus Cornells de Waard op de leeftijd van 49 jaar. Hij nep ons uit de nacht in 't licht van zijn genadig aangezicht. In Christus is ons leven! Woerdense Verlaat M. de Waard-van Rijn Bodegraven: Margreet en Gijs Amsterdam: Wim en Edith Deventer: Peter en Suzanne Woerdense Verlaat, 18 juni 1979 Lange Meentweg 43 De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 22 juni a.s. om 12.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Woerdense Ver laat. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Noorden. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na de begrafenis in gebouw „Collenhoven", Leeuwe- rikstr. 9 te Woerdense Verlaat. Geen bezoek aan huis. Intens dankbaar voor de warme vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van Mat de Waard Wij hebben Gré nog bij ons Zijn vrienden Jaap, Truus. Ellen. Andrë en Ruth Faber Algemene Kennisgeving Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man, onze vader-en grootvader Harm Blokzijl in de ouderdom van 75 jaar 2 Cor. 5:1 Noordscheschut J. Blokzijl-Zilverberg Noordscheschut. E. de Boer-Blokzijl A. de Boer Meppel: T. Westera-Blokzijl J. Westera Enschede. A. Bakker-Blokzijl A. Bakker Nieuweroord. H. Blokzijl G. Blokzijl-de Vries Nieuweroord: F Blokzijl D. Blokzijl-Gruppen Waardenburg W Rijks-Blokzijl P L. J Rijks Nieuwegein L Voorbij-Blokzijl R. E G. Voorbij en kleinkinderen Noordscheschut, 18 juni 1979 D. lep Heuvelstraat 13 De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 23 juni a.s. vanuit het dorpshuis ..De Vuurkörf", Middenraai 79b te Nieuweroord om 14.00 uur. Aanvang van de rouwdienst 13.30 uur. U wordt verzocht om 13.00 uur aanwezig te zijn. Gele genheid te condoleren na de begrafenisplech tigheid in „De Vuurkorf" Thuis geen bezoek. Geen bloemen. Heden overleed onze lieve vriendin Coosje Stoker-Zwartsenber? Margot Kuyvenhoven-Mulder Lidy Wamelink-Stapelkamp Jo van der Laan-Boelens Ina Dijkstra-Boelens Groningen. 17 juni 1979 ..Ik heb U bij Uw naam geroepen, gij zijt Mijn Geheel onverwacht is kalm en vredig in Jezus ontslapen, onze lieve zuster, schoonzuster, tan te en oudtante Suzanna Gesina Alida Boxman sedert 1968 weduwe van M. G. Woonink op de leeftijd van 79 jaar. Amstelveen. Th. A Uittenbogaard-Boxman H. Uittenbogaard. Badhoevedorp. W. Uittenbogaard H. Uittenbogaard-de Klark Badhoevedorp, H. Th. Uittenbogaard J. C. Uittenbogaard- Rietveld de Hondt. Uithoorn, J. Uittenbogaard J. M. Uittenbogaard- Baalbergen. Wilnis, C. M. Uittenbogaard G. Uittenbogaard-Sieperda. Amsterdam, Th. A. Uittenbogaard B. Harting. Achternichten en Neven. Amsterdam, 17 juni 1979 Stadionkade 77 huis Correspondentie-adres: Mw. Th. A. Uittenbogaard-Boxman, Maarten Lutherweg 388, 1185 BA Amstelveen. Gelegenheid tot condoléance-bezoek donder dagavond van 7.30-8.00 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvere niging P. C. B. u.a. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 22 juni tegen 10.00 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van de Stadionkade 77 ongeveer 9.15 uur. Op 17 juni nam de Heer geheel onverwacht tot Zich onze lieve onvergetelijke tante en oud tante mevrouw Suzanna Gesina Alida Boxman weduwe van de heer M. G. Woonink op de leeftijd van 79 jaar. Voorburg: E. Wientjes M. C. T. Beuken Amsterdam: J. .G. Wientjes D. Wientjes-Oolbekkink Janneke Bart Amsterdam: H. Wientjes T. M. van Bleyswijk Sombeek Amstelveen: C. C. Wientjes Diep getroffen vernamen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze dierbare vriendin Suus Woonink-Boxman Haar hartelijke persoonlijkheid zullen wij node misten. Uithoorn, 17 juni 1979 Rie en Wim van Parreren Heden overleed na een korte ziekte, in de vaste overtuiging van haar geloof, onze lieve moe der. grootmoeder en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Geertruida Blonk-Bestebroer weduwe van A. A. Blonk in de ouderdom van 91 jaar. Voorburg A. I. van Velzen-Blonk W J. van Vclzen Kampen: Wim en Gerda Wout Gerrit 's-Gravenhage: Albert en Truus Voorburg Trudy en verdere familie Leidschendam. 