'NLEVE HEB JE! ZO GERE tl geld en goede raad FAMILIEBERICHTEN \X V0RMIN6SLEI0ER ELKE SECONDE T MAANDAG 18 JUNI 1979 TROUW/KWARTET P 1 kunnen van maandag lot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond >s dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur D. de Jong en J. D. D. van der Schoor geven U kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaatsvinden te Baarn. donderdag 28 juni a.s. om 14.30 uur. Kerkelijke inzegening om 15.00 uur in de Kruiskerk a.d. Oude Utrechtseweg te Baarn door Ds W. Baas, gereformeerd predikant te Sassenheim. Receptie: van 16.30-16.00 uur in Kasteel „De Hooge Vuursche", Hilversumsestraatweg 14, Baarn. Anton Waldorpstraat 84 II Bothalaan 5 1062 AZ Amsterdam 3743 CS Baarn Toekomstig adres: Bothalaan 5, 3743 CS Baarn. Telefoon 02154-11857. Als u ons wilt verrassen met een geschenk, zullen wij dat gaarne accepteren in de vorm van een gift, die wij willen bestemmen voor „Simavi" en „Trans World Radio". Geef ook mij, Heer dezen diepe vrede. die ontspringt van U. mijn Rots alleen: Dan voert nooit de vijand mi; meer mede: Nimmer wank'len zullen dan mijn schrein. Bedroefd delen wij u mede dat God tot Zich heeft genomen mijn lieve man, onze vader en grootvader Hendrik Pleten op de leeftijd van 72 jkar. Bergen (N.H.): K. T. Pieters-Wieringa Uden (N B Z. B. Pieters B. Pieters-van Sleeuwen Leusden. M. Wierenga-Pieters K. Wierenga Ermelo: H. J. G. Pieters M. Pieters-Verschoor Slagharen: J. G Pieters A. Pieters-Kroes en kleinkinderen Bergen (N.H.), 15 juni 1979 Spaak Nes 4 De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats te Bergen (N.H.) op dinsdag 19 juni 1979 om 14.00 uur. De begrafenis zal daarna plaatsvinden. Gele genheid tot condoleren aldaar na afloop van de begrafenis. Geen bloemen en geen bezoek aan huis. Psalm 108 1 (oude berijming In vast geloofsvertrouwen is na een zorgzaam en toegewijd leven door God thuis gehaald, mijn lieve man, vader en opa Frans van der Hout echtgenoot van L. J. Calkhoven eerder gehuwd met G. Alblas op de leeftijd van 66 jaar. 's-Gravenzande: L. J. van der Hout-Calkhoven Jogchem en Jannie Frans, Coertjan Ina en Arie Annet, Alexander Nelie en Koos René, Lilian Gré en Ab Margriet, Leonard Arend en Joke Mariëlle, Martijn De Lier: Frans en Hannie Marjon Zoe term een Wilma en Wim Judith, Tirza 's-Gravenzande: Thijs en Ineke Kees en Nelleke Withby (Canada): Rudolf en Ankie Rudy 's-Gravenzande: Aafke en Cor Jeroen, Ivo 's-Gravenzande, 16 juni 1979 Sand-Ambachtstraat 132 Gelegenheid tot condoleren dinsdag 19 juni van 19.30-20.30 uur, in de Gereformeerde Noor- derkerk, 's-Gravenzande, Langestraat 130 en na afloop van de begrafenis in het Jeugdcen trum „De Kiem" 's-Gravenzande, Koningin Julianaweg 91. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 20 juni a.s. om 14.00 uur in de Gereformeerde Noorderkerk waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Plotseling heeft God tot zich genomen onze zwager Hendrik Pieters Amsterdam: W. J. Wieringa T. F. Wieringa-Ritsema Beesterzwaag: J. W. Wieringa C. P. Wieringa-de Koning Enschede: G. P. Wieringa C. W. Wieringa-Broos Amsterdam, 15 juni 1979 .Maar blij vooruitzicht dat mij streelt Ik zal, ontwaakt, uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met uw godd'lijk beeld". Psalm 17 8 In Jezus ontslapen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Adrians Jacobs van Weeren-Punt Sinds 1965 weduwe van J. J. van Weeren op de leeftijd van 90 jaar Oostenrijk: A. J. Angermayer-van Weeren Utrecht: J. J. van Weeren E. van Weeren-de Jong Australië: A. van Weeren W. van Weeren-van Klaveren Alphen aan den Rijn: J. J. van Weeren A. van Weeren-van Rijswijk B reukelen: G. J. Rozeboom A. Rozeboom-Verkaik Klein- en achterkleinkinderen Alphen aan den Rijn, 16 juni 1979 Bosparkweg 2 Correspondentie-adres: van Lennepstraat 20 2406 BA Alphen aan den Rijn. Geen bloemen Gelegenheid voor condoleance-bezoek dinsdag 19 juni 's avonds van 7.30-8.00 uur in de rouw kamer van bejaardenflat „Magnolia", nabij „Rijnzate". De rouwdienst zal D.V. plaatshebben, woens dag 20 juni om 1.45 uur in bovengenoemde rouwkamer, waarna de begrafenis zal plaats hebben om 2.45 uur op de Oosterbegraafplaats te Alphen aan den Rijn. Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Cor. 13:13 De Here nam tot Zich mijn lieve man en onze lieve vader Marinas Maller op de leeftijd van 58 jaar. L. Muller-van Eijk Len Marinka René en Marianne 3054 HG Rotterdam, 16 juni 1979 Streksingel 173. Liever geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den woensdag 20 juni, 11.15 uur in de Salvator- kerk, Mozartlaan 25, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 12.30 uur op de be graafplaats „Oud-Krakelingen", Krakelingse- weg 334. