pastor GO EEN GROEPSLEIDSTER logopedisten mm rjjn er lekstreek LEIDCSTIER ALPHAHULPVERLENING staflid, towns directielid Het Prins Bernhard internaat. groepsleid(st)er groepsmedewerk(st)er paedologisch instituut DIRECTEUR CM/V) direkteur/direktrice staffunktlonaris gezins- en bejaardenverzorging II De Prot. Chr. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Woerden, een ortho-pedagoog (m/v) ADJUNCT-DIRECTRICE ZATERDAG 16 JUNI 1979 TROUW/KWARTET ven het medisch kin- dertHJis Bethamé ie Zeist roept sot- kcrtenteo op voor de functie van In Bethamé worden, op indicatie van personen m instanties uit de gezondheidszorg, kinderen opgenomen met peycho-somatische en psycho- die tonnen het gezin en/of school zijn vastgelopen wegens de structuren van hat gezin of door de aard van de problemen bij het kind zeff. Centraal binnen de doel staffing staat de begelei ding van het kind en zijn gezin zijn werkzaamheden kan verrichten als lid van aen Interdisciplinair team. zowel op het vlak van de beleidsvoering als in het prak tisch werken, dat ouderbegeleiding bevat. ervaring heeft m het werken met kinderen binnen aen residentiële setting. belangstelling heeft voor beleidsvoering, zo wel intern ais extern met betrekking tot de plaats an de functie van het medisch kinder huis op het terrein van de hulpverlening aan jeugdigen in het bezit Is van het diploma Sociale Academie of hogera beroepsopleiding. wü helpen de prot. chr. levensovertuiging, waarvan ons huis uitgaat, gestalte te geven Soiltcftatles met curriculum vitae kunt u, binnen 14 dagen, richten aan de directie. Verlengde Slotlaan 109, 3707 CE Zeist, waar u ook Inlichtingen kunt vragen (tel. 03404- 24054). Prot.-Chr. Internaat voor Schlppersjeugd te Maasbracht vraagt met ingang van het nieuwe schooljaar Onze voorkeur gaat uit naar kandi- - van tenminste 23 jaar. met ervaring in vergelijkbaar werk, met gevorderde of voltooide beroepsopleiding (M.BO-IW of K V J V.) sarièring volgens Rijksnormen schoolvakanties vrij Sollicitaties an Inlichtingen: de directeur van het internaat, Sintelstraat 19, Maas- bracht, tei 04746-1692 DE DRENTSE STICHTING VOOR DIENSTVERLENING TEN BEHOEVE VAN 6EESTEUJK GEHANDICAPTEN waft* diensten verteent aan instellingen die werkzaam zijn op het gebied van de ambulante zwakzinnigenzorg in Drenthe. vraagt tan behoeve van een aantal dagver- Wt|van voor geetteft|k gehandicapte kinde ren en volwaasenen Hierbij behoort zowel volledig als parl-time- dienstverband tot de mogelijkheden Ondanks vete pogingen zijn wij er nog steeds niet in geslaagd logopedisten aan te trekken Toch zijn er ongetwijfeld logope disten die het verschil in werken met gees telijk gehandicapten ten opzichte van ande re groepen juist als fijn ervaren In het werken is het van belang dat er een relatie ontstaat met de pupil welke vaak zal opwegen tegen het soms afwezig zijn van „hoorbaar" resultaat Hierbij zal er nauw samengewerkt moeten worden met groepsleiding en andere aanwezige des kundigen De CAO voor dagverblijven en tehuizen voor gehandicapten is van toepassing Als salaris geldt momenteel een maksimum van 3.671,39 bruto per maand (bi| volle dig dienstverband) IA« sollicitatie kunt u richten aan het be stuur van de stichting, afd personeelsza ken. Postbus 214. 9400 AE Assen, onder vermeld ng van reeds gemaakte vakantie afspraken en van het vakaturenummer 1- 100/23 Voor eventuele nadere informaties kunt u ons telefonisch bereiken onder nummer 05920-43047 Medisch kinderhuis 't Ruige Veld te Rolde vraagt een tehuis met kortdurende opna men voor observatie en behande ling van kinderen met ontwikkelings achterstanden en problemen of. geesteh/k en lichamelijk gebied begeleid door een multi-discipknair vernist: ervaring en opleiding verplëging ol andere minimum leeftijd 21 jaar chr levensovertuiging (MBO-iw). B- opleiding) begeleiding van een groep van 10 kinderen (in verschillende leeftijdscategorieën) mei een team van 6 personen (5 groepsleiding plus 1 groepson- derwijzer) selerle: volgens salansschalen voor personeel werkzaam in particuliere kinderhuizen, afhankelijk van leeftijd en ervaring Uitvoerige sollicitaties te nchten aan de directie van hei medisch kinderhuis t Ruige Veld. Asserstraat 23. 