18 juni 1979 Bejaardencentrum ..Schoorwijek" Schoorlaan 1 Correspondentie-adres Bruijnings Ingenhoeslaan 2. Voorburg Tel. 070-86 68 76 Geen bloemen. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum. Gelegenheid tot condole ren woensdagavond van 7-8 uur Schoorlaan 1 De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de aula van de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg op vrijdag 22 juni a.s om 3 uur, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden Hij heeft gezegd: Ik zal u niét begeven en ik zal u niet verlaten. Hebreen 135 Heden ontsliep in de volle zekerheid van zijn geloof, onze lieve zorgzame en plichtgetrouwe man- en vader, opa, broer, zwager en oom Hendrik Adolf Willem Kok in de leeftijd van 71 jaar. Uit aller naam P Kok-Vos 's-Gravenhage, 18 juni 1979 Zuiderparklaan 422 Geen bloemen Bij voorkeur bezoek tussen 3 en 5 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Valkenboskerk hoek Loosduin seweg'Zuiderparklaan op vrijdag 22 juni a r om 11 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op dc begraafplaats Nieuw Eykenduynen aan de Kamperfoeliestraat 2A. om 12 uur Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de ontmoetingsruimte van de kerk ..Niemand, die ons helpen kan, niemand kan ons kind beschermen. Wie zijn wij? Neem Gij het dan, draag hei in Uw groot erbarmen. Na ruim twee en een half jaar in onze armen kwam vandaag weer terug in Gods armen ons lieve zoontje en broertje, Fritsje Meijnhardt Ons geluk werd tot een grote zorg, maar in onze zorg werd hij een groot geluk. Doorwerth: F. D. Meijnhardt G. A. Meijnhardt-Kragt Annelies Christel Doorwerth, 18 juni 1979 „Klein Rivendel" Fazantenlaan 12. Geen bloemen. Fritsje is opgebaard in de aula aan de Anna- straat 39 te Oosterbeek. Gelegenheid tot afscheid nemen' aldaar van 19.30-20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. P. B. Suurmond te Baarn wordt gehouden vrij dag 22 juni a.s. om 10.30 uur in de Ontmoe- tingskerk aan de feentincklaan te Doorwerth, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om plm. 11.45 uur op de algemene begraaf plaats „Noord" te Oosterbeek. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in voornoemde kerk. God heeft onze kleinzoon en ons neefje Frederik Dirk Meijnhardt Geb. 19 oktober 1976 weer tot Zich genomen. „Zijn wil is wijs en heilig"-. Nijkerk: F. D. Meijnhardt H. Meijnhardt-Kwast Soestdijk: Joh. W. Kragt F. Kragt-Kruyswijk ooms en tantes, neven en nichten. 18 juni 1979. Mijn genade is u genoeg" II Corinthiërs 12 vers 9 Heden is van ons heengegaan onze lieve stief moeder en oma Alida Johanna Hazelzet weduwe van Jacob den Bakkér. in de ouderdom van 80 jaar. Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft. Rotterdam: E. K. den Bakker J. C. M. den Bakker-Mulders Vlaardingen: C. den Bakker J. den Bakker-Bouwhuis Kleinkinderen en achterkleinkin deren. Rotterdam, 17 juni 1979. De Savornin Lohmanlaan 141. Correspondentieadres: Statensingel 61. 3039 LD Rotterdam. Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vrieselaan). woensdag van 20.00 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag a.s. op de algemene begraafplaats „Crooswijk", Kerkhofla'an 1. Vertrek vanaf de rouwkamer om 14.15 uur. Aankomst in de kapel circa 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapel. Heden heeft de Heere thuisgehaald onze lieve zuster, schoonzüster en tante Alida Johanna Hazelzet weduwe van Jacob den Bakker op de leeftijd van 80 jaar. „Want wij weten, dat, indien de aardse tent. waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis." II Corinthiërs 5 vers 1. Rotterdam: J. Hazelzet-Groen 's-Gravenhage: J W. Hazelzet Nijmegen: M. Davidse-Hazelzet P. Davidse Rotterdam: E. H. de Vries-Hazelzet A. de Vries Rotterdam: M. E. Hazelzet Rotterdam: W. Hazelzét Neven en Nichten Rotterdam, 17 juni 1979. God nam tot Zich, voor ons onverwachts, op Zijn tijd en wijze onze geliefde broer en zwager Harmannes Klaas Hazenberg op de leeftijd van 65 jaar, geliefde echtgenoot van Harmina Sikkema. Oldekerk H. Tolsma F. Tolsma-Hazenberg Barendrecht: C van Rij-Hazenberg Hudsonvillc (U.S.A.). 18 juni 1979 Ik hef mijn ogen op naar de bergen, vanwaar zal mijn hulp komen Mijn hulp is van de Here. Psalm 121. De Heere heeft op Zijn tijd van ons weggeno men onze geliefde broer, zwager en oom Abraham Broere op de leeftijd van 79 jaar. S. M. Broere A. Broere W. C. van der Mik-Broere S. van der Mik J. Broere-Koster Neven en nichten. Wilnis, 18 juni 1979. Dorpsstraat 45. Geen bloemen. De rouwdienst zal plaatsvinden vrijdag 22 juni a.s. om 14.30 uur in.de Geref. Kerk te Wilnis, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 15.15 uur op de Ned. Herv. begraafplaats te Wilnis. De overledene is opgebaard in de aula van de „Roeping" te Wilnis. Gelegenheid tot condoleren aan huis van 15.00- 17.00 uur of donderdag van 19.00-20.00 uur in de „Roeping". en de geest weer tot God keert, die hem gegeven heeft. Pred. 12 7b God nam tot Zich mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Cornelis Willem van der Wel op de leeftijd van 76 jaar. Rijswijk: M. van der Wel-Tuls Bleiswijk: M. C. van Haaren-van der Wel H. J. van Haaren Saskia en Cora De Lier: H. van der Wel M. M. van der Wel-van Leeuwen Bart, Ester en Emiel Janesville (Wis., U.S.A.) W. van der Wel T. J. van der Wel-Maronier -Cor, Theo, Cathy en Mike Rijswijk: E. H. van der Wel Doetinchem: C. W. van der Wel J. W. van der Wel-IJsendoorn 2283 AN Rijswijk (Z.-H.), 18 juni 1979 Karei Doormanlaan 229 Gelegenheid tot condoleren donderdag 21 juni in het rouwcentrum „Honor Postremus", Em- mastraat 11 te Rijswijk van 20.00-20.30 uur. De teraardebestelling zal plaats hebben vrij dag 22 juni op de begraafplaats „Eikelenburg", Eikelenburglaan 7, Rijswijk. Aan de teraardebestelling gaat een rouwdienst vooraf in de aula van de begraafplaats, die geleid zal worden door Ds. J. D. B. van der Meulen. Familie en belangstellenden worden om 14.00 uur verwacht op de voornoemde begraaf plaats. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren m de ontvangkamer van de begraaf plaats. •V' Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen „Mijn tijden zijn in Uw hand" Heden nam de Here tot Zich, in de gezegende leeftijd van 89 jaar, onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Adrianus Vermeulen weduwnaar van Grietje Bax. „Hij schenkt uit goedheid zonder peil ons 't eeuwig, zalig leven." Uit aller naam: C. Vermeulen Amstelveen, 19 juni 1979 't Huis aan de Poel, Populierenlaan 21 Corr.adres: C. Vermeulen, Grensstraat 33. 1091 SW Amsterdam. Gelegenheid tot condoleantiebezoek donder dagavond van 7.30-8 uur in 't Huis aan de Poel. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 22 juni om 14 uur in 't Huis aan de Poel. waarna om 15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Gelovend in de trouw van de eeuwige God en hopend op Zijn genade i Jezus Christus werd na een gezegend leven van liefde, toewijding en zorg onverwachts van ons weggenomen onze innig geliefde en onvergetelijke moeder en oma Mevrouw Anna D. van Zutphen- Tober echtgenote van wijlen de heer R. van Zutphen in de ouderdom van f i jaren. Hij zal uw voet niet laten wankelen, uw bewaarder zal niet sluimeren. De Here is uw bewaarder, de Here is uw schaduw, aan uw rechter hand Ps. 121 3-5 Nieuwegein: J. H. van Zutphen F. van Zutphen J. M. van Zutphen Oosterbeek: R. O. van Zutphen J. E. van Zutphen-Bruil Reinier Dorine v Marleen Nieuwegein/Vreeswijk, 18 juni 1979 Huize „Hoog Sandveld" Koninginnelaan 28. De bijzetting in het familiegraf op de begraaf plaats van de Herv. Gemeente van Vreeswijk te Nieuwegein zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 22 juni a.s. te 3 uur n.m., na een rouwdienst in de oude Hervormde Kerk aan de Dorpsstraat te Nieuwegein, waarvan de aanvang is bepaald op 2 uur n.m. Condoléance na de plechtigheid op de begraaf plaats wederom in de Hervormde Kerk aan de Dorpsstraat. Geen bezoek - geen bloemen. Voor belangstellenden en oud-leerlingen van de Willem de Zwijgerschool te Leiderdorp! Ter gelegenheid van het feit dat de heer i 40 jaar geleden zijn loopbaan bij het onden begon ennu na 23 jaar afscheid neemt hoofd van de Willem de Zwijgerschool, wore van harte uitgenodigd de receptie bij te w& die gehouden zal worden op vrijdag 22 juni 1979 van 19.30 uur - 20.30 uur in de school. de Zwijgerlaan 1 te Leiderdorp. Na een geduldig gedragen lijden heeft de! van ons weggenomen mijn geliefde man, lieve vader, schoonvader en opa, zoon, seh zöon, zwager en oom, Adrianus Verbree op de leeftijd van 52 jaar. Hij is verlost, God heeft hem welgedt Psalm 116 4 berijmd. Spijkenisse: B. M. Verbree-Bouwman Spijkenisse: B. Looy-Verbree D. Looy Edwin en Ronald Kornhorn: M. Hiemstra-Verbree H. Hiemstra Spijkenisse, 8 juni 1979 Jac. Perkstraat 20. De begrafenis heeft 12 juni jl. plaatsgevondi ai op de „Ommering" te Spijkenisse. Na jarenlange strijd is van ons heengegaj mijn lieve vrouw en onze zorgzame moedei dw Adriaantje Vermeulen op de leeftijd van 42 jaar P. de Ruiter Martin Je a nette Judith 8212 AG Lelystad. 18 juni 1979 Buitenplaats 167. Liever geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 22 ju om 12.15 uur op de algemene begraafpla; „Olandhorst" te Lelystad. Daaraan vooraf zal om 11.45 uur een roij dienst worden gehouden in het rouwcentri „Olandhorst", Oostrand te Lelystad. In deoi vangkamer is na afloop van de begrafen plechtigheid gelegenheid tot condoleren. Ik vrees geen kwaad, want bij mij is de Hen pa Tranen en leed zijn nu niet bitter meer. Waar is nu prikkel, dood, wal dreigt ge m Ik triomfeer, mij is de Heer nabij. Rustig is van ons heengegaan onze trou( zorgzame zuster en tante Johanna Maria Catharina van Rij weduwe van A. Klingeman ill ij -i - r IX i, op de leeftijd van 84 jaar. Ridderkerk: F. P. van Rij G. A. van Rij-Smit Vlissingen: .y P. A. van Mourik-van Rij Amsterdam: T. van Rij A. M. Berkemeyer-van Rij Arnhem: A. van Rij-Boon Barendrecht: M. J. van Rij Amsterdam: J. J. van Rij nichten en neven 's-Gravenhage, 19 juni 1979. ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie post) in ons b Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8