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk en na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Donderdag 14 juni overleed tot onze diepe droefheid geheel onverwacht onze dierbare broer en zwager Hendrik Arie de Groot echtgenoot van W. M. A. Trouw op de leeftijd van 73 jaar. We zullen hem met liefde en respect blijven herinneren. Utrecht: C. P. de Groot A. B. G. de Groot-Toxopéus Nigtevecht: A. H. de Groot M. A. de Groot-Stoutjesdijk Abcoude: D. de Groot N. de Groot-Schoenmaker Moge hij rusten in de eeuwige vrede. Abcoude, 14 juni 1979. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 19 juni om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Abcoude. Wijkkerkeraad I van de Gereformeerde Kerk van 's Gravenhage-West deelt mede dat in vol le vrede is heengegaan Hilda Geertrnida Dercksen-Lettinfca Met dankbaarheid gedenkt de kerkeraad het vele werk dat zij als ouderling onder ons heeft mogen verrichten. Namens de kerkeraad: Y. v.d. Hauw, voorzitter G. Bax, scriba God nam tot Zich, voor ons onverwacht, op Zijn tijd en wijze mijn geliefde broer en onze oom Gerrit Theunis van der Kuil op de leeftijd van 73 jaar. Piershil: E. van der Kuil neven en nichten, 3265 BT Piershil, 15 juni 1979. Voorstraat 9. v ij Gelegenheid tot condolereh maandag 18^junl 1979 van 19.30-21,00 uur in het Dorpshuis „Re^ nesse". De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 19 juni 1979 om 14.00 uui vanuit het dorpshuis „Renesse" op de algemene Begraafplaats te Piershil. 1 1 Geen bloemen Enige en algemene kennisgeving. Héden nam de Heer tot Zich onze geliefde 'WW Huisgenote Zr Suzanna Elisabeth Dermout in de ouderom van 90 jaar. Zij heeft een dienend leven gehad. Namens haar familie P. J. de Bruin Namens haar kennissen D. C. van der Wal-Timmerman Driebergen, 15 juni 1979. Meenkselaan 21. Correspondentieadres: Delflandplein 144, 1062 HV Amsterdam. De overledene is opgebaard in het Uitvaart centrum Cordesstraat, hoek Traay te Drieber gen. Aldaar gelegenheid tot condoleren dins dag 19 juni van 19.30-20.15 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 20 juni a.s. om 12.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Traay te Drie bergen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op bovengenoemde begraaf plaats. In plaats van kaarten Voor de zeer vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en bewijzen van deelneming ontvangen na hét heengaan van onze lieve zuster Maria S. Faro betuigen wij onze oprechte dank. S. M. Faro J. S. Faro Kievitlaan 18, 4461 RB Goes. Mensen, die de krant maken Het verschil tussen wat politici werkelijk bedoelen en wat ze in de Tweede Kamer zeggen. Dat zoekt parlementair redacteur Sjei Langeveld(31)uitinde zogénaamde Haagse Wandelgangen. Lang niet altijd een gemakkelijke taak. "Om dit werk goed te doen moet je eigenlijk een nog ervarener diplomaat zijn dan het meest doorgewinterde kamerlid", vindt Sjef, die al m zesjaar op het Binnenhof rondloopt. Wat hemaande gang houdt? "Mensen met macht kritisch volgen iseen taak van landsbelang". GOUDA Christelijk Vormingsinstituut DE ONTMOETING Bleulandweg 7 Gouda indi Op ons vormingsinstituut in 1 augustus 1979 plaats Tot zijn programma behoren: Algemeen vormende va|^ Sport Houtbewerking en Elektronica. Foi Voorkeur heeft hij die kfe vende ervaring heeft bij q en of vormingswerk. Omdat de vakanties reefje ren en het programma vo moet worden is er een gt t i« sollicitatie procedure opgt od A. Gegadigde belt op om soonlijke gegevens do L' ven; er wordt dan eenf afspraak gemaakt naar dhr Glismeijer) B. Op de afgesproken gegadigde op het insljj brengt een volledige s< brief mee. Een volledige sollicitatie schrijft minstens: Persoonlijke gegevens Burgerlijke staat Levensbeschouwing Opleiding en bevoegdhedè" Ervaring in onderwijs en 01 drijfsleven. Slechts degenen die kerkelijk mefiy! zijn en van harte het christelijk vo in werk verder willen ontwikkelen voor deze betrekking in aanmerk men. Tel. 01820-24567 institu 01726-14257 (dhr T. Glismeijer pipe ind Als je bij een ongeluk onmidde weet watje moet doen, kan dat het betekenen tussen leven en dood. De dingen die je weten moet zijn m ei heel klein beetje aandacht ontzettei J1 simpel te onthouden, We hebben z< i in een klein boekje overzichtelijk bij elkaar gezeL.Dat boekje krijgt u door even een kaartje testuren aan ...Het Oranje'Kruis". Statenlaan 81.2582 GE DenHaag-i Sparen kan op vele manieren. Bij de Rabobank kan dat zelfs een rente opleveren tot 9V4%. Kom er snel over praten. Bij de Rabobank, die is altijd in de buurt. Rabobank

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14