9451 AA ROLDE, tel 05924-1234 Voor onze afdeling aan de Kemperberger- weg vragen wij een (leeftijd 23 jaar) Hij of zij zal m teamverband mede verantwoording dragen voor de begeleiding en verzorging van 6 meisjes >n de leeftijd van 18 tot 23 jaar. Voor dit werk vragen wij iemand die bereid en in staat is om met de volle inzet van zijn of haar persoonlijk heid m teamverband deze groep cerebraal gehandi capte meisjes te begeleiden Ervaring met geestelijk gehandicapte mensen strekt tot aanbeveling INSTITUUT SCHREUDER is een christelijke instelling en sollicitanten dienen zich in deze sfeer thuis te Gedacht wordt aan iemand die kort geleden een cursus MBO-IW of een daaraan geli|k te stellen opleiding is gaan volgen of van plan Is te gaan volgen De CAO-Ziekenhuiswezen is bij ons van toepassing. Schriftehike sollicitaties graag binnen een week te richten aan de directie van het ORTHOPEDAGOGISCH BEHANOELINGSINSTITUUT Schreuder BAKENBERGSEWEG 258-260 ARNHEM onder no. A 160679 Het Paedologisch Instituut is een centrum voor studie van en hulpverlening aan kinderen en jeugdigen, tevens een funk tie vervullend bij de opleiding Kinder- en Jeugdpsychotogie en Speciale Pedagogiek aan de Vrije Universiteit. Momenteel zijn er drie afdelingen: een centrum voor residentiële behandeling en observatie, een centrum voor ambulante behandeling en een researchcentrum. In het centrum voor residentiele behandeling, Vossiusstraat 56, Amsterdam, is een vacature voor een full-time teamcoördinator (mnl./vrl.) Binnen deze afdeling functioneren acht be- handelingsteams. Elk team bestaat uit hulp verleners van diverse disciplines: gezins- behandelaars, groepsleiders, onderwijzers, medici, therapeuten, kinderpsychologen. Binnen één van deze teams is de functie van teamcoördinator vacant. Zijn/haar taak omvat: het leiden van de teamvergaderingen, de dagelijkse ondersteuning en werk begeleiding van de teamleden, het samen met de andere teamcoördina toren garanderen van de algemene 24 uurs zorg van het huis (roulerende beschikbaar heidsdiensten). Opleiding en ervaring: in staat zijn overlegvormen binnen het team te hanteren en de diverse hulp- verleningsaktiviteiten te integreren, een gerichte opleiding op H.B.O.-niveau en enkele jaren ervaring binnen een resi dentiële setting. Wij vragen instemming mat het christelijk karakter van ons instituut. Salaris overeenkomstig de schaal voor hoofd- leiding/paviljoenshoofden (rapport Haeck) Pensioen: P.G.G.M. Inlichtingen over deze functie worden verstrekt door drs. M. den Hartog, telefoon (020) 73 21 78. Sollicitaties onder overlegging van een curriculum vitae kunnen worden gericht aan het Paedologisch Instituut, Vossiusstraat 56, Amsterdam Psychiatrisch centrum ZON EN SCHILD te Amersfoort, uitgaande van de vereniging Ned. Herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken. Wegens ziekte van één der predikanten vlagen wij op korte termijn een behorende tot een der protestantse kerken, die tijdelijk voor minstens 20 uur per week een deel van de pastorale arbeid op zich kan nemen. Tot de werkzaamheden behoren: het individueel pastoraat aan patiënten (eventueel werken in groepen); het geven van lessen geestelijke vorming aan de leerling-verpleeg kundigen (een paar uur per week); en het leiden van de kerkdiensten (1 a 2 maal per maand). Wij verwachten reakties van predikanten, emeriti en van doctoraal studenten, die per 1 juli aanstaande hun studie hebben afgesloten. Inlichtingen bij Dominee R. Houtsma, toestel 484 óf tel 033-14861 Schriftelijke sollicitaties, vóór 26 juni a.s. te richten aan de afdeling personeelszaken, Utrechtseweg 266, 3818 EW Amersfoort, tel. 033-38534 Stichting Kindertehuizen „Wees een Zegen" zoekt voor haar KINDERHUIS „WESTLAND" TE AMSTERDAM opvanghuis voor 36 normale jongens en meisjes tussen 3 en 14 jaar een De gedachten gaan uit naar iemand die: een H.B.O. of een gelijkwaardige opleiding heeft genoten zich aangetrokken voelt tot het welzijnswerk ervaring heeft in het geven van leiding bereid is om ook op tijden buiten de normale kantooruren te werken een christelijke levensovertuiging heeft. De aan te stellen functionaris krijgt o m. tot taak. organisatie en beleid van het kinderhuis onderhouden van externe contacten begeleiden van de groepsleiding 30 medewerkers stimuleren in hun diverse taken en een goede sfeer bevorderen Salaris vofgens de C A.O. voor welzijnssector Sollicitaties dienen binnen 14 dagen na het verschii- nen van dit blad te worden gericht aan het Bestuur van de Stichting „Wees een Zegen t.a.v. de huidige directrice van Kinderhuis WestlandDrs. A. M. Wittert van Hoogland-van Goch, De If land laan 15, Amsterdam, tel. 020-15.26.65. Dit jaar komt in de gemeente Huizen de eerste fase gereed van het z.g. Drie-in-één projekt". waarin gehuisvest zullen worden een Ontmoetingscentrum, de Openbare Bibliotheek en de Gemeentelijke Scholengemeenschap. Het Ontmoetingscentrum is bedoeld voor sociaal-kulturele aktivrteiten van allerlei aard. Het omvat een grote zaal met podium, een kleine zaal en enkele kleihe bijruimten met daarnaast een foyer met barruimte. Voor het ONTMOETINGSCENTRUM worden sollicitanten opgeroepen voor de funktie van Hij/zij zal belast zijn met de dagelijkse leiding van het Ontmoetingscentrum. Daarbij zullen o.a. de volgende taken aan de orde komen: - het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling en programmering van aktivrteiten in het centrum - het plegen van overleg daarover met het plaatselijke verenigingsleven en met andere organisaties, die aktivrteiten in het centrum kunnen ontwikkelen - het verzorgen van de public relations voor het centrum - het leiding geven aan de overige medewerkers. Van hem of haar worden daarom de volgende kwaliteiten verwacht: - goede kennis van de (sociaal-) kulturele sektor - goede organisatorische kapaciteiten - goede kontaktuele eigenschappen - een opleiding op HBO-nivo enkele jaren ervaring. Er wordt een salaris geboden van minimaal f 3.$43,~ én maximaal f 4.719,- Over rechtspositie zal tijdens de sollicitatiegesprekken informatie worden verschaft Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij mej. W. Berendts. buro kuituur en jeugdzaken gemeente Huizen, tel. 02152-59222. tst 347. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen aan de Stichting Beheer 'Drie-in-één projekt" i.o., gemeentehuis Huizen, postbus 5. 1270 AA Huizen. Op Schouwen-Duivefand. Sint Phillpsland en Tholen is de Federatie Maatschappelijke Dienstverlening Noord-Zeeland met 400 personen werkzaam in de gezinsverzorging, bejaardenverzor ging en het algemeen maatschappelijk werk. In de regio Tholen zijn vanuit een eigen kantoor 5 leidsters en 150 uitvoerende krachten werkzaam. Binnen dit werkgebied (standplaats Tholen) komt vakant de funktie van: Deze funktionaris zal in goed overleg met het hoofd van de afdeling gezinsverzorging, werkzaam vanuit het kantoor te Zierikzee. in ieder geval beiast worden met het organiseren en koördineren van de hulpverlening binnen de regio Tholen, en deelnemen aan het stafoverleg. Overige taken worden in overleg bepaald Geboden wordt: Een veeleisende maar boeiende funktie binnen een geogra fisch afgebakend werkgebied Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor de Weizijns- seklof Gevraagd wordt: Voltooide studie op H.B.O. nivo. Ervaring in een leidinggevende funktie binnen de maat schappelijke dienstverlening Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie te nchten aan dhr J H. Stoutiesdijk. direkteur van de instelling, die evenals het hoofd van de gezinsverzorging, graag bereid is lot het geven van inlichtingen. Federatie Maatschappelijke Dienstverlening Noord-Zeefand Havenpiein 24. 4301 CB Zlerikzee. Tal. 01110-3351. EF Iel wil graag in contact komen met belangstellenden voor de volt vacatures: 1. Werkbegeleiding van gespecialiseerde gezinsverzorgsters 2. stagiaires gezinsverzorging in en in de omgeving van Woerden 3. een aantal bejaardenhelpsters in de naaste omgeving van Woerd Éa' Op basis van deskundigheid en interesse zijn combinaties var bovenstaande functies zeer wel mogelijk. jar Onze voorkeur gaat uit naar full time leiding, maar part time (50%) j en eveneens mogelijk. "Vereisten: Voor de functie ad 1 is diploma Soc. Academie (m.w.) of HBO (m.w.i vereist. Voor de overige functies: diploma S.A. (m.w.), HBO (m.w.) of MBO (s.d.). Voor alle functies geldt: ervaring in soortgelijke functie gewenst Pos. Prot. Chr. levensovertuiging, in bezit van rijbewijs en auto. Salariëring en rechtspositie volgens de CAO en salarisregeling Welzijn* zaken. In verband met vacantie van de Hoofden van Dienst kunnen inlichtingen k' ingewonnen worden bij de directeur van de stichting, de heer J. Quak, Da tel. bereikbaar onder nummer 13480 - 16147. Sollicitaties met volledige opgave van het wel of niet voldoen aan te bovengenoemde vereisten, aan de secretaresse van het Bestuur, mevr. jjj mr. M.M. Thijssen-Breukink, Populierenhof 3, Bodegraven, tel 01726-12460. m na w de< n s Dei tal Het Kinderhuis der Hervormde Gemeente te Rotterdam tehuis voor 144 normale kinderen in de leeftijd van 2 tot 18 jaar vraagt voor 4 verti leefgroepen (48 kinderen) psycho-diagnostisch geschoold met therapeutische ervaring liefst in de resident™ sfeer, voor 12 uur -mogelijk uit te breiden tot 20 uur- per week. Voor deze funktie is een voltooide universitaire opleiding en praktijkervaring vi enkele jaren noodzakelijk. De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: - psycho-pedagogisch onderzoek van de daarvoor in aanmerking komende kind»; ren; - individuele therapeutische begeleiding, o.a. speltherapie; - advisering t.a.v. opvoedingsplannen in de leefgroepen; - bijdragen aan de deskundigheidsbevordering van de pedagogische medewerkers; - meedenken in beleidsaangelegenheden; Aan het Kinderhuis zijn reeds twee ortho-pedagogen (part-time) en een maatschappelijk werkster verbonden. Pensioenregeling P.G.G.M. Salaris volgens normen van het Ministerie van Justitie Prot. Chr. levensovertuiging vereist. Sollicitaties te richten aan: de direktie, van Speijckstraat 149, 3014 VJ ROTTERDAM. Het bestuur van de Stichting Geref. Bejaardentehuis „Olden Kinholt' te Hoogeveen, waarin Geref. Kerk en Chr. Geref Kerk samènwerken, zou de personeelsstaf graag uitgebreid zien met een die aan de volgende eisen dient te voldoen bezit diploma ziekenverpleging A. zo mogelijk ook B. ervaring in het bejaardenwerk en/of de wijkverpleging; contactuele eigenschappen en organisatietalent; belangstelling voor alles wat met de oudere mens heeft te maken; kerkelijk meelevend INFORMATIE het huis telt 73 bewoners. salaris volgens CAO; opvolging van de huidige directrice, die binnen afzienbare tijd met pensioen gaat. is (bij gebleken geschiktheid) niet uitgesloten. inlichtingen worden verstrekt door de directrice, mevrouw K. Turkstra, Kemperstraat 2. Hoogeveen, tel 0&280- 63288, b.g.g. 63369 Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de secr. van het bestuur G. van der Kooij, Tamboerlaan 27, Hoogeveen De gereformeerde stichting, voor ge- zinsverzoring te 's-GRAVENHAGE it «en A-Instelling die zich bezighoudt met gezinsverzoring, bejaardenhulpverlening en alphahulpverlening Wij zoeken een die in teamverband wil meewerken aan en meedenken over een optimale hulpverlening aen Prot. Chr. levensovertuiging heeft een geëigend diploma bezit (S.A.. HBO.. M.B.O.-SD. N- 12. N-19 of N20) Geboden worden een salaris en arbeidsvoorwaarden vol gens de C.O.A.M. regeling voorzover subsidiabel Vooraf kunt u onder nr. 070-614961 inlichtingen inwinnen bi) de hoofdleidster mevr K. Koopmans Uw schriftelijke sollici- tatie kunt u richten aan de direkteur, de heer J. J de Bruin Laan van Meerdervoort 436, 's-Gravenhage

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 32